Czesi traktują islamskie zagrożenie bardzo poważnie.

Od Redakcji: Przedrukowujemy bez zmian (i komentarzy) materiał autorstwa p. Łukasza Kobeszki.

Czeski humor i satyra w pełnej krasie. Policja pomyliła kolędników z islamistami. Najmłodszy z zatrzymanych przez organy porządkowe miał 6 lat.

– Policjanci pytali się, skąd mamy takie dziwne stroje i gdzie idziemy. Odpowiedzieliśmy, że do Betlejem i jesteśmy orszakiem Trzech Mędrców. Funkcjonariusze krzyczeli na nas, że droga do Izraela nie prowadzi przez Republikę Czeską i pewnie jesteśmy terrorystami. – powiedział mediom kolędnik Pavel, uczeń trzeciej klasy liceum, przebrany za króla Melchiora. Służby porządkowe zatrzymały również cztery wielbłądy i ponad dwadzieścia osób niepełnoletnich.

Nie doszło do żadnego przekroczenia naszych uprawnień. Musieliśmy zareagować, gdy zobaczyliśmy tak dużą grupę ludzi w turbanach, idącą w zwartym szyku, gdzie w dodatku jedni maszerujący chowali się za drugimi. – czytamy w oświadczeniu rzecznika praskiej policji.

Karawana wyszła na wolność po nocy spędzonej w słynnym praskim więzieniu Pankrac (sto lat temu więziono tam m. in. wojaka Szwejka) dopiero po interwencji szefa czeskiej Caritas u prezydenta Miloša Zemana. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie głowa państwa była pośrednim sprawcą całego zamieszania – dziesięć minut przed aresztowaniem kolędników Zeman ostrzegał w przemówieniu, że w kraju działają niebezpieczne grupy terrorystyczne, których członkowie pochodzą z krajów Maghrebu…

Łukasz Kobeszko

Źródło: prawica.net

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Czesi traktują islamskie zagrożenie bardzo poważnie.”

  1. mgrabas Says:

    Inwazja Islamu na Europę – dr Ewa Kurek – Liderzy

    Nadane na żywo 14 wrz 2015

    Gościem Jacka Figurskiego była Pani dr Ewa Kurek, historyk.


    od mg: z calym szacunkiem, wiedza historyczna nie idzie w parze z rozeznaniem politycznym, o czym swiadczy rusofobia i brak rozeznania kto stoi za islamizacja Europy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s