Nawet Niemcy protestują, bo nie chcą wojny atomowej tak blisko swojej granicy, a P[odłość]iS[yjonizm] CHCE WOJNY NA TERYTORIUM POLSKI! Wszystko po to BY ŻYDOWSKIE KORPORACJE w USA i ŻYDOWSCY BANKIERZY znów sobie na kolejnej wojnie, z dala od swych granic, ZAROBILI.

Reklamy

Komentarze 2 to “Nawet Niemcy protestują, bo nie chcą wojny atomowej tak blisko swojej granicy, a P[odłość]iS[yjonizm] CHCE WOJNY NA TERYTORIUM POLSKI! Wszystko po to BY ŻYDOWSKIE KORPORACJE w USA i ŻYDOWSCY BANKIERZY znów sobie na kolejnej wojnie, z dala od swych granic, ZAROBILI.”

 1. mgrabas Says:

  Izrael rozważa nową „zrównoważoną” legalizację – rozszerzenie immunitetu prawnego żołnierzy Sił Obronnych Izraela (IDF) z licencją zabijania bez obawy przed sądem.

  http://www.rt.com/news/372948-israel-soldiers-immunity-legislation/


  od mg: NATO – zbrojnie, a cała światowa masoneria (w Polsce ukrywająca się w PiS) – politycznie – służą interesowi Izraela!

 2. mgrabas Says:

  Jeremy Corbyn, przewodniczący brytyjskiej Partii Pracy, wypowiedział się zdecydowanie przeciwko zwiększaniu udziału brytyjskich wojsk i lotnictwa we „wschodniej flance NATO” na granicy Rosji. Wyraził przekonanie, że działania takie „eskalują napięcia z Rosją”.

  Z kolei rzecznik prasowy Partii Pracy stwierdził, że jego stronnictwo chce rozmów i współpracy, a nie rozniecania napięć. Oburzenie części mediów i polityków wzbudziła jego zapowiedź, że przyszły rząd brytyjski może nie wysłać oddziałów dla czynnego wsparcia krajów toczących hipotetyczną wojnę z Rosją, gdyż w fundującym NATO traktacie waszyngtońskim z 1949 r. w sprawie pomocy zaatakowanym państwom członkowskim osławiony „artykuł 5 nie definiuje jaka powinna być odpowiedź sojuszników”.

  (Na podstawie prawica.net)

  źródło: http://xportal.pl/?p=28099

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s