Wkłucie z budżetowym wsparciem. Od 1 stycznia jeszcze więcej przymusowych szkodliwych „szczepień” naszych dzieci! Za nasze podatki i bez naszej zgody. Ten ogromy zarobek z okradania naszego społeczeństwa i okaleczania naszych dzieci idzie wprost do kieszeni żydowskich koncernów farmaceutycznych. Za zgodą żydowskiego rezydenta Dudy i antypolskiego parlamentu, w którym od ostatnich „wyborów” masoneria stanowi większość.

Data publikacji: 2017-01-02 09:00
Data aktualizacji: 2017-01-02 12:10:00

Wkłucie z budżetowym wsparciem. Od 1 stycznia jeszcze więcej obowiązkowych szczepień

fot. y0s1a / sxc.hu

Każde dziecko urodzone od 1 stycznia będzie objęte obowiązkiem szczepienia przeciwko pneumokokom. Szczepienie ma być w całości finansowane z budżetu państwa.

Dotychczas obowiązkiem szczepienia przeciwko pneumokokom objęte były jedynie dzieci urodzone przed 37. tygodniem ciąży i te z masą urodzeniową poniżej 2,5 kg. Obecnie obowiązkiem szczepienia zostaną objęte wszystkie nowo narodzone dzieci. Oznacza to, że szczepienie w całości będzie finansowane z budżetu państwa.

„Rzeczpospolita” przypomina, że w grudniu resort zdrowia informował o zakończeniu postępowania przetargowego ws. zakupu szczepionek przeciwko pneumokokom. Dzieci poddane obowiązkowym szczepieniom otrzymają szczepionkę Synflorix PCV10. Ministerstwo kupiło także szczepionkę Prevenar PCV13, którą będą mogły otrzymać dzieci z obniżoną odpornością, jeśli tak zadecyduje lekarz.

Resort zdrowia zapewnia, iż szczepienie jest bardzo skuteczną metodą zapobiegania chorobom pneumokokowym, dlatego nakazuje ją rodzicom.

Szczepionkowe lobby nie może zatem narzekać na „dobrą zmianę”. W samych superlatywach może także wypowiadać się o Andrzeju Dudzie, który gdy tylko zasiadł w prezydenckim fotelu podpisał ustawę wprowadzającą kolejne szczepienia, w tym kontrowersyjną szczepionkę przeciw HPV. Ustawa pozwala także na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych.

Źródło: „Rzeczpospolita”

luk

źródło: http://www.pch24.pl/wklucie-z-budzetowym-wsparciem–od-1-stycznia-jeszcze-wiecej-obowiazkowych-szczepien,48477,i.html

Reklamy

Komentarze 3 to “Wkłucie z budżetowym wsparciem. Od 1 stycznia jeszcze więcej przymusowych szkodliwych „szczepień” naszych dzieci! Za nasze podatki i bez naszej zgody. Ten ogromy zarobek z okradania naszego społeczeństwa i okaleczania naszych dzieci idzie wprost do kieszeni żydowskich koncernów farmaceutycznych. Za zgodą żydowskiego rezydenta Dudy i antypolskiego parlamentu, w którym od ostatnich „wyborów” masoneria stanowi większość.”

 1. mgrabas Says:

  więcej: https://7777777blog.wordpress.com/2016/12/07/dr-jerzy-jaskowski-swiat-jest-inny/

  więcej: https://7777777blog.wordpress.com/2015/10/29/to-sporo-wyjasnia/

 2. mgrabas Says:

  „05/01/2017

  Prof. Majewska: Pneumokoki — kolejny szczepienny atak na polskie dzieci i jak się bronić

  Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:40

  On Wednesday, January 4, 2017 8:15 PM, Maria Majewska:

   

  Polska jest jedynym krajem na świecie, którzy wprowadził obowiązkowe szczepienia wszystkich noworodków zabójczymi szczepionkami pneumokokowymi.

  Jest to ewidentny Mengelowski eksperyment na całym narodzie, którego skutkiem będzie wzrost umieralności niemowląt i wzrost trwałych okaleczeń dzieci z padaczkami i autyzmem włącznie. http://www.wprost.pl/kraj/10037067/Od-dzis-nowe-obowiazkowe-szczepienia-dla-noworodkow.html

  Rodzice, którzy chcą chronić swe niemowlęta przed szczepienną śmiercią lub kalectwem powinni przed porodem przedstawić w szpitalu pisemny zakaz wszelkich szczepień w dwóch kopiach, które muszą być podpisane przez lekarzy.  Jedną kopię trzeba zachować dla siebie. 

  W przypadku pogwałcenia przez lekarzy  żądań rodziców, dokument ten będzie stanowić podstawę prawną do wytoczenia lekarzom i szpitalowi procesów o szczepienne okaleczenie lub zabicie dziecka.

  Najbardziej zabójcze szczepionki dla dzieci do 2 r. życia (dane z VAERS). Szczepionki pneumokokowe są na czele tej niechlubnej listy.   Przypadki zgonów zgłoszone do VAERS stanowią tylko od 1 do 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100.

  Liczba zgonów poszczepiennych

  9,125

  HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV)

  1,531

  PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC)

  893

  POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV)

  888

  HEPATITIS B VACCINE (HEP)

  835

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP)

  793

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP)

  732

  POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV)

  715

  PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13)

  382

  ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5)

  343

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP)

  330

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB)

  259

  MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR)

  227

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB)

  214

  COMVAX (HBHEPB)

  188

  ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1)

  119

  VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL)

  105

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F)

  91

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL))

  71

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2017/01/05/prof-majewska-pneumokoki-kolejny-szczepienny-atak-na-polskie-dzieci/

 3. mgrabas Says:

  „autor: admin (2017-01-06 15:20)

  Trwa szczepionkowy atak na Polskę – potencjalnie groźny specyfik obowiązkowy dla polskich dzieci

  Źródło: 123rf.com

  Triumfalnie ogłoszono, że od nowego roku wprowadzono kolejny obowiązkowy preparat medyczny zawierający potencjalnie niebezpieczne substancje, który ma być wstrzykiwany zdrowym dzieciom na życzenie rządu. Mowa o kontrowersyjnej szczepionce przeciw pneumokokom, której wprowadzenie przedstawia się jako cywilizacyjne osiągnięcie. Fakt, Polska jest jedynym krajem na świecie gdzie ta kontrowersyjna szczepionka jest obowiązkowa.

  Polska stała się tym samym jedynym krajem na świecie, gdzie wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko pneumokokom i to już u noworodków, co jest dodatkowym barbarzyństwem. Obecny minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest wielkim fanem szczepionek produkowanych przez niektóre koncerny farmaceutyczne. Urzędnik ten mocno wierzy w cudowną siłę sprawczą szczepionek, a wszystkich sceptyków uważa chyba za niebezpiecznych wariatów.

  Jego wiara w zbawienną moc szczepionek jest tak wielka, że wcześniej w podobnych okolicznościach, jako pierwszy kraj na świecie, wprowadził u nas obowiązkowo, potencjalnie niebezpieczną i bardzo drogą szczepionkę przeciwko HPV, która w przyszłości może zaburzyć płodność Polek.Teraz do tego, fan koncernów farmaceutycznych z Ministerstwa Zdrowia, dokłada kolejną kontrowersyjną szczepionkę, której działanie wcale nie jest takie zbawienne jak rysuje to propaganda. Preparat ten jest oskarżany o bardzo wiele niepożądanych odczynów poszczepiennych z zakażeniem pneumokokiem włącznie.

  Przedstawiciele rządu, rozszerzenie kalendarza obowiązkowych szczepień, przedstawiają jako osiągnięcie cywilizacyjne. Rzeczywiście to doniosłe, bo w większości krajów świata nie wstrzykuje się w ludzi pod administracyjnym przymusem żadnych substancji. Po prostu gdy ktoś wierzy w cudowną siłę sprawczą tych preparatów, szczepi siebie i swoje dzieci, a rząd tylko zaleca pewne szczepienia.

  Urzędnikom z Ministerstwa Zdrowia nie przeszkadza to, że wciskana na siłę szczepionka przeciw pneumokokom jeszcze niedawno była sugerowana rodzicom w skandalicznej kampanii reklamowej żerującej na strachu i szantażu emocjonalnym w stylu „jeśli kochasz swoje dziecko zaszczep je bo umrze”. Widocznie reklama nie była skuteczna skoro teraz zwiększenie sprzedaży załatwiono rozmawiając z naszymi właścicielami.

  Trudno się zatem dziwić, że sprzedawcy tych preparatów zwrócili się do właściciela Polaków, czyli rządu, który chętnie za nasze pieniądze, zakupił kilka milionów dawek szczepionki przeciw pneumokokom obwieszczając radośnie, że od stycznia szczepienia te są obowiązkowe i „darmowe”. Tym samym jakiś koncern farmaceutyczny zanotuje godny pozazdroszczenia wzrost sprzedaży swojego produktu, a ogłupieni Polacy znowu pomyślą, że rząd im coś daje.

  Urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia zachowują się przy tym względem nas dokładnie tak jak właściciele stada, czyli po prostu zarządzają przymusowe wstrzyknięcie zakupionych milionów dawek swojej „trzodzie”. Krowy też nikt nie pyta o zdanie czy chce zaszczepić cielaka, po prostu się to robi. Aby jakoś to objaśnić ludziom, w propagandę szczepionkową zaangażowano wszystkie kanały telewizyjne. Obecnie już za darmo reklamuje się ten produkt koncernów farmaceutycznych grożąc jednocześnie sankcjami administracyjnymi wszystkim, którzy odmówią szczepienia.

  Warto zapytać pracowników resortu zdrowia o to kiedy dopilnują tego aby w naszym nieszczęśliwym kraju, lekarze zaczęli w końcu zgłaszać negatywne odczyny poszczepienne. Przydałoby się też aby wzorem cywilizowanych krajów, powstał u nas system odszkodowań dla dzieci, które przez wstrzykiwanie zarządzonych przez nich szczepionek, stały się kalekami na całe życie. Dopóki te dwa warunki nie zostaną spełnione, będziemy żerowiskiem dla koncernów farmaceutycznych, które wspomagane przez fanów szczepionek z rządu, będą nadal robić wielkie interesy bez ryzyka wypłat wielomilionowych odszkodowań za powikłania wywołane przez ich podejrzane preparaty.

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa-szczepionkowy-atak-na-polske-potencjalnie-grozny-specyfik-obowiazkowy-dla-polskich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s