Szatańskie pląsy w Moskwie…z wychwalaniem Antychrysta !

W centrum stolicy Rosji sataniści-chabadowcy uroczyście świętują Chanukę.

Ó÷àñòíèêè åâðåéñêîãî ïðàçäíèêà Õàíóêà íà Ìàíåæíîé ïëîùàäè. W SERCU PRAWOSŁAWNEJ RUSI WZYWANY JEST ANTYCHRYST PRZEZ CZŁONKÓW ŻYDOWSKIEJ SEKTY SATANISTYCZNEJ CHABAD LUBAVITCH !!! CHANUKA NA PLACU REWOLUCJI POD MURAMI KREMLA !!!

__________________________________________________________________________________________

Sekta Chabad Lubavitch rozpocznie w sobotę wieczorem uroczyste obchody ośmiodniowego święta Chanuka. — Na Placu Rewolucji będzie miało miejsce zapalanie chanukiji, świątecznego, osmioramiennego świecznika. — W uroczystości weźmie udział naczelny rabin Rosji, satanista, chabadowiec, Berl Lazar.

Wieczorne świętowanie będzie uświetnione pokazami fajerwerków i wesołymi tańcami przy akompaniamencie tradycyjnej , żydowskiej muzyki.

 

a999-jpg2No to wypijmy za pomyślność ludu żydowskiego.

W niedzielę młodzieżowy klub „Enerjew” organizuje dla starszych uczniów mistrzowskie klasy i ugości ich chanukalnymi pączkami a członkowie klubu biznesowego „Solomon” w ramach charytatywnego programu zorganizują święto dla wychowanków pensjonatu z występami, tańcami, grami i poczęstunkiem.

26 grudnia żydowski klub młodzieżowy „Jewell” zaprasza młodzież w wieku od 18 lat do 30 lat na wieczór chanukalny — oparty na motywach bajki Louis’a Carrolla „Alicja w krainie czarów”.

— W programie wieczoru jest zapalanie chanukiji, atrakcyjna gra przygodowa i bufet.

Jak zaznaczył prezes FJOR (Federacja Żydowskich Gmin Rosji), Alieksandr Boroda, w swoich życzeniach złożonym żydom, — Chanuka

— „jest przepięknym przypomnieniem o tym, że prawdziwa wiara w Najwyższego jest zdolna do stworzenia każdego cudu a Stwórca w odpowiedzi na nasze szczere modlitwy daruje nam swoje dobro i pomyślność„.

***

— „Naszym głównym zadaniem przed Bogiem jest prawidłowe wychowywanie dzieci ażeby przedłużały one tradycje naszego narodu, naszej wiary, naszej kultury.

A głównym zadaniem prawidłowego wychowania jest wewnętrzna czystość. Czystość nie tylko ciała ale i ducha, nie tylko czynów ale i myśli, pragnień!

W celu zapewnienia takiej czystości potrzebne jest światło. Nic dziwnego, że Chanuka nazywana jest „świętem światła”!

Światło wskazuje właściwą drogę, światło jest najczystszym, najbardziej duchowym z tego co istnieje w świecie materialnym”

podkreślił z kolei Berl Lazar w orędziu, które przytacza jego służba prasowa.

______________________________________________

Od Redakcji http://www.3rm.info

– Członkowie Chabad Lubavitch czczą nie Boga ale oddają cześć diabłu. Oni nienawidzą Chrystusa i Cerkiew Prawosławną. — I nie tylko nienawidzą i pogardzają — ale w przeciągu 2000 lat prowadzą nieprzejednaną wojnę Z Panem Jezusem Chrystusem i Jego Cerkwią.

No a to, że przy Putinie jest już tradycją, że wrogowie Chrystusa obchodzą swoje antychrystowe święta w samym centrum rosyjskiej stolicy prawosławnej — charakteryzuje i jego i całą jego antychrystową władzę.

KTO MA ROZUM NIECH ROZUMIE !

———————————————————————————————————————————-

Od Redakcji http://www.3rm.info:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Chabadowskie Lazary starają się przyciągnąć wszystkich żydów nie do judaizmu ale do najprawdziwszego satanizmu.

Chabad Lubavitch jest satanistyczną sektą.

— Wyznawcy lubavichewskiego Rebe, Schneersona, nie mają żadnego związku z judaizmem starotestamentowych żydów, — co do czego oni sami i ich patroni od polityki, — w tym i Putin, — przekonują ludzi.

a904-300x200-jpg3__________________________________________

Berlu Lazar, — twoim ojcem jest diabeł — (patriarcha Cyryl nazywa Berla Lazara czcigodnym bratem…), tak jak i twoich współwyznawców, — i wy spełniacie jego wolę!

On jest kłamcą od niepamiętnych czasów i wy także.

Wy nie macie nic wspólnego ze starotestamentowymi żydami, tak jak i ze świętościami Jerozolimy.

Wasze „świętości” są w piekle, do którego wkrótce wyruszycie, jeżeli nie nawrócicie się i nie uznacie za prawdziwego Boga Pana naszego, Jezusa Chrystusa. — Oby Pan ich pokarał!

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Zwróćcie baczną uwagę na to, o czym będziemy teraz mówić.

Na dzień dzisiejszy ten temat jest niezwykle ważny.

— Wśród narodu, — w tym i prawosławnego, i wśród episkopatu i kapłanów, — nie ma jasnego zrozumienia kim są współcześni żydzi.

Prawie wszyscy uważają, że to są następcy tych starotestamentowych żydów, którzy żyli przed i w czasie ziemskiego życia Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Ale jest to absolutny fałsz!

a218-300x239-jpg4______________________________________________

Pierwsza (różnica) to wizja życia pozagrobowego.

W Starym Testamencie, — to znaczy w Torze (Pięcioksiąg Mojżesza) i w Tanach, — niczego się nie wspomina o pośmiertnym życiu człowieka.

— W nich nie ma idei pośmiertnego sądu. — Jest zaledwie nieśmiała sugestia starożytnych proroków, że dusza po śmierci żyje.

Także i w Księdze Joba: — „Czy umarły człowiek znowu żyć będzie?” (Księga Joba 14:14).

— Pytanie jest, odpowiedzi nie ma.

Są też lamentacje Eklezjastesa:

— „Nie masz nikogo, który by zawsze żył i który by taką nadzieję miał; lepszy jest pies żywy aniżeli lew zdechły.” (Księga Eklezjastesa 9:4).

Tak więc jest pesymizm i milczenie Starego Testamentu w tej kwestii.

Za to w tekstach talmudycznych i w kabalistyce współczesnych żydów — wiedzie prym i dominuje teoria „gilgulin reshimot”, — teoria wędrówki dusz.

Oznacza to, że nauka współczesnych żydów o życiu pozagrobowym jest radykalnie inna, — zapożyczona z pogaństwa, — nie taka jak u żydów starotestamentowych.

Druga (różnica) – idea Boga.

W Starym Testamencie, bez żadnych wątpliwości, Bóg jest to żywa Osoba.

— Natomiast w Kabale — jest to bezosobowy Ein Sof.

Trzecia (różnica) – idea praktyki duchowej.

W Starym Testamencie jest kategoryczny zakaz wszelkich wróżb, magii, wywoływania duchów i mistycznych eksperymentów.

— W Kabale współczesnych żydów wszystkie te okultystyczne eksperymenty, — w tym i tworzenie Golema (ożywionego magicznymi zaklęciami glinianego olbrzyma), — magia, astrologia, itd., są rozwinięte, praktykowane i promowane.

Przy istnieniu takich różnic, — w żadnym wypadku nie można uważać, że wiara starotestamentowych żydów i żydów współczesnych jest tą samą religią.

Te wiary nie mają ze sobą nic wspólnego.

Współcześni żydzi nie mają ŻADNEGO związku z wiarą swoich przodków i z żydowskimi korzeniami.

Współczesny TALMUDYZM-KABALIZM — jest najczystszym SATANIZMEM.

a1012-600x338-jpg5___________________________________________________________

Czy my, prawosławni chrześcijanie, możemy okazywać przyjaźń i miłość żydom, — którzy do dzisiaj nienawidzą Chrystusa?

Święty Jan Chryzostom powiedział:

— „Kto nie może nasycić się miłością do Chrystusa Pana, ten nie może nasycić się nienawiścią do Jego wrogów.”

Święty Filaret Moskiewski (Drozdow) naucza:

— „Brzydźcie się zatem wrogami Bożymi, uderzajcie na wrogów ojczyzny, miłujcie nieprzyjaciół waszych. Amen”.

Duchowo zdrowy prawosławny chrześcijanin — nie może i nie powinien okazywać miłości i przyjaźni tym, — którzy nienawidzą, gardzą i bluźnią Panu Jezusowi Chrystusowi.

On może, i powinien, kochać swoich osobistych wrogów

— ale wrogów Bożych powinien się brzydzić — i w żadnym wypadku nie powinien wchodzić z nimi w jakiekolwiek stosunki, a już tym bardziej przyjacielskie.

Kto ma rozum niech rozumie!

a217-261x400-jpg6a229-600x400-jpg7

a304-jpg8a443-600x393-jpg9a404-570x400-jpg10__________________________________________________

Za: http://3rm.info/main/65711-v-centre-moskvy-otmetyat-hanuku-zazhiganiem-vosmisvechnika-feyerverkami-i-tancami.html / Publikacja: 25.12.2016

Tłumaczenie Tamara

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szatanskie-plasy-moskwie-wychwalaniem-antychrysta-2016-12 / Grudzień 26, 2016

źródło: http://forumemjot.wordpress.com/2016/12/31/szatanskie-plasy-w-moskwiez-wychwalaniem-antychrysta/

Reklamy

Komentarze 3 to “Szatańskie pląsy w Moskwie…z wychwalaniem Antychrysta !”

 1. mgrabas Says:

  „published 2016-12-25 10:46:41, modified 2016-12-25 10:47:38

  la-pn-george-w-bush-photo-retrospective-201304-019

  W jaki sposób Putin jest częścią NWO

  Źródło: thenewamerican.com, opr. asd

  A co jeśli – pomimo histerii „Zachód kontra Wschód” i „Nowa Zimna Wojna” podsycanej przez polityków i media głównego nurtu – obie strony w zasadzie pracują razem na rzecz wspólnego celu, używając w większości tych samych środków?

  Globaliści po obu stronach konfliktu odnoszą się do swojego celu jak do kreacji „Nowego Porządku Świata”.

  Ten „porządek” o którym mówią, jak pokazaliśmy, reprezentuje w zasadzie globalny system politycznej i ekonomicznej kontroli nad ludzkością. Putin, były agent KGB, podąża dokładnie za tymi samymi strategiami w kierunku światowego porządku, otwarcie wyznaczonymi przez ten sam zachodni establishment, przeciwko któremu rzekomo stoi. Często odnosi się do jego wizji jako narzucenie nowego, „wielobiegunowego” światowego porządku. Jest to dokładnie ten sam porządek wymagany przez globalistyczne, zachodnie siły.

  Zamiast narzucenia totalitarnego, globalnego reżimu od razu, czołowi globaliści wyznaczyli inną strategię. W zasadzie, plan celuje w podzielenie państw i ludzi w masywne „regiony”, rządzone przez ponadnarodowe instytucje – takie jak Unia Europejska.

  Former U.S. Secretary of State Kissinger arrives for a memorial service for late Social Democratic senior politician Bahr at St. Mary's Church in Berlin

  Były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger, wyjaśniał tę strategię wielokrotnie. Ostatnio 29 sierpnia w „Wall Street Journal”, gdzie napisał:

  Tymczasowe zadanie dla światowego porządku będzie wymagało spójnej strategii, by założyć plan porządku wewnątrz różnych regionów i odnieść te regionalne porządki do kolejnego [porządku]”.

  Zbigniew Brzezinski,

  Ta strategia jest niczym nowym. W 1995 roku Zbigniew Brzezinski, architekt słynnej Komisji Trójstronnej Davida Rockefellera, wyznaczył dokładnie ten sam plan.

  Nie możemy wskoczyć w rząd światowy w jednym, szybkim kroku”, powiedział. „W skrócie, warunkiem wstępnym do ewentualnej globalizacji – prawdziwej globalizacji – jest postępująca regionalizacja, ponieważ możemy w ten sposób poruszać się w kierunku większych, bardziej stabilnych i bardziej współpracujących ze sobą jednostek”.

  W 2011 roku Putin napisał:

  „Proponujemy potężne, ponadnarodowe stowarzyszenie, zdolne do stania się jednym z biegunów we współczesnym świecie i służące jako skuteczny pomost między Europą i dynamicznym regionem Azji i Pacyfiku. Obok innych kluczowych podmiotów i struktur regionalnych, takich jak Unia Europejska, Stany Zjednoczone, Chiny, APEC i Unia Eurazjatycka, pomożemy zapewnić globalny, zrównoważony rozwój”.

  „Zrównoważony rozwój”, oczywiście, reprezentuje szczyt wizji zachodnich globalistów o ich nowym porządku – scentralizowanej, globalnej kontroli nad każdym aspektem ludzkiego życia.

  W końcu, jako jej część, zadaniem strategii globalistów będzie „odnieść te regionalne porządki do kolejnego [porządku]”, jak pisał Kissinger. Znów, Putin podąża za tym schematem:

  „Rosja i UE zgodziły się zaakceptować uformowanie wspólnej strefy ekonomicznej i koordynowanie ekonomicznych regulacji bez zakładania ponadnarodowych struktur w 2003 roku”.

  „W zgodzie z tą ideą, zaproponowaliśmy założenie zharmonizowanej wspólnoty gospodarek, która rozciąga się od Lizbony do Władywostoka, strefę wolnego handlu, a nawet stosując bardziej zaawansowane wzorce integracyjne. Zaproponowaliśmy także prowadzenie skoordynowanych działań w przemyśle, technologii, energetyce, edukacji, nauce, a także by w końcu zlikwidować wizy. Propozycje te nie zostały odrzucone, nasi europejscy koledzy dyskutują o szczegółach z nimi związanych”.

  W lipcu Putin udał się do Brazylii, by pomóc założyć Wspólnotę Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAC). W rzeczywistości Putin powiedział, że Moskwa jest „otwarta na materialną interakcję ze wszystkimi integralnymi formacjami w regionie Ameryki Łacińskiej”.

  Ostatecznie Putin wyjaśnił, że cały świat będzie w to zaangażowany:

  „Wierzymy, że rozwiązanie może być znalezione w opracowywaniu wspólnych podejść od dołu do góry, najpierw w ramach istniejących instytucji regionalnych, takich jak Unia Europejska, NAFTA, APEC, ASEAN, między innymi, przed osiągnięciem porozumienia w dialogu między nimi”.

  To są integracyjne cegły, które mogą być użyte do budowania bardziej zrównoważonej gospodarki globalnej”.

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/12/25/w-jaki-sposob-putin-jest-czescia-nwo/

  • mgrabas Says:

   „Opublikowano: poniedziałek, 29, maj 2017 20:34 Andreas

   Zmarł jeden z głównych administratorów naszej planety

   Niniejszy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w oparciu o licencję Creative Commons (CC BY-ND 4.0)

   Jeżeli wierzyć rejestrom spędził 89 lat pod postacią człowieka. Był niedoścignionym wzorcem psychopaty – poziom jego empatii nie przekraczał 0%. Przez prawie 40 lat był architektem polityki zagranicznej imperium, które dyktuje warunki większej części planety na zasadach mafijnych. Praktycznie niespotykany wśród humanoidów zerowy poziom empatii doprowadził go do pomylenia geopolityki z szachownicą, na której stoją drewniane figurki. Rozgrywał na niej partię za partią stosując przelicznik pionków na tysiące ludzkich ofiar, zaś figur – na przywódców innych państw. Uwielbiał gambity i był w ich stosowaniu niedościgniony.

   Był mistrzem charakteryzacji. Dla jednych był posłańcem wolności, dla innych był zbrodniarzem umoczonym we krwi ludzkiej na podobieństwo kilku znanych nam z podręczników historii postaci. Zaledwie kilku.

   Jego posłannictwo wolności polegało na hojnej propozycji pomocy w pokonaniu terytorialnie panującej na części powierzchni planety mafii. Rewanżem za tę pomoc zawsze było oddanie się pod opieką medialnie największego z panujących obecnie Imperiów. W ramach zaoferowanej opieki Imperium hojnie wyposażyło nowo zaanektowane terytoria w rewolucyjny system bankowy, a także scentralizowało chaotycznie rozbieganą gospodarkę w system korporacyjnych zależności. W naturalny sposób poprzez rewolucyjny system bankowy i korporacyjny Imperium zapewniło sobie prowizję od wszystkich działań rynkowych i ekonomicznych na podbitych terenach. Przyjęło też hołd lenny ze strony lokalnie rządzących polityków pod powszechnie szanowaną formą tzw. demokracji. Zabezpieczyło też sobie prawo do militarnej kontroli terenów zaanektowanych pod auspicjami bardzo wyjątkowego militarnego Sojuszu. Wyjątkowość Sojuszu polega na tym, że istnieje on, trwa i rozwija się pomimo tego, że cel dla którego został on nominalnie powołany został ostatecznie osiągnięty prawie 30 lat temu. A jednak Sojusz trwa.

   Jego posłannictwo siły i dominacji polegało na finansowaniu, szkoleniu i wspieraniu najbardziej skrajnych i radykalnych frakcji religijnych na tych terenach, których nie dało się skolonizować na potrzeby rewolucyjnego systemu banków i korporacji. Dzięki tej przemyślanej strategii rozniecania tlących się ognisk choroby udało mu się zaimplementować na dużej powierzchni planety wybitnie złośliwą postać nowotworu – fanatyzm religijny. W ostatnich latach życia sam był świadkiem przerzutów tej śmiertelnej choroby na dotychczas jeszcze nie zakażone obszary ciała naszej planety. Mówił z dumą o tym, że to jego zasługa. I był za swoje działania hojnie komplementowany i odznaczany przez wszystkich lokalnych mafiozów.

   Był wielkim miłośnikiem jednego globalnego rządu, jednego globalnego banku i jednego globalnego więzienia – pełnej kontroli ciał i umysłów poddanych na podobieństwo najlepszych orwellowskich wzorców. Wizjonersko już w roku 2010 przestrzegał swoich popleczników przed niebezpieczeństwem globalnego politycznego przebudzenia ludzi na całym świecie. Przeczuwał, że może to być „największą przeszkodą we wprowadzeniu New World Order”. Czy miał rację – przekonamy się już wkrótce.

   Zdjęcie/Photo Credit: Efekt Setnej Małpy
   Źródła: Kroniki Akashy ”

   źródło: http://efektsetnejmalpy.pl/index.php/wiadomosci/swiat-i-polityka/212-zmarl-jeden-z-glownych-administratorow-naszej-planety

 2. mgrabas Says:

  „Opublikowano

  Apokalipsa już trwa !

   

  (…)

  Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

  Prosimy Was o przeczytanie tego materiału do końca.  —  Z każdym miesiącem wszyscy razem zauważamy coraz bardziej oczywiste wypełnianie się apokaliptycznych wydarzeń.

  Cały świat, w tym i Rosja, gorączkuje w przededniu gigantycznych kataklizmów, religijno-duchowych, politycznych, klimatycznych…

  I koniecznie musimy się do nich przygotowywać. —  Nie wolno w żadnym wypadku lekkomyślnie liczyć na to, że   —  „jakoś to będzie”.

  Sam Pan uczy nas rozróżniania znaków czasu i nawet ostro potępia niechęć i nieumiejętność wykonywania tego:

  —  „Obłudnicy! Wygląd nieba i ziemi umiecie rozpoznawać, tego zaś czasu jakże nie poznajecie?”        (Ewangelia wg Świętego Łukasza 12:56).

  To rozróżnienie czasu, my z wami, z Bożą pomocą, staramy się zrobić.

  Przecież   nie  jest to chwilowy proces,   —  to jest stała, systematyczna, żmudna praca.

  Śledzenie i analiza światowych, globalnych i regionalnych procesów we wszystkich dziedzinach działalności ludzkiej, zachodzących zmian klimatycznych,   naturalnych   i   innych,   —   jest to bardzo ważna praca.

  Apokalipsa przejawia się we wszystkim i dotyczy wszystkiego!

  —   I   nieumiejętność   rozpoznania   jej  przejawów może kosztować zbawienie duszy.

  Jeżeli byłoby inaczej to Pan by nie potępiał nas za nieumiejętność i niechęć rozróżniania znaków czasu.

  A więc lekkomyślność w tej kwestii doprowadzi do katastrofy.

  Niestety, wielu,   —  nawet i prawosławnych,   —  uważa, że oni to już precyzyjnie   zauważą   „koniec   świata”,   —  ponieważ   są  przekonani, że jego przejawy będą na tyle oczywiste i uderzające,   —  że niemożliwością będzie nie zauważyć tego.

  Jest to śmiertelnie niebezpieczne dla duszy złudzenie!

  Tak samo uważali starożytni żydzi w oczekiwaniu na wcielenie Zbawiciela.

  A   kiedy On   przyszedł   do   nich   —    to  oni Go nie rozpoznali i bezlitośnie Go zabili.

  Oto do czego doprowadziła obłuda i beztroskie życie duchowe i niechęć do rozróżniania znaków czasu.

  W Piśmie Świętym mówi się:

  —    „A   jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli   i   pili,  żenili się i za mąż wydawali, aż do dnia, którego Noe wszedł do korabia;   i przyszedł potop, i wytracił wszystkich.

  Podobnie jak działo się za dni Lota:  jedli i pili, kupowali i sprzedawali, szczepili i budowali. A tego dnia, którego Lot wyszedł z Sodomy, spadł deszcz ognisty i siarczysty z nieba, i wszystkich wytracił. 

  Podobnie stanie się w dzień, w którym Syn Człowieczy się objawi. 

  (Ewangelia Św. Łukasza Apostoła 17: 26-31).

  Bracia i siostry!

  W czasie Apokalipsy, i do samego Drugiego Przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa,   ludzie także będą prowadzili zwykłe życie:   —  będą pili, bawili się, będą radować się, żenić się, itd.

  Tak,   będą   kataklizmy   i   katastrofy w różnych miejscach, będą głody i zarazy  —   ale nie będzie jakiegoś globalnego, planetarnego, oczywistego i wyraźnego wydarzenia,   po którym wszyscy na Ziemi powiedzą: 

  —  „Koniec, to jest on! To jest koniec świata!   —  Zacznijmy pokutować i witać Chrystusa!

  (…)

  Nie będzie czegoś takiego, nie łudźcie się!

  Absolutna większość ludzi nie zauważy zbliżania się, i nadejścia, „końca świata”.

  Tak jak było w czasie Pierwszego Przyjścia Chrystusa, tak i będzie przy końcu czasów i przed Drugim Przyjściem Zbawiciela,   —  i tylko bardzo niewielu, tylko zdrowi duchowo ludzie zdołają rozpoznać te czasy i tę chwilę.

  I to samo dotyczy życia duchowego i nakreślenia Antychrysta (znamienia Bestii – tłum.).

  Prawie wszyscy są pewni,   —  i jest to rozpowszechniane i perswadowane przez   prawosławną   hierarchię,   —  że przed umieszczeniem na ciele nakreślenia Antychrysta (znamienia Bestii – tłum.), —  będzie się ludziom proponować zaparcie się Chrystusa,   —  to znaczy, że położą przed każdym krzyż i chleb i przedstawią wybór. 

  NIE, TAK NIE BĘDZIE!!!

  Gdyby tak było, —   to diabeł przez swoje sługi nie kusiłby Apostoła Piotra pytaniami i podejrzeniami w rodzaju:  

  —  „czy to nie ty z Nim byłeś?,   —  czy to nie ty?,  —   czy to nie ty?”.

  Apostoła Piotra, po prostu by zdemaskowano, że jest uczniem Chrystusa i zażądano by,  żeby się Go zaparł.

  Ale diabeł postąpił podstępnie i chytrze   —  ponieważ jeśliby otwarcie zażądano od Apostoła Piotra  zaparcia się Nauczyciela    —  to on z całą pewnością przypomniałby sobie swoją obietnicę wierności Chrystusowi i nigdy by na to nie poszedł.

  TAK NIE BĘDZIE I TERAZ!

  Nikt nie będzie przymuszał do zaparcia się Chrystusa i otwarcie przedkładał dokonania wyboru pomiędzy krzyżem a chlebem.

  Ludzi,   —  w tym także i wybranych, to znaczy prawosławnych, — diabeł nie będzie rzetelnie wyzywał do boju,   — on  będzie [postępował], tak jak i z Apostołem Piotrem,   — stopniowo podprowadzał do zdrady Pana.

  (…)

  Do tego,  żeby zaprzeć się Chrystusa nie jest koniecznie potrzebny sam akt zaparcia, mówiąc lub pokazując, że  —  „ja wyrzekam się Chrystusa”.

  Nie, tego w ogóle nie trzeba robić.

  Wystarczy tylko pokłonić się obcemu bogu. — Nawet tylko pozornie, nieszczerze.

  A za co zabijano pierwszych chrześcijan w Rzymie?

  Czy nie za to, że oni nie zgadzali się na złożenie kadzidła innym bogom, którymi w Rzymie był zapełniony Panteon?

  W Rzymie panowała powszechna tolerancja religijna,   — wierz w jakiego chcesz boga  —  ale szanuj i oddawaj cześć wszystkim bogom.

  — Jeśli czyjś bóg miał święto   — to złóż mu kadzidło i okaż mu cześć: — wierzcie w kogo chcecie ale szanujcie tego bożka.

  I nawet ci, z chrześcijan, którzy nie składali kadzidła bożkowi ale kupowali „zaświadczenie” o tym, że, rzekomo, złożyli kadzidło,   — stawali się zdrajcami Chrystusa,  —  i za takich byli uważani. 

  Za odmowę oddania czci innemu bogu chrześcijan w najstraszniejszy sposób torturowano i zabijano.

  Rozumiecie różnicę?

  Oni odmawiali złamania Pierwszego Przykazania Bożego:

  — „Ja   Pan,   Bóg   twój…    nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną”.

  Dzisiaj „neo-Rzymianie” proponują nam zrobienie tego samego.

  Mówią nam:  

  — „Przecież was nie zmuszamy do wyrzeczenia się Chrystusa i waszego imienia!   — My tylko domagamy się waszej zgody na żądanie państwa przyjęcia osobistych cyfrowych identyfikatorów, elektronicznych dowodów tożsamości…, itp”. 

  Święty starzec Paisjusz Hagioryta przestrzega nas przed tym:

  —   „Wam powiedzą:  —  „Wierzcie w co chcecie”.  — A sami umieszczą was w koszyku i poniosą tam gdzie zechcą”.

  Starzec   Paisjusz   ostrzegał także przed tym, że Antychryst nie powie ludziom, że jest on Antychrystem,   — i nie będzie żądał zaparcia się Chrystusa!

  On sam nazwie się Chrystusem.

  Święty   Paisjusz podkreślał, że Antychryst powie”

  — „Ja jestem Imam, ja jestem piąty Budda, ja jestem Chrystus, którego oczekują chrześcijanie, ja jestem tym, kogo oczekują Świadkowie Jehowy, ja jestem mesjaszem żydów”.

  On będzie miał pięć „ja” „.

  Tym sposobem wszyscy, którzy oczekują, że Antychryst, i jego pachołki, zażądają wyrzeczenia się Chrystusa, wpadną w potrzask i zgubią swoje nieśmiertelne dusze   — albowiem nie będzie takiego żądania.

  I takich nieszczęsnych będzie ogromna większość!

  Pan o tym powiedział wyraźnie i jasno:

  —  „Wszelako   Syn   Człowieczy   gdy przyjdzie, sądzisz, że znajdzie Wiarę   na   Ziemi?

  (Ewangelia wg Świętego Łukasza Apostoła 18:8).

  Świątynie będą, episkopat będzie, kapłani i świeccy także będą  — ale wiernych Chrystusowi praktycznie w ogóle nie pozostanie.

  Kto ma rozum niech rozumie!

  (…)

  Ponadto nam cały czas wciskają,   — że każda władza pochodzi od Boga i dlatego trzeba się jej podporządkowywać i nie mówić o niej źle.

  No,  ale  jeżeli będziemy tak rozumować   — to wtedy i Antychrystowi trzeba się   pokłonić   i   zgodzić  się na jego warunki, — w tym i z przyjęciem nakreślenia (kod kreskowy czyli znamię Bestii – tłum.).

  — Przecież on także będzie królem ziemskim, to znaczy władzą państwową.

  Ale wszyscy to rozumiemy, że pokłonienie się (oddanie czci) Mu jest niedopuszczalne i zgubne dla duszy.

  Nawiasem mówiąc,   — dlatego redakcja naszego portalu poświęca dużo czasu i polityce rosyjskiej.

  Ogromna liczba ludzi, doprowadzona do stanu zombi przez kremlowskie media,   — zwiedziona jest przez Putina.

  Oni mu bezgranicznie ufają, uważając go za ojca narodu i ludu.

  I dlatego gotowi są oni przyjąć z jego rąk wszystko co on zechce, — w tym i antychrystowe numery, elektroniczne dowody tożsamości, mikrochipy, nakreślenia (kody kreskowe).

  Ujawniamy nadzwyczajnie przebiegły i podstępny charakter tej władzy i samego Putina.

  — Prosimy nieustannie naszych braci i siostry   — aby sądzili nie po jego słowach ale po jego czynach,   — tak jak naucza nas czynić Pan.

  To właśnie pod rządami Putina i właśnie z jego dyrektywy rozpoczął się w Rosji, — i ciągle trwa, — szybki rozwój antychrystowej, totalnej kontroli elektronicznej.

  A w ciągu ostatnich miesięcy najbardziej jest ten proces widoczny.

  Jak   można   uważać go za prawosławnego chrześcijanina i ojca ludu Bożego — jeżeli realizuje on w kraju wszystkie antychrystowe plany?

  Daj Boże,  żeby uświadomił on sobie swój upadek i nadzwyczajnie niebezpieczny stan duchowy.

  Drodzy bracia i siostry!

  Oto jak podstępnie i chytrze działa diabeł, — Antychryst i jego pachołki.

  Pan żąda od nas rozpoznania znaków czasu ponieważ od tego zależy zbawienie naszych dusz.

  Właśnie tym, z Bożą pomocą, i my zajmujemy się już ósmy rok na stronach naszego portalu.  

  Wzywamy także do tego i was.  

  —  Do   pomagania najbliższym w rozpoznawaniu znaków czasu,  bo jest to Bogu miłe i zbawienne dla duszy dzieło.

  DOPOMÓŻ NAM, PANIE!

  (…)”

  źródło: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/01/01/apokalipsa-juz-trwa/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s