8 sposobów na odróżnienie prawdziwego przyjaciela od toksycznego znajomego.

Przyjaciele są przy Tobie zawsze, gdy naprawdę ich potrzebujesz. Nieocenione wsparcie, szczery entuzjazm i potrzeba dzielenia Twojej radości to ich znaki szczególne. Niestety, istnieje też inny rodzaj „przyjaciół”, którzy po cichu wyrządzają szkodę w Twoim otoczeniu – pomożemy Ci ich rozpoznać, by ostatecznie położyć kres wszelkim toksycznym znajomościom.

1

Prawdziwi przyjaciele: Z entuzjazmem świętują Twoje sukcesy.
Toksyczni przyjaciele: Zazdroszczą Ci każdego osiągnięcia.

2

Prawdziwi przyjaciele: Wiedzą, że każdy posiada swoich znajomych i nie oceniają ich.
Toksyczni przyjaciele: Nie lubią pozostałej części Twojej paczki.

3

Prawdziwi przyjaciele: Szanują Twoją potrzebę samotności.
Toksyczni przyjaciele: Starają się pochłaniać mnóstwo Twojego czasu.

4

Prawdziwi przyjaciele: Dzwonią do Ciebie, ponieważ się stęsknili.
Toksyczni przyjaciele: Odzywają się tylko wtedy, kiedy potrzebują Twojej pomocy.

5

Prawdziwi przyjaciele: Uwielbiają z Tobą dyskutować.
Toksyczni przyjaciele: Za wszelką cenę starają się przeciągnąć Cię na swoją stronę.

6

Prawdziwi przyjaciele: Szanują Cię i siebie nawzajem.
Toksyczni przyjaciele: Szybko tracą nad sobą panowanie.

7

Prawdziwi przyjaciele: Akceptują Cię takim, jakim jesteś.
Toksyczni przyjaciele: Kontrolują Cię i starają się na Ciebie wpłynąć.

8

Prawdziwi przyjaciele: Są empatyczni.
Toksyczni przyjaciele: Są dla Ciebie źródłem bólu.

źródło: http://filing.pl/8-sposobow-na-odroznienie-prawdziwego-przyjaciela-od-toksycznego-znajomego/

Reklamy

Komentarze 4 to “8 sposobów na odróżnienie prawdziwego przyjaciela od toksycznego znajomego.”

 1. mgrabas Says:

  „gość martwiący się o przyszłość swoich dzieci i wnuków
  GRUDZIEŃ 31, 2016 @ 8:58 PM

  Prezes Jarosław Kaczyński:
  „Jeśli wygramy wybory, zakaz GMO wprowadzimy niezwłocznie.
  GMO, czyli genetycznie modyfikacje jako metoda upraw roślin i hodowli zwierząt, słusznie budzi sprzeciw większości opinii społecznej w Polsce, podobnie jak i w całej Europie. Ta wciąż nie w pełni zbadana i wielce ryzykowna technologia niesie zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, dla środowiska człowieka, a także dla gospodarki. W warunkach polskich uprawy GMO szczególnie zagrażają tradycyjnym gospodarstwo rodzinnym, a zwłaszcza gospodarstwom ekologicznym. Ekspansja upraw GMO to zniweczenie szans Polski jako kraju produkującego zdrową żywność, to całkowite uzależnienie rolników od żądnych zysku wielkich koncernów biotechnologicznych.
  Mój rząd, rząd Prawa i Sprawiedliwości, był jednoznacznie przeciwny ekspansji GMO, nie tylko w słowach, ale przede wszystkim w czynach. Rząd Prawa i Sprawiedliwości przeprowadził dwie ważne ustawy – o nasiennictwie i o paszach, w których ustanowione zostały zakazy obrotu nasionami GMO (czyli faktyczny zakaz ich uprawy) oraz zakaz importu pasz GMO. Jednocześnie składam publiczne przyrzeczenie i zobowiązanie: jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra najbliższe wybory i stworzy większość parlamentarną, całkowity zakaz upraw roślin GMO w Polsce wprowadzimy niezwłocznie!
  Wprowadzimy taki zakaz, bo bezpieczeństwo Polski i Polaków, bezpieczeństwo przyszłych pokoleń, jest dla nas najważniejsze”.

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (…)
  A że już zasiadł na „tronie” z gęby cholewę może robić!”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/07/13/kaczynskich-ezoteryczne-i-polityczne-przypadki-czesc-2/#comment-15971

 2. mgrabas Says:

  „AKTUALNOŚCI 

  Macron za sankcjami wobec Polski. „Naruszono wszystkie zasady Unii”

  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika „Voix du Nord”, że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która „naruszyła wszystkie zasady Unii”.

  Emmanuel Macron /AFP

  Emmanuel Macron/AFP

  Macron rozmawiał z regionalnym dziennikiem północnej Francji po środowym spotkaniu w Amiens ze strajkującymi pracownikami zakładów Whirlpool, które zostaną zamknięte ze względu na przeniesienie produkcji do Łodzi.

  „W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski” – powiedział Macron.

  „Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych (kosztów pracy – red.) i który narusza wszystkie zasady Unii” – mówił polityk.

  Jak pisze „Voix du Nord”, Macron chce, aby decyzja o sankcjach została podjęta w lecie. Retorsje nie miałyby jednak dotyczyć kwestii związanych z dumpingiem socjalnym – wyjaśnia dziennik.

  „Nie możemy mieć takiej Europy, w której (…) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry – w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych – to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic” – kontynuował Macron.

  „Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie” – podkreślił.

  „Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje” – powtórzył Macron.

  Macron miał się w środę spotkać jedynie z delegacją związkowców fabryki, której pracownicy strajkują od poniedziałku. Do zmiany planów i spotkania z pracownikami zmusiła go niespodziewana wizyta Marine Le Pen, kandydatki skrajnie prawicowego Frontu Narodowego, która w południe bez zapowiedzi pojawiła się w zakładzie.

  Le Pen w rozmowie z pracownikami obiecała, że jeśli zostanie prezydentem, nie dopuści do likwidowania miejsc pracy we Francji.

  PAP

  źródło: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/aktualnosci/news-macron-za-sankcjami-wobec-polski-naruszono-wszystkie-zasady-,nId,2387716

  • mgrabas Says:

   „Posted by Marucha w dniu 2017-04-28 (piątek)

   Polska ma nowego WROGA. Obiecuje, że 3 miesiące po objęciu władzy zmusi nas do uległości.

   Od początku podejrzewaliśmy,
   że ten pedał jest bydlakiem.
   Teraz mamy już pewność.

   Emmanuel Macron, lider wyścigu o fotel prezydenta we Francji w ostatnim wywiadzie oświadczył, że gdy wygra wybory to będzie dążył do tego, by na nasz kraj zostały nałożone surowe sankcje.

   Centroprawicowy kandydat, Emmanuel Macron, który wygrał pierwszą turę wyborów i prowadzi w większości sondaży, nie będzie wielkim przyjacielem Polski.

   Jak oświadczył w ostatnim wywiadzie dla dziennika „Voix du Nord” będzie robił wszystko, by ustawić Polskę w kącie i wymusić na niej spełnienia wszystkich żądań Unii Europejskiej. W ciągu 3 miesięcy od objęcia urzędu – jak przekonuje – doprowadzi do nałożenia na Polskę surowych sankcji.

   – W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski – oświadczył Macron.

   – Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych i który narusza wszystkie zasady Unii. Nie możemy mieć takiej Europy, w której (…) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry – w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych – to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic – wyjaśnił polityk.

   – Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie. Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje – zaznaczył Macron.

   http://pikio.pl

   Gdyby w naszych rządach byli ludzie pokroju Łukaszenki bądź Orbana – moglibyśmy spokojnie powiedzieć temu żydowskiemu pedałowi, aby pocałował nas w dupę (przez serwetkę, co by się nie zarazić). Niestety, wiele wskazuje, że Macron może dopiąć swego.
   Admin

   za: http://marucha.wordpress.com/2017/04/28/polska-ma-nowego-wroga-obiecuje-ze-3-miesiace-po-objeciu-wladzy-zmusi-nas-do-uleglosci/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s