Cała Polska pali kukły! Wszystkich nas nie pozamykacie!

by | 3 Grudzień 2016 · 12:31

Cała Polska pali kukły!

3.12.2016 protest w stolicy na Placu Zamkowym, godzina 17.00

Cała Polska pali kukły! Wszystkich nas nie pozamykacie!

3 grudnia 2016 o godzinie 17.00. spotkajmy się na Placu Zamkowym w Warszawie

Polak w Polsce gospodarzem!!

Organizatorzy, Zjednoczeni dla Polski (znany m.in. z organizacji protestu przeciw CETA 15. paźdź. przed Kinoteką PKiN) oraz Piotr Korczarowski (http://emisja.tv/programy/) wzywają do zjednoczenia się w ramach solidarności z Piotrem Rybakiem, który kilka dni temu został skazany za spalenie kilku szmat! Co roku Polacy palą i topią tysiące kukieł i nikt z tego powodu nie ciąga nikogo po sądach; tu jednak spalono kukłę Sorosa, który jest Żydem i okazuje się, że taki czyn jest karalny. Pokazuje to, że Polski już nie ma – jest jakieś dziwne państwo, które przy naszej całkowitej bierności wydaje wyroki stricte polityczne i totalnie oderwane od jakiejkolwiek sprawiedliwości.
Nie patrzmy bezradnie jak bezkarne są sądy żydowskiego reżimu IIIRP, jak niszczy się kolejnego patriotę, który walczy o Polskę i zrozummy wreszcie, że jutro może to spotkać każdego z nas.

Stańmy solidarnie z Piotrem przeciwko bezprawiu, ponieważ za chwilę okaże się, że pozamykają nas wszystkich i nie będzie już komu stanąć w naszej obronie.

więcej na: https://www.facebook.com/events/1228643860544058

https://vk.com/event133648741

https://vk.com/id373552249

______________________________________

__________

Udział policji żydowskiej w egzekucji Polaków (okupacja w Krakowie)
https://marucha.wordpress.com/2016/07/09/tak-policja-zydowska-brala-udzial-w-egzekucji-polakow-tragiczne-wydarzenia-z-historii-niemieckiej-okupacji-krakowa/

 

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/03/cala-polska-pali-kukly-3-12-2016-protest-w-stolicy/

Reklamy

Komentarzy 14 to “Cała Polska pali kukły! Wszystkich nas nie pozamykacie!”

 1. mgrabas Says:

  http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

 2. mgrabas Says:

  http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/03/razem-przeciwko-zydowskiemu-rezimowi-iii-rp/

 3. mgrabas Says:

  18 Lis 2015 Dodał: redakcja

  Żyd spłonął we Wrocławiu

  zydekwtlumieRóżne były hasła wykrzykiwane podczas antyimigracyjnej pikiety, jaka się odbyła w środę na wrocławskim Rynku. Najtrafniejsze to oczywiście „płacze Anglia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”. Ale były też inne znane ekstremalnych, wrocławskich marszów.
  Wśród haseł eksponowanych zydplonienajwiększym było:

  „Idą tu, by zmienić nasz świat, zniszczyć, spalić i zgwałcić to co nasze od lat”.

  Mówcy byli różni. Najlepsze wypowiedziane hasło ironizowało z Francuzów. „Je suis idiot” nawiązywało do medialnej histerii po atakach na redakcję satyrycznego tygodnika.
  Wszystkich oratorów na pikiecie łączyło jedno – realne widzenie świata na sprawy islamskiej dziczy, która lezie do centrum Europy. Każdy widzi, czym się ta wycieczka kończy dla tych, którzy nieopatrznie zezwalają się „islamoafrykanom” czy też „islamoazjatom” osiedlić.
  Najlepsze było pod koniec. Wówczas, gdy spłonęła flaga unii europejskiej i trzymająca ja kukła… żyda.
  swoJeszcze raz: W obecności kilkuset uczestników pikiety antyimigracyjnej na wrocławskim Rynku pod oknami Ratusza spłonął żyd trzymający flagę UE.
  Roman Zieliński, fot. Alicja Reszczyńska

  źródło: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/5812

  • mgrabas Says:

   „Prawda_nas_wyzwoli | 21.11.2016 [16:36]

   Ciekawe jaki procent Polaków, Rosjan, Ukraińców wie, że Rewolucja październikowa w Rosji w 1917 roku była wywołana przez żydów – bolszewików. Na 7 osób w zarządzie bolszewików 5 było żydami: Włodzimierz Lenin, Lew Trocki (ur. jako Lejba Dawidowicz Bronsztejn), Lew Kamieniew (urodzony jako Lew Rozenfeld), Grigorij Jewsiejewicz Zinowjew (ur. jako Hirsz Apfelbaum), Grigorij Sokolnikow (ur. jako Hirsz Jankielewicz Brilliant). Do tego był Józef Stalin – Gruzin i jedyny Rosjanin Andrej Bubnow.
   Powszechnie wiadomo, że Ideologiem komunizmu był żyd Karol Marks.
   To nie Słowianie wymyślili i stworzyli najbardziej morderczy system polityczny w historii ludzkości tylko żydzi, a teraz zdrajca narodu Marek Górny kara 10 miesiącami więzienia prawdziwego patriotę Piotra Rybaka.
   Obecna inwazja murzynów i arabów na Europę to też zbrodnia żydowska zorganizowana głównie przez Sorosa. Wystarczy zobaczyć na youtube Barbara Spectre.”

   źródło: http://niezalezna.pl/73128-prowokacja-ze-spaleniem-kukly-zyda-podczas-manifestacji-we-wroclawiu

 4. mgrabas Says:

  by rzeczpospolitapolska | 9 Kwiecień 2015 · 10:58

  Bojkotując „wybory” – zdelegitymizujemy władzę w POLSCE

  Legitymizacja – upoważnienie do działania. Formą legitymizacji władzy są wolne wybory, co łączy się z przekonaniem, że źródłem władzy jest naród. Delegitymizacja władzy – utrata aprobaty społecznej przez władzę. Nie wiem czy POLACY zdają sobie sprawę, że z powodu zaniedbań strony POLSKIEJ z okresów wcześniejszych i podstępu, oszustw, intryg, masonów/żydów, POLSKA w chwili obecnej, praktycznie nie jest państwem, ponieważ nie ma prawomocnych symboli narodowych i granic POLSKI, a to znaczy że żeby POLSKA była państwem musi w pierwszej kolejności uprawomocnić symbole narodowe i granice POLSKI.

  _________________________________________________

  W okresie przed kolejnymi wyborami w 2015r., prezydenckimi i parlamentarnymi, będziemy w prezentowanych publikacjach wielokrotnie zwracali uwagę PT Czytelników na konieczność bojkotu wyborów. Stoimy bowiem na stanowisku, że jedyną pragmatyczną postawą polityczną każdego Polaka jest bojkot wyborów, a udział w wyborach jest kolaboracją z okupacyjnym żydo-reżimem – jest przyznaniem mu prawa do funkcjonowania, a więc do niszczenia Narodu i Państwa, jest działaniem na szkodę własną i naszego wspólnego państwa. !!!

  Redakcja WPS

  __________________________________________________

  Zjawiskiem nierozłącznym od państwa jest władza. Skoro brak jest prawomocnych symboli narodowych, i prawomocnych granic POLSKI, to i brak jest suwerennego państwa POLSKA. Skoro brak jest suwerennego państwa POLSKA z powodu posiadania nieprawomocnych: 1) symboli narodowych i 2) granic POLSKI, to brak też jest legalnej władzy na terytorium POLSKI. Obecna władza na terytorium POLSKI jest niepodważalnie nielegalna, ponieważ z powodów jak wyzej nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, podlegającego wykonaniu.

  Sytuację tą podstępnie wykorzystali, sowicie wynagradzani polskojęzyczni masoni/żydzi, za całkowite przejęcie władzy na terytorium POLSKI i oddanie jej pod zarząd Izraela.

  Czyli że obecna nielegalna władza masońsko/zydowska na terytorium POLSKI wykonuje nakazy/zakazy Izraela, w celu realizacji ijego celów: poprzez sprawowanie jurysdykcji talmudycznej na terytorium POLSKI, wykonywanie wobec rodzimych POLAKÓW: talmudu, protokołów Lucyfera, 45 wytycznych Bermana itd.

  Aby POLACY mogli nie dopuścić do przejęcia terytorium POLSKI przez Izrael, to muszą zdelegitymozować obecną, nielegalną władzę masońsko/żydowską na terytorium Polski, pasożytującą na POLAKACH i rozgrabiającą POLSKĘ z posiadanego majątku. Aby w drodze pokojowej REWOLUCJI NARODOWEJ (delegitymizacja całościowa władzy masońsko/żydowskiej), wprowadzić legitymizowaną uprzednio, władzę kierowniczą, składającą się w całości z POLAKÓW. Aby legitymizowana przez NARÓD POLSKI kadra kierownicza mogła dalej ukształtować prawidłową, całościową władzę sprawowaną przez POLAKÓW (NARÓD POLSKI), po uprzednim 1) uprawomocnieniu symboli narodowych, 2) ustaleniu i uprawomocnieniu granic POLSKI.

  Skoro od 1927 r. symbole narodowe POLSKI nie były prawomocne i nie są do nadal, to znaczy że POLACY byli pozbawieni obrony swoich granic, przed żydowskimi jej zmianami w 1945 r. A to znaczy, że trzech tzw światowych przywódców zydowskich, nie dopuszczając POLSKI do obrony nieprawomocnych granic, nie mogło zmienić nieprawomocnych granic. Mozna zmienić tylko prawomocne granice. taka prawda!! Dopiero po prawomocnym ustaleniu symboli narodowych POLSKI, można dyskutować, czy można zmienić granice POLSKI z przed 1927 r. Granice POLSKI zachodnie, POLSCE przysługują natomiast, jako częściowa rekompensata za zniszczenia wojenne z okresu II WŚ. To jest prawda, której zaden żyd, POLAKOM nie wyłoży!

  Sam bojkot wyborów przez NARÓD POLSKI, czyli delegitymizacja władzy, nie załatwia sprawy w sytuacji, gdy faktycznie delegitymizacja władzy na terytorium POLSKI ma na celu odsunięcie od władzy – masonów/żydów, którzy nielegalnie ją przejęli w okresie od 1927 r. do nadal (data bezskutecznego rozporządzenie prezydenta – o godle)!

  W takiej sytuacji całkowite przejęcie władzy na terytorium POLSKI może nastąpić tylko, w drodze pokojowej Rewolucji Narodowej.

  REWOLUCJA NARODOWA: bojkot wyborów na żydowskiego prezydenta

  http://trzcinska.neon24.pl/post/120577,rewolucja-narodowa-bojkot-wyborow-na-zydowskiego-prezydenta

  Ponieważ masoni/żydzi sprawują władzę na terytorium POLSKI nielegalnie, bo nie mają ważnych, prawomocnych pieczęci, będących symbolami własnościowymi osób prawnych stanowiących świadectwo wiarygodności, nadając moc prawną pismu lub dokumentowi, dlatego nigdy nie są właściwym organem państwowym, upoważnionym do tworzenia prawa a tym samym i do sprawowania władzy: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej na terytorium POLSKI, gdyż nie mogą wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, a to znaczy że masoni/żydzi sprawują władzę na terytorium POLSKI tylko pozornie, gdyż ich pisma nie mogą uzyskać mocy władczej, dlatego nie podlegają wykonaniu ani skutecznemu zaskarżeniu. Nielegalna władza masońsko/żydowska jednak (nielegalnie) poddaje wykonaniu bezskuteczne pisma które sporządza, nie mające mocy władczej.

  Pieczęć urzędowa jest to znak własnościowy osób prawnych, stanowiący świadectwo wiarygodności, nadający moc prawną pismu lub dokumentowi. Jest również środkiem zabezpieczającym nienaruszalność zamkniętego pisma lub dokumentu.

  Akt prawny – rezultat tworzenia prawa przez właściwy organ państwowy lub organ do tego upoważniony. Akt prawny rozumiany jest też jako działanie organu państwa lub podmiotu prawnego, zgodne z obowiązującymi przepisami w celu wywołania skutków prawnych w konkretnym stosunku prawnym (orzeczenie lub inna czynność prawna).

  Dlatego POLACY jeszcze przed zdelegitymizowaniem władzy masońsko/żydowskiej, muszą opracować sposób przejęcia władzy, przygotować kadrę kierowniczą do wstawienia, w miejsce zdejmowanych z urzędu masonów/żydów, którzy nie posiadają legitymacji do jej sprawowania na terytorium POLSKI.

  images (7)

  Moim zdaniem prawidłową propozycję na tą okoliczność przygotował ppłk pil. mgr Jan Morek. Całość propozycji, pod poniższym linkiem.

  Warunki Odrodzenia Narodu Polskiego

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/warunki-odrodzenia-narodu-polskiego-2015-03

  Poniżej cytuję kilka warunków dotyczących Odrodzenia Narodu Polskiego, wskazanych w powyższym linku:

  Polska, aby mogła się odrodzić, musi się ze sobą porozumieć. Porozumienie to musi dotyczyć:

  1. przyszłej kadry kierowniczej i jej odpowiedniego przygotowania,

  2. musi powołać zespół organizacyjny w składzie około 25 osób, który określi podstawowe zasady i cele pracy,

  3. musi określić cel, do którego dążymy,

  4. musi ustalić formę przyszłego państwa RP: czy odradzające się państwo polskie będzie miało charakter świecki, religijny, feudalny, kapitalistyczno-imperialny, globalistyczny, narodowy, egzystencjalistyczny itp. oraz jak będzie się kształtować gospodarka i jej prawa własnościowe,

  5. musi powołać do realizacji zakładanego celu tzw. trzecią siłę polityczną Polski zwanąOrganizacją Narodu Polskiego, której głównym zadaniem będzie opracowanie zasad programowych, gospodarczych, społecznych i politycznych oraz sposobów przejęcia władzy, bo to władza jest podstawą naszej egzystencji.

  NARÓD POLSKI bezwzględnie musi odsunąć od władzy masonów/żydów, z uwagi na to że nie mają ważnych aktów prawnych mających moc władczą (powołań do służby/pracy), upoważniających ich do zajmowania tych stanowisk i sprawowania władzy na terytorium POLSKI. Wyjaśnienie pod linkami:

  Sposób POLAKÓW, na odzyskanie władzy na terytorium POLSKI.http://trzcinska.neon24.pl/post/117104,sposob-polakow-na-odzyskanie-wladzy-na-terytorium-polski

  Czy w POLSCE „prezydent” wydaje nieistniejące akty prawne?

  http://trzcinska.neon24.pl/post/114886,czy-w-polsce-prezydent-wydaje-nieistniejace-akty-prawne

  Czy Seremet działa pod fałszywą pieczęcią urzędową?

  http://trzcinska.neon24.pl/post/114523,czy-seremet-dziala-pod-falszywa-pieczecia-urzedowa

  Bujaj się Seremet, ze swoim prywatnym podpisem!

  http://trzcinska.neon24.pl/post/115014,bujaj-sie-seremet-ze-swoim-prywatnym-podpisem

  Nowa struktura: Organizacja Narodu Polskiego (wg propozycji Jana Moreka, o której było wyżej), w trybie natychmiastowym musi ustalić sposób usunięcia z symboli narodowych POLSKI, nielegalnych symboli masońsko/żydowskich, wprowadzonych podstępnie, do godła i do otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) z pogwałceniem: 1) zasad techniki prawodawczej, 2) podstaw i cech rozporządzenia, w celu jak najszybszego (w pierwszej kolejności) uprawomocnienia symboli narodowych POLSKI.

  Dz.U. 2002 nr 100 poz. 908 Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 czerwca 2002 r. w sprawie „Zasad techniki prawodawczej”. http://bit.ly/1BBcCha

  Niezbędne jest w trybie natychmiastowym, uprawomocnienie symboli narodowych: godło, pieczęcie, flaga, hymn i inne, z uwagi na bezskuteczność rozporządzenia prezydenta o godle z 1927 r.

  Polskie Symbole Narodowehttp://www.symbolenarodowe.pl/

  Symbole Narodoweto nie tylko hymn, godło i flaga, ale także inne, które charakteryzują naszą Polskość. Są to między innymi:

  1. stroje ludowe

  2. mundur wojskowy

  3. tradycje ludowe

  4. legendy.

  System polityczny państwa, określa konstytucja. Skoro od 1927 r. POLSKA nie ma prawomocnych symboli narodowych, tzn. że obecna konstytucja również nie jest – prawomocna. KONSTYTUCJA określa ustrój państwa oraz prawa i obowiązki obywateli, a także stosunki gospodarcze w państwie.

  Ustrój państwaokreślony jest przez:

  1. wskazanie, skąd wywodzi się władza w państwie;

  2. wskazanie organów władzy państwowej, ich upoważnień i obowiązków;

  3. określenie jakie są wzajemne relacje pomiędzy organami władzy państwowej.

  Powstaje pytanie: czy POLSKA jest państwem demokratycznym?

  POLSKA nie jest państwem demokratycznym, ponieważ nie ma ważnej konstytucji, dlatego że nie ma ważnych/skutecznych (istniejących) symboli narodowych.

  Aby uznać państwo za demokratyczne, należy przyjąć następujące kryteria oceny:

  1. władzę w państwie sprawuje lud, ogół społeczeństwa;

  2. władza ludu nie jest nieograniczona, ograniczają ją prawa jednostki;

  3. społeczeństwo powołuje i, co trudniejsze, także odwołuje organy władzy państwowej;

  4. prawo wyborcze nie faworyzuje żadnej grupy społecznej;

  5. reżimem politycznym w państwie jest reżim demokratyczny.

  Obecnie władzy w POLSCE nie sprawuje lud ani ogół społeczeństwa, a tylko POLSKĄ podstępnie, nielegalnie zarządza Izrael, przez polskojęzycznych masonów/żydów, którzy wykonują nakazy/zakazy i spełniają cele Izraela, pod jurysdykcją talmudyczną, stosowaną wobec POLAKÓW na terytorium POLSKI, przez wszystkie władze: ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.

  Dlatego POLACY mają bezwzględny obowiązek zdelegitymizować obecną masońsko/żydowską władzę na terytorium POLSKI i doprowadzić do legitymizacji nowej władzy, składającej się w całości z POLAKÓW.

  Legitymizacja władzy http://pl.wikipedia.org/wiki/Legitymizacja_w%C5%82adzy

  Legitymizacja(dosłownie: upoważnienie do działania) to (według Eugeniusza Zielińskiego)„uprawnienie rządzących do podejmowania wiążących decyzji, przy równoczesnej aprobacie rządzonych”.

  Seymour Martin Lipset przedstawia ją natomiast jako „wysiłki podejmowane w celu wywołania i utrzymania opinii, że istniejące instytucje polityczne są najbardziej odpowiednie i właściwe dla społeczeństwa„.

  Udzielenie legitymizacji opiera się na kryterium dobrowolności, a więc wyklucza przemoc i strach jako źródło podporządkowania.

  W państwach demokratycznych najbardziej rozpowszechnioną formą legitymacji władzy są wolne wybory, co łączy się z przekonaniem, że źródłem władzy jest naród. W systemach niedemokratycznych czynnikiem legitymizującym władzę jest ideologia. Istnienie legitymizacji zmniejsza szanse napięć i destabilizacji państwa. Przeciwieństwem legitymizacji jest delegitymizacja systemu politycznego.

  Legitymizacja władzy definiowana jest jako cecha szczególna systemu politycznego, gwarantująca rządzącym moc stanowienia prawa i podejmowania wiążących decyzji, które będą do przyjęcia przez rządzonych. David Beetham rozpatrując zagadnienie legitymizacji, wyróżnia jej trzy elementy: reguły (które obowiązują w danej grupie społecznej), przekonania (zarówno rządzących, jak i rządzonych) oraz zachowania (czyli, przyzwolenie grup podporządkowanych na bycie rządzonymi). Te trzy składowe są niezbędne dla uznania prawomocności władzy. Poziom legitymizacji władzy uznawany jest za jeden z kluczowych elementów wpływających na stabilność ustrojową państw. Złożoność wielu wydarzeń o charakterze społecznym, gospodarczym czy politycznym

  Delegitymizacja władzy – utrata aprobaty społecznej (legitymizacji) przez władzę. Polega na różnie motywowanym, fragmentarycznym lub całkowitym, krótkookresowym lub trwałym wycofaniu akceptacji różnych kręgów społeczeństwa dla systemu politycznego i podmiotów władzy; jest to spadek zdolności systemu do zaspokajania potrzeb społecznych; źródłem delegitymizacji jest niezadowolenie wynikające z tego, że system polityczny traci swoją sprawność zaspokajania żądań kierowanych pod jego adresem. Odwrotną do delegitymizacji jest legitymizacja systemu politycznego.

  Rewolucja http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolucja

  O władzy i państwie w encyklopedycznym skrócie.

  http://k_sidorczuk.republika.pl/wladza.htm

  Władza opiera się na faktycznej mocy (lub pozorach, wytworzonych przez sprawujących władzę, że taką moc posiadają) oraz na autorytecie. Autorytet opiera się na legitymizacji władzy, czyli istniejącym przekonaniu, że sprawowanie władzy przez daną grupę jest uzasadnione, usprawiedliwione, powinno być aprobowane.

  Od 1927 r. rządy masońsko/żydowskie na terytorium POLSKI były sprawowane w sposób ciągły – nieformalnie, a jednocześnie patologicznie, bo miały talmudyczny charakter, co podważa przekonanie POLAKÓW o źródle władzy (że władzę sprawuje Naród Polski), oraz zdolności rządzących żydów do artykułowania interesu NARODU POLSKIEGO.

  PAŃSTWOto suwerenna organizacja polityczna wyposażona we władzę sprawowaną nad ograniczonym terytorium i zamieszkującymi je ludźmi. Ich przynależność do państwa jest sformalizowana (podlega prawu – obywatelstwo), w taki sposób, że występują stosunki: władzy i podporządkowania. Organy władzy państwowej, dążąc do utrzymania określonego ładu społecznego w państwie, podporządkowują sobie (wpływają na zachowania), członków społeczeństwa.

  KONSTYTUCJA określa ustrój państwa oraz prawa i obowiązki obywateli, a także stosunki gospodarcze w państwie.

  Ustrój państwaokreślony jest przez:

  1. wskazanie, skąd wywodzi się władza w państwie;

  2. wskazanie organów władzy państwowej, ich upoważnień i obowiązków;

  3. określenie jakie są wzajemne relacje pomiędzy organami władzy państwowej.

  Konstytucja państwa jest ustawą o najwyższej randze, zwaną dlatego ustawą zasadniczą. Określa ustrój społeczny i polityczny państwa, to znaczy: podstawowe organy państwa, ich wzajemne oddziaływania, ich uprawnienia, cele działalności państwa, zakres praw i obowiązków obywatela państwa oraz prawa własności w państwie. Wszystkie akty prawne mogą być stanowione i zmieniane zgodnie z postanowieniami zawartymi w konstytucji oraz muszą być z nią zgodne pod względem wartości chronionych przez konstytucję. Wreszcie może być stanowiona i zmieniana w specjalny, inny niż dla pozostałych ustaw, sposób.

  Rewersem tego procesu jest delegitymizacja dotychczasowej wizji dominującej. Skuteczność delegitymizacyjnych zabiegów nie jest uzależniona wyłącznie od siły podmiotu politycznego, ale również od warunków kontekstu.

  Poniżej skopiowałam przypadkową moją rozmowę na twitterze, przeprowadzoną ze studentem politologii na WSKSiM, toczącą się na skutek mego posta REWOLUCJA NARODOWA: bojkot wyborów na żydowskiego prezydenta opublikowanego na Neon24.pl. Który po

  Paweł Kubala

  @Pawel_Kubala OBSERWUJE CIĘ

  student politologii na WSKSiM, redaktor naczelny portalu prawapolityka.pl

  Polska

  POLAKU, żydzi pójdą na wybory w POLSCE, ale czy Ty jako rdzenny POLAK, chcesz uczestniczyć w hucpie wyborczej, czyli w wyborach nielegalnej żydowskiej władzy na terytorium POLSKI?

  _________________________

  e0319e72373c00fe0ab942d5138ccaba,2,0

  Autor: Krystyna Trzcińska

  http://trzcinska.neon24.pl/

  https://twitter.com/ktrzcinska

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/09/bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-Polsce/

 5. mgrabas Says:

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/SnQktkqTURBXy83MzE5MWJhZmI5ZDg5YTRjMWU1ODkxM2Q4NmNlMzRiNi5qcGVnk5UDAD3NAqDNAXqTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA

  http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/radio-maryja-oburzone-zdjeciami-protestujemy-przeciwko-kpieniu-z-pana-prezesa/kr3t75

 6. mgrabas Says:

  http://miziaforum.wordpress.com/2016/12/04/wczoraj-spalilem-publicznie-kukle-adolfa-hitlera-czy-to-oznacza-ze-stane-przed-sadem-za-obraze-narodu-austriackiego-av-relacja/

 7. mgrabas Says:

  05/12/2016

  Mój głos w sprawie Piotra Rybaka, jego wyroku i propagowanego „bóntó” Polaków w jego sprawie…

  .

  5832e1a35d527_p

  .

  Wyrok wrocławskiej dintojry wydany na Piotra Rybaka to skandal. Podwójny.
  Na marginesie przypomnę, że Rybak był kiedyś członkiem ekipy żulika Kukiza, co już pokazuje, że jest on co najmniej użytecznym idiotą, dającym nabierać się na prowokacje i ustawki okupanta.
  .
  kukiz-rybak
  .
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/20/komu-sluza-antysystemowcy-zulika-kukiza/
  .
  Za spalenie kukły Sorosa Rybak dostał 10 m-cy bezwzględnego więzienia.
  .
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/316319-10-miesiecy-wiezienia-za-spalenie-kukly-symbolizujacej-zyda-sad-orzekl-ze-piotr-rybak-nawolywal-do-nienawisci-na-tle-narodowosciowym
  .
  Skandaliczna była interpretacja dintojry wrocławskiej piromańskiego aktu Rybaka – uznała go za czyn nawołujący do nienawiści rasowej – wobec Żydów:
  .
  „Na karę 10 miesięcy więzienia bez zawieszenia skazał wrocławski sąd Piotra R. za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych poprzez spalenie na wrocławskim Rynku kukły symbolizującej Żyda.”
  .
  Spalenie przez Rybaka tamtej kukły wywołało ponadto głośne wrzaski bojownikuf walczących z (w tym wypadku „polskim”) „antysemityzmem”:
  .
  „Wrocławski incydent odbił się szerokim echem w kraju i za granicą. Sprzeciw wobec zachować antysemickich wyraziła w specjalnym liście m.in. grupa naukowców związanych z Muzeum Historii Polski”
  .
  Wściekłość bojownikuf „antysemickich” jest co najmniej zastanawiająca – wszak nie wiadomo czy Soros ma korzenie semickie czy np. chazarskie. Tymczasem wszyscy łącznie z dintojrą i bojownikami „antysemickimi” stracili z oczu fakt, że manifestacja wrocławska, w której brał udział Rybak, była i owszem – antysemicka – była skierowana jak najbardziej przeciwko Semitom – przeciwko semickim Arabom i semickim muzułmanom. Bo Arabowie i większość muzułmanów to przecież Semici. Ponadto manifestacja podżegała do nienawiści na tle religijnym – była sterowaną zza kulis fałszywą barykadą wojny krystowierców z islamem – ku uciesze gwiazdy Dawida.
  .
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/13/wojna-krzyza-z-polksiezycem-a-gwiazda-dawida-zaciera-jej-kosmate-lapska/
  .
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/24/wojna-w-syrii-a-wielki-izrael-swiatynia-jerozolimska-i-ostateczne-rozwiazanie-kwestii-muzulmanskiej/
  .
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/
  .
  W tym miejscu gwoli wyjaśnienia – nie jestem zwolennikiem imigracji muzułmańskiej do Europy. Ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem protestów przeciwko skutkom bandyckich wojen NATO pod wodzą USraela rozwalających cały Bliski Wschód – czyli przeciwko ucieczce muzułmanów do jewrounii przed wojnami w ich krajach przy jednoczesnym ignorowaniuprzyczyn tej ucieczki. Gdyby nie było wojen na Bliskim Wschodzie prowadzonych przez „biały” zachód, w tym jewrounię wspierającą Usrael, nie mielibyśmy problemu z muzułmańską imigracją. A ci, którzy nie protestowali przeciwko tym bandyckim wojnom, nie mają moralnego prawa protestować przeciwko jednemu z jej skutków – czyli napływowi imigrantów.
  .
  Zarówno sama imigracja muzułmańska jak i protesty przeciwko niej to sprawka agentury żydo-banksterów. Protesty przeciwko imigrantom i cała ta propagandowa „wojna z islamizacją” to zwykła gigantyczna fałszywa barykada – ku uciesze gwiazdy Dawida, „Syjonu”, menory i żydo-banksterów. Potrzebują oni mięso armatnie i użytecznych idiotów do walki z muzułmanami. Bo inaczej plany budowy „Wielkiego Izraela” i III świątyni w Jerozolimie nigdy nie zostaną zrealizowane.  Poza tym straszenie islamizacją Jewropy służy odwracaniu uwagi Jewropejczyków od narzucanych im podstępnie CETA i TTIP.
  .
  Rybak i owszem zasłużył na wyrok – za zapędzanie Polaków na fałszywą barykadę i za szerzenie nienawiści na tle rasowym i religijnym wobec muzułmańskich Semitów. A to, że kukła miała pejsy nie ma znaczenia – symbolizowała Sorosa. Gdyby był on np. Chińczykiem, miałaby skośne oczy oraz chińską czapkę i warkoczyk.
  .
  2414
  .
  Wszak narodowość Sorosa była w tym proteście sprawą absolutnie drugorzędną.
  .
  Co mnie osobiście jeszcze bardziej martwi, to zasięg i „jakość” protestów w sprawie obrony Rybaka. Fanatyczni katolicy kreują go na obrońcę chrześcijaństwa:
  .
  Tyle, że co ma żydogenne krystowierstwo z polskością i patriotyzmem, tego wyznawcy nadjordańskich guseł i żydowskich idoli nie są w stanie wyjaśnić. Dla ich obrzezanych ślepą wiarą łepetyn żydogenny katolicyzm to po prostu polskość i patriotyzm. Choć rozum i logika dowodzą, że katolicyzm jest żydogenny a nie polski, oraz kosmopolityczny a nie patriotyczny. A i historia pokazała wielokrotnie, że katolicyzm  zawsze szkodził polskiej racji stanu.
  .
  Podesłano mi migawkę z „bóntó” Polaków w sprawie Rybaka: „Bunt Polaków? Odpowiedź na skandaliczny wyrok za spalenie kukły”.

  .

  .

  Odpisałem na maila i umieściłem pod filmem następujące komentarze:

  Wyrok dla Rybaka jest faktycznie skandaliczny. Ale sam Rybak to albo to nawiedzony użyteczny idiota, albo żydowska wtyka zepędzający Polaków na fałszywą barykadę wojny z islamem. Zresztą wszyscy prelegenci to albo oszołomstwo, albo agentura okupanta. Zagrożenie widzą w „lewactwie”, „czerwonej hołocie”, „bolszewikach”, a żydo-kapitalizm, żydo-banksteryzm jakoś im nie przeszkadza. I jeszcze te inwokacje do żydowskiego „boga”.

  Obawiam się, że za tym wszystkim kryje się operacja okupanta – wykreowanie agenta Rybaka na patryjotę i zasłonięcie nim uwięzionego Piskorskiego. Dlaczego ta hołota o Piskorskiego trzymanego w areszcie bezprawnie i bezpodstawnie od maja br. tak nie walczyła?

  Ano, bo Piskorski nie kocha żydo-kapitalizmu, żydo-NATO i Usraela. I nie sieje dezinformacji. I nie zapędza Polaków na fałszywe barykady.

  Najdurniejszy z mówców to ten młody w brylach. Aż osłupiałem, gdy palnął, że imigranci „demolują” państwa na zachodzie. Jakoś nie zauważyłem aby Irak, Afganistan i Libia bombarowały i okupowały Niemcy, Francję i UK.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/13/wojna-krzyza-z-polksiezycem-a-gwiazda-dawida-zaciera-jej-kosmate-lapska/
  .
  I jeszcze bredził o polskiej „tolerancji” a zapomniał o bezkarnych tumultach przeciwko „heretykom” i o karze śmierci za odstępstwo od katolicyzmu. I o wyrzuceniu protestantów z sejmu i senatu Rzeczypospolitej. I o postawie kk wobec „heretyków”:
  .
  „Trzeba również zdawać sobie sprawę, że mimo iż konfederacja warszawska to jasna karta w polskich dziejach, to jednak jej postanowienia tak naprawdę nigdy nie doczekały się wcielenia w życie. Przeciw temu byli m.in. król Zygmunt III Waza, Piotr Skarga i Stanisław Hozjusz. Ba, więcej nawet: już na synodzie w Piotrkowie w 1577 r. (przypomnijmy, że właśnie tu przyjęto uchwały soboru trydenckiego) obłożono klątwą sam akt konfederacji oraz wszystkich, którzy go podpisali ! Skarga w kazaniach sejmowych konfederację warszawską nazwał „konfederacją heretycką” i „skazą królestwa”. To tu pogrzebano polską tolerancję. Kościół polski szykował się do kontruderzenia. Na synodzie ułożono wyznanie wiary, zobowiązano katolickich księży do nie zadawania się z heretykami, nałożono na cały kler obowiązek walki z innowiercami, zobowiązano każdego biskupa do powołania inkwizytora do tropienia śladów herezji. Zapamiętajmy tę datę – synod piotrkowski, rok 1577.”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/03/10/z-dziejow-chrzescijanskiej-kultury-polowania-na-czarownice/
  .

  Zresztą jego antymuzułmańskie wystąpienie jest najlepszym przykładam „tolerancji” katolikopolaka – gdy „polskie” wojsko wspierając Usrael okupuje Afganistan i Irak, to nie ma sprawy. Ale gdy przed zniszczeniami dokonanymi przez Usrael i jego wasalską zach. Europę i przed sianą przez nich śmiercią imigranci muzułmańscy (z pomocą Sorosa czy bez) uciekają do Europy – to nagle robi taki tolerasta wrzask – nie chcemy was tutaj.
  .

  Powtarzam – wyrok na Rybaka to skandal. Ale sam Rybak to albo użyteczny idiota, albo żydowska wtyka. A ten protest to operacja służb zapędzających Polaków kolejny raz na fałszywą barykadę walki o prowokatora Rybaka.
  .

  Przypomnę jeszcze, jak niemieckich „narodowcuf” na fałszywą barykadę walki z islamem zapędzał żydowski prowokator – niestety skutecznie. I ci wszyscy durnie dali się na to nabrać.
  .
  https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/
  .

  PS
  .

  I jeszcze jedna sprawa – jak trafnie dobrano miejsce owego „bóntó” – pod kolumną Zygmunta.

  Ogłaszam quiz! A oto pytania konkursowe tego quizu: za co szwedzki przybłęda Zygmunt III Waza najbardziej zasłużył na jego „kolumnę” – najwyższy pomnik w Polsce?

  .

  1) Czy za wprowadzenie prawa które mówiło: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają.” ?
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/01/zydogenny-katolicyzm-a-polska-racja-stanu/
  .

  Biologiczne zażydzanie stanu szlacheckiego, motywowane fanatycznym szałem „nawracania” to jego zasługa.
  .

  2) Czy za włączenie się w rosyjską „wielką smutę” i najazd na Rosję (ogłoszony przez papiestwo „krucjatą” przeciwko prawosławiu) i wywołaniu nienawiści polsko-rosyjskiej?
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/
  .

  3) Czy za „noc jezuitów”, kiedy to jego kaznodzieja Skarga nazywany wówczas głównym wichrzycielem Rzeczypospolitej doprowadził do zerwania sejmu mającego uchwalić prawo przeciwko tumultom (kary dla inspiratorów i uczestników tumultów przeciwko „innowiercom”) inicjowanych przez watykańskich agentów – jezuitów?
  .

  4) Czy za to, że Rzeczypospolitą wykorzystał instrumentalnie jako „trampolinę”, a wojsko jako mięso armatnie do zainicjowania przez niego serii prywatnych wojen o odzyskanie korony szwedzkiej przez Wazów (katolickich Wazów wypędzono ze Szwecji, nie chcąc, aby Szwecja nadal była prowincją kościelną Watykanu)?
  .

  5) Czy też za to, jak to napisał Szymon Kobyliński w „Poczcie królów polskich” Matejki), że za Zygmunta III Wazy w Rzeczypospolitej zapłonęły stosy? Bo propagandowym katolickim kłamstwem jest, że „Polska” (Rzeczypospolita) była krajem bez stosów. Wprawdzie pierwsze stosy dla czarownic zapłonęły już przed nim, ale za jego panowania ten barbarzyński katolicki proceder nabrał rzeczywiście rozmachu.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/03/10/z-dziejow-chrzescijanskiej-kultury-polowania-na-czarownice/
  .

  Do takich podejrzanych „bóntóf” agentura okupanta potrafi dobrać rzeczywiście pasujące do niej miejsce.
  .
  Do rzeczywistego buntu Polaków kolumna szwedzkiego przybłędy i watykańskiego wasala Zygmunta powinna być ostatnim miejscem wchodzącym w rachubę.
  .

  .

  opolczyk”

  źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/05/moj-glos-w-sprawie-piotra-rybaka-jego-wyroku-i-propagowanego-bonto-polakow-w-jego-sprawie/

 8. mgrabas Says:

  Dr Zbigniew Kękuś: SSO Marek Górny popełnił przestępstwo znieważenia Narodu Polski

  Opublikowany 18 gru 2016

  Chodzi o sprawę podpalenia „kukły żyda” przez Piotra RYbaka. Więcej informacji: http://kekuszsite.wordpress.com/2016/12/16/zawiadomienie-z-kekusia-o-popelnieniu-przestepstwa-przez-sso-marka-gornego/

 9. mgrabas Says:

  Za podpalenie kuły Sorosa 10 lat dr Zbigniew Kękuś zaprasza na rozprawę apelacyjną Piotra Rybaka

  Opublikowany 3 kwi 2017

 10. mgrabas Says:

  „4 czerwca 2017 12:16

  UE: Soros wypowiada wojnę Polsce i Węgrom

  Żydowski miliarder George Soros na Forum Ekonomicznym w Brukseli wezwał do obcięcia Polsce i Węgrom unijnych funduszy z powodu rzekomego łamania zasad Unii Europejskiej. Dodatkowo Węgry nazwał „państwem mafijnym”.

  Soros, który finansuje zwalczanie tożsamości narodowej i religii, uważa, że obcięcie Polsce i Węgrom unijnych funduszy to dobry pomysł.

  Węgierski europarlamentarzysta z ramienia Fideszu Tamás Deutsch potraktował tę wypowiedź jako „otwarte wypowiedzenie wojny” władzom w Budapeszcie.

  Według polityka Fideszu z wypowiedzi Sorosa wynikało, że jest on gotów podjąć antydemokratyczne kroki, by doprowadzić do porażki węgierskiego rządu. Węgierski eurodeputowany powiedział, że zwróci się do Komisji Europejskiej o ujawnienie treści rozmów pomiędzy Sorosem a unijnym komisarzem odpowiedzialnym za politykę migracyjną.

  Wiceszef parlamentu Węgier z ramienia Fideszu Gergely Gulyás powiedział, że nie można tolerować tego, że Soros mógł przemawiać na tak ważnym wydarzeniu w Brukseli, wspieranym przez Komisję Europejską i w obecności unijnego komisarza nazywać Węgry „państwem mafijnym”.

  (Na podst. Ndie.pl, TVP, Kresy.pl)

  źródło: http://xportal.pl/?p=29484

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s