Stowarzyszenie Stop NOP: W USA zarejestrowano prawie 2 tys. zgonów po szczepionce, która będzie obowiązkowa w Polsce

Opublikowano 31 października 2016 Anna Wiejak

www.prawy.pl_images_nowe_stories_zdrowie_szczepionka

Minister Radziwiłł zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe szczepienie dzieci kolejnymi kosztownymi szczepionkami bez odpowiedzialności za powikłania. Nie będziesz mógł odmówić – za odmowę dostaniesz grzywnę do 50 000 zł – alarmują przedstawiciele Stowarzyszenia Stop NOP.

W Polsce szczepienia są obowiązkowe, w krajach zachodnich – dobrowolne i refundowane. W krajach zachodnich są systemy odszkodowań za powikłania poszczepienne – w Polsce nie, mimo obowiązku szczepień. Tymczasem, jak zauważają przeciwnicy tak prowadzonej polityki zdrowotnej, w USA wypłacono 2,6 mld odszkodowań, a w Polsce 0, przy czym w Stanach Zjednoczonych zarejestrowano prawie 2000 zgonów po szczepionce przeciw pneumokokom.

„Lobbing firm farmaceutycznych gra ostro. W Polsce jest już niemal więcej aptek niż sklepów spożywczych. Wiceministrem od polityki lekowej został człowiek dotowany przez koncerny. Czy dzięki temu nasze społeczeństwo jest zdrowsze?” pytają zaniepokojeni reprezentanci Stop NOP.

Zwracają przy tym uwagę, że „przygotowania trwały kilka lat. Najpierw stworzono kilka medialnych epidemii, aby zastraszyć społeczeństwo i uzasadnić skok na kasę. Co druga reklama w TV – to reklama leku. Taki lobbing kosztuje, ale się opłaca. Budowanie atmosfery agresji i zagrożenia wokół osób sceptycznie patrzących na ilość i jakość substancji wstrzykiwanych małym dzieciom – to również element tej kampanii reklamowej. Zaangażowano całą prasę, TV, radio, Internet, a nawet polityków i organizacje pozarządowe w stworzenie wizerunku jednostronnego dobrodziejstwa szczepionek, ukrywając jednocześnie ich drugą, ciemną stronę, powikłania poszczepienne, kalectwo, śmierć. Osoby domagające się bezpieczeństwa szczepień, również lekarzy i naukowców, okrzyknięto antyszczepionkowcami, proepidemikami, ciemnogrodem, zbudowano wokół nich atmosferę agresji i wyszydzania”.

„Jeszcze 50 lat temu, dokładnie tych samych metod używano, reklamując papierosy. Reklamy zachęcające do palenia były wszechobecne, wypowiedzi „niezależnych ekspertów” , zachęcające do kupowania papierosów i palenia pojawiały się we wszystkich mediach. Oficjalnie zaprzeczano ciemniej stronie palenia i możliwej szkodliwości. Palenie na szczęście nie było obowiązkowe” dodali.

Firmy farmaceutyczne od lat wypłacają miliardy odszkodowań za powikłania poszczepienne. Ale nie w Polsce. W Polsce mają gwarancję zbytu zabezpieczoną obowiązkowością szczepień, a jednocześnie nie muszą wypłacać żadnych odszkodowań. Szczepienia są nie tylko obowiązkowe, ale i refundowane. Co oznacza, ze Państwo (czyli podatnicy) przeznacza na ich finansowanie setki milionów złotych rocznie. Im więcej szczepień refundowanych, tym większy zysk koncernów.

„Czy powierzysz zdrowie swojego dziecka i rodziny firmom farmaceutycznym? Czy ma być kolejną cyfrą w statystyce prowadzonej przez urzędników?” pytają przedstawiciele Stop NOP.

„Masz prawo podjąć suwerenną i świadomą decyzję czy, czym, kiedy i jak będzie szczepione Twoje dziecko i członkowie rodziny. Teraz jest przymus, brak informacji o powikłaniach i brak odpowiedzialności za nie” dodają.

Kolejne przymusowe szczepionki. Skoro jest ryzyko musi być wybór! Podpisz trzy petycje!
1) Więcej przymusowych szczepień? http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fzmienmy.to%2Fpetycja%2Fwiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor%2F&h=NAQGdU7BeAQGzQZvb_zLW8vRE79eeb5eJR8YN4Gha9HMZVw&enc=AZPqCHspoIdZ_sjEoEVazeZE0DEaA1X7V-rPaBjOM9d2tg5Fzsb0RJC3TEaT2MpM1qZSpfTqGwH5H5Dfvz1DDlVPdQYntM5W79psjcrg5LOMDygr-mQvqwWmLnikhSWcDttwYjlLfd_NpEzWDr1Mcf_7ubfIqrp0n031a1kwFutFzQ&s=1
2) Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych a administracji publicznej http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fzmienmy.to%2Fpetycja%2Fstop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej%2F&h=XAQHv9corAQFsjw5YHDkhlqBuvLGFHQl1XBuK8rS8Hr4c_Q&enc=AZNeDsIBY5a8Rq6aMpZeBEPqP2Vdwvqu4zhPj_w4PHMOalW2dnqhqvsCPP2h6Z1D8Nkt4Tjs11Ln7UMum-51GWXVkLBlHAcP6JDnjfXlpmGLSKDbFeI0V0ZXGx8uOqW-4pT-NU49QdpmLD1yMvJ0FZ5q7RPFoHmsw710dqe5iBkSJw&s=1
3) Petycja o indywidualny kalendarz szczepień dla dzieci http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fcitizengo.org%2Fpl%2F33513-petycja-o-bezpieczniejszy-kalendarz-szczepien-dla-dzieci&h=iAQFFMiQcAQGR2Bm6M2jS82S2IMPGyS8qlW_WFRePpcAwLA&enc=AZNiJ-cq0P_pBS9YUMu0CdEAjkcbiuk2p-T-9sF2GVNXJocAJCZMeQ3XyMKQ-CNhGmvKAGie5rt4H1G7WSWUmfqUfXj8jwIyE4sbos-3X-m29PNsF4Dhzef5H9MhsjAvFWifsTUGA6EN5679CJSam7fvkvSxyrkQQlGWXlhSmT2lYw&s=1

Resort zdrowia stworzył projekt rozporządzenia rozszerzającego obowiązkowy kalendarz szczepień. Odrzucono uwagi Stowarzyszenia STOP NOP występującego w imieniu poszkodowanych przez powikłania poszczepienne m.in. dotyczące odpowiedzialności za negatywne skutki szczepionek.(1)

Nastąpi gigantyczny wzrost nakładów na szczepienia. Do to tej pory ministerstwo wydawało na cały program szczepień 166 milionów złotych rocznie, a finansowanie szczepionek przeciw pneumokokom będzie kosztować drugie tyle! Decydując o refundacji, a tym samym dając zielone światło dla wprowadzenia jej do przymusowego kalendarza szczepień, urzędnicy nie biorą wcale pod uwagę kosztów powikłań poszczepiennych! (2) A przecież amerykańska baza powikłań VAERS zebrała informacje o 1728 zgonach właśnie po szczepionce przeciw pneumokokom. (3)

Natomiast rekomendujący szczepionkę eksperci mają powiązania finansowe z koncernami i nie zostali zweryfikowani przez rząd pod względem konfliktu interesów. (4) (5)

Jeden z nich pozwał prywatnie działaczkę społeczną ze STOP NOP, które żąda od ministerstwa kontroli nad konfliktem interesów tych ekspertów. (6)

Minister Radziwiłł potwierdził na konferencji 28.10., że kolejnymi obowiązkowymi szczepieniami przeciw pneumokokom będą objęte wszystkie dzieci urodzone od 1 stycznia 2017 r.

1) http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12282505
2) http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.aotm.gov.pl%2Fbip%2Findex.php%2Fzlecenia-mz-2014%2F578-zlc-059-2014&h=xAQHgGzoBAQFO-oaK7yt30W_l8LLyqGakBS166L5smfgUTQ&enc=AZP6GoA9WUHoWdFgDDWCXJsOVDkXVCqUvVARkcvxINHT8h4frEVdAQyNH-MvBHOSqcPu1u0XL2wj_WqvoZIzjtOcRyB3UqgtBOIMQE2WP6n97lrq1mVwneySDx7agIzl7K31pkuaXYobANel5MSsLvYnjecVoaNnp-wh1D5M8F-U3Q&s=1
3) https://vaers.hhs.gov/index
4) http://widokzokna.blog.pl/2016/03/29/parasol-prof-jackowskiej-dla-pfizera/
5) http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/
6) http://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/4152-powodzenie-petycji-stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej

 

źródło: http://prawy.pl/40112-stowarzyszenie-stop-nop-w-usa-zarejestrowano-prawie-2-tys-zgonow-po-szczepionce-ktora-bedzie-obowiazkowa-w-polsce/

Reklamy

Komentarze 2 to “Stowarzyszenie Stop NOP: W USA zarejestrowano prawie 2 tys. zgonów po szczepionce, która będzie obowiązkowa w Polsce”

 1. mgrabas Says:

  Marsz w obronie Rodziny – Justyna Socha – 23.08.2017

  Opublikowany 23 sie 2017

  Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOPNOP mówi o planowanym na 24 sierpnia 2017 r. proteście w Inowrocławiu, który odbędzie się pod hasłem „Marsz w Obronie Rodziny”. Niestety, inowrocławscy urzędnicy chcą pozbawić praw rodzicielskich rodzinę, która odmówiła zaszczepienia drugiego dziecka (pierwsze ledwo uszło z życiem po zaszczepieniu).

  Więcej na stronie STOPNOP:
  http://stopnop.com.pl/protest/

  • mgrabas Says:

   Represje za prawdę o szczepionkach – Justyna Socha

   Opublikowany 24 sty 2018

   Janusz Zagórski rozmawia z Justyną Sochą o represjach ze strony systemu. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s