WOJNY NIE BĘDZIE

peace

Uprzejmie informuję wszystkich Polaków, że wojen na terenie Polski już więcej nie będzie. Temat powraca codziennie, widzę wiele lęku, chaosu i obaw w internecie. Media masowej dezinformacji straszą, straszą i straszą. Ludzie sami się boją, czują lęki, obawy, chaos, pomieszanie, niepewność – i dla odreagowania nieświadomie straszą bliźnich. Zupełnie niepotrzebnie🙂 W wielu osobistych rozmowach bardzo często słyszę pytania o domniemaną III wojnę światową, ale bezpośrednią inspiracją do napisania tego artykułu był jeden z dzisiejszych komentarzy na blogu.

Wojen na terytorium Polski już więcej nie będzie. Jesteśmy w fazie ogromnych przeobrażeń kosmicznych. Ziemia bierze w tym udział jako kluczowy gracz. W tej chwili odbywa się na Ziemi potężny transformacyjny proces, który można w skrócie określić jako Wielka Zmiana. Polska – czy się to komuś podoba, czy nie – jest liderem tego transformacyjnego procesu (ze względu na wkodowane w naszą morfogenetyczną przestrzeń macierzyste transformacyjne algorytmy). Polska jako lider planetarnego i galaktycznego transformacyjnego procesu Wielkiej Zmiany jest w sposób szczególny chroniona i energetycznie bardzo skutecznie na wielu poziomach (gęstościach) zabezpieczona. To jest tak silna ochrona, że na chwilę obecną już nie do przeskoczenia dla ciemnej strony mocy. Mogą się wściec – rady nie dadzą.

Pracowała nad tym sama przestrzeń nad Polską, pracowały i pracują nad tym również konkretne istoty. Od Wiosennego Przesilenia 2016 zostały wycofane z Polski archonty, czyli superinteligentne kontrolujące programy (wysokozaawansowana sztuczna inteligencja) zainstalowane na innych gęstościach w celu kontroli („kuszenia”) populacji. Od 20 marca 2016 r. przestrzeń nad Polską posiada już zupełnie nowe właściwości i możliwości tworzenia. Tylko Polacy en masse nie są jeszcze gotowi do pracy z tak przywróconą do harmonii (pierwotne algorytmy Ziemi) przestrzenią z uwagi na własne nieewolucyjne oprogramowanie (ciemne wypełnienia). Matrixa nad Polską już nie ma. Są tylko jego skutki w postaci „zła”, które wyprodukował. Matrix jest utrzymywany już tylko w zaprogramowanych umysłach większości Polaków. Ale to się z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień wykładniczo zmienia. Słowianie się budzą, Śpiący Rycerze się budzą.

Pobudka jest oczywiście stopniowa, przechodzi wiele faz:

 1. Najpierw najbardziej inteligentni i wrażliwi Polacy (ci, którzy nie dali się nabrać na „demokrację” i rzekomą wolność po 1989 roku) zaczynają zauważać, że z tym światem coś jest nie tak, później
 2. powoli zauważają przejawy innego ducha w naRODzie: 1) zmiana preferencji wyborczych; 2) pobudka Słowian (eksplozja internetowych sklepów z ciuchami i gadżetami słowiańskimi i patriotycznymi); 3) drastyczne zmniejszenie się doniedawnej agresji, np. w komentarzach i na forach internetowych; 4) zjawisko rosnącego uprzejmienia Polaków w stosunku do siebie (w kolejkach, na ulicy, w środkach lokomocji itp.); 5) kolektywne, bardzo sprawne organizowanie pomocy w nagłaśnianych w mediach społecznościowych sprawach; 6) prawdziwa lawina „przebudzeniowych” eventów: Wiece Słowiańskie, zloty Wolnych Ludzi, konferencje, webinary, panele, wykłady, warsztaty, spotkania (np. regularne spotkania ludzi przebudzonych z województwa lubelskiego: Lubelski Klub Sympatyków NTV; 7) lawina nowo powstających przebudzeniowych telewizji internetowych (np. Niezależna Telewizja NTV, Porozmawiajmy TV, Tagen TV, Jaskinia Szamana TV, Altermedium TV, Helio TV, Podziemna TV; 8) lawina nowo powstających przebudzeniowych blogów i stron internetowych, np. serwis Tajne Archiwum Watykańskie; 9) (r)ewolucyjne programy przeobrażeń społecznych, np. projekt Republika Ślężańska; 10) ogólnopolski, a nawet europejski fenomen wzrostu świadomości oraz realnej zmiany przestrzeni zogniskowany wokół tak charyzmatycznych postaci jak Jerzy Zięba czy Łukasz Lubicki; 11) lawina przenosin osobistych kont bankowych z banków niepolskich do nielicznych z polskim kapitałem oraz do banków spółdzielczych, 12) bojkot amerykańskich, izraelskich oraz innych zagranicznych zatrutych produktów spożywczych (tzw. patriotyzm konsumencki).
 3. Następnie budzący się Polacy zaczynają organizować się w grupy medytacyjno-wizualizacyjne (jest ich wiele, nie wszystkie nagłośnione), by już zdecydowanie i konkretnie oddziaływać  na przestrzeń – zarówno lokalną, jak i globalną („myśl globalnie, działaj lokalnie”). W kraju działa w sposób nienagłośniony w internecie kilkanaście osób posadowionych w kluczowych miejscach Polski, pracujących w sposób punktowy ze straumatyzowanymi historycznie przestrzeniami naszej Ojczyzny-Matczyzny. Istoty te ekstrahują straumatyzowane historycznie przestrzenie z wielusetwiekowych gadzich, nieewolucyjnych, blokujących, niesłużących Życiu programów.

Co do geopolityki, Putin od czasu powstrzymania oficjalnej napaści USA na Syrię (nieoficjalnie USA okupują Syrię poprzez stworzoną przez siebie ISIS) nie gra już ze Stanami w jednej piaskownicy.

W tej chwili to jest „wojna” (walka o wpływy) kosmiczna na terytorium Ziemi. Ale USA nie mają już na planecie NIC do powiedzenia, bo za Rosją stoją dużo bardziej rozwinięte technologicznie i moralnie cywilizacje. Konflikty wywołane na planecie przez USA/NWO/Gady już są i nadal będą powoli wyciszane. USA nie są już nawet kolosem na glinianych nogach – ten kraj idzie ku geopolitycznej marginalizacji. To co widzimy, to tylko fasada, za którą niebawem już tylko popiół i zgliszcza. USA czeka Wielka Smuta Karmiczna za wszystko, co zrobiły dla ludzkości i Planety.

Nie mamy się więc czego obawiać. Generalnie idzie w kierunku pokoju na świecie, a wojny są już tylko w naszych zalęknionych umysłach.

Zbierajmy się, gdzie się tylko da i wizualizujmy Jasną Przestrzeń nad Polską🙂

TAW

źródło:

http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/31/turcja-przechodzi-na-strone-rosji-wojny-usa-rosja-nie-bedzie/comment-page-1/#comment-5932

Czytaj również:

 

 

źródło: http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

Advertisements

komentarze 4 to “WOJNY NIE BĘDZIE”

 1. mgrabas Says:

  OPUBLIKOWANO CZERWIEC 10, 2016 PRZEZ A303

  „…Kiedy zaczną mówić „pokój i bezpieczeństwo”…

  Ustalono porządek VI Kongresu Przywódców Światowych i Tradycyjnych Religii.

  OKO RUCHOME ILUMINATÓW

  Uwagi redakcji http://www.3rm.infoprzez wszystkie ostatnie 10 – 15 lat widzimy doskonale, że wszystko co jest uchwalane na tych szatańskich zgromadzeniach, nie jest realizowane w życiu. Wojny, terroryzm, ekstremizm i tak dalej, jedynie nieustannie rozrastają się. Tak zwana społeczność międzynarodowa absolutnie nie dba o to o czym i w jaki sposób w tej kwestii dogadują się religijni przywódcy.

  Jedynym celem tych bezbożnych szczytów jest utworzenie „kościoła” Antychrysta za pomocą ogólnoświatowego i wszystko obejmującego ekumenizmu.

  Powstrzymaj ich, Panie!

  Zjazd Przywódców Światowych I Tradycyjnych Religii, który odbędzie się w Kazachstanie w 2018 roku, odbędzie się pod hasłem „Przywódcy religijni za bezpiecznym światem”. Powiadomił o tym spiker kazachstańskiego senatu, szef Sekretariatu Kongresu, Kassym Żamart Tokajew, który przemawiał na posiedzeniu Sekretariatu nadchodzącego Kongresu, który odbył się w środę w Astanie.

  a

  Sekretariat ustalił także tematy sekcyjnych posiedzeń zbliżającego się Kongresu, a zwłaszcza „Manifest: Pokój XXI wieku jako koncepcja globalnego bezpieczeństwa”, „Religie w zmieniającym się krajobrazie: nowe możliwości dla konsolidacji ludzkości”, „Religie i globalizacja: wyzwania i odpowiedzi”, „Religijni i polityczni przywódcy w przezwyciężeniu ekstremizmu i terroryzmu”.

  Kolejne posiedzenie Sekretariatu Kongresu zaplanowano na 9 sierpnia 2017 roku w Astanie. V Kongres Przywódców Światowych I Tradycyjnych Religii odbył się w stolicy Kazachstanu w czerwcu 2015 roku.

  W deklaracji końcowej mówiło się w szczególności, że uczestnicy forum wzywają „wszystkie strony konfliktów zbrojnych do przerwania starć, do ogłoszenia zawieszenia broni i do wypracowania, za pomocą negocjacji, porozumienia o zaprzestaniu przemocy, do ochrony ludności cywilnej i do pokojowego rozwiązania wszystkich sprzeczności”.

  Uczestnicy Kongresu wezwali także do „zdecydowanego odrzucenia metod siłowych w rozwiązywaniu jakichkolwiek politycznych sprzeczności, tak na poziomie narodowym jak i na poziomie międzypaństwowym”.

  „Do wezwania politycznych przywódców wszystkich większych państw do powstrzymania wzrostu przepaści nieufności we współczesnym świecie, do zniesienia wzajemnych sankcji i wykorzystania mechanizmów Organizacji Narodów Zjednoczonych i innych organizacji międzynarodowych w celu uregulowania konfliktów, przywrócenia pokoju i bezpieczeństwa zgodnie z międzynarodowym prawodawstwem” – podkreślano w deklaracji.

  W dokumencie powiedziano także o konieczności ożywienia działalności tradycyjnych, i poszukiwania nowych, mechanizmów współpracy pomiędzy duchownymi i politycznymi przywódcami w imię pokoju i zrównoważonego rozwoju.

  Uczestnicy Kongresu wezwali do zapewnienia równego szacunku dla światowych i tradycyjnych religii, do poszanowania religijnej różnorodności w promowaniu dialogu pomiędzy światowymi i tradycyjnymi religiami, do przeciwdziałania prowokacjom i działaniom mającym na celu rozpalanie wrogości, nienawiści i przemocy pod płaszczykiem pseudoreligijnej retoryki.

  Ponadto delegaci forum podjęli decyzję o wspieraniu wysiłków na rzecz zwalczania ekstremizmu i terroryzmu, dążąc do ich wykorzenienia ale zachowując szczególną czujność ażeby walka przeciwko ekstremizmowi i terroryzmowi nie przeistoczyła się w wojnę przeciwko religiom i ich wyznawcom.

  W dokumencie podkreślano, że podjęto decyzję o rozwijaniu dalszej współpracy Kongresu Światowych i Tradycyjnych Religii z Organizacją Narodów Zjednoczonych, z organizacjami międzynarodowymi w dziedzinie bezpieczeństwa i współpracy i w innych sprawach.

  Za: http://3rm.info/main/63044-kogda-budut-govorit-mir-i-bezopasnost-opredelena-povestka-vi-sezda-liderov-mirovyh-i-tradicionnyh-religiy.html

  Publikacja: 1.06.2016

  Tłumaczenie Tamara”

   

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zaczna-mowic-pokoj-bezpieczenstwo-2016-06

 2. mgrabas Says:

  od mg: zainteresowani tematem mogą znaleźć niestworzone rzeczy (o kosmitach itd.) na tym blogu: http://krystal28.wordpress.com/author/krystal28/

 3. mgrabas Says:

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/08/12/jedyne-panstwo-ktoremu-polska-wypowiedziala-wojne-w-xx-wieku/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s