WOJNY NIE BĘDZIE

peace

Uprzejmie informuję wszystkich Polaków, że wojen na terenie Polski już więcej nie będzie. Temat powraca codziennie, widzę wiele lęku, chaosu i obaw w internecie. Media masowej dezinformacji straszą, straszą i straszą. Ludzie sami się boją, czują lęki, obawy, chaos, pomieszanie, niepewność – i dla odreagowania nieświadomie straszą bliźnich. Zupełnie niepotrzebnie🙂 W wielu osobistych rozmowach bardzo często słyszę pytania o domniemaną III wojnę światową, ale bezpośrednią inspiracją do napisania tego artykułu był jeden z dzisiejszych komentarzy na blogu.

Wojen na terytorium Polski już więcej nie będzie. Jesteśmy w fazie ogromnych przeobrażeń kosmicznych. Ziemia bierze w tym udział jako kluczowy gracz. W tej chwili odbywa się na Ziemi potężny transformacyjny proces, który można w skrócie określić jako Wielka Zmiana. Polska – czy się to komuś podoba, czy nie – jest liderem tego transformacyjnego procesu (ze względu na wkodowane w naszą morfogenetyczną przestrzeń macierzyste transformacyjne algorytmy). Polska jako lider planetarnego i galaktycznego transformacyjnego procesu Wielkiej Zmiany jest w sposób szczególny chroniona i energetycznie bardzo skutecznie na wielu poziomach (gęstościach) zabezpieczona. To jest tak silna ochrona, że na chwilę obecną już nie do przeskoczenia dla ciemnej strony mocy. Mogą się wściec – rady nie dadzą.

Pracowała nad tym sama przestrzeń nad Polską, pracowały i pracują nad tym również konkretne istoty. Od Wiosennego Przesilenia 2016 zostały wycofane z Polski archonty, czyli superinteligentne kontrolujące programy (wysokozaawansowana sztuczna inteligencja) zainstalowane na innych gęstościach w celu kontroli („kuszenia”) populacji. Od 20 marca 2016 r. przestrzeń nad Polską posiada już zupełnie nowe właściwości i możliwości tworzenia. Tylko Polacy en masse nie są jeszcze gotowi do pracy z tak przywróconą do harmonii (pierwotne algorytmy Ziemi) przestrzenią z uwagi na własne nieewolucyjne oprogramowanie (ciemne wypełnienia). Matrixa nad Polską już nie ma. Są tylko jego skutki w postaci „zła”, które wyprodukował. Matrix jest utrzymywany już tylko w zaprogramowanych umysłach większości Polaków. Ale to się z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień wykładniczo zmienia. Słowianie się budzą, Śpiący Rycerze się budzą.

Pobudka jest oczywiście stopniowa, przechodzi wiele faz:

 1. Najpierw najbardziej inteligentni i wrażliwi Polacy (ci, którzy nie dali się nabrać na „demokrację” i rzekomą wolność po 1989 roku) zaczynają zauważać, że z tym światem coś jest nie tak, później
 2. powoli zauważają przejawy innego ducha w naRODzie: 1) zmiana preferencji wyborczych; 2) pobudka Słowian (eksplozja internetowych sklepów z ciuchami i gadżetami słowiańskimi i patriotycznymi); 3) drastyczne zmniejszenie się doniedawnej agresji, np. w komentarzach i na forach internetowych; 4) zjawisko rosnącego uprzejmienia Polaków w stosunku do siebie (w kolejkach, na ulicy, w środkach lokomocji itp.); 5) kolektywne, bardzo sprawne organizowanie pomocy w nagłaśnianych w mediach społecznościowych sprawach; 6) prawdziwa lawina „przebudzeniowych” eventów: Wiece Słowiańskie, zloty Wolnych Ludzi, konferencje, webinary, panele, wykłady, warsztaty, spotkania (np. regularne spotkania ludzi przebudzonych z województwa lubelskiego: Lubelski Klub Sympatyków NTV; 7) lawina nowo powstających przebudzeniowych telewizji internetowych (np. Niezależna Telewizja NTV, Porozmawiajmy TV, Tagen TV, Jaskinia Szamana TV, Altermedium TV, Helio TV, Podziemna TV; 8) lawina nowo powstających przebudzeniowych blogów i stron internetowych, np. serwis Tajne Archiwum Watykańskie; 9) (r)ewolucyjne programy przeobrażeń społecznych, np. projekt Republika Ślężańska; 10) ogólnopolski, a nawet europejski fenomen wzrostu świadomości oraz realnej zmiany przestrzeni zogniskowany wokół tak charyzmatycznych postaci jak Jerzy Zięba czy Łukasz Lubicki; 11) lawina przenosin osobistych kont bankowych z banków niepolskich do nielicznych z polskim kapitałem oraz do banków spółdzielczych, 12) bojkot amerykańskich, izraelskich oraz innych zagranicznych zatrutych produktów spożywczych (tzw. patriotyzm konsumencki).
 3. Następnie budzący się Polacy zaczynają organizować się w grupy medytacyjno-wizualizacyjne (jest ich wiele, nie wszystkie nagłośnione), by już zdecydowanie i konkretnie oddziaływać  na przestrzeń – zarówno lokalną, jak i globalną („myśl globalnie, działaj lokalnie”). W kraju działa w sposób nienagłośniony w internecie kilkanaście osób posadowionych w kluczowych miejscach Polski, pracujących w sposób punktowy ze straumatyzowanymi historycznie przestrzeniami naszej Ojczyzny-Matczyzny. Istoty te ekstrahują straumatyzowane historycznie przestrzenie z wielusetwiekowych gadzich, nieewolucyjnych, blokujących, niesłużących Życiu programów.

Co do geopolityki, Putin od czasu powstrzymania oficjalnej napaści USA na Syrię (nieoficjalnie USA okupują Syrię poprzez stworzoną przez siebie ISIS) nie gra już ze Stanami w jednej piaskownicy.

W tej chwili to jest „wojna” (walka o wpływy) kosmiczna na terytorium Ziemi. Ale USA nie mają już na planecie NIC do powiedzenia, bo za Rosją stoją dużo bardziej rozwinięte technologicznie i moralnie cywilizacje. Konflikty wywołane na planecie przez USA/NWO/Gady już są i nadal będą powoli wyciszane. USA nie są już nawet kolosem na glinianych nogach – ten kraj idzie ku geopolitycznej marginalizacji. To co widzimy, to tylko fasada, za którą niebawem już tylko popiół i zgliszcza. USA czeka Wielka Smuta Karmiczna za wszystko, co zrobiły dla ludzkości i Planety.

Nie mamy się więc czego obawiać. Generalnie idzie w kierunku pokoju na świecie, a wojny są już tylko w naszych zalęknionych umysłach.

Zbierajmy się, gdzie się tylko da i wizualizujmy Jasną Przestrzeń nad Polską🙂

TAW

źródło:

http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/31/turcja-przechodzi-na-strone-rosji-wojny-usa-rosja-nie-bedzie/comment-page-1/#comment-5932

Czytaj również:

 

 

źródło: http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

24 myśli w temacie “WOJNY NIE BĘDZIE

 1. OPUBLIKOWANO CZERWIEC 10, 2016 PRZEZ A303

  „…Kiedy zaczną mówić „pokój i bezpieczeństwo”…

  Ustalono porządek VI Kongresu Przywódców Światowych i Tradycyjnych Religii.

  OKO RUCHOME ILUMINATÓW

  Uwagi redakcji http://www.3rm.infoprzez wszystkie ostatnie 10 – 15 lat widzimy doskonale, że wszystko co jest uchwalane na tych szatańskich zgromadzeniach, nie jest realizowane w życiu. Wojny, terroryzm, ekstremizm i tak dalej, jedynie nieustannie rozrastają się. Tak zwana społeczność międzynarodowa absolutnie nie dba o to o czym i w jaki sposób w tej kwestii dogadują się religijni przywódcy.

  Jedynym celem tych bezbożnych szczytów jest utworzenie „kościoła” Antychrysta za pomocą ogólnoświatowego i wszystko obejmującego ekumenizmu.

  Powstrzymaj ich, Panie!

  Zjazd Przywódców Światowych I Tradycyjnych Religii, który odbędzie się w Kazachstanie w 2018 roku, odbędzie się pod hasłem „Przywódcy religijni za bezpiecznym światem”. Powiadomił o tym spiker kazachstańskiego senatu, szef Sekretariatu Kongresu, Kassym Żamart Tokajew, który przemawiał na posiedzeniu Sekretariatu nadchodzącego Kongresu, który odbył się w środę w Astanie.

  a

  Sekretariat ustalił także tematy sekcyjnych posiedzeń zbliżającego się Kongresu, a zwłaszcza „Manifest: Pokój XXI wieku jako koncepcja globalnego bezpieczeństwa”, „Religie w zmieniającym się krajobrazie: nowe możliwości dla konsolidacji ludzkości”, „Religie i globalizacja: wyzwania i odpowiedzi”, „Religijni i polityczni przywódcy w przezwyciężeniu ekstremizmu i terroryzmu”.

  Kolejne posiedzenie Sekretariatu Kongresu zaplanowano na 9 sierpnia 2017 roku w Astanie. V Kongres Przywódców Światowych I Tradycyjnych Religii odbył się w stolicy Kazachstanu w czerwcu 2015 roku.

  W deklaracji końcowej mówiło się w szczególności, że uczestnicy forum wzywają „wszystkie strony konfliktów zbrojnych do przerwania starć, do ogłoszenia zawieszenia broni i do wypracowania, za pomocą negocjacji, porozumienia o zaprzestaniu przemocy, do ochrony ludności cywilnej i do pokojowego rozwiązania wszystkich sprzeczności”.

  Uczestnicy Kongresu wezwali także do „zdecydowanego odrzucenia metod siłowych w rozwiązywaniu jakichkolwiek politycznych sprzeczności, tak na poziomie narodowym jak i na poziomie międzypaństwowym”.

  „Do wezwania politycznych przywódców wszystkich większych państw do powstrzymania wzrostu przepaści nieufności we współczesnym świecie, do zniesienia wzajemnych sankcji i wykorzystania mechanizmów Organizacji Narodów Zjednoczonych i innych organizacji międzynarodowych w celu uregulowania konfliktów, przywrócenia pokoju i bezpieczeństwa zgodnie z międzynarodowym prawodawstwem” – podkreślano w deklaracji.

  W dokumencie powiedziano także o konieczności ożywienia działalności tradycyjnych, i poszukiwania nowych, mechanizmów współpracy pomiędzy duchownymi i politycznymi przywódcami w imię pokoju i zrównoważonego rozwoju.

  Uczestnicy Kongresu wezwali do zapewnienia równego szacunku dla światowych i tradycyjnych religii, do poszanowania religijnej różnorodności w promowaniu dialogu pomiędzy światowymi i tradycyjnymi religiami, do przeciwdziałania prowokacjom i działaniom mającym na celu rozpalanie wrogości, nienawiści i przemocy pod płaszczykiem pseudoreligijnej retoryki.

  Ponadto delegaci forum podjęli decyzję o wspieraniu wysiłków na rzecz zwalczania ekstremizmu i terroryzmu, dążąc do ich wykorzenienia ale zachowując szczególną czujność ażeby walka przeciwko ekstremizmowi i terroryzmowi nie przeistoczyła się w wojnę przeciwko religiom i ich wyznawcom.

  W dokumencie podkreślano, że podjęto decyzję o rozwijaniu dalszej współpracy Kongresu Światowych i Tradycyjnych Religii z Organizacją Narodów Zjednoczonych, z organizacjami międzynarodowymi w dziedzinie bezpieczeństwa i współpracy i w innych sprawach.

  Za: http://3rm.info/main/63044-kogda-budut-govorit-mir-i-bezopasnost-opredelena-povestka-vi-sezda-liderov-mirovyh-i-tradicionnyh-religiy.html

  Publikacja: 1.06.2016

  Tłumaczenie Tamara”

   

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zaczna-mowic-pokoj-bezpieczenstwo-2016-06

  Polubienie

  1. 7 sierpnia 2017

   Astana, okultystyczna Piramida Pokoju i Pojednania

   Astana, stolica Kazachstanu, to niezwykłe miasto budowane od podstaw od 1990 roku. W 2013 roku w notce Astana, najbardziej tajemnicze miasto świata zebrałam najciekawsze obiekty pobudowane w ciągu ostatnich 20 lat. Tym razem chciałabym przybliżyć wyłącznie oryginalną architekturę Piramidy Pokoju i Pojednania.


   82673az_foster_astana
   Piramida Pokoju i Pojednania

   Projekt Piramidy Pokoju i Pojednania (Palace of Peace and Reconcilation) opracował zespół brytyjskiego architekta Lorda Normana Fostera. Budowa trwała od 2004 do 2006 roku, kosztowała ok. 8 mln dolarów. Widoczna część piramidy ma wysokości 62 m i długości podstawy 62 metry. Po uwzględnieniu części podziemnej całkowita wysokość obiektu wynosi 77 m.

   Budowę Piramidy Pokoju i Pojednania wsparli wpływowi światowi politycy, jak:

   • Kofi Atta Annan – ghański polityk, sekretarz generalny ONZ w latach 1997-2006, w 2001 wyróżniony Pokojową Nagrodą Nobla,
   • George Walker Bush – prezydent USA w latach 2001-2009,
   • Margaret Hilda Thatcher – premier Wielkiej Brytanii w latach 1979-1990,
   • Jiang Zemin – przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej w latach 1993–2003,
   • Nelson Rolihlahla Mandela – prezydent Republiki Południowej Afryki w latach 1994–1999, jeden z przywódców ruchu przeciw apartheidowi, laureat pokojowej nagrody Nobla,
   • Valéry Marie René Georges Giscard d’Estaing – francuski polityk, prezydent Francji w latach 1974–1981,
   • Michaił Siergiejewicz Gorbaczow – ostatni przywódca Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, jedyny prezydent ZSRR, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

   Projekt Piramidy Pokoju i Pojednania nawiązuje do pieczęci USA na banknocie jednodolarowym.


   Pieczęć USA na banknocie 1$

   Piramida zlokalizowana jest w centralnym punkcie Astany. Dolne kondygnacje są wykonane z materiału w kolorze granitu, najwyższe ze szkła.

   Ze względów na niski poziom wód gruntowych nie było możliwości zagłębić dolnego poziomu piramidy poniżej poziomu terenu. Wybudowano więc cały obiekt, a następnie wokół Piramidy nasypano sztuczny grunt podnosząc teren.

   image
   Przekrój zaprojektowanej Piramidy

   … „Wtajemniczeni przyjęli formę piramidy jako idealnego symbolu zarówno tajnej doktryny, jak i instytucji ustanowionych dla jej rozpowszechniania „ – „Tajemne nauki wszystkich wieków”, Manly Palmer Hall (ur. 18 marca 1901, zm. 29 sierpnia 1990) – amerykański badacz religii i tradycji ezoterycznych. Mistyk, okultysta i wolnomularz (33 stopień), autor wielu publikacji z zakresu ezoteryki, religioznawstwa, masonologii, samodoskonalenia. … /link/

   Motyw piramidy wykorzystany został na świecie wielokrotnie przez środowiska związane z masonerią. Norman Foster świadomie nie umieścił w budynku żadnych rozpoznawalnych symboli religijnych, aby piramida stała się świątynią okultystycznej religii KULTU SŁOŃCA.

   Wędrówka w środku budynku ma charakter symboliczny z ciemności w najniższej kondygnacji, gdzie nie ma dostępu dzienne światło, do pełnego oświecenia w pomieszczeniu przeszklonym najwyżej położonym. Odpowiada to ogólnie znanemu podziałowi społeczeństwa na „lud„, „grupę zwierzchników” oraz zwykle „nieujawną osób decydujących„.

   Najniżej położona jest sala operowa z 1302 miejscami, na jej suficie widoczny jest ogromny wizerunek słońca. Ludowi należy zapewnić jedynie „chleb i igrzyska”, do nich dociera jedynie światło sztuczne, a nie światło „Słońca” . Dokładny opis sali widowiskowej znajduje się na stronie /link/ .


   image
   Sala operowa w piwnicy piramidy

   Słoneczny Stół – bezpośrednio nad salą operową znajduje się sala spotkań międzyreligijnych. Sala może pomieścić się 400-500 osób. Symbol SŁOŃCA wykorzystany został jako element stołu obrad, przy którym spotykają się liderzy religijni, którzy pragną usunąć wszelkie podziały i wyłonić światową Religię Nowej EryNew Age.

   5
   Sala obrad w trakcie Kongresu w 2012 roku

   Sufit sali obrad przecina wszystkie kolejne kondygnacje, aż po szklany dach symbolizujący oświecenie. Światło z „Oka Piramidy” oświetla zebranych religijnych liderów.

   image
   Oświetlenie Słonecznego Stołu

   Czasami składany jest ten wielki, okrągły stół i sala wykorzystana jest na miejsce spotkań elit, tzw. Atrium.

   Na szczycie piramidy znajduje się Besik Hall, pomieszczenie całe przeszklone. Tutaj z okien można podziwiać piękną panoramę miasta oraz salę konferencyjną, w której zbierają się liderzy religijni.

   image
   Widok z góry na salę konferencyjną

   W oknach BESIK HALL Brian Clarke wykonał witraże z obrazkami 130 gołębi, symbolizującymi różne narodowości mieszkujące w Kazachstanie. Sala przygotowane jest 100 stanowisk, 40 przy stole, 60 wokół ściany.

   image
   Sala konferencyjna

   W Piramidzie jest znacznie więcej ciekawych pomieszczeń, o których nie piszę. W internecie udostępniona jest wirtualna wycieczka po piramidzie lub można obejrzeć filmik.

   W Piramidzie od 2006 roku co trzy lata organizowane są Kongresy Liderów Światowych, Tradycyjnych Religii [Congress of Leaders of World and Traditional Religions].

   I Kongres został zorganizowany w Astanie w dniach 23 i 24 września 2003 r. Wzięło udział 17 delegacji z 23 krajów. Dyskusje koncentrowały się wokół tematu zwalczania terroryzmu.

   W dniach 12 i 13 września 2006 r. do Astany na II Kongres przyjechały delegacje z 29 krajów. Głównym tematem dyskusji była „Religia, społeczeństwo i bezpieczeństwo międzynarodowe”.

   W dniach 1-2 lipca 2009 r. Astana gościła trzeci zjazd przywódców światowych religii. Uczestniczyło w niej 400 delegatów reprezentujących 77 delegacji z 35 krajów. Głównym tematem był „Rola przywódców religijnych w budowaniu świata opartego na tolerancji, wzajemnym szacunku i współpracy„.

   Czwarty zjazd odbył się w Astanie w dniach 30-31 maja 2012 r. W kongresie wzięło udział 85 delegacji z 40 krajów, głównym tematem był „Pokój i harmonia jako wybór ludzkości”. W Kongresie wzięło udział 80 przedstawicieli islamu, 78 chrześcijan (w tym 10 kościoła rzymskokatolickiego), 15 judaizmu, 16 buddyzmu, 1 taoizmu, 5 szyntoizmu, 12 hinduizmu, 5 zaratustrianizmu, 29 gości honorowych, 21 przedstawicieli organizacji międzynarodowych oraz 14 przywódców wybranych instytucji. Oficjalna pełna lista uczestników.

   Tematem przewodnim V Kongresu w dniach 10-11 czerwca 2015 r. był „Dialog przywódców religijnych i polityków w imię pokoju i rozwoju„. W kongresie uczestniczył sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moonem. W wydarzeniu wzięło udział 80 delegacji z 42 krajów. Oficjalna niepełna lista uczestników.

   Posiedzenie VI Kongresu zaplanowane jest w terminie 10-11 X 2018 pod hasłem „Przywódcy religijni za bezpiecznym światem”. Sekretariat Kongresu ustalił tematy sekcyjnych posiedzeń /link/:

   • Manifest: Pokój XXI wieku jako koncepcja globalnego bezpieczeństwa,
   • Religie w zmieniającym się krajobrazie: nowe możliwości dla konsolidacji ludzkości,
   • Religie i globalizacja: wyzwania i odpowiedzi,
   • Religijni i polityczni przywódcy w przezwyciężeniu ekstremizmu i terroryzmu.

   W 2017 roku do Astany zaproszony jest papież Franciszek.

   (…)

   [1] Palace of Peace and Reconcilation
   [2] Palace of Peace and Reconciliation
   [3] Astana – Okultystyczna Stolica Euro-Azji
   [4]
   Congress of the Leaders of World and Traditional Religions
   [5] Congress of Leaders of World and Traditional Religions

   na podstawie: http://blog.magnapolonia.org/astana-okultystyczna-piramida-pokoju-i-pojednania/


   od mg: polecam uwadze również ten wątek: https://7777777blog.wordpress.com/2017/05/23/swiatowa-religia-nwo-swiatowy-gong-pokoju-world-peace-gong/

   Polubienie

   1. „6 LIP 17

    30 przykazań uwalniającego

    Dochodzą do nas sygnały o coraz większej ilości osób, które budzą się rano „połamane”. Wsłuchując się w rozmowy ludzi w miejscach publicznych słychać próbę wyjaśnienia reakcji ciała na trudne poranki. Informujemy, że to nic innego jak rozpoczynający się proces uwalniania, spowodowany zmianami częstotliwości rezonansu naszej planety oraz aktywnością słoneczną. Zjawiska te występują ostatnimi czasy na zmianę. Od około 20 czerwca 2017 bardzo zintensyfikowały się wahania rezonansu, obecnie niemal co drugi dzień mamy do czynienia z nowymi anomaliami. Matematycznie wygląda to dokładnie tak:

    Standard określa początek wykresu (jest spokój). Reszta to anomalie. Można dokładnie to śledzić na stronach centrum badań kosmicznych w Tomsku (Rosja).

    Działa to w ten sposób, że jeżeli częstotliwość rezonansowa „trafi” u Ciebie w punkty do uwolnienia, następuje ich aktywacja i rozpoczyna się proces uwalniania, czyli „wyłażenia” z Ciebie różnych niefajnych rzeczy. Objawia się to bólem mięśni, stawów, kręgosłupa itp, szczególnie rano.

    Możesz sobie pomóc, krótko opiszę to tutaj w punktach:

    1.Ogranicz do minimum używanie telefonu komórkowego – wyłącz go.
    2.Ogranicz do minimum korzystanie z internetu.
    3.Ogranicz spożywanie żywności pochodzącej z nieznanych źródeł
    4.Całkowicie odstaw jakiekolwiek używki w szczególności alkohol i papierosy.
    5.Unikaj przebywania w jakichkolwiek miejscach publicznych.
    6.Zapewnij sobie spokój.
    7.Jak czujesz, że nie masz siły wyjść z domu – leż.
    8.Bierz często godzinną kąpiel w soli.
    9.Wietrz miejsce zamieszkania, szczególnie sypialnię i łazienkę.
    10.Zmieniaj pościel minimum co dwa dni.
    11.Zmieniaj całą garderobę codziennie.
    12.Pierz w specyfikach opisanych w jednym z poprzednich artykułów.
    13.Zapomnij o TV, prasie, radiu i innych mediach. Po prostu zrób sobie długą przerwę.
    14.Spożywaj dużo naturalnych warzyw i owoców. Zapomnij o tych z marketów.
    15.Bierz prysznic rano i wieczorem. Poproś wodę: „Zabierz stare, kształtuj nowe”.
    16.Myj pod prysznicem ciało szczotką z naturalnym detergentem, szczególnie rano.
    17.Przebywaj na łonie natury tak długo jak dasz radę.
    18.Nie smaruj ciała żadną chemią (uwalnianie bywa bolesne).
    19.Ucz się zachowywać spokój, jak nachodzą Cię silne emocje – krzycz w myślach.
    20.Pij dużo płynów, możesz dodać do nich ormus (każdy ormus wspomaga uwalnianie).
    21.Nie czytaj NICZEGO – żadnych książek, gazet itp.
    22.Trzymaj się z daleka od wszelkich intensywnych aktywności grupowych.
    23.Nie słuchaj niczego co pojawia się w Twojej głowie, po prostu to uwalniaj.
    24.Nie wylewaj swoich żalów i uwolnień na innych – mają swój bagaż do uwolnienia.
    25.Jak musisz z kimś pogadać – pogadaj z samym sobą albo z drzewem.
    26.Pamiętaj, że najważniejszą osobą w Twoim życiu jesteś TY.
    27.Podążaj za swoją radością, to jedyna słuszna ścieżka.
    28.Unikaj zmuszania się do czegokolwiek, ponieważ blokujesz proces.
    29.Nie pomagaj innym dopóki nie pomożesz całkowicie sobie.
    30.Unikaj długich podróży, nawet jeżeli ma to być podróż na wczasy.

    Tyle z podstawowych zagadnień, które każdy powinien brać pod uwagę. Oprócz tego pojawią się jeszcze u każdego inne elementy, ponieważ każdy jest inny i będzie przechodzić proces w indywidualny sposób. Ogólnie jest tak, że każdy powinien znaleźć najskuteczniejszą i najszybszą metodę uwalniania u siebie.

    Uczulam osoby będące w związkach od wrzeszczenia na siebie podczas uwalniania przeszłych rzeczy, ponieważ może się to dla was skończyć szybkim końcem związku, a że walnęliście głupotę dojdziecie dopiero za kilka tygodni lub za rok. Uwalniające się energie mogą wywoływać silne stany emocjonalne i należy bezwzględnie panować nad kierunkiem ich uwalniania. Będziecie potrzebować siebie wzajemnie więc zachowajcie spokój.

    Ten proces jeszcze będzie trwał i nie skończy się tak szybko jak niektórzy myślą. Co chwilę aktywują się nowe energie aktywujące coraz to nowe rzeczy do uwolnienia dlatego najwyższy czas zacząć o siebie dbać, ponieważ może być tak, że za jakiś czas będziecie proszeni o dbanie o innych a wtedy powinniście być w doskonałej kondycji.

    źródło: http://whitedevas.eu/?p=7551


    od mg: punkty, w zastosowaniu których widzę sens i co do których nie mam zastrzeżeń to:
    1 (lepiej jest żyć bez komórki niż być jej niewolnikiem, lepiej zadać sobie trud osobistego spotkania z człowiekiem niż poprzestawać na wygodnej i nic nie kosztującej oraz niewiele znaczącej telefonicznej „rozmowie”…),
    4 (alkohol niszczy, wyłącza mózg, percepcję i wrażliwość, zniewala, „ułatwia” życie; papierosy szkodzą i zniewalają),
    6-warunkowo („spokój” za cenę rezygnacji z człowieczeństwa jest niebezpieczny),
    7-z rozsądkiem (nie można leżeć gdy dom się pali, albo gdy drugi człowiek woła o naszą obecność!!!),
    9, 10, 11, 12, 14, 16, 24, 29,
    15-z rozsądkiem (zbyt częste kąpiele odbierają siły i osłabiają odporność, zmywają potrzebne związki ze skóry, niszczą włosy, wysuszają skórę),
    17-z rozsądkiem (nie kosztem swoich obowiązków i pamiętając o zagrożeniach ze strony „natury”: chemikalia, chemtraile, kleszcze, skażenie),
    18-z rozsądkiem (poza środkami pożytecznymi, świadomie stosowanymi dla polepszenia zdrowia),
    19-z rozsądkiem (nie za cenę utraty komunikacji),
    20-z rozsądkiem (bez przesady, 2 l/dziennie czystej alkalicznej wody z niskim ORP wystarcza, nadmiar płynów przeciąża nerki),
    28-z rozsądkiem (niektóre sprawy wymagają „zmuszania się”, np. rozwój, obowiązki, aktywność fizyczna dla zdrowia itd.);

    punkty, których stosowanie zdecydowanie odradzam to:
    2 (całkowite odcięcie się od informacji jest okaleczaniem się, głupotą i naraża na niebezpieczeństwo, naszym ludzkim obowiązkiem jest komunikacja i używanie rozsądku),
    21 (podobnie jak wyżej, rozwój, uczenie się, wzajemne dzielenie się z innymi sobą jest naszym obowiązkiem i szansą na rozwój, a nie na tkwienie w błędach),
    22 (okaleczanie swego człowieczeństwa z udziału w życiu społecznym zubaża, odbiera innym możliwość spotkania i doświadczania, uwstecznia i prowadzi do odczłowieczenia),
    23 (zamiast uciekać od życia, zamykać się, „nie słuchać niczego” trzeba starać się być uważnym i otwartym na rzeczywistość i natchnienia, a szczególnie na te najcichsze – sumienie!),
    25 (ten punkt jest idiotyczny i bardzo na rękę naszym wrogom, szczególnie tym duchowym wrogom naszego człowieczeństwa!),
    26 (to bardzo szkodliwe przekonanie alienuje, wyłącza wrażliwość na drugiego człowieka i zrywa żywą więź człowieka z Bogiem, wmawiając człowiekowi światopogląd New Age ze wszystkimi jego tragicznymi dla stanu duchowego człowieka i dla jego przyszłości skutkami!!

    najważniejszy w hierarchii wartości człowieka powinien być Bóg, podobnie jak w świadomości dziecka Rodzic winien być ważniejszy niż ono samo – taki FUNDAMENT CZŁOWIECZEŃSTWA, WRAŻLIWOŚCI I MĄDROŚCI powinno każde dziecko otrzymać od Rodziców w procesie wychowania i przekazać je swoim dzieciom,
    bo bez posiadania tego skarbu w swoim sercu i umyśle człowiek się demoralizuje i odczłowiecza, zamieniając się w egocentryka, socjopatę, a nawet w psychopatę czyli kogoś kto przestaje dostrzegać różnicę między dobrem a złem i który już tego nie czuje, że komuś wyrządza krzywdę, nie czuje że ktoś cierpi, inni dla niego przestają istnieć, łącznie z Bogiem żywym – taki „człowiek” zamknięty w samym sobie i swoim świecie staje się ślepy i głuchy na innych, oni dla niego praktycznie już nie istnieją! on sam – siebie postawił ponad wszystkich i ponad wszystko; najtragiczniejsze jest, że już nie czuje potrzeby zmiany, bo „myśli”, że z nim wszystko „jest w porządku”: on „jest najważniejszy”!!!).

    Polubienie

    1. GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATÓW

     EfektSetnejMalpy
     First published at 09:16 UTC on December 9th, 2020.

     USZY DUSZY #43.

     Tym razem o kosmitach. I to na poważnie, uważaj, możesz się zdziwić!

     MAIL DO AUTORA: poczta@efektsetnejmalpy.pl

     #UszyDuszy #EfektSetnejMałpy #FarsightInstitute

     http://www.bitchute.com/video/yDWNREEbBIIw/

     „mgrabas

     witam i dziękuję za ten odcinek
     zaciekawiła mnie negatywna informacja o Galaktycznej Federacji Światła
     czy można prosić o więcej informacji na ten temat?
     pytam, bo inne źródła piszą o niej pozytywnie, np. tu: http://www.odkrywamyzakryte.com/galaktyczna-federacja-swiatla/
     pozdrawiam”
     adres komentarza

     „Efekt Setnej Małpy

     Obserwowałem GFŚwiatła w latach 2010 – 2013. Specjalizowali się w podawaniu nieprawdziwych informacji, zapowiadaniu otwartego kontaktu, do którego nigdy nie doszło i spalili (psychicznie) swoich trzech najlepszych i najbardziej znanych chanellerów kompromitując ich przekazy. Jak dla mnie wystarczy…”
     adres komentarza

     „mgrabas

     @Efekt Setnej Małpy, dzięki za odpowiedź”
     adres komentarza

     Polubienie

 2. nie jestem przeciwnikiem ani Putina ani Trumpa, życzę Im jak najlepiej, natomiast jestem przeciwnikiem tego coraz bardziej GLOBALNEGO SYSTEMU okłamywania i manipulowania ludźmi, w którym Oni aktywnie uczestniczą, bo tylko ten kto w tym systemie uczestniczy ma w nim swoje miejsce, a każdy kto się mu sprzeciwi kończy jak Kaddafi (!)

  a tak oto Trump i Putin „oszukują” Polskę i świat – fragment od 3:19

  gdyby Putin wypiął się na globalnych lichwiarzy to by Go natychmiast wykopali z administrowania tą częścią NWO i szybko zastąpili innym rezydentem, a tak wszyscy mogą spokojne realizować plany wprowadzania NWO, każdy w swoim regionie
  Putin bardzo dobrze gra swoją rolę – tego dobrego, broniącego tego terenu przed NWO, dlatego włos Mu z głowy nie spada – dopóki gra w ich drużynie i nie dotyka fundamentów ich władzy

  PS. nad Rosją tak samo jak nad USA i nad innymi regionami NWO są rozpylane chemtraile!

  po co?

  Polubienie

  1. Eksterminacja mieszkańców Holandii przez NATO za pomocą oprysków chemicznych (chemtrails)

   Opublikowany 4 lip 2017

   Rozmowa z Łukaszem i Katarzyną, mieszkańcami Holandii na temat oprysków chemicznych (chemtrails) i ich skutków, rozpryskiwanych nad miastami tego kiedyś pięknego kraju przez samoloty NATO.
   Rozmawia Marek Podlecki http://monitor-polski.pl

   „K C5
   Pryskaja nad Holandia poniewaz sa duze uprawy jadalnych roslin gdzie sie exportuje na caly swiat!!”

   „KOŃski Trening1
   Chemtrails w stanach sa walone na potege. Pracuje na zewnatrz i widze co sie dzieje na niebie. Ostatnio rozpryskuja je z wieczora az do rana zeby ludzie nie widzieli co sie dzieje.”

   Polubienie

   1. Jak Odróżnić Smugę Kondensacyjną Od Chemicznej-Ekspert Ci Podpowie

    Opublikowany 15 wrz 2014

    Ministerstwo Obrony Narodowej bierze udział w spisku przeciwko ludności cywilnej. Samoloty wojskowe NATO dokonują oprysków największych skupisk ludności. Aluminium, Bar, Stront… itd. Geoinżynieria.

    Polubienie

    1. Dziwne kręgi na radarowym zdjęciu wielkiej nawałnicy w Polsce

     Opublikowany 13 sie 2017

     Social media: https://www.facebook.com/portalZnZ/

     Potężna nawałnica z 11 sierpnia 2017 roku będzie z pewnością zapamiętana na długo. Nie żyje w sumie 5 osób, a ponad 2500 budynków zostało uszkodzonych. Wiatr położył też 40 tysięcy hektarów lasu. Ogromna burza widziana na radarze meteorologicznym zajmowała jedną trzecią Polski. Na niektórych zdjęciach radarowych widać dziwne kręgi, które zwróciły uwagę zwolenników teorii o broni klimatycznej HAARP i jej podobnych.

     http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-kregi-na-radarowym-zdjeciu-wielkiej-nawalnicy-ktora-zaatakowala-polske

     Polubienie

      1. Musisz to wiedzieć (671) Czyżby Australia była podpalana intencjonalnie?

       CW24tv
       Opublikowany 9 sty 2020

       Musisz to wiedzieć (672) Mamy wątpliwości co do systemu LOFAR…

       CW24tv
       Opublikowany 10 sty 2020

       Musisz to wiedzieć (670) Tak wygląda podmiana społeczeństw?

       CW24tv
       Opublikowany 8 sty 2020

       Polubienie

  2. „Przez AW – 16 sierpnia 2017

   „To największa klęska w dziejach.” Zobacz mapę zniszczeń po ostatnich nawałnicach [INFOGRAFIKA]


   Mapa zniszczeń lasów. Źródło: PAP

   Mamy do czynienia z największą w dziejach polskiego leśnictwa klęską spowodowaną wiatrami o znamionach huraganu – powiedział dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski. Dodał, że na terenach dotkniętych nawałnicami pokotem leży ok. 8,2 mln m sześc. drewna.

   „Mamy do czynienia niewątpliwie z największą w dziejach polskiego leśnictwa – a przypuszczam, że w dziejach europejskiego leśnictwa – klęską” – powiedział w środę na konferencji prasowej Tomaszewski. Dodał, że stało się tak w następstwie wiatru „o znamionach huraganu”.

   Jak mówił, pokotem leży ok. 8,2 mln metrów sześc. drewna, a roczne pozyskanie drewna w Lasach Państwowych wynosi około 38 mln m sześc.

   Zobacz też: Skok na dach okazał się dla Toma Cruise mission impossible. Było blisko do tragedii. Zdjęcia przerwano [VIDEO]

   W środę Tomaszewski podpisał decyzję o wprowadzeniu tzw. stanu siły wyższej o zasięgu ponadlokalnym w związku z nawałnicami, które przeszły nad Polską w nocy z 11 na 12 sierpnia. Zgodnie z nią na terenach leśnych dotkniętych nawałnicami obowiązuje zakaz wstępu.

   „Przystąpiliśmy – i to praktycznie mamy już na ukończeniu – do udrażniania dróg publicznych, dróg wewnętrznych” – wyjaśnił. Dodał, że m.in. udostępniane będą tereny, nad którymi są linie energetyczne.

   Jak mówił dyrektor, w największym stopniu klęska dotknęła nadleśnictwa m.in. Rytel, Czersk.

   Z danych Lasów Państwowych wynika, że najbardziej ucierpiały dyrekcje: toruńska, gdańska, poznańska, szczecinecka, wrocławska i łódzka.

   Według wstępnych szacunków w tym roku w lasach toruńskiej RDLP nawałnice zniszczyły ok. 23,3 tys. drzew, a trzeba będzie usunąć ok. 4 mln m sześc. drewna. W części leżącej w woj. kujawsko-pomorskim powalonych zostało 9 tys. ha drzew (1,5 mln sześc. drewna), a w części województwa pomorskiego – 14,3 tys. ha (2,5 mln sześc. drewna). Planowo w ciągu roku we wszystkich nadleśnictwa podległych dyrekcji pozyskuje się ok. 2 mln sześc. drewna.

   Szkody mają charakter powierzchniowy, zniszczone są całe drzewostany oraz pojedyncze drzewa. To również ogromne straty przyrodnicze, zniszczone siedliska cennych gatunków, gniazda ptaków i legowiska dzikich zwierząt.

   Jak mówił dyrektor generalny LP, nowy las na tych terenach powstanie do czerwca 2019 r.

   Tomaszewski podkreślał, że „pojawiła się niemała okazja, żeby zaspokoić zapotrzebowanie na surowiec drzewny ze strony podmiotów przemysłu drzewnego”.

   „W Polsce funkcjonuje 10 tys. zakładów przemysłu drzewnego i zgodnie ze Strategią na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju właśnie przemysł drzewny ma być potężnym kołem zamachowym rozwoju terenów niezabudowanych” – mówił.

   Jak dodał, są sygnały o zainteresowaniu ze strony tych zakładów. „Nie będzie takiej sytuacji, że to dobro Skarbu Państwa ulegnie zmarnotrawieniu” – podkreślił.

   Tomaszewski mówił też, że LP będą starać się pomóc właścicielom lasów prywatnych.

   Dyrektor wyraził także nadzieję, że obecna sytuacja przyspieszy prace nad regulacjami dot. definicji drewna energetycznego.

   Zobacz też: Cejrowski zdradza co powiedział Wałęsie na Jarmarku Dominikańskim. „Po tych słowach odszedł” [VIDEO]

   Od kilku dni nad Polską przechodzą intensywne burze. W wyniku nawałnic, w nocy z piątku na sobotę, zginęło sześć osób (pięć na Pomorzu i jedna w Wielkopolsce), a około 50 zostało rannych. Silny wiatr – tylko wówczas – uszkodził lub zerwał dachy z prawie 3 tys. domów, w tym z ponad 2 tys. mieszkalnych.(PAP)


   Wiatrołomy. Źródło: PAP”

   źródło: http://wolnosc24.pl/2017/08/16/to-najwieksza-kleska-w-dziejach-zobacz-mape-zniszczen-po-ostatnich-nawalnicach-infografika/

   Polubienie

 3. The World’s Future MEGAPROJECTS (2017-2040’s)

  Opublikowany 22 cze 2017

  A documentary on eight of the most ambitious mega-projects currently under development around the world, featuring: Istanbul’s building boom (Turkey); the Mission to put a human on Mars; the effort to develop Lagos (Nigeria); Africa’s unprecedented clean energy opportunity; the project to probe the nearest Earth-like exoplanet; Atlanta’s stadium of the future (Georgia, United States); India’s effort to modernize its highways; and China’s unprecedented One Belt One Road, „New Silk Road” initiative.

  Polubienie

 4. „21 marca 2020 12:38

  Jak przetrwać trzy dni ciemności i jak mówić prawdę? – Aleksander Berdowicz

  Z wielu przekazów wynika, że istnieje pewne prawdopodobieństwo pojawienia się jakiejś globalnej katastrofy. Bez względu na to jak rzadko takie sytuacje na naszej planecie się zdarzają, to warto być przygotowanym na taką sytuację. Człowiek przygotowany jest spokojniejszy i jest mu wtedy łatwiej podejmować rozsądniejsze decyzje.

  Poniżej załączam kilka pomocniczych linków do sprzętu wymienionego w wykładzie:
  http://sprzet-ratowniczy.pl/?co=products&act=show&id=194
  http://domowy-survival.pl
  http://www.faser.com.pl/wojsko

  Dodatkowo, bardzo cennym źródłem wiedzy jest kanał YouTube Adolfa Kudlińskiego, który jest specjalistą w temacie gotowości do sytuacji nadzwyczajnych.
  http://www.YouTube.com/user/AdolfKudlinski/videos

  źródło: http://porozmawiajmy.tv/jak-przetrwac-trzy-dni-ciemnosci-i-jak-mowic-prawde-aleksander-berdowicz

  Polubienie

 5. Siegfred Aktualności ze Świata , PetroDolar, Loty Skanujace, Lek od Trumpa

  Paulikg
  Opublikowany 25 kwi 2020

  Przekaz Siegfreda do Billa Gatesa, Loty Skanujące w Polsce i Niemczech, Bazy Podziemne, Lek od Trumpa, PetroDolar i Sytuacja na Giełdzie- Wpływ na gospodarki…

  „mgrabas

  41:41 kto g… ogląda, ten g… „wie””
  adres komentarza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s