Naczelny Rabin Polski , „Popieram walkę polskich kobiet o prawo do mordowania swoich dzieci” ! info agencyjne !

Miziaforum's Blog

Rabin Schudrich: Chcę wyrazić solidarność ze wszystkimi kobietami walczącymi w obronie ich godności i praw

http://natemat.pl/191421,episkopat-oburzony-z-powodu-czarnego-protestu-a-tymczasem-rabin-michael-schudrich-wyraza-solidarnosc-z-kobietami

„Moja dwar Tora w poniedziałek 3 października poświęcona będzie prawom i godności kobiety w judaizmie” – poinformował naczelny rabin Polski Michael Schudrich. W ten sposób chce on wyrazić solidarność z kobietami, które protestowały dziś na ulicach miast Polski w obronie swoich praw.

 http://natemat.pl/191421,episkopat-oburzony-z-powodu-czarnego-protestu-a-tymczasem-rabin-michael-schudrich-wyraza-solidarnosc-z-kobietami
Beata Chmiel

W niedzielę

W związku ze świętem Rosz HaSzana, obchodzonym w dniach 2-4.10, rabin Michael Schudrich podał do wiadomości: „Moja dwar Tora podczas nabożeństwa porannego w pierwszy dzień żydowskiego Nowego Roku, w poniedziałek 3/10, poświęcona będzie prawom i godności kobiety w judaizmie. Chcę w ten sposób wyrazić solidarność ze wszystkimi kobietami walczącymi w obronie ich godności i praw.”
Rabin Michael Schudrich, dziękujemy!

View original post

Reklamy

Komentarzy 6 to “Naczelny Rabin Polski , „Popieram walkę polskich kobiet o prawo do mordowania swoich dzieci” ! info agencyjne !”

 1. mgrabas Says:

  „wpis z dnia 3/10/2016

  Uwaga wszystkich skupiona na „czarnym proteście”, a CETA po cichutku przechodzi sobie dalej

  (…) Sekretarz stanu w KPRM Paweł Szefernaker powiedział w niedzielnym programie „Śniadanie w Radiu Zet”, że rząd Beaty Szydło „już na ostatnim posiedzeniu we wtorek wypracowywał stanowisko w sprawie CETA„. Szefernaker zapowiedział, że niezwłocznie będzie ono upublicznione – „Na jednym z najbliższych posiedzeń rządu”.

  Idę w zakład, że aprobata rządu dla CETA zostanie upubliczniona już w tym tygodniu, ale kogo będzie ona obchodzić. Wszak mamy „czarny protest”, aborcję i inne spory światopoglądowe. Co, nie? *(…)”

  więcej: http://niewygodne.info.pl/artykul7/03332-Trwa-czarny-protest-a-CETA-przechodzi-sobie-dalej.htm

  Protest przeciw TTIP i CETA. Dołączysz?

  szczegóły:

  http://astromaria.wordpress.com/2016/10/03/protest-przeciw-ttip-i-ceta-dolaczysz/

  • mgrabas Says:

   „rjarek pisze:

   03/10/2016 o 23:30

   jak patrzę na zdjęcia z demonstracji i widzę jak solidarne są kobiety, to muszę przyznać, że

   żałuję, że zamiast przeciw ustawie te panie nie próbują obalić rządu i przejąć władzy🙂, tyle ich jest, że mogą zrobić wszystko – nikt by ich nie powstrzymał.

   więcej, widzę tu plan na przyszłość, Jeśli kiedyś nasze społeczeństwo zbierze się w końcu na odwagę i spróbuje obalić te nielegalne władze, to własnie podobnie powinno to wyglądać, to znaczy pretekstem zamieszek powinien być inny powód, a w trakcie akcji trzeba by rozwinąć skrzydła dla właściwego celu.”

   źródło: http://astromaria.wordpress.com/2016/10/03/protest-przeciw-ttip-i-ceta-dolaczysz/#comment-67741

   „astromaria pisze:

   04/10/2016 o 00:27

   Szkoda, że

   potencjał tych pań się marnuje, bo rząd nie zamierza niczego zmieniać w ustawie.

   Cała ta akcja pokazuje, jak łatwo ludźmi manipulować i wpuszczać ich w kanał. Ciekawe, czy na protest przyjdą tłumy? Ja próbuję zorganizować rodzinę, może uda się wszystkich wsadzić w samochód i zjawić się na proteście w komplecie.”

   źródło: http://astromaria.wordpress.com/2016/10/03/protest-przeciw-ttip-i-ceta-dolaczysz/#comment-67742

 2. mgrabas Says:

  4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji – Weronika Zaguła

  Opublikowany 09.04.2016
  Po pierwsze! podziękowania dla http://www.jankostrzewa.pl
  Montaż, oświetlenie, realizacja, merytoryczna strona też!
  Zapraszam na stronę http://www.jankostrzewa.pl
  Stop Aborcji – 4 kłamstwa na temat ustawy i Misja Specjalna dla feministek w islamskiej szkole.

  Treść projektu ustawy:
  http://www.stopaborcji.pl/wp-content/uploads/2016/03/projekt_2016.pdf
  Źródła:
  http://www.ordoiuris.pl/
  http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,19880632,rocznie-ciaze-traci-40-tysiecy-polek-jezeli-nowa-ustawa-wejdzie.html
  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/nowa-ustawa-antyaborcyjna-wplynie-na-dostep-do-badan-prenatalnych,633175.html
  .http://www.youtube.com/watch?v=QVH0aLknEcs

 3. mgrabas Says:

  Realny zabieg Aborcyjny film powyżej 16 roku życia

 4. mgrabas Says:

  „(…) Embrion i płód nie mają w judaizmie statusu pełnego, ukształtowanego człowieka (…). Jednocześnie jednak – od momentu zapłodnienia – są potencjalnym życiem i zyskują stale na wartości w procesie przebiegu ciąży. (W Szemot 21, 22 natrafiamy na opis sytuacji, w której za przypadkowe spowodowanie poronienia sprawca ponosi karę, ale nie jest to kara za morderstwo ani zabójstwo). Dopiero od momentu narodzin życie dziecka i matki mają tę samą wartość. (Halachicznie człowiek jest uznawany za nefesz – żyjącą osobę – w chwili, gdy głowa noworodka opuści kanały rodne matki. W sytuacji porodu, w którym głowa dziecka nie ukazuje się pierwsza, decyduje fakt ukazania się połowy jego ciała).

  Aborcja jest więc dopuszczalna, a nawet może być bezwzględnie nakazana, ale jedynie wówczas, gdy życie i zdrowie matki jest poważnie zagrożone. W sytuacji, gdy życie kobiety jest w niebezpieczeństwie, mamy bowiem do czynienia z sytuacją, gdy życie osoby wciąż jeszcze tylko potencjalnej zagraża życiu osoby całkiem realnej. Decyzja musi być więc jednoznaczna.

  Odbywa się to – w judaizmie – na podstawie din rodef („prawa ścigającego”) (…) Nienarodzone dziecko zagrażające życiu matki uważane jest za rodef. Rodef (l.m.: rodfim) to ktoś, kto ściga niewinnego człowieka z jasną intencją popełnienia na nim morderstwa. (…)”

  źródło: http://www.fzp.net.pl/judaizm/judaizm-wobec-problemu-aborcji


  od mg: oczywiście te nieludzkie „prawa” wymyślili ci, którzy już zostali urodzeni, a nie zamordowani w łonie matki

  • mgrabas Says:

   10 lewackich kłamstw na temat aborcji

   regan przeci aborcji

   [Lewackich, czy prawackich – jest bez znaczenia, gdyż chodzi po prostu o zwykłe kanalie, czy to o feminazistki, czy o „mężczyzni z macicą”, a ich „poglądy polityczne” są nieinteresujące. Znamy ich bełkot na pamięć. Poniższy artykuł niech jedynie go usystematyzuje – admin]

   Machina lewicowej propagandy prawdę ma za nic. Każde, nawet najbardziej absurdalne kłamstwo, jest przez postępowców akceptowane i rozpowszechniane, byleby tylko siły rewolucji odniosły kolejny tryumf.

   Jako katolicy wiemy jednak, że tylko prawda ma wyzwalającą moc. Wyliczmy więc i obalmy najbardziej rozpowszechnione kłamstwa na temat aborcji.

   1. Płód nie jest człowiekiem
   Zwolennicy aborcji przedstawiają tę tezę jako obiektywną prawdę, tymczasem współczesna nauka mówi coś zgoła odmiennego i stoi w zgodzie ze stanowiskiem Kościoła katolickiego. O człowieku mówimy od momentu połączenia się męskich i żeńskich komórek rozrodczych. Człowiekiem jest więc zygota, co potwierdza chociażby prof. Andrzej Paszewski, genetyk z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN.

   Żeby bezbłędnie udowodnić, że dziecko w łonie matki nie jest żadnym człowiekiem, wystarczy spojrzeć na te zdjęcia:

   zmys_dotyku_2

   człowiek

   2. Mężczyźni nie mogą wypowiadać się na temat aborcji
   Upowszechniając takie tezy lewicowcy de facto twierdzą, że „płeć brzydka” to obywatele gorszego sortu. Panowie mogą debatować o podatkach, polityce zagranicznej i ustawie medialnej, ale o ciąży już nie. Dlaczego? Ciężko orzec. Wszak około 50 proc. kobiet w stanie błogosławionym nosi pod swoim sercem mężczyznę, a każde dziecko ma ojca – również mężczyznę.

   3. Moje ciało, moja sprawa
   Feministki twierdzą, że rozwijające się w łonie kobiety nowe życie jest częścią ciała kobiety. Nie zważają tym samym na fakt, że dziecko ma odmienne od matki DNA, własny układ nerwowy czy kończyny. Dziecko to nie migdałki, czy wyrostek robaczkowy, które faktycznie są „ciałem i sprawą” kobiety.

   4. Zakaz aborcji zwiększy ilość gwałtów
   Możemy usłyszeć, że antyaborcyjna inicjatywa to prezent dla gwałcicieli. Zgodnie z pokrętną logiką feministek, kobiety zgwałcone będą obawiały się zgłaszać fakt przestępstwa, bo „będą zmuszone do urodzenia dziecka”, gdyby się okazało, że doszło do poczęcia.

   Tymczasem może być dokładnie na odwrót – nowy projekt ustawy opracowanej przez Instytut Odro Iuris zapewnia kobietom, które w wyniku gwałtu zaszły w ciążę, kompleksową opiekę. Może się więc okazać, że procent kobiet zgłaszających to przestępstwo wzrośnie, a nie zmaleje.

   Argument, który feministki umieściły na swoich sztandarach, dotyczy zjawiska zupełnie marginalnego. Zgodnie z oficjalnymi statystykami, w roku 2015 wykonano w Polsce jedną aborcję w przypadku ciąży poczętej w wyniku tzw. czynu zabronionego. A przecież definicja owego czynu nie obejmuje wyłącznie gwałtów, ale również kazirodztwa i współżycia nieletnich.

   Załgane feministki ukrywają fakt, że aborcja jest traumatycznym przeżyciem dla kobiety, w wypadku gwałtu potwornie już doświadczonej przez los. Lewicowe aktywistki w odpowiedzi na cierpienie proponują kolejne bolesne doświadczenie, kolejny gwałt na kobiecej duszy, psychice i wrażliwości. Proponują kobiecie współudział w zbrodni pozbawienia życia najbardziej niewinnej istoty, jaką jest dziecko, choćby nawet poczęte było w najmniej godnych warunkach.

   5. Obrońcy życia chcą zamykać w więzieniach za poronienie
   To olbrzymie kłamstwo jest wynikiem nie tylko złej woli, ale i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem (a może nawet nie przeczytania w ogóle projektu „Stop Aborcji”). Poronienie będące wynikiem fatalnego wypadku, nieszczęśliwego zdarzenia lub choroby nie będzie i nie może być karane. Nikt z obrońców życia nawet o czymś takim nie pomyślał. Powtarzana jak mantra teza ma zdyskredytowanie inicjatorów prawnego zakazania aborcyjnej rzezi i sprowadzenie racji pro-liferów do absurdu.

   6. Zakaz aborcji uderza w kobiety
   To aborcja uderza w kobiety. I to w te jeszcze nienarodzone! Najwięcej aborcji dokonuje się właśnie na dziewczynkach. Jaskrawym przykładem tego są Chiny, gdzie w wyniku komunistycznej polityki jednego dziecka rodzice pragną mieć wyłącznie syna. Córka oznacza tam aborcję. Z tego też powodu dziesiątki milionów Chińczyków nigdy nie założą rodziny. Tak się kończą lewicowe eksperymenty społeczne!

   7. Kobiety będą zmuszane do umierania
   Projekt obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji” ma na celu obronę życia. Każdego. Także i matki. Wobec kobiet noszących pod swym sercem nowe życie, w razie wyższej konieczności zostaną – w myśl zapisów projektu – podjęte wszelkie działania medyczne. Nawet obarczone ryzykiem utraty dziecka.

   Mając do wyboru ratowanie matki i dziecka, należy ratować matkę, gdyż jej życie jest gwarantem życia dziecka. Aborcja nie jest jednak ratowaniem, a mordowaniem. Celowe zamordowanie dziecka nie jest nigdy potrzebne, by ratować jego matkę. To nie tezy publicystyczne, a stanowisko lekarzy-sygnatariuszy Deklaracji Dublińskiej. Naukowcy zauważają ponadto, że kraje zezwalające na aborcję odnotowują radykalnie wyższy współczynnik śmierci matek, niż kraje zakazujące rzezi (nawet jeśli ogólnie mają niższy poziom opieki medycznej).

   8. Aborcja to postęp, zakazują jej tylko kraje trzeciego świata
   Życie lepiej niż Polska chronią – przynajmniej teoretycznie – kraje Afryki czy Ameryki Południowej, ale w tym gronie są nie tylko Peru, Egipt, czy Madagaskar, ale również kraje rozwinięte pod względem gospodarczym. Zakaz aborcji obowiązuje m.in. w Chile i na Malcie, a aborcja ze względów eugenicznych, która doprowadza do rzezi chorych dzieci, jest nielegalna w bogatej Japonii, Argentynie, San Marino, Irlandii i w Lichtensteinie. Alpejskie księstwo karze za zabicie dziecka poczętego.

   9. Zakaz aborcji uniemożliwi badania prenatalne
   Badanie prenatalne, jak każda usługa świadczona w służbie zdrowia, ma przyczyniać się do poprawy zdrowia i ratowania życia. W tym wypadku chodzi o wykrycie chorób dziecka jeszcze w łonie matki i podjęcie leczenia jak najszybciej to możliwe. Aborcyjna rzeź chorych dzieci, będąca konsekwencją moralnego upadku społeczeństwa i złego prawa, powinna zostać natychmiast zakończona. Wtedy badanie prenatalne przestanie kojarzyć się ze zbrodnią (do której bywa ono wykorzystywane), a zacznie być stosowane w celu ratowania zdrowia i życia.

   10. Aborcja wyzwala kobiety z męskiej dominacji
   Co za bzdura! Współczesne feministki chyba nigdy nie słyszały o sufrażystkach. Aktywistki walczące o prawa kobiet na przełomie XIX i XX wieku (a więc w okresie, gdy rola kobiet była pośledniejsza) sprzeciwiały się aborcji, gdyż uznawały ją właśnie za przejaw dominacji mężczyzn.

   Michał Wałach
   http://www.pch24.pl/

   p

   Źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/10/02/10-lewackich-klamstw-na-temat-aborcji/

   źródło: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=17960#more-17960

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s