Żydłactfo chce przeforsować w KneSSejmie ustawę o nadzorze bezpieczeństwa żywności

07/09/2016, 01:40

PB: Jest właśnie tak z “bezpieczeństwem” żywności — pretekst zacieśniania kontroli nad źródłem i jakością żywności gojów.

Pod tą nazwą w USraelu:

– skonsolidowano biurokracje, trza jednego pszetsawiciela danego ż-przemysłu, żeby osiodłać cały sektor

– goni się właścieli uprawiających ogródki przydomowe na użytek nie tylko własny

– prześladuje Amiszów i itp. rolników tradycyjnych, opornych na ż-rolnictwo, zwłaszcza gdy sprzedają bezpośrednio publice

– pod pozorem Codex Alimentarius wycofuje z półek sklepowych pożyteczne gojom suplementy i witaminy

– dobiera trujące opakowania i dodatki do napojów i żywności…

W definicję “bezpieczeństwa żywności” wchodzi też zapewnienie dostatecznej ilości w stos.do potrzeb — tu zielone światło dla GMO, masowego spryskiwania, napromieniowywania itp. przy jednoczesnej likwidacji indywidualnego rolnika jako producenta żywności “ryzykownej”.

To jest dokladnie przemyślany genocyd, najwięcej badań na sdestrukcyjną skuteczność — w ż-fundacji Rockefellera i ż-przemyśle GMO.

Czego spodziewać się od krypto-żydłaka Kalksztajna — przecie po to osadzili go na czele PiSuaruf…
Wstawiam na blog jako HIPER-ALARM (poważne bio-zagrożenie całego narodu).
………………………………

Michał Jarzyński: PIS -dzielski rząd sieroty Jarka, idącego na smyczy CIA/Mossad w trosce o Nasze “bezpieczeństwo” /czytaj : niebezpieczeństwo/ zamierza przeforsować w Sejmie ustawę o nadzorze bezpieczeństwa żywności

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/form/r2476,Projekt-ustawy-o-Panstwowej-Inspekcji-Bezpieczenstwa-Zywnosci.html

w myśl której powołana zostanie jedna instytucja, zamiast dotychczasowych kilku podmiotów do kontroli bezpieczeństwa żywności, a mianowicie Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności. Poprzez redukcję / likwidację kilku instytucji zaoszczędzone zostaną pieniądze, które będzie można przeznaczyć na inny cel. Na zewnątrz wszystko to wygląda ładnie i pięknie .

Niemniej zważywszy fakt, iż PIS /tak samo jak PO / jest agenturalną partią CIA/Mossad, takie ich działanie /zresztą każde inne tez /powinno być przedmiotem pogłębionej analizy kontrwywiadowczej pod kątem tego: komu faktycznie i do czego ma ta ustawa służyć. Dla mnie jako fachowca jasnym jest, iż

ta ustawa jest przeciwko Polsce i Polakom. Spowoduje, że rządzącym łatwiej będzie truć Naród Polski w sytuacji, gdy będzie miał jedną, dodatkowo całkowicie podporządkowaną sobie instytucją, niż wtedy gdyby tych instytucji było kilka tj, tak jak dotychczas.

Proszę wszystkich o nagłośnienie tej mojej opinii, celem nie dopuszczenia do uchwalenia tej szkodliwej dla Polski i Polaków ustawy.
Demaskowanie okupacyjnego reżimu jest jednym z zadań jakie postawiłem w swojej odezwie/manifeście do Narodu Polskiego.

„Demaskujmy agenturę okupanta !

ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

 

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2016/09/07/zydlactfo-chce-przeforsowac-w-knessejmie-ustawe-o-nadzorze-bezpieczenstwa-zywnosc/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Żydłactfo chce przeforsować w KneSSejmie ustawę o nadzorze bezpieczeństwa żywności”

 1. mgrabas Says:

  „12/09/2016

  Sytuacja b. groźna dla Europy Śr.-Wsch. i Rosji: wirus ASF/afrykański pomór świń produktem CIA/Mossad

  Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:19
  On Friday, September 9, 2016 8:30 PM, Michał Jarzynski detektyw@michaljarzynski.pl wrote:

  Z cyklu PIS-dzielski rząd sieroty Jarka

  PIS -dzielski rząd sieroty Jarka , idącego na smyczy CIA/Mossad w trosce o Nasze “zdrowie” /czytaj : śmierć / przy współudziale kamaryli sejmowej /od lewego do prawego , dodatkowo przy wsparciu ojca Rydzyka/ zaoferował Narodowi Polskiemu nową tzw. specustawę ze szkodą dla Naszego Narodu, a szczególnie chłopów /ludności wiejskiej.

  http://agrobiznes.money.pl/artykul/specustawa-o-asf-przyjeta,147,0,2151827.html

  Pod pretekstem grożącej Polsce epidemii afrykańskiego pomoru świń / w starożytnym Egipcie kapłani faraona straszyli lud zaćmieniem księżyca jako końcem świata, sami grzechów żadnych nie mieli/ niszczone będzie/jest polskie , podstawowe stado hodowlane, co spowoduje już całkowitą zależność Narodu Polskiego od kaprysów okupanta, który jak zechce to weźmie Nas głodem, bo mając taką ustawę i ją realizując sami siebie pozbawiamy wolności , suwerenności żywieniowej.

  Wzywam Naród Polski, w tym szczególnie ludność wiejską /chłopską do bojkotowania tej specustawy.

  Tytułem uzupełnienia :

  Sytuacja jest bardzo groźna

  Wirus ASF/afrykański pomór świń/ jest produktem spółki CIA/Mossad skonstruowanym w ich tajnych laboratoriach. Jest bronią biologiczną przeznaczoną do walki z przeciwnikiem , nota bene bronią zakazaną przez wszystkie międzynarodowe konwencje , lecz kto zapyta zwycięzców o racje / Hiroszima , Nagasaki, Tokio , Drezno, Berlin / .

  Z tą jednakże różnicą , iż obecnie nie będzie zwyciężonych. Będą tylko przegrani, czego , prący na siłę do wojny , tępogłowi neokonserwatyści zza oceanu nie wychwytują i nie ogarniają z uwagi na zawężone pole spostrzegania , brak krytycyzmu poznawczego , uleganie syndromowi zbiorowego myślenia /kupą mości panowie/, psychopatyczny /według psychologa Andrzeja Łobaczewskiego -ponerologiczny/ stosunek do otoczenia.

  Nie przypadkowo terenami zagrożonymi przez ASF są tereny wschodnie, bowiem miejsce to z militarnego punktu widzenia jest najdogodniejsze do przerzucenia tego wirusa na Rosję w celu jej zaatakowania bronią biologiczną .

  Tym samym Polska dla CIA/ Mossad stała się poligonem doświadczalnym i forpocztą do takiego podstępnego uderzenia w Rosję.

  W tej sytuacji mówienie o jakichkolwiek korzyściach dla polskich rolnikówh , co robią niektórzy komentatorzy na forach jest fantasmagorią i banialuką.

  …………………….
  opublikowano na rosyjskiej platformie KONT 

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2016/09/12/sytuacja-b-grozna-dla-europy-wsch-i-rosji-wirus-asfafrykanski-pomor-swin-produktem-ciamossad/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s