Kolejny znak tworzenia jednej światowej religii. Zabytkowy dom modlitwy zjednoczy chrześcijan, żydów i muzułmanów.

wtorek, 30 sierpnia 2016 18:42:37 ŚW.FILOMENA

 

 

 

źródło: http://gloria.tv/article/4RrZgKtf6Q5DS5d2uy3V4EvZm

OPUBLIKOWANO SIERPIEŃ 30, 2016 PRZEZ A303

Kolejny cud nad cudami wykreowany przez judeomasonów i ich pomagierów

Kolejny znak tworzenia jednej światowej religii. Zabytkowy dom modlitwy zjednoczy chrześcijan, żydów i muzułmanów.

a

W Jerozolimie, od 4 do 11 września, chrześcijanie, żydzi i muzułmanie złączą się w bezprecedensowej i potencjalnie historycznej, MIEDZY-RELIGIJNEJ modlitwie i zgromadzeniu duchowym nazwanym „Amen”, czyli „Domem Modlitwy dla Wszystkich Wierzących”. Z intencja stworzenia JEDNEGO domu na świecie dla TRZECH głównych religii , „Amen” odbędzie się podczas tzw. Mekudeshet Festiwal w 2016 r.

Na owym festiwalu Mekudeshet (z hebr. „święty” czy „uświęcony”), przedstawionym przez The Jerusalem Season of Culture (JSOC) od 4 do 23 września, znajdzie się dziesiątki artystów, aktorów, muzyków i medialnych celebrytów z całego świata, a także tysiące uczestników.

Podczas festiwalu, zgromadzenie Amen będzie dążyło do zjednoczenia chrześcijan, żydów i muzułmanów, którzy podzielają wiarę w jednego Boga i bezgraniczną miłość do Jerozolimy, tak że mogą oni prowadzić dialog , studiować , śpiewać i modlić się w jednym, tymczasowym dumie modlitwy.

„Amen stworzy zarówno fizyczną jak i metafizyczną przestrzeń, aby zachęcić do wspólnotowości zamiast uświęcać odwieczne podziały”, mówią organizatorzy Mekudeshet.

„…Będziemy się uczyć, sprzeczać – tak, to jest dozwolone – i modlić się – razem i oddzielnie. Przekonamy się, czy jest to możliwe, żeby mimo wszelkich fizycznych i ziemskich przeszkód, stworzyć nową rzeczywistość …” – powiedział dyrektor artystyczny Festivalu Mekudeshet, Itay Mautner.

Amen kulminuje miesięczne cykle dyskusyjne , jakie się odbywały wśród przedstawicieli trzech religii, którzy współpracowali aby zaprojektować ów „wspólny dom modlitwy”. Miejsce, Muzyczne Centrum w Jerozolimie w Mishkenot Sha’ananim, będzie otwarte od rana do nocy, spotkania i przygotowania do modlitw będą o godzinach 10 a.m. , 6 i 8 p.m P.M. codziennie przez cały tydzień w języku arabskim, hebrajskim i koptyjskim..

„…To jest prawie że cud, że między czterema ścianami, zainaugurujemy tymczasowy dom dla trzech religii, które współdzielą Jeruzalem oraz dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać pod skrzydłami Wszechmocnego”, powiedział Mautner.

Źródło: http://biblefalseprophet.com/2016/08/26/signs-amen-a-house-of-prayer-for-all-believers/

Tłum. Renata

 

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kolejny-cud-nad-cudami-wykreowany-przez-judeomasonow-i-ich-pomagierow-2016-08

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s