RZĄD FRANCUSKI NAŁOŻYŁ NA FRANCJĘ DOBROWOLNIE PODATEK JAKI NAKŁADA ISLAM NA PODBITYCH CHRZEŚCIJAN .. DŻIZJA STAŁA SIĘ FAKTEM !!

Miziaforum's Blog

Rząd Francji pragnie rozpocząć nowy rozdział w relacjach z muzułmanami, po lecie naznaczonym atakami jihadystów i zakazem burkini, które zwiększyły napięcia w społeczeństwie.

Minister spraw wewnętrznych Francji, Bernard Cazeneuve, spotkał się w tej sprawie z przedstawicielami francuskich muzułmanów. Uzgodniono stworzenie islamskiej fundacji opłacanej wyłącznie za pieniądze z Francji. Anouar Kbibech, lider Francuskiej Rady Wiary Muzułmańskiej (CFCM), powiedział, że ma nadzieję, że rozmowy są początkiem nowego rozdziału we wzajemnych relacjach. „To pozytywne kroki, które położą kres odrażającej wojnie z burkini”, powiedział.

Cazeneuve oświadczył, że celem dyskusji było stworzenie „islamu mającego korzenie we Francuskiej Republice”.

Jednak wybór 77-letniego byłego ministra Jean-Pierre Chevenementa na szefa fundacji wzbudził kontrowersje wśród obserwatorów – pytano, dlaczego nie wybrano muzułmanina. Chevenement odpowiedział: „Jako że sam pełniłem też funkcję ministra spraw wewnętrznych, nie mogłem odrzucić szansy udziału w tej niezwykle ważnej dla społeczeństwa inicjatywie”.

na podst. https://www.neweurope.eu/

CZYTAJĄC TĄ INFORMACJE 95% Z WAS NIE MA ŻADNEGO POJĘCIA CO…

View original post 410 słów więcej

Reklamy

Jedna odpowiedź to “RZĄD FRANCUSKI NAŁOŻYŁ NA FRANCJĘ DOBROWOLNIE PODATEK JAKI NAKŁADA ISLAM NA PODBITYCH CHRZEŚCIJAN .. DŻIZJA STAŁA SIĘ FAKTEM !!”

  1. mgrabas Says:

    http://miziaforum.wordpress.com/2016/09/01/francja-islam-na-utrzymaniu-budzetu-rep-francuskiej-jako-staly-wydatek-decyzje-zapadly/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s