Illuminaci planują usmażyć ludzkość?

published 2016-08-25 17:19:27, modified 2016-08-25 17:29:19

haarp-electrosmog-ambient-emr-cell-tower-wifi-rf

Nie wierzę w podżeganie do strachu, ale informacje o umieszczaniu elektromagnetycznych nano-cząstek w naszym jedzeniu i powietrzu, by nas kontrolować lub zabijać, mają wiarygodną jakość, przynajmniej wartą rozważenia. – H. Makow

Rob Watson to emerytowany fotograf i niezależny badacz. Podczas swojej kariery pracował z wieloma rządowymi lekarzami i naukowcami.

Poniżej artykuł, którego autorem jest Rob Watson.

Rob Watson (henrymakow.com), tłum. asd

Kiedy HG Wells pisał „Wojnę Światów” [The War of the Worlds], wyobrażał sobie stwory z kosmosu atakujące ludzkość przy użyciu zaawansowanej technologii. Ludzie zostali w końcu ocaleni przez nasze najbardziej podstawowe organizmy – bakterie, które zamieszkują tę planetę. Ale co jeśli zamiast ludzkości zostałyby zaatakowane najprostsze formy życia – komórki. Ten alarmujący scenariusz w rzeczywistości jest dokładnie tym, co się dzieje z użyciem nano-technologii. Istnieje głęboka utrata bioróżnorodności na naszej planecie, a większość z nas jest zbyt zajęta, by zauważyć, że jest to absolutnie celowe.

Ten atak na planetę i jej mieszkańców zachodzi dzięki uprzejmości korporacji i rządów. To narzędzia Illuminatów, zwiedzionych nielicznych, którzy wierzą w to, że posiadają tę ziemię i ludzie są ich niewolnikami.

Traktują nas jako aktywa, które mają być odtwarzane. W głębi serca boją się jednak utraty władzy i dzielenia zasobów tej planety na bardziej sprawiedliwych zasadach. Ten „Circus Maximus” został rozegrany w całej historii. Ustawiali niewolnika przeciwko niewolnikowi, wojsko przeciwko wojsku, by utrzymać ich kontrolę. Dziś chowają swoje inicjatywy za zmianą klimatu podczas gdy rozsiewają toksyczne aerozole w atmosferze.

fry-brainKiedy właściwy sygnał jest transmitowany do twojego telefonu, aktywuje on to, co będzie opisane w przyszłości jako wirus zombie. Daleko jednak od prawdziwego wirusa, to w rzeczywistości małe cząstki metalu konsumowane w pokarmie, które czekają na właściwy sygnał do aktywacji. Te cząstki są tak małe, że nie jesteś w stanie ich zobaczyć. Dodawane były do naszego jedzenia i picia przez lata, czekając na kompletny rozwój tej okropnej technologii.

Aktywowane na polecenie przez twój telefon komórkowy lub podobne urządzenie, te cząstki będą zachowywać się jak nano-blendery, homogenizując narządy blisko źródła promieniowania. Jeśli masz swój telefon komórkowy blisko piersi, możesz spodziewać się ataku serca. Jeśli masz go w przedniej kieszeni dżinsów, twoje narządy zostaną usmażone. Jeśli znajduje się blisko mózgu, będziesz miał udar.

Będziemy krwawić z naszych oczu, nosów, uszu i ust.

Będziemy krzyczeć w rozdzierającym bólu, jakbyśmy byli zombie.

Podobne technologie zostały wprowadzone do urządzeń, którymi jeździmy.

Technologie zdalnego hamowania, „Boston brakes” [technika zabójstwa rozwinięta w Bostonie, w której wbudowany w samochód mikroczip-radioaparat przejmuje kontrolę nad kierownicą i hamulcem powodując „przypadkowe” wypadki – przyp. tłum.], technologie niekontrolowanego przyspieszania, technologie zdalnego sterowania. Podobne w rzeczywistości do żyroskopowego układu QRS-11, który może być użyty do uzurpacji kontroli nad samolotem.

System będzie nas kontrolował i jest tak zaprojektowany, by nas się pozbyć.

Kiedy to się zacznie, będzie łatwo przeforsować prawo, by policja i siły zbrojne musiały bronić resztę społeczeństwa przed tym zaraźliwym wirusem poprzez brutalne unieszkodliwianie osób, które wykazują symptomy. Wtedy zacznie się ubój ludzkości.

dees-1My niewolnicy zostaliśmy już oznaczeni do unieszkodliwienia poprzez każdą technologię, którą nosimy. Powie ona naszym handlarzom gdzie jesteśmy. Więc ci, którzy są zagrożeniem dla systemu mogą być usunięci cicho i efektywnie, pozostawiając jedynie sprawozdanie z pewnym niepożądany zdarzeniem. Historia jest zawsze pisana przez tych u władzy.

Dziś młodzi są zachęcani, by otrzymać znak. Czy są jacyś wystarczająco świadomi, by zapytać, co jest w tuszu tatuażu? Szczerze mówiąc to nie jest miłe, więcej cząstek metali i więcej raka. Ale jesteśmy szkoleni, by zaakceptować kwantowe kropki, RFID i tylko trochę bajkowego kurzu na wszelki wypadek.

Życie twoje i twojej rodziny jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie, z braku wiedzy.

„Ekspozycja na promieniowanie telefonii komórkowej jest największym eksperymentem na zdrowiu człowieka jaki kiedykolwiek podjęto bez świadomej zgody czterech miliardów uczestników. Nauka zauważyła zwiększone ryzyko nowotworów mózgu od używania telefonów komórkowych, jak również zwiększone ryzyko raka oka, gruczołów ślinowych, jąder, chłoniaka nieziarniaczego i białaczki. Społeczeństwo musi być poinformowane.” – L. Lloyd Morgan, emerytowany inżynier elektroniki, Towarzystwo Bioelektromagnetyki [Bioelectromagnetics Society], USA.

źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/08/25/illuminaci-planuja-usmazyc-ludzkosc/

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s