Gdzie jest miejsce dla Polaków?

endecja1Gdyby nawet uznać słowa osobnika pełniącego obecnie funkcję prezydenta IIIRP, że „Polska jest wspólnotą Polaków i Żydów” za ideę właściwą, to i tak jest ona sprzeczna z polityczną rzeczywistością.

Polacy są systematycznie i skutecznie eliminowani nie tylko ze wszystkich sfer funkcjonowania państwa, ale także z obszaru geograficznego o nazwie Polska – już 8 milionów Polaków zmuszono do emigracji zarobkowej.

Proces ten trwa od sierpnia 1980r. – od żydowskiego zamachu stanu. Mimo pełni władzy, którą uzyskali Żydzi po 1989r. projekt federacji IIIRP z Ukrainą nie ma żadnych szans powodzenia – na przeszkodzie stoi ludobójstwo bandytów z OUN-UPA, których żydowski reżim Ukrainy za aprobatą Waszyngtonu wynosi na pomniki. Nie ma także społecznego poparcia dla jakiejkolwiek wojny z Rosją, do której pchają nas żydowskie reżimy USA i Wlk.Brytanii.

Wszyscy, którzy popierali PiS i pozostałe formacje przekonają się niebawem, że żadnych zmian na lepsze nie należy oczekiwać, ani w sytuacji gospodarczej, ani w polityce zagranicznej. Polska pod żydowskimi rządami znajduje się cały czas na równi pochyłej. Pytanie co dalej -?- pozostaje na razie bez odpowiedzi.

Dariusz Kosiur

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/19/gdzie-jest-miejsce-dla-polakow/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s