W obronie Mateusza Piskorskiego

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Piskorski_Zmiana

Upływają trzy miesiące od aresztowania i uwięzienia przez obecną władzę polityczną Mateusza Piskorskiego. Uważam to za potwarz w stosunku nie tylko do Jego osoby, ale także wszystkich przytomnych politycznie Polaków. 

View original post 1 056 słów więcej

3 myśli w temacie “W obronie Mateusza Piskorskiego

 1. 17/08/2016

  Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego

  .

  635991841427516401

  .

  Prokurator Anna KarlińskaMazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie

  Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego

  My niżej podpisani wnosimy o wszczęcie postępowania przygotowawczego/śledztwa przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej odpowiedzialnej za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Członkami tej zorganizowanej grupy przestępczej są: prokuratura, sąd i funkcjonariusze ABW odpowiedzialni za zatrzymanie, a następnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego oraz ich polityczni mocodawcy.

  Uzasadnienie.

  Jednym z zarzutów stawianych Mateuszowi Piskorskiemu jest rzekome nawoływanie przez niego do federalizacji Ukrainy. Tymczasem w polskim prawie nie ma paragrafu, który uznawałby nawoływanie do federalizacji Ukrainy za przestępstwo. Tak więc, gdyby nawet Mateusz Piskorski nawoływał do tego, nie łamałby przez to prawa. Prokuratura jest po to, aby ścigać ludzi za łamanie prawa, podając przy tym konkretne paragrafy, które ścigany rzekomo czy rzeczywiście złamał lub naruszył. Zarzucając Mateuszowi Piskorskiemu nawoływanie do federalizacji Ukrainy prokuratura ma obowiązek przytoczyć adekwatny konkretny paragraf zakazujący tego. Ale, jako że w polskim KK nie ma paragrafu zakazującego nawoływania do federalizacji Ukrainy, zarzucając to Mateuszowi Piskorskiemu prokuratura, sama łamie prawo, ścigając niewinną osobę za coś, co nie jest łamaniem prawa. Ponadto w kryminalny sposób pozbawiła prokuratura i sąd wolności Mateusza Piskorskiego (a na to są paragrafy w KK i prokuratura sama je zna) pod zarzutem czynu, który zgodnie z prawem nie jest przestępstwem i nie może za to być ściganym, a tym bardziej aresztowanym. Tak więc także i sąd, który wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego na podstawie absurdalnych oskarżeń o czyny, które nie są karalne, w przestępczy sposób złamał prawo, które rzekomo reprezentuje i chroni.

  W związku z powyższym wnosimy o wdrożenie postępowania przygotowawczego przeciwko stanowiącym zorganizowaną grupę przestępczą wszystkim odpowiedzialnym za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego, którego jedyną winą jest to, że nie kocha USA, a za to lubi Rosję. Są to:

  – funkcjonariusze ABW, którzy go zatrzymali,
  – prokuratora wnioskującą przy pomocy absurdalnych zarzutów o areszt tymczasowy,
  – sąd który areszt tymczasowy zasądził,
  – polityczni mocodawcy ABW, prokuratury i sądu (sprawna i czujna niezawisła prokuratura zapewne do nich dotrze).

  Andrzej Szubert
  Niemcy
  Bloger, niezależny publicysta
  https://opolczykpl.wordpress.com/

  Dariusz Kosiur
  Wierni Polsce Suwerennj

  Andrzej Dziąba
  Ruch Społeczny „Nowa Polska”

  Zygmunt Białas
  Bloger, niezależny publicysta
  http://zygmuntbialas.blog.pl/

  Roman Fudyma
  Szwecja

  Powyższy wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej odpowiedzialnej za uwięzienie Mateusza Piskorskiego otrzymują ponadto:

  – Prokuratura Krajowa
  – Minister Sprawiedliwości
  – Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka
  – Prasa papierowa i internetowa


  Mimo zakończenia działalności publicystycznej zdecydowałem się do zamieszczenia na blogu powyższego wniosku. Nie tylko dlatego, że jestem jednym z sygnatariuszy, a także pomysłodawcą i autorem tekstu owego wniosku. Nie można wykluczyć, że tych sygnatariuszy, którzy opublikują wniosek na swoich blogach/portalach mogą spotkać ze strony władz różne „uszczypliwości”. Czułbym się podle wiedząc, że sam zainicjowałem, napisałem i podpisałem ten wniosek, a uszczypliwości mnie by ominęły, a spotkały innych sygnatariuszy, którzy go opublikowali u siebie.
  .

  Na pierwszy rzut oka wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej skierowany do prokuratorki, która jest w tej właśnie grupie, może wydawać się niepoważny. Jest oczywistością, że do wnioskowanego śledztwa nie dojdzie. Niemniej celowo właśnie ją wybrałem na adresatkę wniosku. Było to celowe i świadome szyderstwo. Każda władza chce być traktowana poważnie, na serio. Jedni rządzący chcą być przez rządzonych podziwiani, innym wystarczy, że rządzeni boją się ich – ale wszyscy chcą być brani na poważnie. Jeśli czegokolwiek ze strony rządzonych (poza masowymi buntami i rewoltami) boi się każda władza, to właśnie kpin z siebie, ośmieszania jej, szydzenia z niej. I to tym bardziej, im bardziej jest żałosna. Pisanie poważnych, „na serio”, petycji, skarg, żądań czy wniosków do organów okupacyjnych władz w sprawie uwolnienia Mateusza Piskorskiego uważam za całkowicie bezsensowne. Wszystkie te pisma zostaną odrzucone. A przy okazji dadzą rządącym poczucie, że są traktowani na serio. Szyderstwo zaś zaboli ich. I nie jest wykluczone, że ktoś z nieco bardziej rozgarniętych przełożonych prokuratorki Karlińskiej sam zauważy, że poprzez aresztowanie Mateusza Piskorskiego prokuratura i sąd w to zamieszane, a także stojący ponad nimi PiS ośmieszyły się same, a poprzez powyższy wniosek wystawione zostały na publiczne pośmiewisko. I wtedy zrozumie on, że znacznie mniej szkodzi i tak mocno nadszarpniętemu wizerunkowi prokuratury, sądu i PiS Piskorski na wolności niż w areszcie. I wyda decyzję o wypuszczeniu go na tzw. „wolność”. Szansa na to jest niezwykle mała, ale jednak jest. I stąd to celowe szyderstwo przebijające z powyższego wniosku.
  .

  opolczyk

  .”

  źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2016/08/17/wniosek-o-wszczecie-postepowania-przygotowawczego-przeciwko-zorganizowanej-grupie-przestepczej-winnej-bezprawnego-uwiezienia-mateusza-piskorskiego/

  Polubienie

  1. „18/08/2016

   Jeszcze jeden żart miesiąca, ws. Piskorskiego

   (…)

   PB: Poniżej kopia wniosku do dinojrii, by sama się osądziła:) Jedyna kopia, jaką mam, bo inicjator wysłał do waadz bez finalnego zatwierdzenia przez sygnatariuszy i bez dw. do nich w momencie, gdy konsultowałem inicjatywę u mecenasa. Jego ocena zbieżna była z moją, sygnalizowaną inicjatorom od początku. Po tym wycofałem mój podpis i nie ma być go na papierowej wersji, przygotowywanej do dintojri pocztą ślimaczą. Opinia mecenasa najpierw.

   …………………………………….

   On Tuesday, August 16, 2016 8:40 PM, Roman Kafel do PB:

   To zle pismo i nie zostanie przyjete z braku kompetencji Prokuratury. Jest wadliwie sporzadzone.
   Grupa chce zaistniec medialnie czy rzeczywiscie cos zrobic????
   To puszczanie baniek nosem.
   Piszecie do Prokuratury oskarzajac ja o bycie przestepcza banda:-)))))
   Jak juz to mozna pisac doniesienie do nadzorujacych dzialanosc prokuratury, czyli do Ministra Sprawiedliwosci, z prosba o nadzor nad postepowaniem i interwencje, bo uwazacie, ze nastapilo wszczete z naruszeniem powaznym przepisow prawa zwlaszcza- Praw ludzkich i obywatelskich….z powiadomieniam Instytucji Miedzynarodowych nadzorujacych przestrzeganie praw ludzkich.

   RomanK

   From: Piotr Bein
   To: Roman Kafel
   Subject: Fw: Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego
   Date: Wed, 17 Aug 2016 03:05:02 +0000 (UTC)


   On Monday, August 15, 2016 11:24 PM, Andrzej Szubert <as.poliszynel@gmail.com> wrote:
   Prokurator Anna KarlińskaMazowiecki Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji

   Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego

   My niżej podpisani wnosimy o wszczęcie postępowania przygotowawczego/śledztwa przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej odpowiedzialnej za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Członkami tej zorganizowanej grupy przestępczej są – prokuratura, sąd i funkcjonariusze ABW odpowiedzialni za zatrzymanie a następnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, oraz ich polityczni mocodawcy.

   Uzasadnienie.

   Jednym z zarzutów stawianych Mateuszowi Piskorskiemu jest rzekome nawoływanie przez niego do federalizacji Ukrainy. Tymczasem w polskim prawie nie ma paragrafu, który uznawałby nawoływanie do federalizacji Ukraiiny za przestępstwo. Tak więc gdyby nawet Mateusz Piskorski nawoływał do tego, nie łamałby przez to prawa. Prokuratura jest po to, aby ścigać ludzi za łamanie prawa, podając przy tym konkretne paragrafy, które ścigany rzekomo czy rzeczywiście złamał czy naruszył. Zarzucając Mateuszowi Piskorskiemu nawoływanie do federalizacji Ukrainy prokuratura ma  obowiązek przytoczyć adekwatny konkretny paragraf zakazujący tego. Ale, jako że w polskim KK nie ma paragrafu zakazującego nawoływania do federelizacji Ukrainy, zarzucając to Mateuszowi prokuratura sama łamie prawo, ścigając niewinną osobę za coś, co nie jest łamaniem prawa. Ponadto w kryminalny sposób pozbawiła prokuratura i sąd wolności Mateusza Piskorskiego (a na to są paragrafy w KK i prokuratura sama je zna) pod zarzutem czynu, który zgodnie z prawem nie jest przestępstwem i nie może za to być ściganym, a tym bardziej aresztowanym. Tak więc także i sąd, który wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego na podstawie absurdalnych oskarżeń o czyny które nie są karalne, w przestępczy sposób złamał prawo, które rzekomo reprezentuje i chroni.

   W związku z powyższym wnosimy o wdrożenia postępowania przygotowawczego przeciwko stanowiącym zorganizowaną grupę przestępczą wszystkim odpowiedzialnym za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego (którego jedyną winą jest to, że nie kocha USA a za to lubi Rosję). Są to:
   – funkcjonariusze ABW, którzy go zatrzymali,
   – prokuratora wnioskującą przy pomocy absurdalnych zarzutów o areszt tymczasowy,

   – sąd który areszt tymczasowy zasądził,

   – polityczni mocodawcy ABW, prokuratury i sądu (sprawna i czujna niezawisła prokuratura zapewne do nich dotrze).

   Andrzej Szubert
   Niemcy
   Bloger i niezależny publicysta
   https://opolczykpl.wordpress.c om/

   Piotr Bein
   Kanada
   Niezależny badacz ludobójstwa
   https://piotrbein.wordpress.com/

   https://grypa666.wordpress.com/

   Dariusz Kosiur

   Wierni Polsce Suwerennj

   Andrzej Dziąba
   Ruch Społeczny “Nowa Polska”Zygmunt Białas
   Bloger, niezależny publicysta
   http://zygmuntbialas.blog.pl/

   Powyższy wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej odpowiedzialnej za uwięzienie Mateusza Piskorskiego otrzymują ponadto:

   – Prokuratura Krajowa
   – Minister Sprawiedliwości
   – Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka
   Prasa papierowa i internetowa

   **********************************
   Panowie

   Myślę, że nie ma sensu zwlekać z wysłaniem wniosku. Powyższa forma jest ostateczna.

   Panie Andrzeju, Pan niech powyższe przeleje na papier i wyśle pocztą papierową. Ewentualne odpowiedzi zeskanuje Pan i wyśle wszystkim sygnatariuszom.

   Niech Pan także wyśle wniosek pocztą elektroniczną. Ma Pan adresy i prokuratury krajowej, i ministra, i tej komisji.
    

   Wniosek można od tej chwili publikować w sieci. A każdy z nas niech go dodatkowo roześle do co najmniej kilku gazet i portali w sieci.

   Do dzieła.

   Pozdrawiam wszystkich — as [Andrzej Szubert]

   źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2016/08/18/jeszcze-jeden-zart-miesiaca-ws-piskorskiego/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s