ROSJA , CHINY , IRAN i SYRIA likwidują definitywnie ISIS działania już w toku !! A USA OFICJALNIE W TEJ SPRAWIE PROTESTUJE !

Miziaforum's Blog

KONIEC ISIS W SYRII JEST BARDZO BLISKI

Chiny zamierzają zacieśnić współpracę wojskową z Syrią

W trakcie wizyty w Syrii szef Biura Międzynarodowej Współpracy Wojskowej w kierującej siłami zbrojnymi Chin Centralnej Komisji Wojskowej Guan Youfei zadeklarował, iż Pekin chce zacieśnić militarne więzi z Damaszkiem – podała chińska agencja Xinhua.

Iran udostępnił rosyjskim bombowcom swoją bazę lotniczą

Moskwa wysłała do Iranu samoloty Tu-22M3. Według rosyjskich mediów, bombowce będą stamtąd wylatywały na misje bojowe w Syrii.
Samoloty dalekiego zasięgu Tu-22M3 zostały umieszczone w Irańskiej bazie Hamedan. Ma to skrócić czas przelotu do Syrii o 60 proc. i umożliwić załadunek większej ilości bomb, które później rosyjscy piloci zrzucą na Syrię. Do tej pory rosyjskie bombowce do operacji w Syrii wylatywały z lotniska w Mozdoku w Osetii Północnej.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że Rosjanie zwrócili się już do Iranu i Iraku o otworzenie korytarzy powietrznych dla rakiet wycelowanych w cele zlokalizowane na terenie Syrii. Przy…

View original post 199 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s