CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O IZRAELU

Opracowano na podstawie:

http://www.globalresearch.ca/ten-facts-everyone-needs-to-know-about-israel/
http://www.globalresearch.ca/ten-facts-why-netanyahu-is-a-criminal/

16310273732_dc96737560_o

 1. Z 14,2 miliona wszystkich Żydów na świecie tylko 43% mieszka w Izraelu.
 2. Podczas gdy 75% Izraelczyków to Żydzi, 21% stanowią rdzenni Arabowie, którzy mają w tym kraju ograniczone prawa obywatelskie.
 3. Według oficjalnych statystyk Izrael jest bardziej niebezpiecznym miejscem do życia dla Żyda niż Wielka Brytania, Francja, Stany Zjednoczone czy Kanada.
 4. Izrael ma najwyższy wskaźnik urodzeń w krajach rozwiniętych, średnio: troje dzieci na jedną kobietę.
 5. Rząd Netanyahu otrzymuje rocznie ponad 6 miliardów dolarów od amerykańskiego kongresu i Amerykańsko-Izraelskiego Komitetu ds. Społecznych (AIPAC), co w przeliczeniu daje 1000$ na każdego żydowskiego Izraelczyka wyciągnięte z kieszeni amerykańskiego podatnika. Jednocześnie Netanyahu wpływa na władze USA, by te prowadziły politykę zagraniczną zgodnie z jego wytycznymi.
 6. Izrael jest jedynym krajem na świecie, który nie poczuwa się do udzielenia informacji na temat posiadanej broni nuklearnej. Przypuszcza się, że może to być nawet 400 głowic nuklearnych. Jednocześnie władze tego kraju konsekwentnie odmawiają podpisania Układu o Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej, którego stronami są m.in. Europa, Stany Zjednoczone, a nawet Iran.
 7. Izrael nie podpisał także ani Konwencji o zakazie broni chemicznej, ani Konwencji o zakazie stosowania broni biologicznej, których sygnatariuszami jest cała UE i większość państw członkowskich ONZ.
 8. Angela Merkel dostarczyła Izraelowi wybudowaną przez Niemców flotę łodzi podwodnych klasy Delfin. Aktualnie jest ona silniejsza niż siły obronne Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec i stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa Europy.
 9. Rząd Izraela kontynuuje okupację terytoriów Palestyny – jak dotąd udało mu się przesiedlić tam nielegalnie ponad 500 000 swoich obywateli. W ten sposób izraelskie władze próbują pokrzyżować plany utworzenia niezależnego państwa palestyńskiego dla 5 milionów rdzennych Arabów. Ponadto wynajęci przez nich terroryści nękają arabskich mieszkańców okupowanej Palestyny, podpalając i niszcząc ich gaje oliwne i inne formy działalności gospodarczej, kontynuując w ten sposób program zastraszania i przemocy.
 10. Dzieje się tak, ponieważ Netanyahu jest liderem partii, w której statucie zapisano: dążenie do czystek etnicznych rdzennych Palestyńczyków. Celem jest utworzenie „Wielkiego Izraela” obejmującego teren całej Palestyny.
 11. Izrael, mimo podpisanych zobowiązań, blokuje możliwość zaspokajania podstawowych potrzeb prawie 2 milionów mieszkańców Gazy, np. poprzez kontrolę dostaw wody pitnej [link].
 12. Netanyahu grozi, że ograniczy dostęp do jednej z najważniejszych świątyń muzułmańskich na świecie: meczetu Al-Aksa w Jerozolimie, co z pewnością sprowokuje zamieszki i jeszcze bardziej zaostrzy sytuację w regionie.
 13. Pochodzenie rodzinne obecnego premiera Izraela wskazuje na powiązania z organizacjami terrorystycznymi. Jego ojciec był osobistym sekretarzem Włodzimierza Żabotyńskiego, założyciela Irgun, syjonistycznej, rewizjonistycznej organizacji paramilitarnej. Najbardziej znanymi operacjami Irgun jest zamach bombowy na Hotel King David w Jerozolimie oraz masakra w Deir Yassin, gdzie organizacja zaatakowała arabską wioskę, w której zginęło ponad 100 osób w tym kobiety i dzieci. Po tym wydarzeniu arabska ludność cywilna zaczęła masowo uciekać ze swoich miast i wiosek.

  źródło: http://xebola.wordpress.com/2016/02/14/co-powinienes-wiedziec-o-izraelu/

Reklamy

Komentarzy 6 to “CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O IZRAELU”

 1. mgrabas Says:

  „Tekst źródłowy: http://www.middleeastmonitor.com/
  z dn. 27.04.2016

  NAJWIĘKSZA POMOC MILITARNA DLA IZRAELA W HISTORII USA

  16576667171_61e2b23c97_o

  Jak donosi dziennik Times of Israel, powołując się na przedstawiciela Białego Domu,

  Stany Zjednoczone planują przekazać Izraelowi największą pomoc militarną w swojej historii.

  Większość amerykańskich senatorów wezwało do zwiększenia pakietu pomocowego dla Tel Awiwu.
  „Przygotowujemy się do podpisania porozumienia z Izraelem, w którym zobowiążemy się do przekazania największego w historii Stanów Zjednoczonych pakietu pomocowego” – powiedział Agencji Reutera przedstawiciel Białego Domu.

  Aż 83 ze 100 senatorów podpisało się pod listem wzywającym prezydenta Baracka Obamę do zwiększenia pomocy zagranicznej dla Izraela i natychmiastowej zgody na treść wyżej wspomnianego porozumienia.
  Treść listu przygotował republikański senator Lindsey Graham z senatorem Demokratów, Chrisem Cowansem. Podpisało się pod nim 51 Republikanów i 32 Demokratów, w tym kandydat na prezydenta Ted Cruz.

  Obecnie Stany przekazują Izraelowi w ramach pomocy militarnej 3,1 miliarda dolarów rocznie. Tel Awiw żąda zwiększenia tej kwoty do 5 miliardów dolarów. Premier Benjamin Netanyahu zadeklarował, że może zaczekać ze swoim wnioskiem na następcę Obamy.

  Podczas swojej ostatniej wizyty w Izraelu amerykański wiceprezydent, Joe Biden, poinformował, że pakiet pomocowy będzie mniejszy niż ten, którego się tu oczekuje. Jednocześnie zapewnił, że jego wielkość będzie wystarczająca, by zapewnić Izraelowi bezpieczeństwo.”

  źródło: http://xebola.wordpress.com/2016/05/11/usa-chce-przekazac-izraelowi-najwieksza-pomoc-militarna-w-historii/

 2. mgrabas Says:
  published 2016-08-25 19:37:08, modified 2016-08-25 19:41:38

  Były generał USA: Dzięki Bogu za ISIS… Będziemy na Bliskim Wschodzie na zawsze, aby bronić Izraela

  jerry-boykin-680x365ew2

  Źródło: nonalignedmedia.com, tłum. asd

  Były generał amerykański Jerry Boykin oprócz wypowiedzenia słów „Dzięki Bogu za ISIS” za dostarczenie odnowionego pretekstu do kontynuowania okupacji Bliskiego Wschodu, poruszył ważną kwestię:

  „Jest inny powód, dla którego nigdy nie zamierzamy wyjść z Bliskiego Wschodu, i jest to mały kawałek ziemi zwany Izraelem. Przyjęliśmy zobowiązania w stosunku do Izraela w 1948 roku, że będziemy tam jeśli oni będą potrzebować naszej pomocy. Ten prezydent [Obama]… Chcę, żebyście zrozumieli, że moje dzieci są żydowskie, moja matka jest Żydówką, więc jestem bardzo zaciekły o Izrael. Ale pomysł, że ten prezydent nie był antysemitą jest absolutnym nonsensem.”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/08/25/byly-general-usa-dzieki-bogu-za-isis-bedziemy-na-bliskim-wschodzie-na-zawsze-aby-bronic-izraela/

 3. mgrabas Says:

  „1 maja 2017 20:22

  Niemcy: Ogłoszenie dekalogu liberalizmu

  Na łamach gazety „Bild am Sonntag” niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere opublikował osobliwy dekalog, zawierający „niepisane (sic!) zasady„, na których opiera się niemiecka kultura, a które są warunkiem udanej integracji imigrantów z niemieckim społeczeństwem.

  Jak określił szef MSW, „poza językiem, konstytucją i przestrzeganiem praw podstawowych istnieje w nas coś, co nas spaja, co decyduje o naszej tożsamości i odróżnia nas od innych„. Dodał również, że swą publikacją chce zainicjować debatą o „kulturze wiodącej” w Niemczech, przy czym od razu przezornie zaznaczył, że nie postuluje dominacji niemieckiego etnosu w wielokulturowym społeczeństwie RFN.

  Na początku wykazu wymienił takie konwenanse jak przedstawianie się i podanie ręki podczas przywitania, a także konieczność odsłaniania twarzy. „Jesteśmy otwartym społeczeństwem, a nie burką„, jak plastycznie ujął kwestię de Maiziere. Ponadto wyznał, że

  Niemcy są spadkobiercami swej kultury ze wszystkimi jej wzlotami i upadkami, co wiąże się ze szczególnym stosunkiem wobec Izraela.

  Zaznaczył, że choć Niemcy są krajem chrześcijańskim, to „podstawą jest bezwarunkowy prymat prawa świeckiego nad wszystkimi religijnymi regułami w życiu państwowym i społecznym„. Wymienił również zasadę kompromisu i przywiązanie do ochrony mniejszości jako cechy konstytutywne dla narodu niemieckiego. „Jesteśmy oświeconymi patriotami, kochamy nasz kraj, lecz nie żywimy nienawiści do innych” – zaznaczył polityk CDU.

  Na zakończenie publikacji minister ostrzegł, że imigranci nie znający lub świadomie odrzucający te zasady nie będą mogli zintegrować się z niemieckim społeczeństwem. Nie ujawnił jednak, jakie sankcje zostaną zastosowane wobec tych osób.

  (na podstawie forsal.pl opracował RS)

  źródło: http://xportal.pl/?p=29182

 4. mgrabas Says:

  „Opublikowano 09/04/2017 by emjot

  Izrael rozpoczyna eksport palestyńskiego gazu do UE Dzień Ziemi 2017 – To wszystko, co pozostało

  30 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. — ONZ ustanowiła go dla upamiętnienia śmierci 6 nieuzbrojonych Palestyńczyków zabitych przez Izrael podczas manifestacji w 1976 roku.

  Ahmad Abu Al-Qi’an został zmuszony przez Izrael do zburzenia swojego domu w nieuznawanej beduińskiej wiosce Umm al-Hiran na pustyni Naqab (Negev) w południowym Izraelu, — i do przeniesienia się z rodziną do ubogiej osady Hura. Państwo izraelskie chce wyburzyć Umm al-Hiran, by wybudować na jego ruinach nowe żydowskie miasto Hiran. /Opublikowany 29 mar 2017


  Raporty ujawniły, że — Izrael podpisał umowę opiewającą na kwotę 4 mld dolarów, by sprzedawać gaz wydobywany u palestyńskich wybrzeży do Unii Europejskiej.

  Zainstalowany rurociąg będzie przesyłał gaz z okupowanego palestyńskiego wybrzeża do krajów UE przez Cypr, Grecję i Italię — i będzie konkurencją dla gazu rosyjskiego przesyłanego przez Turcję do Południowej Europy.

  Liban również ucierpi wskutek umowy Izraela z UE, która pozbawi ten kraj dużego rynku zbytu na jego złoża gazu.

  Planuje się rychłe rozpoczęcie poszukiwania ropy w Libanie w celu ochrony libańskich złóż przed syjonistycznymi naruszeniami i by znaleźć odpowiednie rynki zbytu dla krajowej produkcji.

  http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13960115000735

  Czytaj również:

  Wojna i gaz ziemny: Izraelska inwazja i przybrzeżne złoża gazu Gazy

  Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 17:47

  07/04/2017

  za: http://palestyna.wordpress.com/2017/04/07/izrael-rozpoczyna-eksport-palestynskiego-gazu-do-ue/


  30 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. — ONZ ustanowiła go dla upamiętnienia śmierci 6 izraelskich Palestyńczyków podczas manifestacji w 1976 roku.

  W odpowiedzi na ogłoszenie przez izraelski rząd konfiskaty arabskich ziem w Galilei pomiędzy wioskami Sakhnin i Arrabe,

  — 30 marca 1976 roku w arabskich miastach Izraela od Galilei na północy po Negev na południu zorganizowano generalne strajki i marsze.

  Strajki solidarnościowe odbyły się również niemal równolegle na Zachodnim Brzegu, w Strefie Gazy i w większości palestyńskich obozów dla uchodźców w Libanie.

  Izraelskie siły zbrojne zabiły wówczas 6 nieuzbrojonych Palestyńczyków, ok. 100 raniły i setki aresztowały.


  29/03/2017

  za: http://palestyna.wordpress.com/2017/03/29/land-day-2017-this-is-all-that-remains/#respond

  za: http://forumemjot.wordpress.com/2017/04/09/izrael-rozpoczyna-eksport-palestynskiego-gazu-do-ue-dzien-ziemi-2017-to-wszystko-co-pozostalo/

 5. mgrabas Says:

  mai 7, 2017

  RADA REGENCYJNA, RADA GUBERNATORÓW ORAZ „RADA SPRAWIEDLIWYCH” W POLSCE – CD.

  Opisując system demokracji talmudycznej w Polsce należy zauważyć, iż pewien organ decyzyjny jest pozakonstytucyjny. Jest to Rada Sprawiedliwych, którzy nie mogą być trzymani na pasku stanowionego prawa ponieważ to nie o prawo w tym wszystkim chodzi lecz o sprawiedliwość międzyplemienną.

  Tak jak wiele społeczności na świecie judeo-sataniści muszą rozstrzygać spory oraz dbać o „jakość” wydawanych wyroków czy orzeczeń w danym kraju. Im bardziej zuchwały wyrok albo decyzja administracyjna wobec Polaków i ich mienia oraz bezwzględna podległość zwierzchnikom tym bardziej status takiego sędziego nabiera mocy sprawczej i daje przykład innym, którzy znaleźli tę robotę niejako z powołania.

  Kuriozalnym elementem działalności Rady Sprawiedliwych to podstawa prawna regulowana przez Dz.U.1989 nr 73 poz. 435 z dnia 20 grudnia 1989 r. o Krajowej Radzie Sądownictwa podpisana przez jednego z wielu bezkarnych zbrodniarzy wojennych w Naszej Ukochanej Ojczyźnie, a mianowicie samego Jaruzelskiego. Ten fakt bezkarności wielu zbrodniarzy jednoznacznie potwierdza sytuację w jakiej znalazła się Polska tj. okupacji judeo-satanistycznej po roku 1939 tak samo jak fakt działalności sądów i prokuratur wojskowych.

  Podobno Polska nie jest w stanie wojny aby takie instytucje prowadziły działalność na terenie Polski, a jeżeli mówimy o udziale w wojnach prowadzonych na rzecz Izraela za pieniądze Polaków / fakty potwierdzone przez zamordowanego Lecha Kaczyńskiego / to podobno są to misje pokojowe.

  Taki element decyzyjny delegacji bezkarnych najwyższego sortu i nie znalazł się zapisach prawnych Konstytucji ? Jak już napisałem na wstępie ocena wyjętych spod prawa osobników nie może zawierać się w ramach prawnych najwyższej rangi mimo, że są tam zapisy o sądownictwie, ponieważ nie o sądzeniu jest sprawa na podstawie prawa i w granicach prawa lecz o sprawiedliwość międzyplemienną i to jest zasadnicza różnica doktrynalna.

  Opisane Rady okupacyjne mają jeden zasadniczy cel; wmawianie Polakom że w/w instytucje działają w ich imieniu oraz w ich interesie. Mimo, że Talmud jednoznacznie zabrania im działalności na rzecz innych wielu Polaków daje się nabrać na tzw. niezawisłość sędziowską albo sądownictwa.

  Pamiętam gdy byłem bezprawnie sądzony w Gdańsku za wyłudzenie kredytu bankowego mimo, że dałem zabezpieczenie w postaci nieruchomości, która wielokrotnie przekraczała wartość udzielonego kredytu i tym samym fakt ten nie mógł stanowić podstawy skierowania aktu oskarżenia do sądu to celowo sprawę prowadził nie sędzia lecz asesor, który po każdym moim wniosku przerywał rozprawę i wchodził do pomieszczenia przewodniczącego wydziału po czym przychodził na salę rozpraw i jakby nic się nie wydarzyło dalej prowadził posiedzenie. Wniosków zawsze składałem kilka będąc przygotowany na takie ewentualności więc ogłaszanych przerw było wiele. Dzisiaj spoglądam na ten fakt prymitywizmu z lekkim uśmiechem. Osobnik ten w wyniku takiego bezprawnego procedowania został oczywiście sędzią.

  Myślę że powyższe informacje pomogą wielu młodym Polakom odnalezienia się w aktualnej sytuacji w Polsce, przecież to z myślą o nich piszę. Jeżeli Państwo chcecie się przekonać o realnej działalności wymienionych Rad to proszę napisać do nich. Jedno co mogą zagwarantować to otrzymanie odpowiedzi przez jakiegoś tam urzędnika. Jednak gdy poprosicie Państwo o nadesłanie pisemnego upoważnienia do udzielenia odpowiedzi na Państwa pismo to kopii takiego pełnomocnictwa nigdy nie dostaniecie. Taki dokument jest niezbędny w procesie cywilnym za wyrządzone szkody.

  Tym z Państwa którzy mają już sprawy sądowe zalecam złożenie wniosku o wyłączenie sędziego z powodu uzasadnionego podejrzenia działalności jego lub jego najbliższych krewnych w organizacji uznaną za kryminalną tj. Służbę Bezpieczeństwa albo wniosku o wyłączenie sędziego z powodu wyznania mojżeszowego ponieważ Talmud ma charakter kryminalny z powodu stosowanego tam apartheidu. Jak wiadomo apartheid jest ścigany karnie w wielu krajach świata na mocy Rezolucji ONZ.

  Ja osobiście złożyłem takowy wniosek o wyłączenie sędziego w Olsztynie z powodu uzasadnionego podejrzenia przynależności do organizacji kryminalnej Służby Bezpieczeństwa i ten sam sędzia którego dotyczył mój wniosek wydał postanowienie o zatrzymaniu mnie. W ciężkim więzieniu w Barczewie byłem bezprawnie przetrzymywany przez 114 dni. W związku z tym, iż ujawniłem na sali sądowej że sędzia wydawał postanowienie o zatrzymaniu mnie nie zaglądając nawet do akt sprawy czyli działał na zlecenie osób trzecich przewodniczący wydziału musiał zmienić sędziego.

  Po czteroletnim procesie tym razem o wyłudzenie dopłat rolniczych zostałem uniewinniony od bezprawnych zarzutów. Przypomnę że posiadałem Certyfikat Gospodarstwa Ekologicznego wydawany w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, a takowy certyfikat dostaje się po kilku latach kontroli na gospodarstwie. Tak więc; tak samo jak w przypadku opisanym powyżej działalność demokracji talmudycznej była nie tyle bezprawna co kryminalna ponieważ wiązała się z 114-dniowym bezprawnym uwięzieniem lub jak kto woli porwaniem albo uprowadzeniem.

  W tym bezprecedensowym okresie represji po powrocie do Polski z emigracji politycznej gdzie posiadałem status bezpaństwowca przez okres 26 lat byłem czterokrotnie poddany wbrew mej woli badaniom psychiatrycznym.  Tak właśnie działa system kryminalny demokracji talmudycznej w Polsce.

  Dz.U. 1989 nr 73 poz. 435– pdf

  Andrzej Zoll

  źródło: http://rafzen.wordpress.com/2017/05/07/rada-regencyjna-rada-gubernatorow-oraz-rada-sprawiedliwych-w-polsce-cd/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s