Atlantic Council: Rosja mogłaby przejąć Polskę w ciągu jednej nocy

Posted by Marucha w dniu 2016-07-26 (wtorek)

Eksperci z amerykańskiego ośrodka analitycznego Atlantic Council doszli do wniosku, że Rosja mogłaby przejąć Polskę w ciągu jednej nocy, pisze „Bild”.

Według analityków w związku z tym NATO musi być zawsze gotowe do konfrontacji z Rosją i, jeśli będzie to konieczne, udzielenia ostrej odpowiedzi.

— Nawet jeśli teraz Moskwa nie jest zainteresowana tym, by doprowadzić do bezpośredniej konfrontacji z NATO, wszystko może się zmienić w ciągu nocy i być wdrożone jak najszybciej. Tym bardziej że plany i niezbędne zasoby zostały już dawno przygotowane – pisze Atlantic Council.

Amerykański ośrodek zaproponował też warianty kontrataku. Jego celem może paść moskiewskie metro, sieć energetyczna Petersburga lub rosyjska stacja telewizyjna RT.

Ponadto – według autorów dokumentu – „Polska powinna dać do zrozumienia Rosji, że w przypadku rozpoczęcia działań zbrojnych wyśle do obwodu kaliningradzkiego jednostki specjalne w celu zniszczenia strategicznych obiektów, m.in. baterii rakietowych”.

Wcześniej amerykański podsekretarz obrony ds. Rosji, Ukrainy i Eurazji Michael Carpenter oświadczył, że Rosji wystarczy mniej niż 60 godzin, by pokonać wojska NATO.

http://pl.sputniknews.com/opinie/20160726/3565335/nato-polska-atak-atlantic-council.html * *

*                         *                           *

Atak Rosji na Polskę? Straszydła szaleńców!

Rozmowa korespondenta radia Sputnik Leonida Sigana z wiceadmirałem w stanie spoczynku Markiem Toczkiem.

Eksperci amerykańskiego think tanku Atlantic Council sugerują, że Rosja mogłaby zdobyć Polskę w ciągu jednego dnia. Rzecznik prezydenta Rosji dziś wypowiedział się na ten temat: „Kreml ocenia ten artykuł jako pseudoanalitykę szaleńców”. Jak Pan sądzi, czemu służą te straszydła pseudoanalityków?

— Ja myślę, że jest to taka stara zasada mącenia po to, aby w tej mętnej wodzie grać inne tematy, które akurat są ważniejsze dla tej strony i one powinny być skrywane. Temat o ciągłym zagrożeniu ze strony Rosji, a konkretnie agresji na Polskę, to temat nie nowy. Co jakiś czas się pojawia, w różnych odsłonach i różnych konfiguracjach.

Ale ludzie, którzy myślą o sprawach bardziej merytorycznie i mają ugruntowaną wiedzę, nie podchodzą do tego w sposób poważny.

Konfrontacja graniczna między USA-NATO a Rosją niesie ze sobą ryzyko wojny jądrowej
Jest to żart. Tak przynajmniej to należy odczytywać. A tym bardziej zdobycie Polski w takim dystansie czasu. Jest to wręcz niepoważne.

Oprócz tego, trudno się dopatrywać, jakie dzisiaj Rosja miałaby interesy w tym, żeby zajmować Polskę, czy jakiekolwiek inne państwo? Tylko dla samego faktu zagarnięcia terytorium?

Ta cała sprawa ciągnie się od samego początku, kiedy na wschodzie Ukrainy, w jej przygranicznej części, powstał konflikt. Rozwój wydarzeń w tamtej części Europy absolutnie nie jest adekwatny do tego, o czym mówią dzisiaj, jeśli chodzi o strefę Polski czy krajów bałtyckich.

Myślę, że to służy tylko i wyłącznie temu, żeby coś skryć, bo inne sprawy są rozgrywane. Żeby emocje ludności skierować w inną stronę. Takie tematy lansuje się, nagłaśnia i ciągle podgrzewa, żeby były one aktualne.

A przecież w Moskwie niejednokrotnie podkreślano, że Rosja nigdy nie dokona agresji na żaden z krajów NATO. Czy nie uważa Pan, że NATO poszukuje tylko pretekstu dla usprawiedliwienia swoich zamiarów rozmieszczenia uzbrojonych batalionów w pobliżu rosyjskich granic?

— Z pewnością jest to pretekst do tego, żeby tu wejść. Tylko powstaje pytanie, po co oni są tu potrzebni? Jakie mają tu interesy? Jak się głębiej popatrzy, to interesy mogą być, ale nie są to wyłącznie interesy militarne. Nie chciałbym o tym mówić w tej chwili, bo są to tylko moje sugestie, ale jak się w tym temacie głębiej poszuka faktów, to można łatwo znaleźć, czym jest okręg Suwalszczyzny, i nie tylko w kontekście spraw surowcowych. Jedno z drugim można wiązać.

Dowodów na to na razie nie ma, ale wiele wskazuje na to, że jest to możliwe.

Ja bym raczej właśnie w takiej optyce rozważał te sprawy. Raczej chodzi o to, żeby wejść w obszar, tam, gdzie są jakieś interesy gospodarcze, i robić to, co od dawna Amerykanie niestety robią.

http://pl.sputniknews.com/opinie/20160726/3569585/atak-rosji-straszydla.html

*                         *                           *

Opowieści o rosyjskim blitzkriegu to jakieś „pseudoanalizy szaleńców”

Kreml ocenił artykuły amerykańskich ekspertów traktujące o możliwej napaści zbrojnej Rosji na Polskę, określając je mianem „pseudoanalizy szaleńców”.

Niemiecka gazeta Bild przywołała opinię ekspertów amerykańskiego ośrodka analitycznego Antlantic Council, których zdaniem Rosja mogłaby zająć Polskę w ciągu jednego dnia. Krótką prezentację wywodów amerykańskich ekspertów można znaleźć na naszej stronie.

Moskwa niejednokrotnie podkreślała, że Rosja nie zamierza napadać na żaden kraj członkowski NATO. Dlatego też, odpowiadając na pytania dziennikarzy, jak należy oceniać tego typu oświadczenia, rzecznik rosyjskiego prezydenta był lakoniczny:

„[Należy je oceniać w charakterze] pseudoanalizy szaleńców” — powiedział Dmitrij Pieskow w czasie wtorkowego brefingu na Kremlu.

http://pl.sputniknews.com/swiat/20160726/3566554/Pieskow-napasc-Rosja-Polska-Kreml.html

Reklamy

Komentarzy 12 to “Atlantic Council: Rosja mogłaby przejąć Polskę w ciągu jednej nocy”

 1. mgrabas Says:

  „Volviak19 said
  2017-04-29 (sobota) @ 21:04:16

  Z tą Koreą Płn. to jest ściema, Ussrael gromadzi wojsko blisko Chin, po to by kitajce nie protestowały- KRLD jest pretekstem.
  W dogodnej chwili uderzą na Chiny razem z Japonią i Australią. Tak samo gromadzą więcej wojska w Syrii i Iraku, ale tam ich celem jest Iran. Jakby tego było mało jeszcze rozpierducha w Wenezueli, coś mi się wydaje że koniec Usraela bliski. Rosja, Iran, Chiny i Korea Płn mają wspólny sojusz wojskowy, nie dadzą się załatwić.

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/04/29/czym-motywowane-sa-dzialania-korei-polnocnej/#comment-671516

  Czym motywowane są działania Korei Północnej?

  źródło: http://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201704285356513-sputnik-korea-polnocna-kim-dzong-un/

  „Grace said
  2017-04-29 (sobota) @ 15:54:03

  Caly ten artykul to zgadywanka. Autor nie ma pojecia o tym co naprawde mysli Kim ani ludzie w tym kraju. Ostatnia parada wojskowa w Pjongjang, jak sie dobrze przyjrzec zachowaniu Kima i otaczających go generałów, nie potwierdzi plotek i domysłów że Kim wciąż się obawia sprzeciwu czy jakiegoś powstania ze strony wojskowej wierchuszki. Nie da się takich zachowań wyreżyserować. W każdym kraju znajdą się tacy którzy za pieniądze zdradza własny kraj. Korea nie jest wyjątkiem, być może tacy są, ale tak naprawde to nikt nie wie czego koreańczycy chcą. Wszystko co się pisze na temat Korei Północnej to tylko glownie wytwór wyobraźni autorów i nieco informacji od „uciekinierów” (a te nigdy nie będą uczciwe). Korea nikomu nie zagraża podobnie jak Rosja, a oba kraje wciąż są na celowniku psychopatów wojennych. Są dwa inne kraje natomiast które są światowym zagrożeniem a nazywają się najlepsza demokracja na świecie. Niech zostawia Koreę w spokoju!

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/04/29/czym-motywowane-sa-dzialania-korei-polnocnej/#comment-671457

  Groźby Macrona wobec Polski: element tylko propagandowy

  źródło: http://pl.sputniknews.com/opinie/201704295357970-sputnik-polska-macron-sankcje/

  Polska: Czarnecki (PiS)jesteśmy patriotami NATO, Macron lepszy dla Polski bo bardziej antyrosyjski

  źródło: http://xportal.pl/?p=29165

  „W opinii europosła PiS, w kontekście rosnącego wszędzie eurosceptycyzmu, Polska nie powinna przystępować do strefy euro. Polska będąc jednym z siedmiu najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej jeśli chodzi o PKB na głowę mieszkańca, jest krajem, który by zapłacił wysoką cenę za wejście do strefy Euro. Bo to byłaby drożyzna, byłoby to uderzenie w obywateli – powiedział Czarnecki.”

  źródło: http://kresy.pl/wydarzenia/czarnecki-macron-lepszy-dla-polski-niz-le-pen-bo-jest-bardziej-sceptyczny-wobec-rosji/

  „Joannus said
  2017-04-29 (sobota) @ 16:28:33

  Ad 2
  Są dwa inne kraje natomiast które są światowym zagrożeniem a nazywają się najlepsza demokracja na świecie. Niech zostawia Koreę w spokoju!”
  Te dwa kraje chcą zawłaszczyć i zniewolić cały swiat włącznie z przeprowadzeniem szeroko zakrojonej depopulacji.

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/04/29/czym-motywowane-sa-dzialania-korei-polnocnej/#comment-671469

  „Jacek2 said
  2017-04-29 (sobota) @ 21:44:42

  Laos, pamięta ktoś Laos? Pięćset tysięcy nalotów i dwa miliony ton zrzuconych bomb. Więcej niż przez całą II WW. Nie chwaląc się wuj sam tego dokonał.

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/04/29/czym-motywowane-sa-dzialania-korei-polnocnej/#comment-671526

  „acek2 said
  2017-04-29 (sobota) @ 21:51:41

  Nawet na żydopedii nie ukrywają że większość ofiar wojny w Korei to robota „demokratów” i ich przydupasów.!”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/04/29/czym-motywowane-sa-dzialania-korei-polnocnej/#comment-671528

  • mgrabas Says:

   „Albert Kamiński, 30.04.2017 19:33

   Kim ma nowego wroga. To Żydzi


   cbs news / Youtube.com

   Korea Północna zagroziła Izraelowi. Kim Dzong Un oskarżył żydowskie państwo o nielegalne posiadanie broni atomowej.

   Komunikat wystosował MSZ Korei Północnej. Była to odpowiedź na wcześniejszą krytykę ze strony izraelskiego polityka. Resort nazwał Izrael „jedynym państwem, które nielegalnie posiada broń atomową na Bliskim Wschodzie”. Co gorsza, „pod patronatem USA”.

   Lekkomyślne uwagi izraelskiego ministra obrony są nędznym i złym zachowaniem oraz poważnym wyzwaniem dla Korei Północnej – czytamy w oświadczeniu.

   Pojawiły się groźby. Koreańscy dyplomaci ostrzegają Izrael, że „powinien dwa razy pomyśleć” o konsekwencjach agresywnej kampanii przeciw ich państwu. Zapowiadają także, że „ośmielając się uderzać w godność przywódcy Korei”, Żydzi muszą być gotowi ponieść karę.

   Kim Dzong Una skrytykował szef izraelskiego MON-u. Avigdor Liberman w wywiadzie dla serwisu „Walla” nazwał przywódcę koreańskiego „szaleńcem, który dowodzi grupą radykałów”. Przekonywał, że to despota podważający stabilność systemu międzynarodowego. Odniósł się do nielegalnych prób rakietowych, nazywając je przekroczeniem niebezpiecznej granicy.”

   źródło: http://www.o2.pl/artykul/kim-ma-nowego-wroga-to-zydzi-6117621394744961a

   • mgrabas Says:

    „maj 7th, 2017

    Korea to zasłona dymna – chodzi o Syrię

     

    whitehouseNikt zdrowy na umyśle nie powinien pozwolić, żeby światem rządziła małpa z brzytwą. Stany Zjednoczone nie zaatakują Korei Północnej. Ryzyko jakie niesie taka operacja mocno przewyższa ewentualne korzyści a USA nie mają żadnego zamiaru wchodzić w konflikt, który nie przyniesie im większych korzyści geopolitycznych.

    Groźby kierowane pod adresem reżimu północnokoreańskiego mają na celu odwrócenie uwagi od sytuacji w Syrii. USA, razem z Jordanią zbierają na granicy z Syrią poważne siły w celu inwazji na ten kraj. Bluff z Koreą służy jedynie do odwrócenia uwagi od prawdziwych planów. Nakręcanie rzekomego konfliktu na półwyspie koreańskim ma służyć przede wszystkim jako pretekst do zamontowania tam systemu THAAD, który tak naprawdę jest wymierzony w Chiny i Rosję a Trumpowi potrzebny jest jakiś ważny pretekst. Stąd takie protesty ze strony tych dwu państw.

    Rzekome niebezpieczeństwo ze strony „nieodpowiedzialnego reżimu” jest właśnie takim pretekstem. Korea Północna nie buduje swojego potencjału atomowego w celu napadania kogokolwiek, to działania stricte defensywne i USA doskonale o tym wiedzą. Celem USA, czego tylko ślepy nie widzi, jest okrążenie Rosji i Chin łańcuszkiem baz wojskowych z zaawansowanymi systemami rakietowymi. Baza w Redzikowie ma spełniać dokładnie taką samą rolę jak zainstalowany system w Korei Południowej.

    Jakby przyjrzeć się mapie baz wojskowych na świecie to można dojść do wniosku, że „pokojowy i defensywny” pakt NATO stoi w miejscu a Rosja i Chiny niebezpiecznie zbliżają się do NATO. Tak oczywiście twierdzą syjonistyczne media, których jedynym zadaniem jest robienie ludziom sieczki z mózgu. Te wszystkie posunięcia mają jeden, jedyny cel – upadające imperium anglosaskie musi stosować metodę ucieczki do przodu, żeby zachować panowanie nad światem.

    Jeśli podliczyć ilość zabitych cywili, kobiet i dzieci przez ostatnie 16 lat, wysłanych do lepszego świata przez bohaterskich, amerykańskich chłopców i ich wasali to dreszcz przechodzi po plecach. Zgoda na rządy neokonserwatystów (syjonistów od bolszewika Trockiego) to najkrótsza droga do zniszczenia życia na Ziemi. Nikt zdrowy na umyśle nie powinien pozwolić, żeby światem rządziła małpa z brzytwą.

    W każdym razie polityka USA wobec Korei Północnej jest niezmienna od lat a obecny, rzekomy, kryzys ma także na celu usprawiedliwienie przed amerykańskim wyborcą wzrostu wydatków na zbrojenia a nic tak nie pomaga jak dobry, kontrolowany „kryzys”.

    Prawdziwym jednak celem jest Bliski Wschód a przede wszystkim Syria, stojąca w poprzek planom Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu i katarskim planom rurociągu gazowego. Tak więc Syria, ostatnie suwerenne państwo na Bliskim Wschodzie stała się obiektem zmasowanego ataku wahabickich najemników (ISIS) sponsorowanych i zbrojonych przez USA, Arabię Saudyjską, Katar i od czasu do czasu przez Turcję. Teraz ci mordercy podpierający się Koranem a w rzeczywistości sekta wahabickich dewiatów religijnych są pretekstem do ataku na Syrię.

    Jak zachowa się koalicja, która rzeczywiście walczy z wahabickim terroryzmem (Syria, Rosja, Iran i po cichu Chiny) nie wiadomo. Wiadomo jednak z pewnością, że jeśli dojdzie do konfrontacji na terenie południowej Syrii to konsekwencje mogą być straszliwe dla całego świata. Jak uczy nas historia, żadne upadające imperium nie poddaje się bez walki i zawsze dąży do wyciągnięcia jeszcze raz szabelki. To, że te imperia i tak padły nie zmienia postaci rzeczy – każdy upadek okupiony jest niepotrzebnymi ofiarami. Tak może być (będzie?) także w tym przypadku.

    Autorstwo: Jarek Ruszkiewicz SL .

    Źródło: http://www.nwo.report/nwo/korea-zaslona-dymna-chodzi-o-syrie.html ”

    za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=18324#more-18324

  • mgrabas Says:

   Marine Le Pen w Villepinte 01 maja 2017

   Nadawana na żywo 17 godzin temu

   • mgrabas Says:

    „25 Kwiecień 2017 iza @ 08:06

    Establishment przerzuca swoją kukiełkę do L’Élysée – będzie więcej podżegania do wojny

    Joe Quinn
    Sott.net
    23 kwietnia 2017 21:20 UTC

    Zaufajcie mi, jestem bankierem…

    W swoim „zwycięskim” przemówieniu po pierwszej rundzie francuskich wyborów prezydenckich Emmanuel Macron powiedział, że reprezentuje wszystkich Francuzów „wobec zagrożenia nacjonalistów”.

    Najwyraźniej bycie francuskim nacjonalistą jest obecnie przestępstwem nienawiści.

    Jest bardzo podejrzane, że Makron przeszedł z największą ilością głosów, a 7 maja prawdopodobnie wygra prezydencję.

    Oto 39-letni bankier Rothschilda, jeszcze niecały rok temu prawie zupełnie nieznany, popierany przez Obamę i NATO, nigdy nie wybrany do urzędu publicznego, który przez niecałe dwa lata, z braku innych kandydatów, był ministrem gospodarki w rządzie prezydenta Hollanda, kiedy to zaproponował ustawę prawa „pracy”, noszącą obecnie jego imię, przeciwko której protestowały setki tysięcy ludzi, musiała więc zostać wymuszona dekretem wykonawczym i manifestem tylko nieco mniej mdłym niż jego osobowość.

    Prezydentura Hollande’a, za której Marcon był ministrem, cieszy się prawdopodobnie najmniejszą popularnością w całej historii Francji. A mimo to mamy wierzyć, że większość Francuzów głosowała na tego faceta??!

    Jak dla mnie, wygląda to na ustawioną grę.

    Jednak, chociaż media już zapewniają wszystkich, że Macron z łatwością zdobędzie 7 maja wieniec laurowy, gra może nie być jeszcze skończona.

    Mélenchon (ten skrajnie lewacki trockistowski świr), który otrzymał około 20% głosów, miał za zadanie ściągnąć jak najwięcej głosów od ludzi niezadowolonych z systemu, tym samym odbierając je Le Pen. Dobrze wykonał swoją robotę. Ale teraz Mélenchon musi zdecydować, jak skłonić tych, którzy na niego głosowali, żeby zagłosowali na Macrona. Ci, którzy zagłosowali na niego, zrobili to w dużej mierze z powodu poważnej awersji do naiwniaczków na usługach establishmentu, takich jak Makron. Żeby uniknąć ujawnienia się jako naganiacz, kim jest, Mélenchon powiedział, że nie poprze ani Le Pen, ani Macrona, natomiast zwróci się do 450 000 członków partii, aby zdecydowali za pośrednictwem jego strony internetowej.

    Jest to podstępny ruch, ponieważ kiedy poprze Macrona, może za to obwinić swoją partię. Niemniej jednak, jego zwolennicy mogą nie dać się nabrać i w rezultacie może się okazać, że zwrócą się do Le Pen jako jedynej „antyestablishmentowej” opcji. Wiem, to mało prawdopodobne, ale przypomnijcie sobie Trumpa. Tak naprawdę, to w ubiegłym roku w USA rozegrał się podobny scenariusz, kiedy Clinton wyrolowała Berniego Sandersa, żeby wygrać nominację Demokratów. Kiedy następnie Sanders poparł Clinton, wielu jego zwolenników, czując się zdradzonymi, w proteście zagłosowało naTrumpa.

    Drugim interesującym elementem jest 1% głosów zebranych przez kandydata François Asselineau.

    We francuskich wyborach regionalnych w listopadzie 2015 r., przy bardzo niewielkim nagłośnieniu ze strony mediów głównego nurtu i z partią liczącą zaledwie 9 tysięcy członków, Asselineau otrzymał 190 tysięcy głosów, co stanowiło 1%.

    Dzisiaj, z 26 tysiącami członków partii, miesiącem całkiem przyzwoitego nagłośnienia medialnego, z 11 milionami wyświetleń na swoim kanale youtube i licznymi wiecami, w których wzięły udział tysiące osób, łączna liczba zdobytych przez Asselineau głosów wzrosła do 300 tysięcy, co jakimś sposobem przenosi się na 0,8%. Bądź tu mądry. Głosowanie tu mętny biznes, trudny do zrozumienia. Otwarty na możliwość namieszania w nim. Wystarczy zapytać Rosjan.

    W sumie nie wygląda to dobrze dla Francji i Francuzów, którzy powinni się dobrze przygotować. Postmodernistyczny, globalistyczny, nihilistyczny, podżegający do wojny i RZECZYWISTY rasizm w stosunku do muzułmanów, gdziekolwiek są (w formie liczniejszych bombardowań narodów muzułmańskich) na dobre zainstalował się w La Republique.

    Joe Quinn jest współautorem książek 9/11: The Ultimate Truth (z Laurą Knight-Jadczyk, 2006 r.) i Manufactured Terror: The Boston Marathon Bombings, Sandy Hook, Aurora Shooting and Other False Flag Terror Attacks (z Niallem Bradleyem, 2014 r.), autorem i prezenterem The Sott Report Videos i współgospodarzem cotygodniowej audycji radiowej „Behind the Headlines” w ramach Sott Talk Radio network.

    Uznany internetowy eseista od 10 lat pisze wnikliwe analizy dla Sott.net. Jego artykuły ukazały się na wielu alternatywnych stronach poświęconych wydarzeniom na świecie, internetowe stacje radiowe przeprowadzały z nim wywiady, gościł też w irańskiej telewizji Press TV. Jego artykuły można również znaleźć na jego prywatnym blogu JoeQuinn.net.

    Tłumaczenie: PRACowniA

    źródło: http//pracownia4.wordpress.com/2017/04/25/establishment-przerzuca-swoja-kukielke-do-lelysee-bedzie-wiecej-podzegania-do-wojny/#more-10043

    • mgrabas Says:

     „autor: admin (2017-04-30 11:53)

     Marine Le Pen zyskuje w sondażach i może zostać nowym prezydentem Francji

     Źródło: Twitter / @Rational_Times

     Zaczyna się ostatni tydzień prezydenckiej kampanii we Francji i coraz więcej wskazuje na to, że zwycięstwo Emmanuela Macrona wcale nie jest takie pewne. Marine Le Pen zyskuje w sondażach i rośnie zniechęcenie do polityków, co sugeruje słabszą frekwencję, a to premiuje ją ze względu na zdyscyplinowany elektorat.

     O dziwo wszystko wskazuje na to, że Macron najwięcej stracił (-4pkt w sondażach) po słownym ataku na Polskę, gdy „kolonizator” oburzył się, że w kolonii jest tańsza siła robocza i domagał się za to sankcji nie na korporacje, korzystające z tego, a na kraj, który te korporacje wybierają. Zresztą polityk ten tak na prawdę po prostu udawał, że jest radykalny jak Marine Le Pen, ale wyszło jak wyszło.

     Do tego dochodzi szereg niewygodnych informacji z przeszłości Emmanuela Macrona jak romans z nauczycielką gdy miał 14 lat, notabene obecną żoną polityka. Nie każdemu podoba się to, że prezydent będzie miał 25 lat starszą pierwszą damę, która ana dodatek w niektórych krajach świata byłaby nazywana po prostu pedofilką.

     Źródło: Twitter

     Nie bez znaczenia jest też fakt, że przedstawiany przez media jako kandydat antysystemowy Macron okazał się być byłym pracownikiem banku inwestycyjnego Rotschildów, a gdy przeanalizowano to co mówił w kampanii, okazało się, że jego linia polityczna niemal w całości pokrywa się z tą, którą forsuje od dawna słynny spekulant George Soros. Dla wielu Francuzów to dowód, że Emmanuel Macron jest kandydatem wielkiej finansjery, pacynką banksterów.

     Oczywiście francuskie lemingi i tak na niego zagłosują, bo tak nakazuje im propaganda medialna. Ale zastanawiające jest to, że tak jak kiedyś wszystkie środki masowego przekazu, wieszczyły kolejno zwycięstwa Bronisława Komorowskiego w Polsce i Hillary Clinton w USA, tak teraz wieszczą wygraną Macrona we Francji.

     Dodatkowo spadki w sondażach, które zaliczył ostatnio, mogą być po prostu tak zwanym „urealnieniem sondaży”, czyli procesem, który pozwala na osiągnięcie wrażenia, że coś się zmieniło, a de facto obliczonym na zbliżenie wyników do prawdziwych, aby się zbyt dużo „nie pomylić”, co bywało już przyczyną licznych skandali.

     Nie można tez zapominać, że swoistym „pocałunkiem śmierci” dla Emmanuela Macrona była deklaracja obecnego, rekordowo niepopularnego w społeczeństwie, prezydenta Francois Hollande’a , który w emocjonalnym wystąpieniu oświadczył, że Marine Le Pen trzeba zatrzymać „za wszelką cenę”. Po takiej wypowiedzi urzędującej głowy państwa, wielu Francuzów poprze mu na złość Marine Le Pen, a jeszcze więcej nie pójdzie na druga turę, co jeszcze zwiększy szansę zwycięstwa byłej szefowej Frontu Narodowego.”

     źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/marine-le-pen-zyskuje-w-sondazach-i-moze-zostac-nowym-prezydentem-francji

 2. mgrabas Says:

  „2017/05/04

  Pośmiertne zwycięstwo Rotschilda.

  We Francji „wygrał Emmanuel Macron„,

  który odgraża się Polsce:

  “Wasz kraj przestanie istnieć!”

  Emmanuel Macron uczestniczył dziś w konferencji zorganizowanej przez jedną z francuskich telewizji. Macron odpowiadał na mnóstwo pytań, które zadawało mu społeczeństwo za pośrednictwem Twittera, ale jedno pytanie szczególnie nie przypadło mu do gustu i zirytowało kandydata na fotel prezydenta Francji.

  Macron został zapytany przez jednego z użytkowników co sądzi o sytuacji w Polsce i czy zamierza podjąć jakieś kroki kiedy ewentualnie obejmie prezydenturę w kraju żabojadów. Prawdopodobny przyszły prezydent po chwili namysłu odpowiedział: “Słyszałem ostatnio sporo krytyki na moją osobę od partii rządzącej aktualnie w Polsce i odniosę się do tego tak: Nie macie prawa mnie krytykować, gdyż to co wyprawiacie przypomina dawny Związek Radziecki, wasze bolszewickie metody są straszne. Współczuję wszystkim normalnym Polakom. Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć.” Wypowiedź Macrona od razu skrytykowali politycy polskiej prawicy. Przypomnijmy: Emmanuel Macron jest lewicowym kandydatem na prezydenta Francji i „sondaże” bardziej przemawiają za nim niż za jego rywalką, Marine Le Pen.

  Julia Dąbrowska, info24

  ====================

  https://info24pl.jimdo.com/%C5%9Bwiat/emmanuel-macron-wasz-kraj-przestanie-istnie%C4%87/

  ===================

  Naczelny rabin Francji popierał Macrona

  Haim Korsia podpisał deklarację wzywającą wyborców do poparcia centrowego kandydata przeciwko ultraprawicowej Le Pen.

  Co ciekawe, dokument został również podpisany przez protestanckiego i muzułmańskiego duchownego.

  Deklaracja, nosząca tytuł „Wezwanie do głosowania na Emmanuela Macrona”, została podpisana przez Korsię, pastora François Clavairoly’ego oraz Anouara Kbibecha, przewodniczącego Francuskiej Rady Muzułmańskiej.

  To rzadki przykład poparcia konkretnego kandydata w wyborach ze strony grup religijnych. „Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialnymi obywatelami i dlatego otwarcie wzywamy do głosowania na Emmanuela Macrona” – napisano w dokumencie.

  ========================

  http://jewish.pl/pl/2017/05/05/naczelny-rabin-francji-popiera-macrona/

  ========

  Opinie Polaków z Facebooka

  Tym samym kończy się epoka białej Europy. Czeka nas chaos i wojna, którą wszyscy przegramy. Wszyscy poza Żydami. Pod egidą Niemiec zbudują nowy ład oparty na multikulturowych państwach. Choć w Polin kolorowych wielu nie będzie, pozostaną biali murzyni zadowoleni z faktu, że w ogóle mają co jeść. “ 

  za: http://justice4poland.com/2017/05/08/posmiertne-zwyciestwo-rotschilda/

  • mgrabas Says:

   „autor: admin (2017-05-07 22:47)

   Francuski „Ryszard Petru”, Emmanuel Macron, został kolejnym prezydentem Francji

   Źródło: Facebook

   Trzeba przyznać, że udał się kolejny projekt polityczny słynnego „filantropa” George’a Sorosa. Jego faworyt, Emmanuel Macron, prawdopodobnie został kolejnym po Francois Hollande, prezydentem Francji.

   Stało się, kandydat banksterów i międzynarodowego lewactwa,  został wybrany ósmym prezydentem w historii Francji. W sumie, według  sondaży, wygrał zdobywając 65 procent głosów obywateli Republiki Francuskiej. Niestety propaganda okazała się na tyle skuteczna, że ludzie uwierzyli, iż kandydat Rotschildów, Sorosa i lewactwa, wspierany bez cienia żenady przez byłego amerykańskiego lewackiego prezydenta, Baracka Obamę, jest jedynym dobrym kandydatem.

   Polska będzie się teraz mogła przekonać czy podoba nam się polityka jaka obowiązuje w związku z wyborem jakiego dokonali Francuzi. Kandydat lewactwa i banksterów, 39 latek z kompleksem Edypa, będzie miał teraz okazję, aby dowieść czy rzeczywiście, jak zapowiadał, w ciągu pierwszych 30 dni urzędowania zdoła wprowadzić zapowiadane sankcje na Polskę.

   Z drugiej strony jest to oburzenie na niskie płace w Polsce, determinujące przecież wybór miejsca produkcji dla międzynarodowych korporacji jak Whirpool, który ucieka z Francji do Łodzi w Polsce, musi chyba wynikać z troski miejscowych lewaków o los naszych drogich robotników, którzy pracują lepiej niż ich francuscy koledzy, a na dodatek za jedną piątą pensji miejscowego fachowca. Jeśli Emmanuel Macron sprawi, że francuskie korporacje będą płacić pracownikom w Polsce tak samo jak we Francji, to o żadnej konkurencji nie będzie mowy.

   Oczywiście to marzenie ściętej głowy  i nigdy nic takiego nie nastąpi. Co do jednego można mieć jednak pewność. Nacisk na Polskę, w związku z odrzuceniem większości lewackich żądań formułowanych w ramach UE, raczej wzrośnie, ponieważ wicekanclerz Macron zrobi to co trzeba i skrytykuje kogo trzeba, aby tylko  poprzeć dążenia do hegemonii Niemiec. ”

   źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuski-ryszard-petru-emmanuel-macron-zostal-kolejnym-prezydentem-francji

  • mgrabas Says:

   OKULTYZM SS wg. Dariusza Kwietnia /wersja Explorer1TV 11.12.16 /

   Opublikowany 12 gru 2016

   Explorer1TV promuje ludzi niezależnych, odważnych oraz którzy wnoszą pozytywny aspekt do naszego jestestwa. Okultyzm SS wg. Dariusza Kwietnia, to alternatywny materiał, zrealizowany 11. 12. 2016 roku podczas kolejnego spotkania z Panem Dariuszem. Na zakończenie filmu, małe post scriptum – oglądajcie do końca, warto. Na kanale Explorer1TV będą sukcesywnie dodawane nowe materiały. Przepraszamy za wyłączenie komentarzy. Sami wiecie jak złudne jest poczucie bezpieczeństwa w sieci, zwłaszcza na YouTube. Dopóki pewne osoby nie nauczą się kultury komunikacji społecznej, dopóty będziemy ignorowali te osoby w postaci nie publikowania ich wynurzeń. Następna sprawa która nas bulwersuje a trzeba ją powiedzieć – Dariusz Kwiecień nie bierze pieniędzy za swoją działalność, jak i za oprowadzanie grup znajomych. Nie wierzcie ludziom, którzy twierdzą inaczej. To bzdury powtarzane przez osoby które nigdy nie były a celowo dyskredytują Dariusza. Nie stajemy w roli adwokata, acz o prawdzie trzeba głośno mówić.
   Nasze historie/filmy są subiektywnym opisem, czy zgadzasz się z nimi, czy nie – Twoja sprawa, ale nie obrażaj nikogo za to, że ma swoje zdanie!
   ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….’ Kopiowanie na inne kanały materiału – za pisemną zgodą producenta (e1TV)
   Zdjęcia oraz video wykorzystane w materiale – za zgodą właściciela z zastrzeżeniem braku dalszego rozpowszechniania. Zgodnie z atrybutem kanału YT oraz statusem niezależnej telewizji e1TV, za kopiowanie przysługuje wynagrodzenie dla właścicieli danego produktu medialnego wykorzystanych w tym materiale. Zapytaj zanim ukradniesz nasz materiał bo, wiedz, że to kosztuje odpowiedzialnością wynikającą z prawa producentów audio/video oraz odpowiedzialnością stricte finansową. Ostrzeżenie jest relatywne do zrozumienia i akceptacji umowy.
   Blog Dariusza Kwietnia:
   http://moje-riese.blogspot.com/
   Nasz materiał realizowany był alternatywnie z tym:
   .http://youtu.be/M3LmoTrBiaE

   Lucyferjanizm i Wielkie Otwarcie Wrót w/g Dariusza Kwietnia

   Opublikowany 12 kwi 2017

   Pozdrowienia dla Łukania zTVN

   Bestie Końca Świata wg Dariusza Kwietnia 2017

   Opublikowany 12 maj 2017

   (obraz pojawia się od 3:40 minuty)

   Brudna armia to Ukraińcy

   • mgrabas Says:

    Tajemnice III Rzeszy. Czarny okult SS. Opowiada Dariusz Kwiecień.

    Opublikowany 24 sty 2017

    UWAGA Tajemnice III Rzeszy. Czarny okult SS. Opowiada Dariusz Kwiecień. III Rzesza się nie skończyła, mamy IV Rzeszę, która ma ogromny wpływ na światową politykę❗ Dariusz Kwiecień największy polski specjalista od tajemnic III Rzeszy. Na YouTubie ma swój kanał, zapraszamy: ReiseOlbrzym http://www.youtube.com/user/RieseOlbrzym/videos

    Naziści – Spisek okultystów

   • mgrabas Says:

    Tacy byliśmy Tacy jesteśmy i Tacy będziemy – Dariusz Kwiecień

    Opublikowany 22 paź 2017


    od mg: nie wymieniono tu najważniejszej agentury, a mianowicie izraelskiego MOSSAD-u

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s