Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce

Jestem za, a nawet przeciw

PiS wprowadza GMO tylnymi drzwiami i proponuje przesunięcie terminu wejścia w życie zakazu stosowania pasz GMO o kolejne 4 lata!

Zakaz stosowania pasz GMO został wprowadzony ustawą w 2006 r. i miał wejść w życie po upływie 2 lat od dnia jej ogłoszenia, tj. od dnia 12 sierpnia 2008 r. Termin wejścia w życie ww. zakazu został jednak ponownie przesunięty na dzień 1 stycznia 2013 r., a później na dzień 1 stycznia 2017 r. …CO BYŁO MOCNO KRYTYKOWANE PRZEZ POSŁÓW PiS.
UWAGA! Obecny projekt ustawy o paszach, autorstwa Ministra Rolnictwa (PiS), przesuwa termin wejścia w życie ww. zakazu na dzień 1 stycznia 2021 r., czyli o kolejne 4 lata!

PiS proponuje też tworzenie stref upraw GMO!!!

Projekt „Ustawy o zmianie  ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw  z dnia 29 czerwca 2016 „(!) sugeruje, że możliwa jest koegzystencja/współistnienie/sąsiadowanie upraw tradycyjnych i GMO.

JUŻ OD DAWNA WIADOMO…

View original post 437 słów więcej

Reklamy

Komentarze 2 to “Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce”

  1. Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce — 7777777blog | Pekok Antylichwiarz Says:

    […] via Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce — 7777777blog […]

  2. ZBIGNIEW MAURER Says:

    GMO – szczepionki dla niemowląt G S K i pestycydy monsanto są takim samym ludobójstwem na które kolejne rządy zezwalają ale Anglicy otrzymali od GSK dla ofiar szczepionek ponad 60 milionów funtów odszkodowania. PIS szuka pieniędzy na służbę zdrowia zamiast zażądać odszkodowania i wycofać szczepionki, które odbierają zdrowie naszym dzieciom. Wymagajmy zmian jako odpowiedzialni obywatele i Polacy. Walczmy w samoobronie ze światowym ludobójstwem. PATRIOTA !!!!!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s