„Zamach” w Nicei KOLEJNĄ fałszywką satanistów.

Opublikowany 16.07.2016

Zanim wyjaśnię, dlaczego ten? atak ciężarówką? jest prawie pewną fałszywą flagą/ustawionym wydarzeniem, pozwólcie mi coś powiedzieć: nasze myśli powinny być z tymi zabitymi, rannymi lub poszkodowanymi tą sytuacją. Nazywanie tego? fałszywą flagą? nie jest tożsame z powiedzeniem, że nikt naprawdę nie zginął lub nie został ranny. Oznacza to tyle, że atak został zorganizowany przez inne źródło, o którym nie mówi się w mainstreamowych mediach, a nie przez? samotnego wilka?, który sam wszystko zaplanował i wyruszył na łów. Nie zamierzam analizować nagrań z zamachu, by wyjaśnić, dlaczego ten atak był operacją? fałszywej flagi?. Użyję natomiast czystej, prostej logiki. Co jest smutne, zajęło mi to około trzech minut, by do tego dojść. Dlaczego? Ponieważ natychmiast przypomniałem sobie wiadomość BBC News z wieczora 14 lipca 2016 r., w której mowa była o tym, że? Francja nie przedłuży stanu wyjątkowego, który został nałożony po zeszłorocznym ataku islamskich terrorystów w Paryżu?. Prezydent powiedział w tradycyjnym wywiadzie w Dniu Bastylii, że nie ma sensu dalsze przedłużanie stanu wyjątkowego w sposób nieokreślony. Kiedy włączyłem wiadomości i zobaczyłem najnowszą informację o ataku w Nicei, moja pierwsza myśl była taka: ?idealne wyczucie czasu?. Kilka godzin później Francois Hollande miał wygłosić przemówienie. Powiedziałem wtedy do siebie:?Zaraz powie, że teraz musi przedłużyć stan wyjątkowy??.

To było dokładnie to, co Hollande zadeklarował po ataku w Nicei.

Reklamy

Komentarze 2 to “„Zamach” w Nicei KOLEJNĄ fałszywką satanistów.”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano Lipiec 17, 2016 Przez a303

  Żadnej kropli krwi na białej, zabójczej ciężarówce w Nicei

  a

  Ten biały pociąg uderzył jedno zwierzę i został obryzgany krwią.

  a

  Ta biała ciężarówka uderzyła jedno zwierzę i została obryzgana krwią.

  a

  Tymczasem…

  a

  Nicea, Francja: Ta zadziwiająco czysta, biała ciężarówka, jak nam powiedziano, uderzyła, zmiażdżyła, zmasakrowała i zabiła 83 osoby i zraniła prawie 200 więcej – wielu z nich „krytycznie”.

  Więcej krwi pojawia się na przejechanej wiewiórce niż na białej, odpowiedzialnej za masowe morderstwo ciężarówce! Cholera – kiedyś uderzyłem nisko latającego gołębia i zostawił on kilka kropel krwi na moim przednim zderzaku!

  a

  a

  Co za straszna „strzelanina”! Żadnej pojedynczej naklejki, wróć, kuli, po stronie kierowcy. I żadnych pęknięć włoskowatych?

  a

  a

  a

  Kolejny fałszywy atak, który został zaprojektowany po to, by oskarżać złych muzułmanów i trzymać każdego w strachu i uległości w stosunku do zbrodniczych rządów NATO i Izraela.

  Źródło: http://tomatobubble.com/nice_france_terror_hoax.html

  tłum. mkmb”

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zadnej-kropli-krwi-na-bialej-zabojczej-ciezarowce-w-nicei-2016-07

   

 2. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2016-07-23 (sobota)

  Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium

  Same Guy That Filmed France Truck Attack, On Scene at German Mall Shooting..

  Niemiecki dziennikarz Richard Gutjahr, 42, który filmował scenę powiedział: ‚Stałem na balkonie tuż przy Promenadzie Anglików i patrzyłem jak ludzie świętowali – i jak nagle przez tłum przejechała ciężarówka’ – powiedział w piątek AFP.

  > http://www.dailymail.co.uk/news/article-3691144/Horrifying-footage-shows-moment-terrorist-ploughs-truck-screaming-Bastille-Day-crowd-killing-73-Nice.html

  Lokalny reporter Richard Gutjahr opisał scenę w centrum handlowym jako coś „z brzydkiego filmu”, centrum całkowicie otoczone przez policję, helikopter w powietrzu i policja uzbrojona w półautomatyczną broń. Gutjahr nie był w stanie potwierdzić raportów o ofiarach czy rannych.

  > http://www.motherjones.com/politics/2016/07/multiple-people-killed-shooting-munich-shopping-mall

  Richard Gutjahr, który sfilmował zainscenizowany atak w Nicei z okazji Dnia Bastylii jest mężem agentki Mossadu i członka Knessetu – Einat Wilf. Żeby zacytować agenta Mossadu Richarda Gutjahra, to wideo jest jak cymś „z brzydkiego filmu”.

  Film z obu ataków pod linkiem:

  > http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=52119

  Jak napisałem w ostatnim artykule o ataku w Nicei: kamerzystą, oczywiście wcześniej umieszczonym na balkonie by filmować atak ciężarówkowy, jest niemiecki dziennikarz i bloger o nazwisku Richard Gutjahr – małżonek izraelskiej potentatki Einat Wilf, byłej oficer izraelskiego wywiadu w Jednostce 8200, która służyła jako doradca ds. zagranicznych Shimona Peresa, strategiczna konsultanka dla MacKenzie & Co. w Nowym Jorku i partner w Core Venture Capital w Izraelu.

  W 2007 ubiegała się o prezydenturę Światowego Kongresu Żydów. (Obecność wysoko umieszczonych Izraelczyków i przyjaciół na strategicznych stanowiskach by filmować wydarzenia terrorystyczne wymyka się z ręki… widzieliśmy to samo w przypadku Charlie Hebdo i lotniska w Brukseli.)

  I teraz znajduje się on w samym środku strzelaniny w Monachium. Jim Dean ma rację, nie da się tego wymyślić.

  Tymczasem antyrterrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku.

  Monachijska policja: „Prosimy o niezamieszczanie w internecie zdjęć czy wideo z operacji policji. Nie pomagajcie sprawcy!”
  > https://twitter.com/CNN/status/756547991180308480?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

  Nie chcemy by żaden agent nie-Mossadu robił uczciwe zdjęcia i wideo tego co dzieje się (albo się nie dzieje) – prawda? Takie zdjęcia mogą konkurować z monopolem na filmy o terrorze Richarda Gutjahra/Mossadu…

  Fotograf Mossadu, Richard Gutjahr, był ulokowany w centrum ataków zarówno w Nicei, jak i Monachium. Mówić o chucpie… Wkrótce po zamieszczeniu tego artykułu, tweety Gutjahra zostały usunięte.

  Za http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/nice-munich/
  Tłum. Ola Gordon

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2016/07/23/ten-sam-facet-filmowal-atak-w-nicei-i-w-monachium/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s