Obrońmy Polskę przed zamachem stanu!

13 STYCZEŃ 2016

Kim jest Georg Soros ?

soros

Urodził się i mieszkał na Węgrzech, w 1946 roku uciekł na zachód w czasie kongresu młodych esperantystów. Jako młodzieniec próbował handlować walutą na czarnym rynku w czasie okupacji niemieckiej na Węgrzech.

Początkowej fortuny dorobił się spekulując na Brytyjskich giełdach, a dokładniej na akcjach spółek u progu bankructwa. W 1992 roku, dokonał spekulacji na angielskiej walucie angażując 10 mld dolarów grając na zniżkę kursu funta szterlinga, w wyniku czego bank Anglii był zmuszony wycofać walutę z Mechanizmu Kursów Walutowych ERM II. Soros na tej operacji dorobił się 1 mld dolarów. W 1997 roku został oskarżony przez malezyjskiego premiera o spowodowanie załamania waluty tego kraju.

Soros także jest filantropem, pomagał studentom RPA w podjęciu studiów na Uniwersytecie Kapsztadzkim, a także prowadzi liczne fundacje w Europie Środkowo Wschodniej min. Fundację Batorego w Polsce.
Został także odznaczony Orderem Zasługi przez Bronisława Komorowskiego

źródło:  Wikipedia 

Soros także opracował „terapie szokową” czyli plan, który zakładał rozwiązanie ekonomicznych i finansowych problemów Polski i szybką odbudowę kapitalizmu w Polsce.
Terapia szokowa którą zafundował nam Soros wprowadzała szereg drastycznych wyrzeczeń, a jego kluczowym założeniem okazał się rozbiór przemysłu Polskiego.
Plan został oczywiście zaakceptowany przez pzprowców i postsolidarnościowców, czego efektem było ekspresowe wyprzedanie całego majątku przemysłu narodowego.

źródło: Plan Sorosa i Sachsa 1989 r realizowany przez Balcerowicza i zmiana w 2011 r. Dezercja czy nowy plan?

Georg Soros skonstruował plan, który rozwinął J.Sachs, a wykonał Pan Balcerowicz – to jego rękoma wyprzedano narodowy majątek praktycznie za darmo, a tak się składa, że to z partii Pana Balcerowicza teraz nam wyrasta największy obrońca demokracji NOWOCZESNA z Panem Petru na czele.

PETRUw
Petru, Komorowski, WSI, KOD, PO, SB, UW, AWS, Błękitny marsz.
Ryszard Petru wg WikiLeaks: „nie zajmuje formalnego stanowiska w rządzie”,ale prowadzi „dyskretne rozmowy z byłym polskim premierem, a obecnie dyrektorem w MFW Markiem Belką”.

W czasie wyborów Prezydenckich mocno wspiera Bronisława Komorowskiego, który wg Raportu Macierewicza Ds. Likwidacji WSI, popartego zeznaniami byłych agentów przed Komisją Macierewicza uwikłany jest w szereg afer. Jego nazwisko pada w raporcie bodajże ponad 60 razy.
Obecnie Ryszard Petru przewodzi Nowoczesnej, i staje w obronie demokracji w Polsce na marszach KOD. Partia Petru i Balcerowicza zapewne jest szalupą ratunkową dla PO, widać w jej działaniach analogię do powstawania Platformy Obywatelskiej.
Przypomnijmy, że PO powstała z rozpadu Uni Wolności oraz AWS, Gen. Czempiński, były pracownik Służb Bezpieczeństwa Wywiadu PRL, a w późniejszym czasie Szef Urzędu Ochrony Państwa, występował też często jako specjalista i ekspert w TV (zapewne tak kreowano jego nowy wizerunek, nikt nie wspominał o jego pracy w SB) współtworzył Platformę Obywatelską. Unia Wolności i AWS stały u progu wyborczego, więc służby wykreowały nowy twór ze starymi gębami. Sama nazwa już miała się kojarzyć dla ludzi z czymś dobrym. W późniejszym czasie Platforma szła w pierwszym szeregu W Błękitnym Marszu, a propaganda niemieckiej telewizji w Polsce wyniosła ją na szczyt.
„„Polska wolna, solidarna!”, „Wolne media!”, „Chcemy demokracji!” – takie okrzyki wznosili uczestnicy „Błękitnego Marszu” Platformy. Uczestnicy marszu trzymali transparenty z napisami: „Dość kaczorów, chcemy wyborów!”, „Polska wolna – solidarna”, „Prawo i Sprawiedliwość to semantyczne nadużycie”, „Przeproście i Spadajcie”. Można również usłyszeć okrzyki: „Giertych, zostaw nasze dzieci!” Demonstracja przeszła następnie Krakowskim Przedmieściem na Plac Zamkowy”
źródło: Tak wygląda hiPOkryzja! Błękitny marsz, propozycja alternatywnego parlamentu i „wyjście na ulice”. Przypominamy, jak Platforma „podpalała Polskę”! [WIDEO!]

tuskio

Tak krzyczeli w 2006 roku i tak krzyczą teraz. Albo rządzi PO, albo nikt nie rządzi i działania swoje kierują w stronę destabilizacji państwa. Ludzie, którzy nie potrafią zauważyć w tym żadnej analogii są po prostu ignorantami.

Dzisiaj Nowoczesna idzie w pierwszym szeregu marszów KOD, które są organizowane i finansowane ze źródła o którym póki co nic nie wiemy. Wg Pawła Kukiza marsze finansuje George Soros za pośrednictwem Fundacji Stefana Batorego – fundacja temu przeczy. Jednak nikt nie wie na co dokładnie przeznaczyły swoje pieniądze inne lewackie stowarzyszenia i fundacje, które uzyskały granty z Fundacji Stefana Batorego. Pewne jest natomiast, że gadżety używane w marszach typu: nowe flagi, długopisy, broszurki, a także sposób w który ludzie się tam zbierają podpowiada nam, iż ktoś za to musiał zapłacić. Spontaniczne wyjście ludzi na ulicę na pewno nie odbywa się za pomocą dowożenia ich autobusami na miejsce marszu, do tego koordynatorzy od wyjścia z autobusu rozdają flagi itp.

Jako, że w Polsce królują media z niemieckim kapitałem, a więc pod wpływem niemieckim, „obrońcy demokracji” otrzymują od nich pełne wsparcie propagandowe, świadczy o tym choćby fakt, że w polskojęzycznych mediach pokazuje się Prezydenta A. Dudę jak poślizgnął się na schodach w trakcie wizyty w Chinach. Jednak nikt nie mówi polskiemu widzowi, co tak naprawdę robił tam prezydent i pomija się temat budowy Jedwabnego Szlaku II. Pomija się także fakt, że prezydent pojechał tam ratować interesy państwa Polskiego, które zostały zrujnowane przez panią Premier Kopacz.(Sytuacja w Belgradzie)
A więc media głównego nurtu stosują znane socjotechniki zaszczuwania, ośmieszania i poniżania obecnej władzy, prowadząc do konfliktu obywateli, o czym napiszę później.

Jurij Bezmienov o socjotechnikach agentów KGB, ekspansja ideologiczna i gospodarcza.
Jurij Bezmienov główny propagandzista KGB, który zbiegł do Kanady, a następnie do USA przedstawia wypracowany i realizowany w wielu przypadkach przez służby mechanizm obalenia władzy w państwie oraz jego ekspansji gospodarczej i ideologicznej przez wrogie państwo bez użycia siły militarnej.

Ujawnia on, że budżet służb specjalnych składa się w większości (nawet 85%) na szeroko zakrojone działania prowadzące do destabilizacji innego państwa.A wizerunek agentów specjalnych wykreowany przez media jest delikatnie mówiąc g**** warty. Działalność agentów nie polega na wysadzaniu mostów, pociągów jak w Hollywood, a większość zasobów ludzkich, pieniędzy wydaje się na doprowadzenie do „Przewrotu Ideologicznego”.

Działania takie są jawne i nie zagrożone żadną karą, a więc teoretycznie każdy może próbować dokonać takiego przewrotu. Działania takie są zgodne z naszym prawem, a także z prawem państw zachodnich…

Bronią takiego przewrotu jest manipulacja znaczeniem słów, a dywersantami są studenci z wymiany studenckiej, aktorzy, dyplomaci, dziennikarze, artyści.
Aby dokonać przewrotu potrzebne są dwa kierunki, a także nie da się go dokonać jeżeli społeczność danego kraju jest zamknięta na inne ideologie, wartości czy sposoby funkcjonowania. Mowa tutaj także o religii, wierzeniach i całej duchowej otoczce.
Najciekawsze jest to, że koncepcję dywersji i strategii małych kroczków zapoczątkował chiński filozof Sun-Tzu ponad 2500 lat temu.
Sztuka polega na niszczeniu systemu wartości do momentu, aż wróg zmieni sposób postrzegania rzeczywistości i zaakceptuje twój system wartości. A więc niszczenie religii, edukacji, administracji państwowej, wojska, relacji pracownik pracodawca, gospodarki.
Działanie polega na ośmieszaniu, zaprzestaniu nauczania wiedzy konstruktywnej, pragmatycznej i kompetentnej, odbierania ludziom inicjatywy i pozbawianie ich odpowiedzialności, niszczeniu ich więzów łączących ludzi w grupy i społeczności. Niszczenie więzi społecznych, doprowadzenie do podziału społeczeństwa, podstawianie niby-ekspertów, narzucanie studentom określonego „postępowego” myślenia itp. ośmieszanie władzy, funkcjonowania państwa, doprowadzenie do skłócenia społeczeństwa, a następnie wystawienie lidera (oczywiście myślącego takimi kategoriami jak państwo, które dokonuje dywersji) ostatecznie doprowadzenie albo do wojny domowej, albo do obalenia demokratycznie wybranej partii i zastąpienie jej nowym liderem. To wszystko oczywiście nie może się odbyć bez odpowiedniej propagandy medialnej, na którą są narażone wszystkie państwa, których media publiczne oddane zostały całkowicie w prywatne ręce, tym samym powodując wpływ wrogich państw na kształtowanie opinii publicznej.

Jak zniszczyć państwo – J. Bezmenov

bezmenov

Sytuacja polityczna w Polsce po wyborach.

Suche fakty są takie, że najpierw wybory wygrywa A. Duda pokonując B. Komorowskiego, następnie w wyborach parlamentarnych wygrywa PiS z przewagą dającą im samodzielne rządy. Od momentu wygranej Prawo i Sprawiedliwość  zaczyna wprowadzać wielkie porządki, poplecznicy PO-PSL zaczynają tracić stołki, a tym samym Niemcy zaczynają tracić wpływy polityczne w Polsce. Rząd zmienia ustawę medialną, która ma na celu ograniczenie wpływów zagranicznych na polski przekaz medialny, a także zmienia ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, gdyż PO jeszcze pod koniec swoich rządów łamiąc konstytucję wprowadza tam „na siłę” swoich ludzi, co doprowadza do absurdalnej sytuacji, w której rząd mająca samodzielną przewagę w sejmie może nie przeprowadzić żadnej reformy ani ustawy.

W „niemieckich mediach” w Polsce rozpoczyna się wojna, wojna która skierowana jest przeciwko prawicowym rządom w Polsce, Żydowi Sorosowi i Niemcom nie podoba się nowy porządek, niepodległościowe zapędy Polski.
To oznacza, że Polska nie da się więcej deptać i wyzyskiwać. Prezydent A. Duda wyjeżdża do Chin, podpisuje szereg umów i porozumień z Chinami w sprawie Jedwabnego Szlaku II, co w przypadku powodzenia inwestycji spowoduje znaczny rozwój gospodarki polskiej, inwestycję w drogi, kolej, porty, a także otworzy polskim firmom możliwości rozwoju, pracy na wschodzie. W pewnym stopniu uniezależni Polskę od kapitału zachodniego, gospodarka Polski stanie się bardziej zróżnicowana co na pewno ją znacznie wzmocni. I moim zdaniem właśnie tutaj godzimy bardzo mocno w interesy niemieckie, gdyż Angela Merkel bardzo zabiegała o względy Chin, pojechała tam nawet w towarzystwie 300 niemieckich biznesmenów, aby negocjować tworzenie Centrum Logistycznego na terenie Niemiec, pomijając przy tym Polskę – mało tego E. Kopacz Niemiecki pionek, zawaliła wcześniej sprawę z Chinami, wysyłając do Belgradu wiceministra, co Chiny odebrały bardzo negatywnie.
Według wielu ekspertów Chiny budują nowy system geopolityczny, w tym „nowym porządku” Polska ma zająć miejsce strategicznego partnera Chin – kraju który jest jedną z potęg militarnych i gospodarczych świata i zmierza ku zajęciu miejsca lidera światowego. A więc pytam się dlaczego rządy PO chciały zmarnować historyczną szansę Polski, kogo wpływom uległa Platforma i dlaczego działała na szkodę Polski?

Jacek Bartosiak o wizycie Prezydenta Dudy w Chinach

js-2.0Polski rząd godzi w interesy Niemiec, zapowiadając odbudowę polskiego przemysłu zbrojeniowego. Zapewne uznali to za zdumiewające, że jeszcze można go ratować.. tutaj na pewno uznali politykę Platformy za nieskuteczną:)
Na to wszystko rząd wprowadza „niedorzeczny” podatek od sklepów wielkopowierzchniowych i od aktywów bankowych. Jak to się mogło stać, że teraz miliardy wyprowadzane przez niemieckie firmy, omijające system podatkowy w Polsce w pewnej części zostaną w Polsce. Przecież to skandal i wielka katastrofa, że Polska uszczelnia system podatkowy….

A na koniec tych wszystkich godzących w interesy Niemiec spraw, zostaje jeszcze sprawa Żydów, Donald Tusk wyprzedawał po cichu majątek narodowy i spłacał roszczenia żydowskie, jego działania prowadziły np. do wyrzucania ludzi z mieszkań, a następnie sprzedaż kamienic i finansowanie roszczeń żydowskich. Następnie ulegając naciskom amerykańskiego kongresmena próbowano prywatyzować lasy państwowe, a pieniądze miały być przekazywane na spłatę roszczeń (można zweryfikować na WikiLeaks, na podstawie depesz wymienianych między Komorowskim a kongresmenem amerykańskim).

Komorowski z Tuskiem, już w 2009 r., planowali sprzedaż polskich lasów. Depesze Wikileaks
Nawiązując do wspomnianej wojny medialnej przeciwko rządowi, mamy w Polsce sytuację absurdalną, demokratycznie wybrany rząd jest zwalczany, ośmieszany, poniżany za sprawą mediów zagranicznych, które w większości są kontrolowane przez kapitał niemiecki. Masy Polaków oglądają codziennie przekaz, który ośmiesza rząd, kościół, wiarę katolicką, a przede wszystkim naszą POLSKOŚĆ. Dziennikarze owych mediów dezinformują Polaków, przedstawiając części wypowiedzi wyrwane z kontekstu, wpadki polityków, ale to jeszcze nic!
Media także w tonie prześmiewczym informują o odznaczeniach przez prezydenta A. Dudę, społecznościach które odwiedza itp. Pytam się jaki Polak szydzi lub wyśmiewa prezydenta, który spotyka się lub odznacza ludzi walczących w strukturach AK, lub kombatantów wojennych, czy ludzi ze związku sybiraków. Wg tych mediów lepszy był prezydent, który odznaczył orderem zasługi pana Sorosa, za zniszczenie polskiego przemysłu i wyprzedaż za grosze Polskiego majątku narodowego.
Pod przykrywką pięknych haseł o demokrację, wolność słowa i równość szykowany jest nam zamach stanu, zamach który te pazerne świnie dokonają naszymi rękami. Moim zdaniem spełniliśmy już warunki o których opowiada Jurij Bezmienov, a kandydat tzw. lider wybawca został już przedstawiony – napompowany przez media Petru i jego Nowoczesna.
„Wy tu k… nie jesteście od filozofowania, tylko od roboty. Jak się nie podoba to won”. KOD od środka

KOD2

Wróćmy natomiast do sytuacji, które ukażą nam analogie tego co się dzieje w Polsce, a wydarzyło się w innych miejscach na świecie jak np. w Gruzji albo dwukrotnie na Ukrainie…

Sytuacja w Gruzji…

Przeciwko Eduardowi Szewardnadzowi, analogicznie jak w Polsce przeciwko A. Dudzie wykorzystywano elementy humorystyczne, organizowano także happeningi w których wykorzystywano symbole komunistyczne, u nas media stosują symbole nazistów, rzucają określenia „neonaziści” wobec środowisk narodowych itp. Jest to element socjotechniczny, mający na celu powodować u widza strach i lęk odnośnie osoby lub ugrupowania, w omówieniu którego się stosuje taki element. W Gruzji telewizja miała monopol na informację, gdyż tylko 2% Gruzinów czytało gazety. Jednym z ciekawszych elementów było stwarzanie „masowości”, nieduża grupa ludzi kończąc marsz przebierała się w inne ciuchy i wracała na ulicę. Organizowano wiece z hasłem przewodnim „dość przegranych z Rosją”, które przyciągały nieświadomych fanów piłki nożnej.
22 listopada 2003 Szaakaszwili ogłosił aksamitną rewolucję i już na drugi dzień do stolicy zjechały się dziesiątki tysięcy ludzi. Szaakaszwili zwrócił się do służb o nie interweniowanie wobec protestujących, gdyż protesty mają charakter pokojowy. Co to mogło spowodować, a na przykład to, że ośrodki informacyjne wspierające władzę nie mogły nic zarzucić protestującym. W efekcie takich działań, część policji, wojska i służb specjalnych przyłączyła się do protestujących, a część pozostała wierna obecnemu prezydentowi, co spowodowało ukształtowanie się podwójnej władzy.  Po mediacjach zagranicznych w 2004r. Szewardznadze ustąpił ze stanowiska i ogłoszono termin nowych wyborów. Teraz część najciekawsza w odniesieniu do tematu moich wywodów…
Szaakaszwili w akcie wdzięczności nagradza swoich wiernych kompanów, którzy tak zawzięcie mu pomagali, mianowicie cytuję V. Avioutskii: „(…) Inicjatorzy i aktorzy rewolucji zostali nagrodzeni. Dyrektor gruzińskiego oddziału Fundacji Sorosa został mianowany ministrem, dyrektor generalny opozycyjnej stacji telewizyjnej Rustawi-2 otrzymał stanowisko szefa Izby Handlowo- Przemysłowej. Przewodniczący Centralnej Komisji Wyborczej mianowany został burmistrzem Tbilisi”
Prasie gruzińskiej udało się też ustalić, że Saakaszwili i Żwanija udawali się do Serbii, a koszty ich podróży ponosiła Amerykańska Fundacja National Democratic Institute, a w wywiadzie udzielonym Rosyjskiemu tygodnikowi ITOGI Saakaszwili potwierdził, ze KHMARA(ruch rewolucjonistów z Gruzji) otrzymywał fundusze od Georga Sorosa.

Więcej na temat: Aksamitne rewolucje – zastosowanie socjotechniki walki informacyjnej i działań psychologicznych w praktyce

GEORGIA-BUSH-FREEDOM SQUARE 1
Prezydent Gruzji Saakashvili i George W. Bush, Tbilisi, 2005

Rewolucjoniści z Gruzji a Ukraina. Soros, UE, KHMARA
Rewolucjoniści z Gruzji byli widywani także na Ukrainie w czasie Pomarańczowej Rewolucji, a także na terenach innych byłych republik ZSRR.
Pomarańczowa rewolucja na Ukrainie odbywała się w analogiczny sposób jak w Gruzji, Julia Tymoszenko i Wiktor Juszczenko wzywali ludność Ukraińską do obywatelskiego nieposłuszeństwa, w odpowiedzi obywatele organizowali kilkutysięczne wiece i żądali powtórzenia wyborów, które były popierane przez Unię Europejską. W efekcie czego policja i wojsko stanęło ponownie po stronie obywateli, nie dopuszczając do rozlewu krwi, a dnia następnego został ogłoszony nowy prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz.
Jak wcześniej pisałem na podstawie artykułu Tomasza Formickiego organizacja KHMARA, brała udział w Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie, a teraz George Soros finansował Majdan na Ukrainie. Analogia we wszystkich trzech przewrotach jest taka sama i wciąż przewija się jedno nazwisko. Szkoda tylko, że działania pana Sorosa powodują śmierć masy ludzi.
Żydowski finansista George Soros potwierdza fundowanie demonstracji na Majdanie

Zamach stanu w Polsce…
Dzisiaj media nawołują w Polsce do zamachu stanu, widocznie polityka rządu nie jest na rękę ani Niemcom, ani panu Sorosowi. Ludzie są masowo przywożeni autobusami na miejsca protestów.  Lech Wałęsa i A. Kwaśniewski w roli ekspertów radzą nam szybko wybrać nowe władze, Partię pana Petru pompuje się w sondażach do karykaturalnych rozmiarów – oni mieli poparcie 7%, kiedy jeszcze nikt o nich nie słyszał. Postkomunistyczne środowiska oczerniają Polskę na arenie międzynarodowej i nawołują do „nieposłuszeństwa obywatelskiego”. Komuś zależy na destabilizacji Polski i zmianie władz, ten ktoś panicznie boi się nowej władzy i nie cofnie się przed niczym. Wg. Tych ludzi Polska nie jest Polską bo nie oni są przy władzy. Przyszły czasy w których media wręcz wyśmiewają Polskość, a każdy kto się z nimi nie zgadza jest „ksenofobem”, należy do sekty, lub cierpi na chorobę psychiczną.

Nie dajmy się omamić, nauczmy się czegoś na błędach naszych sąsiadów, nie pozwólmy sobie odebrać naszej POLSKOŚCI, kultury i tradycji. Możemy zbudować silną POLSKĘ, wystarczy, że nie dopuścimy do władzy tych złodziei i krętaczy. Dosyć rozkradania Narodu i działania pod dyktando innych państw !!!

[Mateusz]

źródło: http://kontrrewolucjablog.wordpress.com/2016/01/13/przemyslenia-o-zamachu-stanu-w-polsce/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s