Sejm w zmowie z ludobójcami z OUN-UPA

Opublikowany 10.07.2016

Reklamy

Komentarzy 7 to “Sejm w zmowie z ludobójcami z OUN-UPA”

 1. Pekok Antylichwiarz Says:

  To BARDZO WAŻNY MATERIAŁ!

  • mgrabas Says:

   tak, i dobrze, że został nagrany!
   może otworzy oczy Polakom na CAŁKOWITĄ sprzeczność między tym co MÓWIĄ trzymający władzę, a tym co nam ROBIĄ
   żadne ich SŁOWA nie przykryją FAKTU, że NIE DOPUŚCILI DO USTAWY o ludobójstwie.

 2. BARDZO WAŻNY MATERIAŁ – Sejm w zmowie z ludobójcami z OUN-UPA — 7777777blog | Pekok Antylichwiarz Says:

  […] via Sejm w zmowie z ludobójcami z OUN-UPA — 7777777blog […]

 3. mgrabas Says:

  Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA

  13612241_1127103994017942_5293110061972109594_n

  Manifestacja 7 lipca 2016 roku przed Sejmem, szumnie zapowiadana przez posłów i senatorów PiS, stowarzyszenia Kukiz’15 i tzw. niezrzeszonych „narodowców”, jako zdecydowany protest przeciwko kłamstwom historycznym, usprawiedliwiającym ludobójstwo ukraińskich szowinistów z OUN-UPA oraz jako zdecydowane działanie na rzecz ustawy upamiętniajacej ofiary ludobójstwa na Wołyniu i we Wschodniej Galicji – okazała się jeszcze jednym spektaklem hipokrytów politycznych w wykonaniu lub pod dyktando syjonistyczno-banderowskiego lobby parlamentarnego oraz pseudo-patriotycznej i pseudonarodowej opozycji pozaparlamentarnej.

  Skandaliczne zachowanie organizatorów manifestacji, którzy nie dopuścili do publicznej debaty nie tyle na temat zbrodni ludobójtwa banderowskiego, ale właśnie na temat politycznej manipulacji nad uznaniem zgodnie z prawdę tej zbrodni jako niepodlegającej przedawnieniu i będącej ludobójstwem, którego źródła ideowe nie tylko nie wygasły, ale konserwowane są przez obecny syjonistyczno-banderowski reżim kijowski i w sprzyjającej sytuacji miedzynarodowej mogą powtórnie przynieść tragedię Polakom nie tylko na terenie Ukrainy Zachodniej, ale także na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  Banderowski nowotwór rozwija się przy współudziale Związku Ukraińców w Polsce oraz za przyzwoleniem i poparciem nie tylko okrągłotołowych partii PiS i PO, ale także partii i środowisk fasadowo określających się jako polskie partie i organizacje patriotyczne i narodowe, tj. ONR, NOP , Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, których kierownictwa zostały w całości przejęte przez żywioł syjonistyczny i agresywnie antyrosyjski.

   Szeregowi członkowie i zwolennicy wspomnianych partii wychowywani są w chorobliwej antyrosyjskości i przygotowywani do cynicznego wykorzystania w regionalnym konflikcie wojennym z Rosją, jako ogłupiałe narzędzie syjonistyczno-neokonserwatywnych ośrodków władzy przede wszystkim z USA, ale także z Wielkiej Brytanii i Izraelu.

  Instytucje rządowe USA, różnego rodzaju prywatne lub publiczno-prywatne fundacje na rzecz tzw. demokracji i społeczeństwa otwartego, a obecnie także otwarcie amerykańskie instytucje wojskowe ( bezpośrednio, bądź za pośrednictwem kanałów NATO) wspierają środowiska banderowskie w Polsce oraz organizacje pozarządowe w Polsce i ośrodki medialne ( tzw, niezależne telewizje, prasę drukowaną, portale internetowe), których zadaniem jest manipulacja świadomością głównie młodego pokolenia, aby wyrwać je spod wpływu polskiej tradycji niepodległosciowej i narodowej.

  Pod chwytliwymi hasłami rekonstrukcji historycznej i kultywowania symboliki patriotycznej i narodowej dokonywana jest systematyczna akcja ogłupiania i sekciarskiego formowania młodzieży w duchu nienawiści, do tzw. „komuny”, do idei sojuszu narodów słowiańskich, a przede wszystkim do pokojowej koegzystencji z Rosją.

  Środowiskom i partiom widzącym we współpracy z wschodnimi sąsiadami – bez anglosaskiego i syjonistycznego pośrednictwa – trwały kierunek dla stabilizacji politycznej i gospodarczej w Europie oraz respektowania zasad suwerennosci- wypowiedziano  jawną wojnę,  łacznie ze stosowaniem przemocy fizycznej i posługiwaniem się policyjnym nadzorem, a nawet aresztowaniem.

  Jako polskie  środowiska narodowo-patriotyczne i przeciwne neokolonialnemu wyzyskowi anglosasko-żydowskich korporacji musimy przyspieszyć proces integracji i kooperacji dla własnego bezpieczeństwa oraz ocalenia wspólnoty narodowej i państwa.

  PZ

   

  Tak wyglądały zapowiedzi manifestacji przed Sejmem 7 lipca 2016 roku

   

   

  Taki był przebieg wydarzeń według TV „Sumienie narodu”

   

  A taki był przebieg wydarzeń z udziałem Policji, których TV „Sumienie narodu” oraz parlamentarni i pozaparlamentarni suflerzy byli zlecenidawcami

   


  od mg: apelowanie do elementarnej ludzkiej wrażliwości „polskiego” parlamentu trafiło na próżnię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s