Celowo (…) uczą nas, że przyjadą marionetki, a decyzje już podjęli „starsi i mędrcy”.

Czwartek siódmego lipca. Warszawa zablokowana, bo na parę dni przyjeżdżają „przywódcy”, by podjąć „ważne decyzje”.  Tymczasem WSZYSTKIE me®dia trąbią, jakie to „decyzje” będą podjęte.. Celowo więc uczą nas, że przyjadą marionetki, a decyzje już podjęli „starsi i mędrcy”. To nie niechlujstwo!”

źródło: http://dakowski.pl/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Celowo (…) uczą nas, że przyjadą marionetki, a decyzje już podjęli „starsi i mędrcy”.”

 1. mgrabas Says:

  Polska będzie winna wybuchowi III wojny światowej – eksperci nie pozostawiają wątpliwości

  Posted by Marucha w dniu 2016-07-08 (piątek)

  Szczyt NATO rozpoczyna się dziś w Warszawie. Spotkanie przywódców potrwa do jutra. W obradach weźmie udział 61 delegacji, w tym 18 prezydentów i 21 premierów. Wśród nich prezydent USA Barack Obama – najjaśniejszy sojusznik Warszawy.

  Na jednym z najważniejszych i największych szczytów NATO od lat mają zapaść decyzje wzmacniające bezpieczeństwo m.in. na wschodniej flance Sojuszu.

  Brukselski portal B2 specjalizujący się w polityce obronnej opublikował artykuł pt: „Duda inicjuje działania wojenne” Jego autor nie ma wątpliwości, że w przypadku wybuchu wojny zacznie się ona właśnie od drażnienia Rosji, tę rolę publicysta przypisuje Andrzejowi Dudzie wytykając polskiemu prezydentowi nadanie szczytu NATO jeszcze przed jego rozpoczęciem antyrosyjskiego tonu.

  Portal wyraża opinię Francji, częściowo także Belgii i Włoch. To Paryż najbardziej utrudniał porozumienie o rozlokowaniu czterech batalionów w naszym regionie. Francja nie chce drażnić Rosji.

  Publicyści podkreślają, że dyplomaci NATO od kilku tygodni przekonywali, że wzmocnienie wschodniej flanki nie jest wymierzone w Rosję, a nowe siły mają raczej rotacyjny i defensywny charakter, a to Warszawa rozgłaszała, że jest to konieczne w wypadku ataku Rosji lub jest to wzmocnienie przeciwko Rosji. Belgijski portal zauważa również, że ani Prezydent Polski ani nikt z przedstawicieli Rządu RP nigdy temu nie zaprzeczył.

  Dziennikarzom nie umknął także fakt bliskiej współpracy Polski z Ukrainą, wspieranie działań ukraińskich, w szczególności tych wymierzonych w Rosję a także…otwarcie szeroko swych granic na Ukraińców.

  Wszystko to nieprzerwanie kontynuowane i wzmacniane doprowadzi w końcu do takiego zadrażnienia stosunków NATO z Rosją, że wybuch wojny będzie kwestią czasu i stanie się to z wyłącznej winy Polski.

  http://znews.pl

  Powiedzmy jasno, że Polska nie ma aż takiego wpływu na NATO, aby wciągać je w awantury wojenne wbrew jego woli. NATO samo prze do wojny. Haniebną rolą polskich władz jest natomiast robienie wszystkiego, aby dopomóc bandytom z „obronnego paktu” w ich zamiarach.
  Admin

  źódło: http://marucha.wordpress.com/2016/07/08/polska-bedzie-winna-wybuchowi-iii-wojny-swiatowej-eksperci-nie-pozostawiaja-watpliwosci/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s