PiS Oficjalnie do kamer w sejmie ZA RZEŹ WOŁYŃSKĄ w 1943 r ODPOWIEDZIALNI SĄ SOWIECI ! czyli Rosjanie .

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 6, 2016

 

06.07.2016

Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin w Sejmie poinformował otwarcie, że wiodącym projektem rządowym będzie ustawa dotycząca 17 września, a nie 11 lipca. Jak stwierdził, ważniejsze niż upamiętnianie ofiar Wołynia jest pomaganie Ukrainie, a Polska powinna akcentować, że do ludobójstwa doprowadzili Sowieci. „Wiarygodność PiS polega też na tym, że niezależnie od Wołynia uważamy, że w dzisiejszej sytuacji trzeba państwu ukraińskiemu pomóc przetrwać jako niepodległemu państwu i obronić je przed agresją” – mówił wiceminister. Jego zdaniem, niczego sobie nie wyjaśnimy, jeżeli niepodległe państwo ukraińskie nie przetrwa. „Z kim mamy dialogować, jeśli nie przetrwa państwo ukraińskie?” – pytał z mównicy sejmowej. Główne stanowisko państwa polskiego w kwestii tego, kto jest winny, powinno być skoncentrowane na sowietach (…) nie koncentrujmy się na winach Ukraińców, wskazujmy głównie na winę bolszewików i sowietów.(…) Palcem powinno wskazywać się głównego winowajcę, czyli państwo sowietów” – twierdził Sellin.

NIE WIEM W OGÓLE CZY POLACY ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ Z WAGI I NASTĘPSTW ORAZ KONSEKWENCJI JAKIE ZA SOBĄ POCIĄGA TAKIEGO RODZAJU OŚWIADCZENIE , OBCIĄŻAJĄCE ROSJAN JAKO SPRAWCÓW WYMORDOWANIA W SPOSÓB NAJBARDZIEJ ZDZICZAŁY PONAD 200 000 POLSKICH OBYWATELI I NIE USTALONĄ DOKŁADNIE LICZBĘ ŻYDÓW

==============================

PRZYPOMNIENIE MOJEGO ARTYKUŁU Z PRZED MIESIĄCA W KTÓRYM ZAPOWIADAŁEM WAM TO CO DZIŚ ZROBILI PISIORY TYM OŚWIADCZENIEM

OBRZYDLIWE !! 73 rocznica „KRWAWEJ NIEDZIELI 11 lipca ” na żądanie polityków pro banderowskich MOŻE BYĆ ODWOŁANA !! A PIS PRZYSTAJE NA ŻĄDANIA BANDEROWCÓW !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 17, 2016

WIERZĘ ŻE TAKIE RAŻĄCE MANIPULOWANIE I PRÓBA OBCIĄŻENIA INNEGO NARODU ZBRODNIAMI NA SKALĘ PRZERAŻAJĄCĄ …… ZEMŚCI SIĘ NA POLAKACH CHOĆBY W SPOSÓB NADPRZYRODZONY !!! RUSCY NIE SĄ ŚWIĘCI I CZYŚCI W SPRAWACH ZBRODNI NA POLAKACH , OD CHOĆBY TYLKO KATYŃ WSPOMNIEĆ !!!

ALE TO CO WŁAŚNIE REALIZUJE PIS W SEJMIE NA ŻYCZENIE BANDEROWSKIEGO RZĄDU W KIJOWIE …. POTRAFI ZAGOTOWAĆ KREW KAŻDEMU KTO ZNA FAKTY HISTORYCZNE , NIE MÓWIĄC JUŻ O NARODZIE KTÓRY MA ZOSTAĆ O TO POMÓWIONY ….

ŹLE , ŹLE SKOŃCZĄ SIĘ TE GŁUPSTWA I SKURWESYNIZM !!!

ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA TEKSTU PO NIŻEJ :

Witam dziś temat nie tyle bulwersujący co wręcz odrażający , do obchodów 73 rocznicy krwawej niedzieli – RZEZI WOŁYŃSKIEJ pozostało mniej niż miesiąc , niby nic ale w zaciszach gabinetów rządu PiS TRWAJĄ GORĄCZKOWE DZIAŁANIA MAJĄCE W TYM ROKU W DNIU 11 LIPCA 2016 czyli w dacie 73 rocznicy zbrodni ludobójstwa dokonanej przez Ukraińskie organizacje OUN i UPA , UNIEMOŻLIWIĆ OFICJALNYCH OBCHODÓW A PRZENIEŚĆ JE OFICJALNĄ UCHWAŁĄ SEJMOWĄ NA DATĘ 17 WRZEŚNIA , „POD NAZWĄ DZIEŃ PAMIĘCI I MĘCZEŃSTWA KRESOWIAN”

DZIAŁANIE TAKIE POLSKICH WŁADZ JEST PODWÓJNIE OBRZYDLIWE , PONIEWAŻ JEST TO REALIZACJA ŻĄDAŃ AKTUALNIE URZĘDUJĄCEGO RZĄDU W KIJOWIE !!! ABY PAMIĘĆ O TEJ ZBRODNI UKRYĆ I ZAFAŁSZOWAĆ .

A NOWA DATA 17 września ( dzień agresji ZSRR na Polskę ) I NOWA NAZWA , UTRWALIŁA SIĘ ZA KILKA KILKANAŚCIE LAT W PAMIĘCI NOWYCH POKOLEŃ POLAKÓW JAKO DATA ZBRODNI RZEZI WOŁYŃSKIEJ KTÓREJ OFIARAMI PADŁO MINIMUM 200 000 POLAKÓW W WIĘKSZOŚCI DZIECI KOBIET I STARCÓW

PONADTO ZAŁOŻENIE JEST WRĘCZ ODRAŻAJĄCE MA KOJARZYĆ SIĘ Z DNIEM NAPAŚCI WOJSK ZSRR ………..

I DRUGA SPRAWA TEGO ZAKŁAMANIA MAJA DOKONAĆ SAMI POLACY !!! USTAWĄ SEJMOWĄ !!

czyli zrzucamy odpowiedzialność za RZEZ NA ZSRR – ROSJAN , I ODCINAMY SIĘ OD MOŻLIWOŚCI JAKIEGOKOLWIEK SPROSTOWANIA W PRZYSZŁOŚCI DAT ZBRODNI Z SPRAWCAMI !!

JEST W TEJ CHWILI NASTRÓJ W POLSCE ANTY ROSYJSKI , TO NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI CHOĆBY INFORMACJE Z OSTATNICH DNI

OŚWIADCZENIA MACIEREWICZA IŻ ROSJA JEST NA DZIŚ GORSZA I BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA NIŻ ISLAMSKI TERRORYZM I ..

„Minister nie traktuje jednak ISIS jako największego zagrożenia dla świata. Takim nazwał Rosję. „Żadne państwo w historii ostatnich kilkudziesięciu lat tak nie podważyło ładu światowego” – uważa polityk.”

https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/16/rosja-najwiekszym-wrogiem-polski-i-polakow-oswiadczenie-ministra-macierewicza-dla-prasy-swiatowej/

LINK DO LISTU BANDEROWCÓW Z ŻĄDANIEM DOKONANIA POLSKIMI REKAMI ZAKŁAMANIA HISTORII I PAMIĘCI O SPRAWCACH RZEZI POLAKÓW NA WOŁYNIU

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/skandaliczny-list-z-prosba-o-zapomnienie-zbrodni-upa-na-polakach-ukrainskich-prezydentow

W niedawnym wywiadzie dla „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że choć rzeź wołyńska była ludobójstwem, „dzień męczeństwa Kresowian będzie obchodzony 17 września.

PiS chce Rzeź Wołyńską pamiętać 17 września łącząc ją z agresja ZSRR na Polskę

Przypomnę, że w naszym Sejmie toczy się debata na temat ustanowienia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków dokonanego przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińską Powstańczą Armię – mówi Jarosław Świderek. – Chodzi o upamiętnienie co najmniej 150 tys. Polaków pomordowanych w okrutny przez ukraińskich nacjonalistów. Strona ukraińska będzie robiła wszystko, żeby obchodzono go nie 11 lipca, lecz 17 września.

Przypomnijmy, że 11 lipca 1943 r. (to była „krwawa niedziela” –  oddziały UPA – wspierane przez chłopów ukraińskich – napadły na 99 polskich miejscowości na Wołyniu, mordując w okrutny sposób tysiące osób. Nie oszczędzali dzieci, zabijali księży przy ołtarzu. – Czy się to komuś podoba, czy nie, to my będziemy dalej walczyć o ustanowienie 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków dokonanego przez OUN i UPA

DLA TEGO WŁAŚNIE DZIŚ ZAMIESZCZAM TEN WPIS !

Z APELEM O STAWIENIE SIĘ W DNIU 7 LIPCA W MIEJSCU I GODZINIE WSKAZANYM W TYM APELU !!

PAMIĘTAM JAK DZIŚ , JAK GRZEGORZ SCHETYNA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ OFICJALNIE ŻE OBÓZ KONCENTRACYJNY W OŚWIĘCIMIU I BRZEZINCE WYZWALALI NIE ROSJANIE ALE UKRAIŃCY…. BYŁ TO SKANDAL NA CAŁY ŚWIAT I NADZWYCZAJNE SKURWESYŃSTWO

I PAMIĘTAM TEŻ JAK DZIŚ JAK PISIORY BYŁY OBURZONE TYM KŁAMSTWEM I W ZASADZIE WSZYSCY PORZĄDNI LUDZIE

A CO POWIECIE TERAZ PISOWCY I WSZYSCY SYMPATYCY ŻE ZA MORDEM 200 000 POLAKÓW STOJĄ SOWIECI CZYLI ROSJANIE A NIE OUN I UPA ??!!

p.s gardzę tym rządem i chcę żeby go szlag trafił a tych którzy dopuścili się tego kłamstwa

spotka coś bardzo złego ………

SZKODA TYLKO ŻE NAM NORMALNYM POLAKOM ZEPSUJĄ REPUTACJE W ŚWIECIE ..

 

źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2016/07/06/pis-oficjalnie-do-kamer-w-sejmie-za-rzez-wolynska-w-1943-r-odpowiedzialni-sa-sowieci-czyli-rosjanie/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “PiS Oficjalnie do kamer w sejmie ZA RZEŹ WOŁYŃSKĄ w 1943 r ODPOWIEDZIALNI SĄ SOWIECI ! czyli Rosjanie .”

 1. mgrabas Says:

  „Lipiec 6, 2016 @ 6:04 PM

  Miziaforum said

  – Pani Marszałek, Wysoka Izbo, zdrada! – rozpoczął swoje przemówienie w Sejmie Robert Winnicki. – Tylko jedno słowo opisuje to, jak zachowuje się dziś PiS w sprawie kresowej: zdrada sprawy kresowej. Po ostatniej pielgrzymce Kresowian na Jasną Górę nie mamy żadnych wątpliwości – i mówię to nie tylko jako prezes Ruchu Narodowego, ale również jako Kresowianin, jako potomek tych, którzy ocaleli z tego ludobójstwa – że nie dostaniecie już poparcia, które było powszechne jeszcze w ubiegłym roku. Po tym co wyrabiacie, po tej kolaboracji z ukraińskimi banderowcami. Bo tak to trzeba dzisiaj nazwać – kontynuował Winnicki.

  – Ale to nie tylko zdrada sprawy kresowej, to nie tylko zdrada pamięci historycznej. To jest również galopująca głupota. Od lat na Ukrainie trwa konstruowanie nowej tożsamości narodowej w oparciu o banderyzm i kult ludobójców, a Polska na to nie reaguje. Nie jest prawdą, że wynika to z obecnej, szczególnej sytuacji Ukrainy. Nie reagowaliście na to także za czasów Lecha Kaczyńskiego, to jest wasza konsekwentna polityka przyzwalania na banderyzm na Ukrainie – przypomniał Winnicki.
  – Gotujecie stosunkom polsko-ukraińskim trzęsienie ziemi. Kiedy za parę lat jakikolwiek rząd polski będzie musiał zareagować na ten kult banderowski na Ukrainie, to Ukraińcy powiedzą: co wy teraz robicie? I będą mieli rację. Dlaczego przez 10-15-20 lat nie upominaliście się o prawdę historyczną? Szykujecie katastrofę stosunkom polsko-ukraińskim – zakończył Winnicki.

  „Środowiska kresowe, w dużym stopniu wyborcy PiS, z nadzieją patrzyli, jak w poprzednich kadencjach walczyliście o godne upamiętnienie ofiar ludobójstwa na Wołyniu. I co? Po objęciu władzy zmienił się wam punkt widzenia. Zamiast konsultować ustawę upamiętniającą zbrodnie ludobójstwa ze środowiskami kresowymi, konsultujecie ją z oprawcami – ze stroną ukraińską i potomkami tych, którzy mordowali obywateli II RP” – mówił dziś w Sejmie poseł Wojciech Bakun (Kukiz’15).

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2016/07/06/pis-oficjalnie-do-kamer-w-sejmie-za-rzez-wolynska-w-1943-r-odpowiedzialni-sa-sowieci-czyli-rosjanie/#comment-279438

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s