„Polska” inteligencja tworzy nam historię

z20313454Q,Procesje-w-Przemyslu-Ukraincy-organizuja-od-kilkun


BANDEROWCY i ICH ZWOLENNICY – PRECZ z POLSKI

 

.

Żyd Międzynarodowy i miejscowy to nie tylko sprawcy naszej tragicznej historii, ale także wszelkich insynuacji, które dla dużej części społeczeństwa stały się oficjalną historyczną wykładnią.

Żyd w sposób bezczelny i perfidny uzurpuje sobie rolę polskiej inteligencji. Jednak ta prymitywna uzurpacja jest łatwo rozpoznawalna, ponieważ Żyd – „polski” inteligent, intelektualista, zawsze realizuje się jedynie w roli elementu antypolskiego, antynarodowego, antypaństwowego i antysłowiańskiego.

Było tak w wydarzeniach Czerwca 1976r., których Żyd był głównym inspiratorem. I paradoksalnie miał rację A.Duda, gdy w 40-tą rocznicę czerwcowych wydarzeń wspomniał o „sojuszu” robotników i tej tzw. polskiej inteligencji. Jak na tym „sojuszu” wyszli polscy robotnicy, czy w ogóle Polacy, wyjaśniać dzisiaj chyba nie ma potrzeby. A przecież i sam A.Duda do tej „polskiej” inteligencji udanie aspiruje.

Powszechne żydowskie media – a innych w Polsce praktycznie nie ma – ubolewają wielce, jak to okropni kibole i narodowcy zakłócili procesję Ukraińców w Przemyślu z okazji „święta ukraińskiej pamięci narodowej”. Ukraińcy chcieli oddać hołd swoim poległym żołnierzom, którzy z J.Piłsudskim walczyli przeciw sowieckiej Rosji. Polska policja zatrzymała 23 Polaków.

Jednak z jakichś nieznanych nam powodów ci Ukraińcy nie mogli nigdy wystąpić w proteście przeciw żydo-banderowskiemu reżimowi Ukrainy, który ukraińskich ludobójców fetuje dzisiaj jako narodowych bohaterów i stawia im pomniki (?). I ci właśnie Ukraińcy są polskimi obywatelami i chcą tu, w Polsce nadal mieszkać (?).

I oto znów pojawiają się „polscy” intelektualiści (Danuta Kuroń, Krystyna i Andrzej Wajdowie, o.Tomasz Dostatni, Janusz Onyszkiewicz z żoną – wnuczką Piłsudskiego) i apelują o mądrość i wybaczenie. – http://wyborcza.pl/

Także biskupi polskiego Kościoła apelują o chrześcijańskie – bezwarunkowe! – przebaczenie. A może biskupi byliby bliżsi głoszonym przez siebie zasadom, gdyby skorzystali z recepty J.Chiraca: „Polacy – dzisiaj: biskupi – stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho. Bo, czy to prawosławni Ukraińcy niszczyli we wschodniej Polsce kościoły przed 1939r., czy żydo-sanacja Piłsudskiego oraz polski Kościół likwidowali cerkwie i lokowali w nich kościoły wyrządzając krzywdę prawosławnym Ukraińcom i jak się później, w 1943r. okazało, pośrednio także Polakom, mordowanym w kościołach przez ukraińskich szowinistów.

Żydowskie media przedstawiają zdarzenia z Przemyśla w charakterystyczny dla siebie sposób, zakłamując rzeczywistość – manipulują opinią czytelników. Nie wspomniały o istotnych faktach, że ze strony Ukraińców padły SKANDALICZNE hasła, jak „Jeszcze Polska nie zginęła, ale musi zginąć”, „Sława Ukrainie, sława herojam”. Takie są właśnie media „polskiej” inteligencji.

Kim zatem są „polscy” intelektualiści tak mocno zatroskani o żydo-banderowski reżim Ukrainy i o przebaczenie ludobójcom? Kim są „polscy” intelektualiści, którzy nigdy nie wykazali żadnego zainteresowania, gdy żydowska Krytyka Polityczna ściągała z RFN lewackich bandytów, żeby bili uczestników Marszu Niepodległości w 2011r., gdy policja na polecenie żydowskich władz stolicy, a pewnie i centralnych władz żydowskich także, strzelała gumowymi kulami do dzieci i matek z dziećmi – uczestników Marszu Niepodległości w 2012r. Ta „polska” inteligencja przyklaskiwała zawsze, ilekroć oblewano farbą, podpalano, pomnik R.Dmowskiego w Warszawie. Kto wie, czy i sama nie była tego inspiratorem, nazywa przecież Dmowskiego faszystą i antysemitą, a przestępcę i filosemtę Piłsudskiego bohaterem narodowym?

Także i hierarchowie Kościoła nabrali wody w gęby i nie widzą bandytyzmu żydowskiego reżimu IIIRP.

Może więc warto rozwinąć hasło młodych Polaków z Przemyśla:

BANDEROWCY i ICH ŻYDOWSCY ZWOLENNICY, „POLSCY” INTELEKTUALIŚCI, KOŚCIELNA HIERARCHIO – PRECZ z POLSKI

 

Dariusz Kosiur

_______________________________

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/29/polska-inteligencja-tworzy-nam-historie/

 

Reklamy

Komentarze 2 to “„Polska” inteligencja tworzy nam historię”

  1. „Polska” inteligencja tworzy nam historię — 7777777blog | Pekok Antylichwiarz Says:

    […] via „Polska” inteligencja tworzy nam historię — 7777777blog […]

  2. „Polska” inteligencja tworzy nam historię | forumemjot dla Polski Says:

    […] Za; https://7777777blog.wordpress.com/2016/06/29/polska-inteligencja-tworzy-nam-historie/ […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s