Po Brexit nowy projekt struktury U.E zakłada likwidacje państwa Polskiego, info TVP info !

Polska jest pod okupacją żydowską, tak jak Palestyna, tylko w sposób „pokojowy” – okradana ze wszystkiego co ma i mająca coraz bardziej antypolskie i antyludzkie „prawo”, a Polacy nie chcą tego dostrzec i łudzą się, że może kolejne władze coś dobrego zrobią za nas, bo tak ładnie wyglądają i mówią w TV…

Miziaforum's Blog

Witam ! nowy projekt funkcjonowanie U.E zakłada całkowitą likwidacje struktur państw narodowych oraz brak możliwości prawnych wyjścia z struktur tego super państwa

JEŚLI NIE TERAZ POLEXIT TO NIGDY A PRZYSTANIE NA NOWE ZASADY = LIKWIDACJA POLSKIEGO PAŃSTWA !!

oto szczegóły :

Ultimatum, na spotkaniu w Pradze, przedstawi państwom Grupy Wyszehradzkiej szef niemieckiego MSZ Frank-Walter Steinmeier – informuje portal TVP Info.

Jeśli zapisy dokumentu miałyby wejść w życie, to zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy.

Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.

Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie.

Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych. Z dokumentu może wynikać również, że ograniczeniu musiałaby ulec rola NATO na kontynencie europejskim.

View original post 905 słów więcej

Reklamy

Komentarzy 8 to “Po Brexit nowy projekt struktury U.E zakłada likwidacje państwa Polskiego, info TVP info !”

 1. mgrabas Says:

  od mg: Polska od momentu „wejścia” do UE podlega procesowi LIKWIDACJI.

 2. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2016-06-27 (poniedziałek)

  Superpaństwo zamiast Unii Europejskiej? Wyciekł tekst ultimatum Francji i Niemiec

  Europejskie superpaństwo zamiast Unii Europejskiej – takie ultimatum, na spotkaniu w Pradze, przedstawić ma przedstawicielom Grupy Wyszehradzkiej szef niemieckiego MSZ Frank-Walter Steinmeier.

  Do 9-stronicowego dokumentu dotarli dziennikarze programu TVP Info „Minęła 20” i portal tvp.info. Projekt sygnowany jest przez szefów dyplomacji Berlina i Paryża. – Rzeczywiście taki dokument dotarł do nas – potwierdził minister Witold Waszczykowski.

  Według dokumentu, kraje członkowskie nie miałyby prawa do własnej armii, służb specjalnych, kodeksu karnego, systemu podatkowego (wysokości podatków, własnej waluty oraz banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego).

  Kraje członkowskie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie. W superpaństwie wprowadzony byłby jednolity system wizowy. Wspólna miałaby być także polityka zagraniczna oraz współpraca z organizacjami międzynarodowymi.

  W preambule tekstu MSZ Francji i Niemiec piszą: „Nasze państwa dzielą wspólne przeznaczenie i wspólny zestaw wartości, które dają podstawę do jeszcze bliższej unii między naszymi obywatelami. Będziemy więc dążyć do politycznej unii w Europie i zaprosimy kolejnych Europejczyków do udziału w tym przedsięwzięciu”.

  Jak zauważa TVP Info, w jednym europejskim państwie, najwięcej do powiedzenia mieliby najsilniejsi obecnie unijni gracze. TVP Info podaje, że propozycja pada w formie ultimatum. [sic! – admin]

  Waszczykowski: to niedobre rozwiązanie

  Odnosząc się do tego, Witold Waszczykowski powiedział w TVP Info, że już przed wieloma miesiącami były sygnały „od polityków starszej generacji europejskiej, którzy mówili, że kiedy otwierała się UE, kiedy przyjmowano m.in. Polskę, należało postawić ultimatum: wchodzicie, ale wchodzicie do takiej konkretnej Unii, jaką myśmy sobie kilkadziesiąt lat temu wymyślili. I widać, że to myślenie wraca”.

  – To niedobre rozwiązanie oczywiście, dlatego że od tego czasu kiedy wymyślono Unię, taki polityczny organizm, wiele się zmieniło. Nastroje społeczeństw europejskich są inne, Europa i nasi wyborcy nie chcą oddać Unii w ręce technokratów [Technokratów? Mieszaniny tępych kretynów i łajdaków! – admin]. W związku z tym będę chciał o tym rozmawiać, czy to rzeczywiście jest recepta właściwa dzisiaj w kontekście Brexitu – dodał szef dyplomacji.

  Pytany, czy Polska zdecydowałaby się wejść w takie porozumienie, jakie proponują Francja i Niemcy, Waszczykowski odparł: „Polska już dawno stwierdziła, że waluta euro jest możliwa do przyjęcia tylko w dwóch sytuacjach. Po pierwsze, kiedy to będzie dla nas opłacalne ze względów ekonomicznych, gospodarczych, a to jeszcze wiele przed nami. Po drugie, kiedy mielibyśmy wiedzę na jakich zasadach powstają centralne instytucje sterujące UE. Jakie jest kryterium wyłaniania takich instytucji, jaka jest legitymacja demokratyczna takich instytucji. Dzisiaj nie widzimy takiego kryterium demokratycznego wyłaniania centralnych instytucji, które by zarządzały UE”.

  Waszczykowski zapowiedział, że podczas spotkania państw Grupy Wyszehradzkiej będzie chciał uzyskać informacje „jak wygląda ocena sytuacji międzynarodowej naszych najbliższych sąsiadów i partnerów” i „czy po stronie zachodniej części Europy doszło do jakiejś refleksji na temat tego co się stało – dlaczego piąta gospodarka świata, potężne państwo, mocarstwo nuklearne, po czterdziestu kilku latach zdecydowało się opuścić UE”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Superpanstwo-zamiast-Unii-Europejskiej-Wyciekl-tekst-ultimatum-Francji-i-Niemiec

  * * *

  Brexit. Waszczykowski: nikt nie ma zamiaru tworzyć superpaństwa, jest próba tworzenia specjalnych stref na bazie euro

  • Polska nie ma obecnie możliwości by wstąpić do strefy euro – powiedział szef MSZ
  • Według niego, „doprowadziłoby to do katastrofy gospodarczej w Polsce”
  • Dodał, że „cześć krajów UE może mieć przez to specjalne prerogatywy”
  • Nie stoi za tym żadna ideologia, ale czysty rachunek ekonomiczny – wyjaśnił
  • Waszczykowski o Brexicie: nowy traktat europejski wśród propozycji rządu

  Dziś nikt nie ma zamiaru tworzyć superpaństwa [aha! – admin], ale próbuje się stworzyć specjalne strefy w ramach UE na bazie strefy euro – mówił podczas konferencji prasowej szef MSZ Witold Waszczykowski. Podkreślił, że obecnie Polska nie ma możliwości, by wejść do unii monetarnej.

  Ocenił, że jest niekorzystne, by w ramach Unii Europejskiej część państw „cieszyła się specjalnymi przywilejami, miała specjalne prerogatywy”.

  – Wiele państw europejskich, jak np. Polska nie ma możliwości dzisiaj wstąpić do strefy euro – zwrócił uwagę Waszczykowski. – Nie stoi za tym żadna ideologia, ale czysty rachunek ekonomiczny – podkreślił.

  Ocenił, że Polska nie może dzisiaj przyłączyć się do strefy euro i przyjąć szeregu rozwiązań, które „strefa euro proponuje – np. podobne podatki, podobną politykę finansową czy podobny poziom płacy minimalnej”, gdyż naszego kraju na to nie stać.

  – Z gospodarczego punktu widzenia przystąpienie do strefy euro dzisiaj doprowadziłoby do katastrofy gospodarczej w Polsce – stwierdził szef MSZ.

  – Nie można forsować strefy euro i jej rozszerzenia z pobudek politycznych, pomijając perspektywy ekonomiczne, bo na tym ucierpi również strefa euro – dodał.

  Waszczykowski: nowy traktat europejski wśród wstępnych propozycji rządu po Brexicie

  Nowy traktat europejski i przejęcie wiodącej roli w UE przez Radę Europejską wymienił szef MSZ Witold Waszczykowski, odpowiadając na pytanie o to, jakie w obecnej sytuacji – po Brexicie – propozycje przedstawić może polski rząd. – Jesteśmy w tej chwili na etapie wstępnego opracowania naszych propozycji – powiedział Waszczykowski.

  Szef MSZ dodał, że „być może takie wstępne propozycje” przedstawi podczas unijnego szczytu premier Beata Szydło. – Na razie te propozycje są dyskutowane wewnętrznie. Są dość radykalne. Myślimy o tym, aby główną, wiodącą rolę w Unii przejęła Rada Europejska, a nie Komisja (Europejska) – powiedział Waszczykowski.

  Zaznaczył, że rząd myśli też o nowym traktacie europejskim zawierającym wyniki ostatnich ustaleń między państwami członkowskimi a Komisją Europejską.

  – Uważam, że jeśli ze względu na Brexit władze Wielkiej Brytanii zapowiadają swoje dymisje, a my (…) obarczamy również władze UE błędami, to również (…) konsekwencje powinna ponieść przynajmniej część władz UE – mówił szef dyplomacji.

  Jego zdaniem dałoby to pole do rozmów „już nowym politykom, nowym ekspertom”, którzy nie byliby „obciążeni tymi błędami i brzemieniem tej klęski, jaką był Brexit”, oraz możliwość wypracowania nowej pozycji zarówno dla Wielkiej Brytanii, jak i dla Europy.

  Waszczykowski o Brexicie: to demokratyczny wybór Brytyjczyków, szanujemy go

  Wynik referendum w Wlk. Brytanii, to demokratyczny wybór Brytyjczyków, szanujemy go – powiedział szef MSZ Witold Waszczykowski. Jak dodał, trzeba się zastanowić, czy Brexit wynika tylko z wewnętrznej polityki, czy również z braku oferty po stronie Brukseli, żeby zatrzymać Wlk. Brytanię w UE.

  – Szanujemy wybór (Wielkiej Brytanii), to państwo demokratyczne, to suwerenny wybór Brytyjczyków. Uważamy, że trzeba odejść od pewnej histerii w tej chwili, od tłumaczenia, że to jest jakiś wyskok, fanaberia. Nie, jest to absolutnie demokratyczny wybór tego społeczeństwa – powiedział Waszczykowski.

  Szef MSZ przyznał jednocześnie, że obecnie cała Europa dyskutuje, jak referendum w Wielkiej Brytanii przełoży się na sytuację europejską.

  – Druga kwestia, nad którą się zastanawiamy, to dlaczego stało się tak, że piąta gospodarka świata, mocarstwo nuklearne, członek Rady Bezpieczeństwa (ONZ), państwo o wielkich tradycjach demokratycznych, o wielkiej historii, dawniej światowe imperium, po czterdziestu kilku latach członkostwa w Unii Europejskiej zdecydowało się tę Unię opuścić – powiedział szef MSZ.

  Jak dodał, trzeba się zastanowić, czy jest to problem wynikający tylko z wewnętrznej polityki, czy również z braku oferty po stronie Brukseli, żeby zatrzymać Wielką Brytanię w Unii.

  W Pradze odbyły się konsultacje szefów dyplomacji czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej: Czech, Polski, Słowacji i Węgier oraz Niemiec i Francji. Tematem były skutki referendum w Wielkiej Brytanii dot. wyjścia z UE.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1034081,title,Brexit-Waszczykowski-nikt-nie-ma-zamiaru-tworzyc-superpanstwa...

  Ponieważ nie potrafię powyższego skomentować bez użycia najwulgarniejszych wyrazów, jakie znam, pozostawiam to czytelnikom.
  A na ratunek Europy jest jedna recepta: wypieprzyć stąd WSZYSTKICH eskimosów.
  Admin

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2016/06/27/superpanstwo-zamiast-unii-europejskiej-wyciekl-tekst-ultimatum-francji-i-niemiec/

  • mgrabas Says:

   „julius said
   Czerwiec 27, 2016 @ 1:23 PM

   ŻYDOWSKI HYMN TRIUMFU.

   „Pomawiacie nas o wzniecenie rewolucji w Moskwie. Przypuśćmy, że to prawda. I cóż z tego? W porównaniu z tym, czego dokonał Żyd Paweł z Tarsu w Rzymie, rosyjska rewolucja wygląda na awanturę uliczną.”

   „Robicie wiele hałasu z powodu nieprzyzwoitych wpływów Żydów na wasze Teatry i kina. Pięknie. Zgódźmy się na to, że wasze skargi są uzasadnione. Ale cóż to znaczy w porównaniu z naszym przemożnym wpływem na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze ustawodawstwo i wasze rządy, a nawet na najskrytsze poruszania waszych myśli?…”

   „Co za sens trawić słowa na rozprawy o rzekomej kontroli waszej opinii publicznej ze strony żydowskich finansistów, dziennikarzy i magnatów filmowych, jeżeli z równą słusznością możecie oskarżyć nas o kierowanie całej waszej cywilizacji za pomocą żydowskiej ewangelii?”

   „Powiedźcie okiem po przeszłości waszej, aby zobaczyć, co się właściwie stało. Przed dziewiętnastu wiekami byliście niezepsutą, beztroską, pogańską rasą. Czciliście wielu bogów i bogiń, duchów powietrza i wartkich strumieni i dalekich borów. Bez zarumienienia, owszem z pycha spoglądaliście na wspaniałość swoich obnażonych ciał. Rzeźbiliście wizerunki swoich bogów i swojej uwodzicielskiej ludzkiej postaci. Podobało wam się pole bitwy i pole wyścigów. Wojna i niewolnictwo były silnie utrwalonymi urządzeniami w waszych organizacjach państwowych. Uwijaliście się na świeżym powietrzu, po stokach gór i dnach dolin, przemyśliwaliście o dziwach i tajemnicach życia i kładliście kamień węgielny pod filozofię i nauki przyrodnicze. Waszą własnością była szlachetna, zmysłowa kultura, niesfałszowana subtelnościami społecznej świadomości i sentymentalnych dociekań na temat równości ludzi. Kto wie, jak wielkie i wzniosłe przeznaczenie stałoby się było udziałem waszym, gdybyśmy byli pozostawili was sobie samym.”

   „Ale my nie pozostawiliśmy was samych. Wzięliśmy was w swoje ręce i obaliliśmy piękny i wzniosły gmach, któryście zbudowali. Zmieniliśmy cały szereg waszych dziejów. Nałożyliśmy wam swoje jarzmo tak dobrze, że żadna z waszych potęg nie ujarzmiła nigdy Afryki lub Azji w podobnym stopniu.”

   „Zrobiliśmy z was powolnych nieświadomych nosicieli naszego posłannictwa po całym świecie, wśród dzikich ludów ziemi i niezliczonych jeszcze, nienarodzonych pokoleń. Bez pełnego zrozumienia tego, cośmy z was uczynili, staliście się głównymi pośrednikami tradycji naszej rasy, nieśliście naszą ewangelię w nieodkryte dotąd części świata.”

   „Nasze obyczaje plemienne stały się trzonem waszego prawa obyczajowego. Nasze prawa plemienne dostarczyły materiału pod fundamenty wszystkich waszych wzniosłych konstytucji i systemów prawnych. Nasze legendy i podania ludowe stały się świętymi opowieściami, o których tajemniczym głosem szepczecie waszym, uważnie słuchającym dziatkom. Wasze śpiewniki i modlitewniki są przepełnione tworami naszych poetów. Nasze narodowe dzieje stały się niezbędną częścią nauki, której udzielają wam wasi pasterze, księża i nauczyciele. Nasi królowie, nasi prorocy i nasi wojownicy są waszymi postaciami bohaterskimi. Nasz dawniejszy kraik stał się waszą ziemią świętą. Nasza narodowa literatura jest waszym pismem świętym. Przedmiot myśli i propagandy naszego narodu został nierozerwalnie sprzęgnięty z waszym, mową i tradycją tak, że żaden z was nie może uchodzić za wykształconego , jeżeli nie jest obeznany z naszym narodowym dziedzictwem.”

   „Żydowscy rzemieślnicy i rybacy są waszymi nauczycielami i świętymi, których wyobrażenia zostały uwiecznione w niezliczonych wizerunkach i ku pamięci których wzniesiono niezliczone katedry. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski prorok-buntownik jest centralnym punktem waszego kultu. Obaliliśmy wasze bożyszcza, zepchnęliśmy w kąt wasze rasowe dziedzictwo, a na to miejsce podrzuciliśmy naszego boga i naszą tradycję. Żadna zdobycz w dziejach nie da się choćby z grubsza porównać z tym całym dziełem, którego dokonaliśmy, poddając was pod swoje panowanie.”

   mgrabas said
   Czerwiec 27, 2016 @ 3:06 PM

   to nie jest prawda
   żydostwo chce aby chrześcijaństwo było postrzegane jako narzędzie do zaprowadzenia na świecie żydowskiej władzy
   tak nie jest
   chrześcijaństwo, to wszystko co sobą reprezentuje Jezus Chrystus, nie ma nic wspólnego z żydostwem ani z żydowskością
   żydzi chcieli władzy i dlatego odrzucili Jezusa i Jego dar, jakim jest prawdziwa wolność ludzkiego ducha
   żydzi chcą aby postrzegano chrześcijaństwo jako ich dzieło i ich narzędzie, ponieważ chrześcijaństwo i wolność stoją na drodze syjonistycznym ambicjom żydostwa i dlatego usiłują je na wszelkie sposoby żażydzić
   oni wiedzą że już przegrali i ich bóg Lucyfer – kłamca i zabójca
   oni nawet usiłują nam wmawiać, że Jezus był żydem, a On był i jest Bogiem, chociaż przyjął postać ludzką od potomkini moabickiej, nie żydowskiej, prababki Ruth
   chrześcijaństwo nie jest religią, jak nam się usiłuje wmawiać i sprowadzać je do magicznych rytuałów i podległości władz kościelnych, chrześcijaństwo jest stylem życia opartym na wartościach jakimi są miłość, miłosierdzie i umiłowanie życia, a nie żydowska kabała, krętactwa i poczucie bycia nadludźmi mającymi prawo do wszystkiego, łącznie z naszym życiem!

   mgrabas said
   Czerwiec 27, 2016 @ 3:17 PM

   p.s. katolicyzm nie jest chrześcijaństwem, nie jest chrześcijaństwem żadna religia

   chrześcijaństwo to osobista relacja z Bogiem, innymi ludźmi i sobą samym

   miłowanie każdego człowieka jest warunkiem bycia chrześcijaninem, przebaczanie jest jednym z podstawowych obowiązków chrześcijańskiego życia

   źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2016/06/27/po-brexit-nowy-projekt-struktury-u-e-zaklada-likwidacje-panstwa-polskiego-info-tvp-info

 3. mgrabas Says:

  http://miziaforum.wordpress.com/2016/06/27/marsz-ukraincow-w-przemyslu-pod-haslem-jeszcze-polska-nie-zginela-ale-musi-zginac/

 4. mgrabas Says:

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160628/3279673/Janusz-Korwin-Mikke-o-Brexicie.html

 5. mgrabas Says:

  http://forumemjot.wordpress.com/2016/06/28/brexit-to-zydowska-ustawka-z-brukseli/

 6. mgrabas Says:

  „Drugie dno” BREXIT-u, a co dalej ?

  Opublikowany 28.06.2016
  Odpowiedz na pytanie rozmówców : Co my ludzie mamy robić w takiej sytuacji?

  poruszono miedzy innymi takie tematy:

  • gdzie żyjemy a wydarzenia na swiecie.
  • dlaczego nazwa Polska ma zniknąć (planowane) z mapy swiata
  • kwestia państwa Polin (Nowy Izrael) / Polska + Ukraina
  • co tak naprawdę znaczy wyjscie GB z UE
  • drugie dno „wojny bolszewickiej”
  • pojęcie Wielkiej Nierządnicy z Apokalipsy Jana i Bestii
  • co przedstawia Wielka Nierządnica i Bestia z Apokalipsy Jana
  • Wojna miedzy Iluminatami a masonerią
  • okres dwuwładzy
  • ostateczne rozwiązanie

  Film o tematyce pokrewnej :
  .http://www.youtube.com/watch?v=P3Wkbbcma9c&index=20&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0

  Co to jest linia rodowa Nemroda:
  .http://www.youtube.com/watch?v=X4OgrSbOst0

  więcej: http://www.youtube.com/watch?v=_rYjbhTKUsE&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0

  • mgrabas Says:

   „5 lutego 2017 23:34

   Belgia: UE bez Skandynawii i Europy Środkowo-Wschodniej

   Premier Walonii, socjalista Paul Magnette, opowiedział się za usunięciem z Unii Europejskiej państw tzw. „nowej Unii”, a nawet krajów skandynawskich.

   – Po Brexicie potrzebujemy Polexitu, Hongrexitu, Rumexitu i Bulgexitu. (…). Powinniśmy prowadzić twarde negocjacje z Wielką Brytanią, tak aby kraje Europy Środkowej i Wschodniej, a może nawet Dania i Szwecja, które rozważają zawieranie bilateralnych umów, m.in. handlowych z USA, zastanowiły się, czy nie byłoby lepiej gdyby po prostu opuściły Unię Europejską. (…). A coraz więcej krajów w Unii Europejskiej jest rządzonych przez wariatów. – mówił Magnette w wywiadzie dla belgijskiego tygodnika „L’Echo”.

   Źródło: wpolityce.pl

   Komentarz Redakcji: Pozostaje tylko zgodzić się z sugestią premiera Walonii i życzyć sobie, by jak najszybciej została zrealizowana. Niech Unię Europejską opuści jak najwięcej państw. A najlepiej wszystkie. (A.D.)  

   źródło: http://xportal.pl/?p=28329

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s