Wszystko o Grupie Bilderberg – Ole Demmegard

ewinia 11.06.2016 12:253

 WAŻNE! Ole Dammegard, dziennikarz śledczy, człowiek, który całe lata poświęcił na studiowanie współczesnej historii świata.

Niezwykle dobrze zorientowany i poinformowany człowiek o kulisach i niuansach brudnej światowej polityki, nie gardzącej morderstwami, aby tylko wiadoma mafia utrzymała się przy władzy i dalej panował wyzysk i niewola ludzkości. Specjalista od fałszywej flagi. Opublikował wiele książek, zajmowała się okrutna historią tego co dzieje się na naszej planecie.

Grupa Bilderberg jest to jedna z najważniejszych grup, które stoją za Nowym Porządkiem Świata. Więcej ważnych wiadomości w filmie.

film: niezaleznatelewizja

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Też uwierzyliście w brexitową szopkę…?
Docent zza morza 23.06.20164

Kocham Grupę Bilderberg!
Safo 20.06.20164

Radosny POPIS w III RP
dr nowopolski 20.06.201610

KOMENTARZE

ewinia 11.06.2016 12:52:21
Jak wynika z oficjalnych informacji, w tym roku na spotkaniu nieformalnego rządu światowego, tak zwanej Grupy Bilderberg, które odbędzie się w dniach 9-12 czerwiec 2016 w Dreźnie w Niemczech wschodnich, pojawi się przynajmniej dwóch reprezentantów naszego kraju. Do pani Anne Applebaum, która reprezentowała Polskę w 2015 roku, dołączy nie kto inny tylko jej mąż, Radosław Sikorski.http://www.youtube.com/watch?v=WUjIMqL3XIU

Fischer 12.06.2016 08:43:17
Do grupy Bilderberga dopuszczono A. Merkel, która zapewne już usadowiła tam Tuska. Tym bardziej, że pędzie miał jeszcze jednego wprowadzającego Radka Sikorka.

Fischer 12.06.2016 10:00:50
Namaszczeniem Tuska był jego udział na szczycie „najbogatszych” państw G-7.

źródło: http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132157,wszystko-o-grupie-bilderberg-ole-demmegard

Reklamy

Komentarzy 5 to “Wszystko o Grupie Bilderberg – Ole Demmegard”

 1. mgrabas Says:

  https://7777777blog.wordpress.com/2016/06/10/grupa-bilderberg-spotyka-sie-w-dreznie-obok-stoltenberga-i-barroso-beda-goscie-z-polski-radoslaw-sikorski-i-anne-applebaum/

 2. mgrabas Says:

  Zadanie specjalne: Czy Grupa Bilderberg rządzi światem?

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/07/28/zadanie-specjalne-czy-grupa-bilderberg-rzadzi-swiatem/

 3. mgrabas Says:

  Wstrząsające rewelacje szwajcarskiego bankiera. Wywiad przeprowadzony w Moskwie 30.05.2011

   
  Lektura obowiązkowa. Admin

  Startling revelations from a Swiss banking insider

  http://noviden.info/article_239.html

  Peter Odintsov tłumaczenie Ola Gordon
   
   
  Czy możesz powiedzieć coś o twojej pracy w szwajcarskim systemie bankowym?


   
  Przez wiele lat pracowałem w szwajcarskich bankach. Zostałem mianowany jako jeden z wysokich rangą dyrektorów jednego z największych banków szwajcarskich. W pracy byłem zaangażowany w płatnościach, w bezpośrednich wypłatach w gotówce człowiekowi, który zabił prezydenta obcego państwa. Byłem na spotkaniu, na którym podjęto decyzję wypłaty gotówki mordercy. To dało mi straszny ból głowy i niepokoiło moje sumienie. To nie był jedyny przypadek, który był naprawdę zły, ale był najgorszy.

  Było to polecenie wypłaty na zlecenie zagranicznych tajnych służb, napisane ręcznie, wydanie polecenia wypłaty określonej kwoty na rzecz osoby, która zabiła najwyższego przywódcę obcego państwa. I to nie był jedyny przypadek. Otrzymaliśmy kilka takich odręcznych listów od obcych tajnych służb, z poleceniem wypłaty gotówki z tajnych kont, na finansowanie rewolucji czy zabijanie ludzi. Mogę potwierdzić to, co John Perkins napisał w swojej książce Confessions of an Economic Hit Man [Wyznania ekonomicznego snajpera]. Tam naprawdę istnieje tylko system i szwajcarskie banki są zaangażowane w takie przypadki.

  Książka Perkinsa została również przetłumaczona na rosyjski i jest dostępna na rynku. Czy możesz powiedzieć który to bank i kto za to odpowiadał?

  Był to jeden z 3 najważniejszych szwajcarskich banków w owym czasie, i był to prezydent kraju z trzeciego świata. Ale nie mogę podać zbyt wiele szczegółów, gdyż będą mogli mnie łatwo znaleźć, jeśli podam nazwisko prezydenta i nazwę banku. Będę ryzykował życiem.

  Nie możesz również nazwać żadnej osoby z tego banku?

  Nie, nie mogę, ale mogę zapewnić, że to miało miejsce. W pokoju podczas spotkania było kilka osób. Człowiek kierujący fizyczną wypłatą gotówki przyszedł do nas i zapytał, czy może wypłacić tak dużą kwotę w gotówce danej osobie, i jeden z dyrektorów wyjaśnił sprawę, a wszyscy pozostali wyrazili zgodę, że może to zrobić.

  Czy były to częste przypadki? Czy był to rodzaj lewej kasy?

  Tak. Był to specjalny fundusz w specjalnym miejscu w banku, dokąd przychodziły wszystkie zakodowane listy z zagranicy. Najważniejsze listy były napisane ręcznie. Musieliśmy je rozszyfrowywać i w nich było polecenie wypłaty określonej sumy w gotówce, z kont przeznaczonych na egzekucję osób, finansowanie rewolucji, strajków, wszelkiego rodzaju partii. Wiem, że pewne osoby z grupy Bilderberga brały udział w takich poleceniach. Myślę, że to one dawały rozkaz egzekucji.

  Czy możesz podać rok albo dekadę kiedy to miało miejsce?

  Wolałbym nie podawać dokładnie roku, ale były to lata 1980.

  Czy ta praca sprawiała ci problemy?

  Tak, miałem bardzo duży problem. Nie mogłem spać przez wiele dni, i po jakimś czasie odszedłem z banku. Gdybym dał ci zbyt wiele szczegółów, znaleźliby mnie. Kilka tajnych służb z zagranicy, przewaznie anglo-języcznych, wydawały rozkazy finansowania nielegalnych działań, nawet zabicia osób, przez szwajcarskie banki. Musieliśmy wypłacać zgodnie z instrukcjami obcych mocarstw za zabijanie osób, które nie stosowały się do poleceń Bilderbergów czy IMF, czy np Banku Światowego.

  To o czym mówisz jest wstrząsającą rewelacją. Dlaczego czujesz potrzebę mówienia o tym teraz?

  Ponieważ Bilderbergowie spotykają się w Szwajcarii. Ponieważ sytuacja na świecie staje się coraz gorsza. I ponieważ największe szwajcarskie banki biorą udział w tych nielegalnych działaniach. Większości tych operacji nie ma w zestawieniach bankowych. Jest to wielokrotność tego, co jest faktycznie deklarowane. Nie podlega ani audytowi, ani podatkom. Liczby te mają wiele zer. To ogromne sumy.

  Są to miliardy?

  Dużo więcej, biliony, bez audytów, nielegalne i poza systemem podatkowym. Mówiąc ogólnie, jest to grabienie wszystkich. Oznacza to, że większość zwykłych ludzi płaci podatki i przestrzega prawa. Ale to co się dzieje tutaj, jest całkowicie sprzeczne ze szwajcarskimi wartościami, takimi jak neutralność, uczciwość i dobra wiara. Na spotkaniach, w których uczestniczyłem, dyskusje były całkowicie w sprzeczności z naszymi zasadami demokratycznymi. Musisz wiedzieć, że większość dyrektorów banków szwajcarskich już nie jest osobami lokalnymi, ale z zagranicy, przeważnie Anglosasi, albo Amerykanie, albo Brytyjczycy, oni nie respektują naszej neutralności, nie szanują naszych wartości, są przeciwni naszej bezpośredniej demokracji, tylko wykorzystują szwajcarskie banki jako nielegalne metody.

  Używają oni ogromnych pieniędzy stworzonych z niczego i niszczą nasze społeczeństwo i niszczą ludzi na całym świecie, tylko ze względu na chciwość. Chcą zdobyć władzę i zniszczyć całe kraje, takie jak Grecja, Hiszpania, Portugalia czy Irlandia, i Szwajcaria będzie jedną z ostatnich w kolejce. A oni wykorzystują Chiny jako pracujących niewolników. I ktoś taki jak Josef Ackermann, który jest obywatelem Szwajcarii i najważniejszym człowiekiem w niemieckim banku, i używa swojej pozycji dla chciwości i nie szanuje zwykłych ludzi. Ma sporo spraw sądowych w Niemczech i teraz w Stanach Zjednoczonych. Jest Bilderbergiem i nie troszczy się o Szwajcarię, ani o żaden inny kraj.

  Czy mówisz, że niektóre z osób, o których wspomniałeś, będą uczestniczyły w nadchodzącym spotkaniu Bilderbergów w czerwcu w St Moritz?

  Tak.

  Więc to oni są obecnie na pozycji władzy?

  Tak. Mają do dyspozycji ogromne pieniądze i wykorzystują je do niszczenia całych krajów. Niszczą nasz przemysł i budują go w Chinach. Z drugiej strony, otworzyli bramy do Europy dla wszystkich chińskich produktów. Europejscy robotnicy zarabiają coraz mniej. Prawdziwym celem jest zniszczenie Europy.

  Czy według ciebie spotkanie Bilderbergów w St Moritz ma wartość symboliczną? Ponieważ w 2009 roku byli w Grecji, w 2010 w Hiszpanii, i zobacz co się stało w tych krajach. Czy to znaczy, że Szwajcaria może spodziewać się czegoś złego?

  Tak. Dla nich Szwajcaria jest jednym z najważniejszych krajów, gdyż tam jest tak dużo kapitału. Spotykają się tam, ponieważ poza innymi rzeczami, chcą zniszczyć wszystkie wartości, na których opiera się Szwajcaria. Dla nich stanowi przeszkodę, że nie jest w UE i nie ma euro, nie jest całkowicie kontrolowana przez Brukselę itd. Odnośnie wartości, nie mam na myśli dużych szwajcarskich banków, ponieważ one już nie są szwajcarskie, większością z nich kierują Amerykanie. Ja mówię o prawdziwym szwajcarskim duchu, który miłują i podtrzymują zwykli ludzie.

  Pewnie, ono ma wartość symboliczną, jak powiedziałeś, w przypadku Grecji i Hiszpanii. Ich celem jest to, by tworzyli rodzaj ekskluzywnego klubu elitarnego, mającego całą władzę, a wszyscy inni mają być biedni i zrujnowani.

  Czy według ciebie celem Bilderbergów jest stworzenie rodzaju dyktatury globalnej, kontrolowanej przez wielki korporacje światowe, gdyby już nie istniały suwerenne państwa?

  Tak, i Szwajcaria jest jedynym miejscem, jakie zostało z bezpośrednią demokracją, i stanowi dla nich przeszkodę. Wykorzystują szantaż „zbyt duży by upadł” jak w przypadku UBS, by zadłużyć nasz kraj, tak jak zrobili z wieloma innymi. W końcu może w Szwajcarii chcą zrobić to samo, co zrobili w Islandii, zbankrutować wszystkie banki i kraj.

  I wprowadzić ją do UE?

  Oczywiście. UE jest pod żelaznym uściskiem Bilderbergów.

  Co według ciebie mogłoby powstrzymać ich plan?

  Cóż, i to jest właśnie powodem tego, że z tobą rozmawiam. To jest prawda. Prawda to jedyna droga. Wpuśćmy światło na tę sytuację, ujawnijmy ich. Oni nie lubią reflektorów. Musimy stworzyć transparencję w przemyśle bankowym i na wszystkich szczeblach społeczeństwa.

  Czyli mówisz, że jest dobra strona szwajcarskiego przemysłu bankowego, i jest kilka dużych banków, które sprzeniewierzają się systemowi bankowemu dla nielegalnej działalności.

  Tak. Duże banki szkolą swoich pracowników w wartościach anglosaskich. Szkolą ich w chciwości i bezwzględności. Chciwość niszczy Szwajcarię i wszystkich innych. Jako kraj mamy większość najuczciwiej działających banków na świecie, jeśli spojrzysz na małe i średniej wielkości banki. To duże działają globalnie i stanowią problem. One już nie są szwajcarskie i nie uważają się za takie.

  Czy uważasz, że dobrą rzeczą jest to, że ludzie ujawniają Bilderbergów i pokazują kim naprawdę są?

  Myślę, że sprawa Straussa-Kahna to dla nas dobra okazja, gdyż pokazuje, że ci ludzie są skorumpowani, chorzy na umyśle, tak chorzy, że pełno w nich zboczeń, które trzymają w ukryciu na ich polecenie. Niektórzy z nich, tacy jak Strauss-Kahn, gwałcą kobiety, inni są sado-maso, czy pedofilami, wielu wyznawców szatana. Kiedy wchodzisz do niektórych banków, widzisz symbole satanistyczne, jak np Rotszyld Bank w Zurychu. Ci ludzie są kontrolowani szantażem z powodu swoich słabości. Oni albo muszą wykonywać rozkazy, albo zostaną ujawnieni, zniszczeni, a nawet zabici. Reputacja Straussa-Kahna została nie tylko zniszczona przez media, on może zostać zabity również dosłownie.

  Skoro Ackermann jest w komitecie sterującym Bilderbergami, czy myślisz, że jest tam wielkim decydentem?

  Tak, ale jest tam wielu innych, jak Lagarde, który prawdopodobnie zostanie następnym szefem MFW, również członek Bilderbergów, potem Sarkozy i Obama. Oni mają nowy plan ocenzurowania internetu, gdyż internet jest jeszcze wolny. Chcą go kontrolować i wykorzystują terroryzm czy jakiś inny powód. Nawet mogą zaplanować coś strasznego, po to by mieć pretekst.

  Więc tego się obawiasz?

  To nie tylko obawa, ale pewność. Jak powiedziałem, wydają rozkazy zabicia, więc są zdolni do dokonywania strasznych rzeczy. Jeśli uważają, że tracą kontrolę, jak np to powstanie w Grecji i Hiszpanii i być może Italia następna, to mogą zrobić następne Gladio. Byłem blisko sieci Gladio. Jak wiesz, to oni rozpoczęli terroryzm opłacany pieniędzmi Amerykanów, żeby kontrolować system polityczny Italii i innych krajów europejskich. Odnośnie mordu Aldo Moro, zapłaty dokonano w tym samym systemie, o jakim ci już powiedziałem.

  Czy Ackermann był częścią tego systemu wypłat w szwajcarskim banku?

  (U ś m i e c h) . . . ty jesteś dziennikarzem. Przyjrzyj się jego karierze i jak szybko doszedł do szczytu.

  Co według ciebie można zrobić by im przeszkodzić?

  Jest wiele książek, które wyjaśniają tło i łączą punkty, jak ta Perkinsa, o której wspomniałem. Ci ludzie mają już swoich snajperów, którym płacą za zabijanie. Niektórzy dostają pieniądze przez szwajcarskie banki. Ale nie tylko, mają zorganizowany system na całym świecie. A ujawnienie tego opinii publicznej, są gotowi zrobić wszystko by zatrzymać kontrolę. I mówię wszystko.

  Ujawniając moglibyśmy ich zatrzymać?

  Tak, przedstawiając prawdę. Za przeciwników mamy prawdziwych bezwzględnych zbrodniarzy, również zbrodniarzy wojennych. To gorsze niż ludobójstwo. Oni są gotowi zabić miliony ludzi, po to by zostać przy władzy i sprawować kontrolę.

  Czy możesz wyjaśnić, według ciebie, dlaczego zachodnie masmedia mniej lub więcej zupełnie przemilczają sprawę Bilderbergów?

  Dlatego, że jest porozumienie między nimi i właścicielami mediów. Nie mówisz o tym. Oni je kupują. Również niektóre najważniejsze osobistości z mediów zaprasza się na spotkania, ale mają powiedziane by nie pisały nic o tym co widzą lub słyszą.

  Czy w strukturach Bilderbergów jest wewnętrzny krąg, który zna plany, i większość, która wykonuje rozkazy?

  Tak, jest wewnętrzny krąg, wyznawcy satanizmu, i są też naiwni, czy słabiej poinformowani. Niektórzy nawet myślą, że robią coś dobrego, zewnętrzny krąg.

  Jak mówią ujawnione dokumenty i ich oświadczenia, Bilderberg w 1955 roku zdecydował stworzyć EU i euro, więc podjęli ważne i dalekosiężne decyzje.

  Tak, i wiesz o tym, że Bilderberg założył książę Bernard, były członek SS i partii nazistowskiej, pracował również dla IG Farben, filii produkującej cyklon B. Ten drugi gość był szefem Occidental Petroleum, który miał ścisłe związki z komunistami w Związku Sowieckim. Ta dwójka działała na obie strony, ale naprawdę ci ludzie to faszyści, którzy chcą kontrolować wszystko i wszystkimi, a każdy kto stanie im na drodze, jest usuwany.

  Czy system wypłat, który wyjaśniałeś, jest poza normalnymi operacjami, zamknięty [compartmentalized] i tajny?

  W tych szwajcarskich bankach zwykli pracownicy nie wiedzą co się dzieje. Jest to jak własny tajny dział banku. Jak powiedziałem, te operacje są poza sprawozdaniem bilansowym, bez żadnego nadzoru. Niektóre z nich mieszczą się w tym samym budynku, inne poza. Mają własnych strażników i specjalny teren, do którego dostęp mają tylko upoważnione osoby.

  W jaki sposób trzymają te instrukcje poza międzynarodowym systemem Swift?

  Niektóre były na listach Clearstream i na początku były prawdziwe. Zawierały fałszywe nazwiska, by wierzono, że cała lista jest fałszywa. Cóż, oni też popełniają błędy. Pierwsza lista była prawdziwa i z niej możesz dowiedzieć się wiele rzeczy. Są ludzie, którzy wykrywają nieprawidłowości i prawdę, i oni to mówią. Później oczywiście są sprawy sądowe i ci ludzie zmuszani są do milczenia.

  Najlepszym sposobem na powstrzymanie ich jest powiedzenie prawdy, rzucić na nich światło. Jeśli ich nie zatrzymamy, skończymy jako niewolnicy.

  Dziękuję ci za tę rozmowę.

   

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/05/wstrzasajace-rewelacje-szwajcarskiego-bankiera-wywiad-przeprowadzony-w-moskwie-30-05-2011/

 4. mgrabas Says:

  Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się od 1 do 4 czerwca w USA

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/c-peuswv0aainhq.jpghttp://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tegoroczne-spotkanie-grupy-bilderberg-odbedzie-sie-od-1-do-4-czerwca-w-usa

 5. mgrabas Says:

  „01/06/2017 by opolczykpl

  Kolejny zlot Grupy Bilderberg (…)

  .

  (…)

  .

  W dniach 1- 4 czerwca w luksusowym hotelu Westfields Marriott…

  .

  .

  .

  …w Chantilly, Virgina, usrael, na dorocznym zlocie Grupy Bilderberg spotka się kierownictwo Globalnej Kliki Banksterów i wytypowane przez nich ich polityczne marionetki. Będzie to już 4 zlot Bilderbergów w tym hotelu – poprzednie były tu w latach 2002, 2008 i 2012.

  .

  Postanowiłem o tym poinformować, gdyż nie usłyszymy tej informacji ani w tvp1, 2, w tvp (dez)info, tv Trwam, nie napisze o tym ani gadzinówka, ani Rzeczpospolita. Przemilczą tę informację wszystkie tzw. wiodące i opiniotfurcze media zachodu. Dlaczego? Odpowiem garścią cytatów. Już w 1880 roku o stanie mediów w usraelu tak się wyraził John Swinton:

  .

  „Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”

  https://www.wprost.pl/405185/Jestesmy-intelektualnymi-prostytutkami

  .

  Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!

  .

  Tako rzekł odważny i uczciwy dziennikarz. I do dzisiaj, jeśli cokolwiek się w tej materii zmieniło, to tylko na gorsze. Niedawno zmarły jeden z liderów żydo-banksterskiego spisku, David Rockefeller, tak dziękował w 1991 właścicielom usraelskich wielkich gazet na ówczesnym zlocie światowej sitwy:

  .

  „Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.”

  .

  Obecnie od powstania Grupy Bilderberg (1954 r.) minęło już ponad 60 lat, a „wydawcy” i „menadżerowie” zachodnich żydo-mediów nadal dochowują dyskrecji. Z dużych publicznych/państwowych telewizji Europy i płn Ameryki jedynie oskarżany przez zachodnie prostytutki intelektualne o cenzurę i sianie dezinformacji rządowy kanał TV – Russia Today…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/RT_(stacja_telewizyjna)

  .

  …od lat informuje o zlotach światowej lichwy i ich marionetek.

  .

  .

  Uczestnikami tych zlotów są: światowa globalistyczna lichwa i jej wasale i podkomendni – przedstawiciele koncernów, mediów, świata nauki, polityczne marionetki (prezydęci, premieży, kancleże, ministry), przedstawiciele bandyckiego NATO, bilderbergowskiej jewrounii (UE), Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Światowej Organizacji Handlu, Światowej Organizacji Zdrowia czy FAO (Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa).

  .

  W tym miejscu należy jeszcze przypomnieć, że „honorowy przewodniczący” Grupy Bilderberg, Étienne Davignon…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C3%89tienne_Davignon

  .

  …publicznie przyznał, że jewrounia od samego początku była realizowanym planem Bilderbergów. To oni na ich zlotach ustalali jej politykę, prawa, zatwierdzali marionetki polityczne z tzw. „komisji jewropejskiej” (obligatoryjnie zresztą uczestniczące w zlotach), narzucali dalszą „integrację” i wspólną walutę euro. Tyle że przeliczyli się. Zbyt wielu mieszkańców jewrounii nie chce wyrzec się narodowej tożsamości, a narastające siły odśrodkowe grożą załamaniem się tego banksterskiego, bilderbergowskiego projektu.

  Wodzowie Bilderbegów kierują polityką jewrounii, usraela, Kanady, Australii, a za pośrednictwem Komisji Trójstronnej…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna

  .

  …(podrzędnej wobec Bilderbergów) także Japonią, Koreą Płd i innymi wschodnioazjatyckimi wasalami usraela.

  A tutaj mamy kolejny cytat Rockefellera z opublikowanych w 2002 roku jego „Wspomnień”:

  .

  „Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny”

  .

  jestem winny i jestem z tego dumny!

  .

  Ten typ bez żenady publicznie przyznawał, że budują zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę światową (światowy rząd – NWO), wobec czego oskarżanie go o przynależność do „tajnej kabały” jest jak najbardziej uzasadnione! Przy czym on nawet tego się nie wypierał, a wręcz na odwrót – był z tego dumny!

  .

  I jeszcze jeden cytat Rockeffelera (1991 rok):

  .

  „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”

  .

  I nad tym globalna lichwa pracuje – nad odpowiednio wielkim kryzysem. Który ma rzucić gojów na kolana i zmusić ich do uznania banksterskiego światowego rządu. Przy czym w budowanym przez nich NWO…

  .

  „Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją”

  Zbig Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

  .

  To, że Rockefeller i jego podkomendny Brzeziński zmarli, niczego na szczycie piramidy NWO nie zmienia. Bankstera zastąpi pewnie jego syn, David Rockefeller Jr., który od grudnia 2010 jest przewodniczącym rady nadzorczej fundacji Rockefellera.

  https://www.rockefellerfoundation.org/people/david-rockefeller/

  .

  A Brzezińskich mają na pęczki. Zresztą, najważniejszym klanem banksterskim są Rothschildzi. Bez ich akceptacji nic na szczycie NWO nie może się dziać. Inne klany banksterskie wspierają NWO, ale ich znaczenie jest mniejsze. Patriarcha klanu Rothschildów osobiście na zloty glibalnej lichwy nie jeździ. Jest na to zbyt dumny i zarozumiały. Ale jego emisariusze są tam zawsze obecni. I niczego bez jego zgody Bilderbergowcy nie zrobią.

  .

  Grupa Bilderberg realizuje kilka głównych uzupełniających się celów globalnnych:

  .

  – Stworzenie światowego dyktatorskiego rządu ukrytego za fasadowym „światowym parlamentem” wzorowanym na fasadowym jewroparlamerncie czy kongresie usraela.

  – Przejęcie na prywatną własność całej planety przy pomocy „prywatyzacji”, „wolnego rynku” i zadłużenia u nich całego świata, dzięki czemu niewypłacalnym dłużnikom rękami komorników (lub karabinami us-marines) odbiorą wszystko.

  – Depopulacja ok 90 % ludzkości (resztę będzie łatwiej kontrolować).

  Mają też jeden ważny cel lokalny – bezpieczeństwo i rozbudowa Izraela jako przyszłej światowej stolicy.

  .

  I dlatego właśnie intelektualne prostytutki o zlotach Grupy Bilderberga milczą.

  .

  W tym miejscu jeszcze pewna uwaga – gdyby wszystko poszło po myśli światowej lichwy, to najprawdopodobniej już obecnie mielibyśmy na świecie zapowiadany przez Rockefellera w 1991 roku odpowiednio wielki kryzys. Ostatni etap podboju świata banksterzy rozpoczęli 11 września 2001 roku operacją fałszywej flagi w usraelu.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/11/11-wrzesnia-2001-banksterski-zamach-na-wolnosc-swiata/

  .

  Przeliczyli się tylko w jednej sprawie – gdyby wyznaczony przez rządzącą Kremlem w latach 90-tych XX w. „rodzinę” pod wodą żydowskiego szabrownika Bierezowskiego na następcę marionetki Jelcyna Władimir Putin okazał się takim samym popychadłem jak poprzednik, planom banksterów nic by nie mogło przeszkodzić. Wpędziliby świat w gigantyczny wielopoziomowy i wielonurtowy odpowiednio wielki kryzys (zwłaszcza kryzys poczucia bezpieczeństwa). I wtedy strachem wymusiliby zgodę na światowy banksterski rząd. Jeden jedyny człowiek pomieszał im szyki – Władimir Władimirowicz Putin.

  .

  .

  Niepozornie wyglądający, przez lata sprawiający wrażenie spolegliwego wobec zachodu, kroczek po kroczku oczyszczał swoje przedpole, obsadzał kolejne stanowiska zaufanymi sobie ludźmi, zahamował dalszy szaber majątku Rosji, odbudował gospodarkę, armię i potęgę Rosji. Przywrócił Rosjanom dumę z ich kraju i poczucie socjalnego bezpieczeństwa. Co ważne, zahamował i odwrócił wywołane jelcynowską smutą i zniszczeniem rosyjskiej gospodarki katastrofę demograficzną. Od kilku lat Rosja odnotowuje wreszcie dodatni przyrost naturalny. Dokąd Rosja nie była jeszcze militarnie, gospodarczo i finansowo gotowa do konfrontacji z usraelem i bandyckim NATO, Putin milczał widząc bandytyzm zachodu. Dopiero gdy uznał, że Rosja jest już gotowa do postawienia się okoniem bandytom – zrobił to. Mimo wściekłej nagonki przywrócił do macierzy rosyjski do 1954 roku Krym, wyrywając go z łapsk bandyckiej kijowskiej juncie. A potem otwarcie stanął po stronie legalnych władz Syrii, którą zniszczyć chcą banksterzy i Izrael.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/30/wejscie-smoka-czyli-prezydent-putin-wychodzi-z-cienia/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/13/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/

  .

  I dlatego taka jest na niego nagonka w wykonaniu zachodnich prostytutek intelektualnych i politycznych.

  .

  Zapewne w nadchodzących obradach Grupy Bilderberg w usraelskim hotelu Westfields Marriott nazwisko prezydenta Putina będzie najczęściej wymawianym słowem. Tyle że towarzyszyć będzie mu zgrzytanie zębami i zaciskanie z wściekłości i bezsilności pięści. Czego banksterom i ich marionetkom zaproszonym na zlot serdecznie życzę… (…)”

  źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2017/06/01/kolejny-zlot-grupy-bilderberg-i-xiii-tzw-sobor-slowianski/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s