Profesor Majewska: harmonogram szczepień w Polsce wyssany z palca, wskutek przymusu w Polsce umieralność większa niż w UE

20/06/2016

Od: Maria Majewska
Data: 20 czerwca 2016 05:23:06 PDT (CA)
Temat: aktualności + prezentacja

WARTO SIĘ zapoznać z poniższą Publikacją. Na podstawie amerykańskich rządowych danych z VAERS autor wykazuje, że częstość zgonów i powikłań poszczepiennych u niemowląt JEST Wprost proporcjonalna [do] liczby (…) Szczepionek otrzymanych podczas jednej Wizyty Lekarskiej oraz odwrotnie proporcjonalna do Wieku – im młodsze (…), Tym większe ryzyko Śmierci LUB hospitalizacji po szczepieniach. Obecny narzucany anglikom CZY amerykańskim rodzicom harmonogram szczepień (5-8 Szczepionek podawanych na Raz) JEST całkowicie wyssany z palca. Nigdy nie nie był on przebadany naukowo pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Istnieje Bardzo Wiele dowodów, że poważnie zagraża on życiu i Zdrowiu (…), O czym świadczy Też Dramatyczny wzrost hospitalizacji polskich (…) w ostatnich latach.  http://www.jpands.org/vol21no2/miller.pdf .

W Polsce zgłaszanie NOPów JEST Nadal praktycznie Zakazane, MIMO ustawy sejmowej i zarządzeń MZ, Które Tego wymagają. Kontaktujący SIĘ ZE MNĄ lekarze często opowiadają o prześladowaniach i pogróżkach jakich doznają ZE strony sanepidu oraz Izby Lekarskiej, KIEDY rzetelnie informują Rodziców o NOPach Albo próbują składać Raporty o zgonach i powikłaniach poszczepiennych. Kartele farmacji wykorzystują wciąż pokutujący w Polsce (choć konstytucyjnie nielegalny) obowiązek CZY przymus szczepień [by] robić (…) na dzieciach nieświadomych Rodziców LUB Tych z domów Dziecka Nowych [testowanie] toksycznych Szczepionek i Ich kombinacji, których (…) przybywa.

Szczepionki, czyli leki dla zdrowych SĄ najbardziej dochodowym biznesem Świata. Nie potrzeba udowadniać Ich efektywności ani bezpieczeństwa, a Firmy produkujące Zabójcze produkty SA prawnie chronione przez rządy. Ponieważ Trudno namówić zdrowych poprzez truli SIĘ zbędnymi szczepionkami, kartele wykorzystują istniejące w niektórych krajach medyczne Aparaty Terroru Do wymuszania obowiązkowych szczepień. Polska JEST W Tej niechlubnej grupie (…). Dlatego w Polsce umieralność niemowląt i Małych Dzieci żartem co najmniej dwa razy większa niż w krajach Europy zachodniej, Gdzie szczepienia SĄ dobrowolne. Wbrew szczepiennej propagandzie, w krajach Tych Nie obserwuje SIĘ epidemii Chorób zakaźnych Wsród nieszczepionych (…).

Rodzice niekiedy pytają, Gdzie DOSTĘPNE SA indywidualne Szczepionki Przeciw odrze. W poniższym artkule Instalacje wymienione SĄ kliniki w Wielkiej Brytanii, Które sprowadzają na zamówienie TAKIE Szczepionki. Można prawdopodobnie u Nich zamówić bezpośrednio. Albo poprzez jakąś polską klinikę.

http://www.dailymail.co.uk/health/article-14303/Single-measles-jab-facts.html

Załączam ostatnia prezentacja z konferencji nt. Leczenia autyzmu w Warszawie. Cześć zawartych w Niej Informacji była wcześniej prezentowana, CZĘŚĆ JEST nowa.

Szczepionki Autyzm mech nowa 3

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2016/06/20/prof-majewska-harmonogram-szczepien-dzieci-wyssany-z-palca-wskutek-przymusu-w-polsce-umieralnosc-wieksza-niz-w-ue/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s