Toksyczna chmura z płonącego pod Lwowem wysypiska śmieci może zagrozić Polsce?

autor: admin (2016-06-11 19:31)


Źródło: kadr z YouTube

 Mieszkańcy wschodniej Polski z niepokojem wsłuchują się w doniesienia o toksycznej chmurze, która powstała po pożarze wysypiska pod Lwowem. Jeśli układ wiatrów będzie niekorzystny opary z pożaru mogą dotrzeć także do naszego kraju.

Do niebezpiecznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Duże Grzybowice na Ukrainie. Znajduje się tam duże wysypisko śmieci dla pobliskiego Lwowa. W sumie zajmuje ono aż 30 hektarów. Od kilkunastu dni trwa tam walka z ogniem. Podczas walki z ogniem zginęło czterech strażaków. Początkowo wydawało się, że będzie to taki pożar jak zwykle, ale żywioł okazał się znacznie bardziej trwały i niebezpieczny i walka o jego opanowanie trwa od tygodnia.

Oficjalnie służby ukraińskie nie potwierdzają, że jest groźba zatrucia czy też potrzeba ewakuacji, a sytuacja jest monitorowana. W rzeczywistości jednak wszystko zależy od kierunku wiatru. Polskie służby, w postaci Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Rzeszowie, uspokajają, że obecnie nie ma problemu dla miejscowości nadgranicznych. Najbardziej zagrożone są powiaty graniczne na Podkarpaciu.


źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/toksyczna-chmura-z-plonacego-pod-lwowem-wysypiska-smieci-moze-zagrozic-polsce

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Toksyczna chmura z płonącego pod Lwowem wysypiska śmieci może zagrozić Polsce?”

 1. mgrabas Says:

  „widzicie jak walczy sie z tak
  autor: lew (niezweryfikowany) (2016-06-12 22:33)

  widzicie jak walczy sie z tak groznym zjawiskiem (chemiczne zatrucie powietrza-trucie ludzi) dwoch strazakow z 1 autem nie do wiary. na nagraniach slychac cwierk ptakow”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299880#comment-299880

  „Być może będą próby wciskania
  autor: N1KT (2016-06-12 11:42)

  Być może będą próby wciskania nam kitu że te choroby rakowe które się pokazały i pokażą będą spowodowane tymi toksycznymi oparami po śmieciach, zamiast Fukshimskich ciężkich izotopów dostarczanych nam we wszystkim od ponad 5 lat… (między 5 a 10 rokiem po dostaniu się takich cięzkich pierwiastków do organizmu wychodzą właśnie pierwsze choroby rakowe i wiele innych powikłań a w 2011r wszyscy równo to wciągali jedli i pili…)

  http://www.corium.cba.pl http://www.enenews.com

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299832#comment-299832

  „Jak znam nałukofców, już
  autor: keri (2016-06-12 19:34)

  Jak znam nałukofców, już czekają z przedstawieniem nałukofych badań stwierdzających, że rak stał się zaraźliwy. Takie nałukofe brednie dobrze by wyjaśniały lemingom nagły wysyp raków.

  Nałukofcy wcisnęli przecież bez problemu kit, że chorzy mogą mieć przerzuty raka, choć jest to oczywistą bzdurą: jak komórki chorej trzustki miałyby się znaleźć w płucach? Organizm wyniszczony radioterapią, chemioterapią łapie kolejne raki z wycieńczenia, a nie z przerzucania komórek, które jest niemożliwe.”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299864#comment-299864

  „Ostatnio mnóstwo raków piersi
  autor: And (niezweryfikowany) (2016-06-12 13:18)

  Ostatnio mnóstwo raków piersi jest, nawet moja matka dostała. Myślisz, że to powikłania po Fukuszimie?”

  źródło: moze mama sobie nie
  autor: eva11 (niezweryfikowany) (2016-06-13 00:54)

  moze mama sobie nie potrzebnie piersi badala?

  chinole odkryli,ze piolun w polaczeniu z zelazem zabija w pare dni komorki rakowe,

  rak to toksyna jak dostarczamy poprzez zywnosc lub toksyna odgrzybicza

  trzeba sie pozyc toksyn i grzybow

  wielu uwaza rowniez ,ze rak to choroba psychiki

  nie zabliznione traumy lub nie wybaczone zale …..”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299886#comment-299886

  „Kolego, poczytaj o sodzie
  autor: kaaz (niezweryfikowany) (2016-06-12 21:23)

  Kolego, poczytaj o sodzie oczyszczonehj z miodem – to jest najlepsze lekarstwo na raka. Pozdrawiam i życzę zdrowia Twojej rodzicielce”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299873#comment-299873

  „Wiele czynników powoduje
  autor: keri (2016-06-12 19:16)

  Wiele czynników powoduje zaburzenia metabolizmu (rak to jest zaburzenie metabolizmu), w tym antyperspiranty, których składniki znajdują się w wycinanych guzach.”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299863#comment-299863

  „Jeśli pije kawę z mlekiem i
  autor: N1KT (2016-06-12 17:46)

  Jeśli pije kawę z mlekiem i herbatę, zajada szerokolistne warzywa jak szpinak, sałata, kapusta to bardzo możliwe… Ja od 5 lat nie piłem ani kawy ani herbaty a mleka unikam – jedyne mleko jakie jest to w lodach lub w serze na pizzy ale sera żółtego i twarogu też unikam… To wszystko jak się przeczyta to wydaje się że zwariował człowiek i bredzi – nic bardziej mylnego – trzeba wiedzieć co się robi co można a czego nie…

  Sam badałem kawę i herbatę i tytoń z papierosów i powiem tak bez wyjaśniania i wchodzenia w szczegóły – jest masakra kompletna…

  Zobacz tu https://exignorant.wordpress.com/2011/04/14/fukushima-informacje-aktualizowane-14-04/

  I czytaj u góry jest po lewej…

  ← Niepokojący raport z Francji: Promieniowanie z Fukushimy w Europie https://exignorant.wordpress.com/2011/04/12/niepokojacy-raport-z-francji-promieniowanie-z-fukushimy-w-europie/

  Jeszcze dodam coś co mi się bardzo nie podoba.

  W Polsce panuje od kilku lat taka moda że dzwonią po domach ludzi starszych i zapraszają na darmowe badania mammograficzne, tyle że nikt nie informuje kobiet że takie niby przedwczesne wykrywanie raka powoduje że prześwietleniem takim napromieniowywuje się mocno te kobiety i ich piersi że właśnie po takich badaniach mogą wystąpić raki piersi. Dzwonią nachalnie ! Takie metody stosował już Hitler pod pretekstem załatwiania czegoś zwoływał żydów/romów i wszystkich tych którzy mu się nie podobali – przychodzili do okienka załatwiać jakąś sprawę pod pretekstem a poniżej okienka był fest roentgen który bardzo mocno napromieniowywał tym ludziom organy płciowe co powodowało bezpłodność lub raka i śmierć. NIE ROBIĆ TAKICH BADAŃ – UNIKAĆ TEGO ! Dmuchać na zimne, jeśli nie widać czy gorące… Nie ufać! bo życiu za darmo to najwyżej boli gardło, lub dostaje się w pierdol, abo łapie się choroby…”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299858#comment-299858

  „Co ciekawe, studenci medycyny
  autor: keri (2016-06-12 19:11)

  Co ciekawe, studenci medycyny uczą się, że mammografia nie jest żadnym diagnostykiem (=niczego nie diagnozuje), więc nie wiadomo dlaczego jest wykonywana. Mammografia „za darmo” i z wysyłanymi zaproszeniami oznacza tylko tyle, że ktoś kosi gruby hajs podatników za niszczenie zdrowia niedoinformowanym kobietom.”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299862#comment-299862

  „@ keri i wszystkich
  autor: Aquila (2016-06-13 09:39)

  @ keri i wszystkich zinteresowanych: http://pokazywarka.pl/badaniepiersi/ – macie tutaj przytoczone fragmenty opracowań naukowców i w „pigułce” podane ile promieniowania jonizującego dostaje badana kobieta poddana takiej diagnostyce.

  To jest przerażające!”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299894#comment-299894

  „Wzrost zachorowań na
  autor: dziadek ze wsi (niezweryfikowany) (2016-06-12 16:03)

  Wzrost zachorowań na chłoniaki i raka piersi bierze się z Roundup, a konkretnie jego składnika który nazywa się gilfosat. Różni naukowcy robili badania i zawsze im to wychodziło jako istotna przyczyna. Organizm nie radzi sobie z tego typu trutkami i ratując się ”upycha” je gdzieś w tkankach ciała, a jak już zbierze się tego dużo to powstaje w tym miejscu nowotwór.”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299853#comment-299853

  „Jesli organizm nie potrafi
  autor: keri (2016-06-13 12:13)

  Jesli organizm nie potrafi się pozbyć nieprzydatnych/szkodliwych/trujących dla niego substancji to je upycha gdzie popadnie: w naczyniach krwionośnych, kościach, skórze, innych organach. Tworzą one zgrubienia, guzki. Można z nimi żyć przez dziesięciolecia, jesli nie są podrażniane. Jeśli zostaną podrażnione przez promieniowanie np. z badań lekarskich, przez biopsję, to stają się złośliwe.

  Medycyna akademicka (=rockefellerowska) nie jest sztuką leczenia, tylko wywoływania chorób. Oferuje trucie albo wycinanie części ciała.

  Leczą tylko i wyłącznie terapie naturalne przy wykorzystaniu naturalnych mechanizmów człowieka.

  Każdy „lek” farmaceutyczny jest dodatkowym obciążeniem dla organizmu, ponieważ zawiera składniki nienaturalne dla człowieka. Osłabiony organizm, nie dość, że musi się zmagać z dolegliwością, to jeszcze musi oczyszczać się z podawanego mu syfu farmaceutycznego.”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299905#comment-299905

  „”Czy wiecie, że druki
  autor: Zenek :) (niezweryfikowany) (2016-06-11 22:50)

  „Czy wiecie, że druki papierowe znane jako niemiłościwie nam panująca waluta euro objęte są prawem autorskim ?

  Tego diabełka w szczególe czyli © (litera C w okręgu) widzi się wytężając wzrok albo za pomocą lupy przed numerem seryjnym druczka po lewej stronie ! Oznacza to w praktyce, że wszelkie próby jego podrabiania podlegają pod paragraf naruszenia praw autorskich, a nie fałszerstwa pieniądza !!!

  Oczywiście nie namawiam nikogo do naruszania praw autorskich euro tylko do zrozumienia skali tego olbrzymiego kłamstwa, w które większość jeszcze wierzy, że euro to prawdziwy pieniądz ! Jeśli jeszcze dodać do tego, że na podstawie tego druczka z prawem autorskim czy też jakoby jego odpowiednika w postaci elektronicznych zapisów obciąża się ludzi lichwiarskimi kredytami, no to brakuje słów, żeby opisać skalę tego EU bandytyzmu w biały dzień dzięki „uczonym w piśmie starszych braci w wierze” mających do dyspozycji tylko drukarki i papier !”

  całość
  https://www.monitor-polski.pl/william-buhlman-ujawnia-tajemnice-tworzenia-rzeczywistosci/comment-page-2/#comment-248943

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299791#comment-299791

  „Niszczą nam Lwów
  autor: And (niezweryfikowany) (2016-06-11 20:39)

  Niszczą nam Lwów Sad”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/299784#comment-299784

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s