Musimy uwolnić się od dyktatorskiej Brukseli – wzywa najpoczytniejszy brytyjski dziennik

Opublikowano: 14 czerwca 2016 12:11:36

Największy dziennik na Wyspach – „The Sun”(przeszło 2 miliony nakładu) poświęca dzisiaj całą pierwszą stronę, by zachęcić swoich czytelników do głosowania za wyjściem z UE w dniu 23 czerwca.

– To jest nasza ostatnia szansa, aby wyrwać się z niedemokratycznej brukselskiej maszyny … i nadszedł czas, aby to zrobić (…) The Sun wzywa wszystkich do głosowania za wyjściem. Musimy uwolnić się od dyktatorskiej Brukseli. Przez cały okres naszego 43-letniego członkostwa w Unii Europejskiej okazywało się, że jest to struktura coraz bardziej chciwa, marnotrawcza, zastraszająca (krytyków – przyp. red.) i niesamowicie niekompetentna w czasie kryzysów.

W następny czwartek, przy urnie wyborczej, możemy naprawić ten wielki i historyczny błąd. To nasza ostatnia szansa. Bo nie mamy wątpliwości, nasza przyszłość będzie znacznie bardziej ponura, jeśli zostaniemy w UE. Poza UE możemy stać się bogatsi, bezpieczniejsi i będziemy mogli swobodnie ukształtować nasz własny los – tak jak zrobiono to w Ameryce, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych wielkich demokracjach. I tak, jak my byliśmy pierwszymi którzy to przed wiekami zrobili.

Jeśli zostaniemy, Wielka Brytania zostanie pochłonięta w ciągu kilku najbliższych lat przez to – zdominowane przez Niemcy – federalne państwo (…) Dalsze członkostwo będzie katastrofalne w sprawach imigracji, zatrudnienia, płac i naszego sposobu życia.

Grecja jest bankrutem. Włochy są zagrożone tym samym, ale z jeszcze bardziej katastrofalnymi skutkami. W Hiszpanii 45 % osób poniżej 25 roku życia jest bez pracy. I wiele jeszcze biedniejszych i gorzej zarządzanych krajów czeka na przystąpienie do UE.

Pozostanie oznacza bezsilność w powstrzymywaniu masowej imigracji, która utrzymuje niskie płace i odciska się katastrofalnym piętnem na naszych szkołach, szpitalach, drogach i rynku nieruchomości (…)
Kampania zwolenników pozostania w UE, wspierana przez wielkie korporacje, aroganckich eurofilów i zagraniczne banki, usiłuje przerazić nas rzekomymi horrorami życia poza Unia Europejską. Ich wizje ukazują masowe bezrobocie, wzrost stóp procentowych i inflacji, spadek cen domów, a nawet wojnę światowa. Skarb Państwa, Bank Anglii, MFW i światowi liderzy udzielili wsparcia Downing Street, dodając swoje ponure ostrzeżenia.
To jest nasza szansa, aby uczynić Brytanie jeszcze większą, by odzyskać naszą demokrację, by zachować nasze wartości i kulture z których słusznie jesteśmy dumni.
Kilka lat temu ci sami politycy i ekonomiści wydawali apokaliptyczne prognozy dotyczące naszego losu, jeśli nie dołączymy do strefy euro (…) Wyjdźmy i z pomocą naszego ogromnego atutu, którym jest piąta największa gospodarka na świecie, zawierajmy korzystne umowy handlowe z pozostałymi 85 % świata. I wybierajmy sobie najlepszych imigrantów z całego globu (…) Powinniśmy mieć decydujący głos w kwestii naszych własnych praw.

Głosujcie za wyjściem, by umocnić naszą suwerenność – zbudujemy tak sobie przyszłość samorządnego, potężnego narodu, któremu zazdrościć będą wszyscy. Będziemy ponownie mogli ustanawiać prawa przy pomocy przez polityków których wybieramy lub usuwamy co pięć lat, a nie przez obcych biurokratów (…)

źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/1003/musimy-uwolnic-sie-od-dyktatorskiej-brukseli-wzywa/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Musimy uwolnić się od dyktatorskiej Brukseli – wzywa najpoczytniejszy brytyjski dziennik”

  1. mgrabas Says:

    Ryszard Ewiak · Wrocław

    „The Sun” daje do rąk mocne argumenty nie tylko zwolennikom Brexitu. Bez względua na wynik tego referendum UE podzieli los ZSRR. Brexit przyśpieszy tylko proces rozpadu. To wynika z analizy biblijnej. Księga ta zapowiada powrót, występującej w roli „króla północy” – Rosji (Daniela 11:29a). Stanie się to w czasie wyznaczonym przez Boga. Będzie to zapewne spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. W podobnie spektakularny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o tym, że jakiś czas po zakończeniu drugiej wojny światowej wojska rosyjskie powrócą do swej ziemi (Daniela 11:28b). Nie zakończyło się na wyjściu z dawnego NRD. Nieprzypadkowo rozpadł się Związek Radziecki i Układ Warszawski. Dzięki temu wojska te opuściły całą Europę. W wyznaczonym czasie powrócą do wielu miejsc, gdzie wcześniej stacjonowały. Wszystkie szczegóły tej wizji, a jest ich wiele, Bóg realizował od czasów starożytnej Persji w sposób spektakularny i w porządku chronologicznym.

    źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/1003/musimy-uwolnic-sie-od-dyktatorskiej-brukseli-wzywa/?fb_comment_id=1097909983602108_1097981726928267

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s