USA potrzebują wojny, by anulować dług publiczny

od mg: dla globalistów wojny to skuteczny sposób wprowadzania nowego „porządku”, zmniejszenia ilości ludzi na Ziemi i narzucania im nowych „praw”

Reklamy

Komentarzy 8 to “USA potrzebują wojny, by anulować dług publiczny”

 1. mgrabas Says:

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2016/06/03/mapa-polski-i-rosji/

  źródło: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tarcza_bedzie_w_miejscu_skad_niemcy_napadly_polske_w_ii_wojnie_swiatowej_36311.html

  źródło: http://nadzin.blox.pl/2012/08/Wlasna-tarcya-pana-hrabiego.html

  źródło: http://danielmichna.com/2012/08/04/polska-tarcza-antyrakietowa/

  źródło: http://wiadomosci.wp.pl/gid,16223898,gpage,9,img,16223907,kat,355,title,Galeria-Artura-Krynickiego-czesc-16-z-16,galeria.html?ticaid=1171fc&_ticrsn=3

  źródło: http://swiat.newsweek.pl/tarcza-antyrakietowa-nieskuteczna-,101274,1,1.html

  źródło: http://www.dw.com/pl/dokument-stawia-tarcz%C4%99-antyrakietow%C4%85-pod-znakiem-zapytania/a-16588328

  źródło: http://jurgi.atari8.info/my.opera.com/Jurgi/blog/tarcza-antyrakietowa-akcja-reakcja.html

  źródło: http://www.humor.sadurski.com/Obrazki/Komentarze_satyryczne/31/5705/0/

  źródło: http://www.wiocha.pl/919538,Polska-tarcza-antyrakietowa

  źródło: http://www.paranormalne.pl/topic/15028-czy-chcemy-gwiezdnych-wojen/

 2. mgrabas Says:

  1 Czerwiec 2016

  Putin poważnie ostrzega Rumunię i Polskę przed instalowaniem natowskich systemów ABM – „nikt nie słucha”

  Filed under: Polityka,Różne,Wydarzenia bieżące,Świat wokół nas — iza @ 17:52
  Tags: tarcza antyrakietowa

  Eric Zeusse
  Sott.net
  29 maja 2016 00:00 UTC


   
  W piątek, 27 maja, prezydent Rosji Władimir Putin znowu powiedział, że prezydent USA Barack Obama kłamie, mówiąc, że powodem zainstalowania amerykańskich systemów antybalistycznych (ABM) czy systemu obrony antybalistycznej (BMD) obecnie w Rumunii, a wkrótce również w Polsce, jest ochrona Europy przed irańskimi rakietami, które nawet nie istnieją, i – jak mówi sam Obama – nie będą istnieć w konsekwencji zawartego przez Obamę porozumienia z Iranem. Putin mówi: Wiem, że kłamiecie w tej kwestii, nie jesteście uczciwi. Zmierzacie do zneutralizowania naszych zdolności odwetowych, a nie irańskich. Nie jestem na tyle głupi, żeby uwierzyć w tak oczywiste kłamstwo, jak wasze zapewnienia, że chodzi o Iran, a nie o Rosję.

  Putin mówi, że takie systemy ABM, jakie instaluje Ameryka, blokują zdolność odpowiedzi danego kraju (w tym wypadku Rosji) na błyskawiczny atak — coraz bardziej prawdopodobne posunięcie ze strony NATO, teraz, kiedy NATO rozciąga się pod same granice Rosji — i że Rosja nie pozwoli na takie unieszkodliwienie jej sił reagowania.

  Powiedział, że „NATO odpiera nasze apele ogólnikami, mówiąc, że nie jest żadnym zagrożeniem dla Rosji… że cały ten projekt zaczął się jako środek zapobiegawczy wobec irańskiego programu nuklearnego. Gdzie jest teraz ten program? Nie istnieje. … Od pierwszych lat tego wieku powtarzaliśmy, że będziemy musieli jakoś zareagować na wasze kroki, zmierzające do podkopania międzynarodowego bezpieczeństwa. Nikt nie słuchał”.

  Innymi słowy Putin mówi, że Zachód ignoruje słowa Rosji, a zatem Rosja, jeśli nic się nie zmieni, odpowie wyeliminowaniem systemów ABM, zanim te będą w pełnej gotowości. Niezrobienie tego, niewyeliminowanie jakiegokolwiek w pełni operacyjnego systemu ABM, znajdującego się na rosyjskiej granicy bądź w jej pobliżu, oznaczałoby narażenie Rosjan na błyskawiczny atak NATO, a do czegoś takiego nie dopuścimy.

  Powiedział: „W chwili obecnej instalowane rakiety przechwytujące mają zasięg 500 kilometrów, wkrótce zwiększy się on do 1000 kilometrów, a nawet gorzej – w dowolnym momencie ten system może zostać przezbrojony i wyposażony w pociski ofensywne o zasięgu 2400 km i można to zrobić przez przestawienie oprogramowania, tak że nawet sami Rumuni nie będą o tym wiedzieli”.

  Jeszcze inaczej: Jedynie Amerykanie, którzy zaprojektowali i kontrolują system ABM, będą w stanie wiedzieć, czy i kiedy Rosja staje się zupełnie odsłonięta na atak. Nawet Rumuni nie będą o tym wiedzieli. Zatem, mówi Putin, „Rosja nie ma innego wyjścia niż wziąć na celownik Rumunię” – a później Polskę, jeśli ta będzie realizowała swoje plany związane z tarczą.

  Domyślnie Putin mówi, że podczas gdy nie ma potrzeby natychmiastowego zaatakowania lokalizacji tarczy w Rumunii, będzie to musiał zrobić wystarczająco wcześnie, żeby zablokować podrasowanie systemu ABM, które uczyniłoby Rosję łatwiejszym celem ataku i pozbawiło ją możliwości kontruderzenia.

  Putin mówi: Usuńcie system ABM, w przeciwnym razie sami będziemy musieli to zrobić.

  Putin wie, że zgodnie z art. 5 traktatu północnoatlantyckiego, dotyczącym „wzajemnej obrony”, napaść na któreś państwo członkowskie NATO, na przykład Rumunię, ma spowodować atak wszystkich członków NATO na państwo atakujące. Jednak Putin mówi, że jeśli NATO zamierza atakować Rosję, to zostanie bez jakiegokolwiek w pełni sprawnego systemu ABM i (w domyśle) że odpowiedzią Rosji na wszelki tego typu atak będzie pełnoskalowy atak jądrowy wymierzony przeciwko wszystkim państwom członkowskim NATO, a rozpętana w ten sposób wojna nuklearna, angażując całą broń jądrową obydwu stron – NATO i Rosji – zniszczy cały świat.

  Putin mówi, że albo Rumunia — i w następnej kolejności Polska — anuluje i unieważni swoją współpracę w zakresie instalacji ABM prezydenta USA, Obamy, albo nastąpi chirurgiczny atak Rosji na taką, lub takie instalacje, nawet pomimo tego, że pociągnie to za sobą atak jądrowy NATO na Rosję i takiż kontratak Rosji na NATO.

  Kiedy Putin powiedział: „Nikt nas nie słucha” po drugiej stronie, po stronie NATO, miał na myśli: Nie chcę być zmuszony do przemówienia chirurgicznym atakiem eliminującym natowski system ABM, ale tak się stanie, jeśli pozostaniecie głusi na słowa, głos rozsądku i zwykłą przyzwoitość.

  Putin nie dopuści do narażenia rosyjskiego narodu na atak ze strony Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników wojskowych. Jeśli NATO zaatakuje Rosję, to będzie to koniec gry dla całego świata, nie tylko dla Rosji.

  Putin mówi do Obamy i do całego NATO: Proszę, usłyszcie i zrozumcie moje słowa i bądźcie rozsądni, ponieważ w przeciwnym razie, jeśli w dalszym ciągu będziecie ignorowali to, co mówię, rezultat będzie o wiele gorszy dla każdego.

  —————

  Eric Zuesse, dociekliwy historyk, jest pisarzem i autorem książek, m.in. They’re Not Even Close: The Democratic vs. Republican Economic Records, 1910-2010 oraz CHRIST’S VENTRILOQUISTS: The Event that Created Christianity.

  Tłumaczenie: PRACowniA

  źródło: http://pracownia4.wordpress.com/2016/06/01/putin-powaznie-ostrzega-rumunie-i-polske-przed-instalowaniem-natowskich-systemow-abm-nikt-nie-slucha/

  Zob. też:

  Cała konferencja prasowa Putina i Ciprasa, w oryginale (fragment o tarczy zaczyna się ok. 42:25) tutaj.
  Kłamstwo tarczy antyrakietowej. Była i jest wymierzona w Rosję (2015)
  Redzikowo i gra pozorów (2016)

 3. mgrabas Says:

  Aleksander Jabłonowski – Wojna przez prowokację, główny teatr wojenny ma być w Polsce.

  Opublikowany 29.05.2016
  Aleksander Jabłonowski dlaczego nie wierzę amerykanom.
  Amerykanie chcą głównego teatru wojennego w Polsce.

 4. Acia Says:

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/iii-wojna-swiatowa-usa-szykuja-sie-do-konfliktu-z-rosja-chinami-i/zjps4dy

  • mgrabas Says:

   od mg: żydowski okupant chce za 500 zł i frazesami zwabić tanie mięso armatnie do planowanej na terenie Polski wojny
   gdyby okupantowi zależało na interesie Polaków to stan Polski byłby całkiem inny, ale dlaczego okupantowi miałoby zależeć na naszym dobru, a nie na depopulacji nas?

   „3 czerwca 2016 19:22

   MON: 500 zł miesięcznie dla każdego, kto wstąpi do oddziałów obrony terytorialnej


   fot. Youtube

   Każdy ochotnik, który wstąpi do oddziałów obrony terytorialnej może liczyć na wynagrodzenie. Taką informację przekazał dr Grzegorz Kwaśniak – pełnomocnik ministra. Ministerstwo Obrony Narodowej szacuje, że byłoby to około 500 zł.

   Po raz pierwszy zorganizowano Targi Proobronne „Pro Defense 2016”, które niemal w całości są poświęcone Wojskom Obrony Terytorialnej. Impreza w Ostródzie rozpoczęła się w czwartek i potrwa do niedzieli. Zgromadziła 120 wystawców, polskich i zagranicznych.

   „W sytuacji narastającego zagrożenia w Europie kwestie związane z patriotyzmem, umiłowaniem ojczyzny są wam szczególnie bliskie, ale potrzeba tego, żeby te wartości były zaszczepiane w jak największej ilości serc młodych ludzi” – powiedział podsekretarz stanu – Bartłomiej Grabski.

   MON zapowiada, że do października mają powstać dowództwa brygad i batalionów w Białymstoku, Lublinie oraz Rzeszowie. W założeniach ministerstwa obrona terytorialna ma liczyć siedemnaście brygad i będzie stanowić piąty rodzaj sił zbrojnych.

   Paweł Jaworski

   Źródło: forsal.pl / fot. Youtube

    

   protestuj.pl

   źródło: http://prostozmostu.net/news/mon-500-zl-miesiecznie-dla-kazdego-kto-wstapi-do-oddzialow-obrony-terytorialnej

 5. mgrabas Says:

  http://forumemjot.wordpress.com/2016/06/05/interesy-usa-wazniejsze-od-bezpieczenstwa-polski-mon-polska-stanie-na-syryjskim-froncie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s