To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej : MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !! – Zbyszek Koreywo

MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film   —  gdzie „żydzi” wyjaśniają,   — kto jest panem polskiej ziemi.

Proszę posłuchać co ta wyleniała Chazarka na tym filmie mówi !

Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy tylko chazarskie dzikusy zasiedlały te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki   — a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !!

Najśmieszniejsze to to,   — że sami Chazarzy używają JIDISH   — czyli języka, który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim.

Prawdziwi   żydzi   nie   mają   nic wspólnego z Chazarami — tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi.

Nikt w Polsce nie wie,   — że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew   i   —  pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku.

Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich !!

Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców,   — że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej Chazarom przez siły wyższe !!!

MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

Film jest pod patronatem loży – B’nai B’rith – Loży Poli, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina,   —  który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim.

To on ich zaprosił do Polski.

— „W 2007   —  po niemal 70 latach nieistnienia   —  odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”

— Adam Banaś.

To ta sama żydowska wypłosza, która mówiła,   —  że Polska to „anomalia”.

Tfu!

Zbyszek Koreywo

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/to-juz-sa-nie-sa-zarty-judeopolonia-coraz-blizej-zbyszek-koreywo-2016-05

za: http://forumemjot.wordpress.com/2016/05/31/to-juz-nie-sa-zarty-judeopolonia-coraz-blizej-zbyszek-koreywo/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej : MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !! – Zbyszek Koreywo”

 1. mgrabas Says:

  „@dr nowopolski

  NASZ WYWIAD. Prezes INSPRO o TTiP: „Dziś KE mówi nam co mamy robić, ale zaraz będą to robić korporacje. Ile można słuchać i czytać o TK?” [Należy budować silne państwo interesu, a nie państwo, które będzie wisieć na klamce innego kraju, który jest daleko i wiele obiecuje. Historia wiele razy pokazała jak wyszliśmy licząc na sojuszników, a już szczególnie w 1939 r. Jako Instytut Spraw Obywatelskich mówimy o tym, że powinniśmy zabiegać o polską rację stanu, ale musimy robić to z głową, również w kwestii TTiP
  — mówi portalowi wPolityce.pl Rafał Górski, prezes Instytutu Spraw Obywatelskich.] Całość tu: http://wpolityce.pl/gospodarka/294932-nasz-wywiad-prezes-inspro-o-ttip-dzis-ke-mowi-nam-co-mamy-robic-ale-zaraz-beda-to-robic-korporacje-ile-mozna-sluchac-i-czytac-o-tk Ps…Wreszcie mądry i pożyteczny tekst na tym portalu, w odróżnieniu od bredzeń Chodakiewiczów i im podobnych tępoli. Zapytajcie Morawieckiego i Waszczykowskiego dlaczego są za tą szatańską umową? Właśnie, ile można o TK kiedy na TTIP się zgadza PiS i rząd? Komu zatem zależy na jałowej dyskusji o TK? W Unii Europejskiej są kraje w których nie ma Trybunału Konstytucyjnego więc z tej zasady wynika brak możliwości wtrącania się Instytucji Unii Europejskiej w jego kształtowanie w jakimkolwiek kraju…Nie wchodzić już w żadne układy , bo polska suwerenność już całkiem się straci . Przecież nic nie przeszkadza w dobrej współpracy z USA. No i nie jest prawdą, że nie ma żadnych analiz. Załączam link do jednej z nich. http://www.mr.gov.pl/media/18669/IBRKK_analiza_UE_USA_TTIP_lipiec_2013.pdf
  Ps..II..Plan Spinellego – UE jako państwo komunistyczne. Likwidacja suwerennych państw narodowych – http://www.youtube.com/watch?v=q3e2H15HA4U
  Stosunek PiS do USA: Nocne Wilki (30 osób) zbanowane, ale Hells Angels, bandyci z USA (1000 osób, morderców, gwałcicieli, dilerów) odbędzie się w Ryni pod W-wą, gdzie dostaną na użytek publiczną plażę!!!

  kula Lis 66 01.06.2016 12:06:46″

  źródło: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131972,perspektywy-iii-rp-w-sojuszu-ze-stanami-zjednoczonymi#comment_1309806

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s