Jedna myśl w temacie “Wczoraj minęło sześć lat od śmierci dr. Dariusza Ratajczaka

 1. Żyd, żydo-reżim, panicznie boją się prawdy

  zydzi_lapankaA dowodzą tego nie tylko poprzez aresztowanie M. Piskorskiego za poglądy i za polityczną działalność w interesie Polski i Polaków.

  Np. Facebook, choć wielu pisze pejsbook i ma widać rację, zablokował mnie z powodu komentarza, w którym wykazałem bezsens prób, czy nawet myślenia, o asymilacji Żydów.

   

  Oto komentarz budzący u Żyda i żydo-reżimu dreszcz grozy

  „Zapomina Pan tylko o jednej podstawowej kwestii: Żydzi nigdy nie ulegają asymilacji i nigdy nie stoją po stronie interesów narodu, pośród którego mieszkają – oni są narodem wybranym, oni są ponad innymi narodami – w ich mniemaniu. (Drobne przykłady: w 1939r. witali kwiatami i Niemców i żołnierzy ZSRR, w 1990. mając pełnię władzy wepchnęli RP do UE, NATO, degenerują naszą kulturę, zniszczyli naszą gospodarkę.) Identyczny błędny pogląd jaki Pan prezentuje starali się propagować pozytywiści. Zrozumieli niedorzeczność takiego poglądu w jednym pokoleniu. Wystarczy prześledzić ewolucję stosunku do Żydów w twórczości B.Prusa.”

   

  A więc nie obrzucanie Żydów błotem na internetowych forach, nie oskarżenia o sprawstwo kryzysów, wojen i rewolucji, ale kilka zdań zwykłej prawdy na ich temat wznieca straszny popłoch. Mamy na tę okazję znane staropolskie przysłowie: na złodzieju czapka gore.

   

  imageProblem nie jest nowy, o czym przekonał się każdy, kto publicznie wygłaszał prawdy na temat nieszczęsnej, szkodliwej dla naszego narodu i państwa, współegzystencji Polaków i Żydów.

  Przekonał się o tym w XIX w. A.Fredro, którego dramat „Obce żywioły” został potępiony przez lwowską krytykę – krytykę już zdominowaną przez Żydów i przez przejętą przez nich prasę. („Obce żywioły”http://www.ultramontes.pl/Fredro.htm )

   

  13401271_1024

   

  Mniej szczęścia od A.Fredry miał W.Shakespeare. Jego dramat „Kupiec wenecki” został wykreślony z listy lektur szkolnych w USA na początku XX w. – była to zasługa żydowskiego lobby.

  Dariusz Kosiur

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/29/zyd-zydo-rezim-panicznie-boja-sie-prawdy/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s