„The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej

OPUBLIKOWANO MAJ 28, 2016 PRZEZ MICHAL

Brytyjski dziennik The Times zdradził informacje o ukrywanych przed opinią publiczną planach stworzenia armii UE, dokumenty są przygotowywane od 18 miesięcy i mają być przedstawione na szczycie przywódców europejskich 28 czerwca.

CULSb-WWsAE63OL

 

The Times (26.05.2016) informuje, że plany o utworzeniu armii UE są ukrywane przed wyborcami ze względu na zbliżające się referendum dotyczące opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

Kroki w kierunku stworzenia armii europejskiej są trzymane w tajemnicy przed brytyjskimi wyborcami do następnego dnia po referendum. – „The Times”

W dalszej części artykułu czytamy:

Plany, przygotowane przez szefa polityki zagranicznej UE, przewidują rozwój nowych europejskich struktur wojskowych i operacyjnych, w tym centrali. Są one wspierane przez Niemcy i inne kraje jako pierwszy krok w kierunku utworzenia armii UE. 

Artykuł „The Times” w linku poniżej:

http://www.thetimes.co.uk/article/eu-army-plans-kept-secret-from-voters-3j3kg3zwj

Ustawa 1066

Ustawa 1066, której formalna nazwa to: Ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przeszła przez Sejm BEZ KONSULTACJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM.

Zgodnie z zapisami ustawy wojska tworzącej się na naszych oczach armii UE będą miały prawo prowadzić operacje zbrojne na terenie Polski, gwarantuje to art 12 ustawy 1066 dotyczący ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ.

Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje  możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

Ewidentnie trwają przygotowania do III wojny światowej, po której wyłoni się nowy podział geopolityczny nazywany także Nowym Porządkiem Świata, warto w tym kontekście posłuchać przed czym ostrzega Polaków: Grzegorz Braun i Aleksander Jabłonowski.

Zobacz także:

Przygotował: Michał KK

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/the-times-w-tajemnicy-przygotowywane-sa-dokumenty-do-utworzenia-armii-unii-eiropejskiej-2016-05

Reklamy

Komentarzy 8 to “„The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej”

 1. mgrabas Says:

  „Czwartek, 26 maj 2016 00:00 Napisał admin

  W Polsce po cichu likwiduje się służby celne

  Otrzymaliśmy niepokojące informacje związane z postępującymi zmianami w polskiej służbie celnej. Sprawa ta zapewne posiada drugie dno, a cała akcja może mieć związek z czymś, co zostało zaplanowane, a o czym jeszcze nie wiemy.

  Aż boję się zgadywać co skłania obecnie rządzących do demontażu służb powołanych do ochrony granic Polski. Dlaczego w mediach o tym się nie mówi?

  Treść e-maila publikuję w całości, imię i nazwisko autorki, na jej prośbę, pozostaje do wiadomości redakcji:


  Szanowni Państwo

  Od dawna jestem czytelnikiem alexjones.pl Cieszy mnie fakt, ze dzięki Waszemu portalowi można zapoznać się z rzeczywistością po tzw. „drugiej stronie lustra”.

  Jestem człowiekiem myślącym, starającym się trzeźwo i obiektywnie oceniać fakty i wyciągać własne wnioski. Załamuje mnie częściowe uśpienie społeczeństwa, które tkwi w totalnym maraźmie i daje się manipulować poprzez TV, radio i ogólne media. Nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politycznej. Brzydzę się jednym (jak chyba każdy normalny Polak): niszczeniem przez rodzimych polityków własnego kraju, jego kultury, gospodarki, blokowanie rozwoju, uczynienie z Polski tzw. „Bangladeszu Europy”…

  Chciałabym zwrócić Państwa uwagę na pewien ciekawy wątek, o którym jest cicho w mediach (embargo informacyjne?), mianowicie: LIKWIDACJA SŁUŻBY CELNEJ RP.

  Gdyby nie to, że znam dobrze środowisko celników – nie miałabym pojęcia, ze coś jest na rzeczy.

  Pozwoliłam sobie na przesłanie przekopiowanych, wybranych artykułów dotyczących likwidacji SC – jestem przerażona, choć nie zaskoczona. Jaka jest prawdziwa przyczyna likwidacja SC?? Na całym świecie rządy poszczególnych krajów wręcz dążą do umocnienia granic, poszerzają obowiązki służb celnych, skutecznie kontrolują przepływ towarów czy nawet znają skalę i drogi przemytu (wiemy, ze czasem przymykają oko).

  Rozmawiając z celnikami, stwierdzam, że ludzie ci są przerażeni.

  Przerażeni niewiedzą i perspektywą utraty pracy.

  W chwili obecnej wygląda to następująco:

  • do końca 2016 pracują na starych zasadach
  • od 01.01.2017- powstaje Krajowa Administracja Skarbowa – każdy funkcjonariusz dostaje tzw.”angaż tymczasowy” na 4-5 miesięcy. Będzie prześwietlany i oceniany. Przez kogo i pod jakim kątem? Nie wiadomo. Nie wiadomo, kto będzie likwidował Izby i Urzędy Celne. Funkcjonariusze mają zostać pozbawieni stopni, mundurów – z dnia na dzień z formacji mundurowej stają się korpusem cywilnym urzędników… skarbówki (!!!)
  • po upływie 5 miesięcy – do 01.06.2016- 3/4 funkcjonariuszy zostaje zwolnionych (z 15.000) – część odejdzie na emerytury, część zrezygnuje po zapoznaniu się z nowymi warunkami (np. połowa dotychczasowej pensji + oddelegowanie 200 km od miejsca zamieszkania), warto dodać, ze każdy celnik, który urodził się przed rokiem 1974 będzie lustrowany wraz z całą rodziną pod kątem współpracy z SB. W chwili znalezienia czegokolwiek – zostaje wydalony dyscyplinarnie i natychmiast.
  • pomysłem pana Szałamachy jest danie większych uprawnień dla naczelników i kierownictwa… Urzędów Skarbowych. Mają dostać… stopnie, mundury (jakim prawem ???) i inne przywileje. Podobno oni mają stać na czele nowych KAS-ów. Dodam tylko, ze skarbówka również jest przerażona KAS-em i również nie wie, czy po 01.01.2017 pracownicy szeregowi będą mieli gdzie pracować, czy zostaną wywaleni na bruk.

  13 maja 2016 odbył sie protest Służby Celnej w Warszawie, który media przedstawiły jako… walkę celników o emerytury mundurowe (sic!).

  O likwidacji UC i US – cisza.

  Około 20.000 ludzi – celnicy i skarbówka idzie na bruk najpóźniej do 31.05.2017. Ludzie z kredytami, rodzinami – chcący normalnie pracować i żyć.

  Najgorsze jest to, ze pracownicy NIC NIE WIEDZĄ. Nikt z nimi nie rozmawia, kierownictwo zamyka się w gabinetach i szuka miękkiego lądowania dla siebie.

  Co zlikwidują potem? Wojsko? Policję?

  Proszę, nagłośnijcie ten problem. „Leniwy celnik-łapówkarz” czy „opryskliwa i tępa baba ze skarbówki – kuzynka księgowej, bez matury” – to MIT. To dramat fundowany ludziom przez ograniczonego urzędasa zza biurka! Jak likwidacja i wysadzenie w kosmos struktur powiązanych z bezpieczeństwem fiskalnym ma wpłynąć na polepszenie polityki fiskalnej i wpływ podatków??!! Przecież to absurd!! W mediach celowo kreuję się obraz frankowicza-kombinatora, celnika-łapówkarza i lenia, skarbowców – bezdusznych nierobów etc. Po co – pewnie wiecie – żeby nastawić negatywnie do nich społeczeństwo.

  Przeraża to, że rząd robi sobie co chce, mając w głębokim poważaniu swoich obywateli oraz państwo, w stosunku do którego pełni służbę przecież!

  Proszę o nie podawanie żadnych moich danych – zwyczajnie w tym kraju zaczynam się bać i nie chcę mieć żadnych nieprzyjemności, ani być szykanowana.

  Pozdrawiam Was serdecznie

  Stała czytelniczka”

  źródło: http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/86407-w-polsce-po-cichu-likwiduje-sie-sluzby-celne

 2. mgrabas Says:

  od mg: przeciwko komu ma być powołana armia UE? przeciwko społeczeństwom!

 3. mgrabas Says:

  „autor: John Moll (2016-05-30 11:00)

  Unia Europejska pracuje nad tajnym projektem utworzenia wspólnej armii, który zostanie ujawniony po brytyjskim referendum


  Źródło: 123rf.com

  Właśnie okazuje się, że utworzenie jednej wielkiej europejskiej armii nie jest jakiś tam wymysłem, a realnym planem który został tymczasowo utajniony. Unia Europejska pracuje nad specjalnym projektem ale szczegóły zostaną ujawnione dopiero gdy w Wielkiej Brytanii zakończy się referendum aby przypadkiem nie zwiększyć liczbę zwolenników Brexitu.

  Jak podaje brytyjski dziennik The Times, szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini dopracowuje plan już od 18 miesięcy – wszystko to dzieje się oczywiście za plecami mieszkańców Europy. Koncepcja jest podobno dość zaawansowa i wraz z europejską armią zakłada utworzenie współnego centrum dowodzenia. Dokumenty zostaną utajnione dzień po brytyjskim referendum, czyli 24 czerwca. Mogherini będzie wtedy rozsyłać plany do wszystkich przywódców państw UE a 28 czerwca odbędzie się szczyt w tej sprawie.

  Już od dłuższego czasu można zaobserwować, że Unia Europejska faktycznie zaczyna przekształcać się z superpaństwo. Wtedy wszystkie kraje, łącznie z Polską, będą znaczyć tyle samo co poszczególne stany w USA. Należy pamiętać że utworzenie tzw. Stanów Zjednoczonych Europy umożliwił masowy napływ islamistów i terroryzm, dzięki któremu udało się uzasadnić wprowadzenie np. ograniczeń w zakupie broni palnej. Zresztą bardzo wątpliwe jest to aby Unia Europejska miała zamiar pytać mieszkańców poszczególnych państw o zgodę.

  Skoro Unia zaczyna powoli ewoluować i chce mieć swoje wojska wraz z wspólnym centrum dowodzenia, z pewnością powstaną też specjalne agencje na wzór FBI i CIA. Na dzień dzisiejszy można niestety tylko spekulować nad unijnymi planami ale wiemy przynajmniej w jakim kierunku zmierza Europa. Jak powiedział niedawno były burmistrz Londynu Boris Johnson, Unia Europejska realizuje dokładnie te same cele co Adolf Hitler – chodzi o zjednoczenie kontynentu i zbudowanie potężnego mocarstwa z jednym rządem i jedną armią. Przypomina to przecież dewizę Trzeciej Rzeczy która brzmiała: „Jeden Naród, jedna Rzesza, jeden Wódz”.

  Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/05/26/plans-to-create-an-eu-army-kept-secret-from-voters/

  za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-pracuje-nad-tajnym-projektem-utworzenia-wspolnej-armii-ktory-zostanie

 4. mgrabas Says:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/byly-burmistrz-londynu-powiedzial-ze-unia-europejska-chce-przeksztalcic-sie-w-hitlerowskie

 5. mgrabas Says:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-przeksztalca-sie-w-supermocarstwo-wzor-usa-izraela

 6. mgrabas Says:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-tworzy-wlasna-armie-dronow

 7. mgrabas Says:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/premier-belgii-wzywa-utworzenia-europejskiej-agencji-cia

 8. mgrabas Says:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-wykorzystuje-terroryzm-przeksztalcenia-sie-w-superpanstwo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s