Na drodze do społecznego olśnienia w III RP

dr nowopolski

Moment, w którym okupacyjne „elity” IIIRP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.

Sporo rozgłosu, zarówno w III RP, jak i na świecie  spowodowało aresztowanie[i] Mateusza Piskorskiego, przywódcy opozycyjnej partii Zmiana, pod absurdalnymi zarzutami szpiegostwa dla Rosji i Chin.

Trafną tego analizę, z globalnej perspektywy, przynosi artykuł Jafe Arnolda[ii] pt. „Geopolityka represji-atak na Zmianę jest atakiem na Europę.”  Autor obiektywnie i precyzyjnie kreśli geopolityczny szkic Europy, ze szczególnym uwzględnieniem III RP i pozostałych wschodnioeuropejskich kolonii Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.  Jak sam niedawno pisałem[iii], również Arnold zauważa „subtelny” moment transformacji „miękkiej” okupacji III RP, na jej „twardą” wersję.  Aby jednak prawidłowo ocenić ten zwrotny moment w historii III RP, trzeba być Polakiem i dobrze znać mentalność swoich współobywateli.
Zawsze naiwnemu „Polakowi-Katolikowi”, można łatwo wmówić, że co prawda żydowska żona „prezydenta” III RP, jak i cała reszta marionetkowego reżimu, być może nie tak zupełnie służy polskim interesom,  ale najważniejsze jest to że ta „pierwsza dama IIIRP” prawidłowo zachowuje się podczas przyjmowania Komunii Świętej.   Można wmówić, że w obecnej sytuacji nie ma ważniejszego zadania dla Polski i Polaków ponad wojnę z Rosją i „pogonienie kacapa za Ural”.  Nie można jednak na nim stosować fizycznego przymusu.  Lekcję tego otrzymał zarówno niemiecki okupant w Generalnej Guberni, jak i komunistyczny w „Polsce Ludowej”.
Moment, w którym okupacyjne „elity” IIIRP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.  Oczywiście naiwnością byłoby przypuszczenie, że obywatele III RP będą w stanie pozbyć się okupanta za pomocą fizycznego oporu.  Polskojęzyczni zdrajcy, którzy od ćwierćwiecza wdrażają zachodnią okupację Polski, zmuszeni jednak będą wesprzeć się na siłach zewnętrznych, takich jak amerykańskie, czy niemieckie wojska NATO. Otworzy to oczy nawet najgłupszym mieszkańcom IIIRP, ostatecznie kompromitując zarówno „polskie elity”, jak i spełniającą w tej zbrodni  przeciw Narodowi Polskiemu rolę „anestezjologa”, hierarchię kościelną.  „Król jest nagi!”  stanie się to oczywiste, nawet dla najgłupszego z głupich.
Jaki będzie ostateczny rezultat owego „społecznego olśnienia”, zależeć będzie od tego czy waszyngtońskim zbrodniarzom uda się wystarczająco szybko pchnąć Polaków i innych wschodnich Europejczyków do otwartego konfliktu z Rosją.

źródło: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131766,na-drodze-do-spolecznego-olsnienia-w-iii-rp

Autor
Przed olsnieniem nurtuje mnie ostatnio -czy Kaczyski ma testera zywnosci? i jak mozna sie zabezpieczyc przed spozyciem np. polonu.

 

 

 

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Na drodze do społecznego olśnienia w III RP”

  1. mgrabas Says:

    Robert Winnicki: Sztandar UE należy wyprowadzić, bo to sztandar obcego okupanta!

    Opublikowany 20.05.2016
    Mocne wystąpienie prezesa Ruchu Narodowego w Sejmie – 20 maja 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s