Zakaz islamu w Niemczech – podjęto prawomocną uchwałę

Opublikowany 01/05/2016

Najnowsza wiadomość: islam zostanie ograniczony u naszych zachodnich sąsiadów do kultu prywatnego. Oto szczegóły.


Taki widok zniknie z niemieckich miast jeśli wygra AfD.

To najważniejsza wiadomość na dzień dzisiejszy dla Europy. Polityka Baraka Husajna Obamy oraz Angeli Merkel wydaje się być główną przyczyną turboislamizacji. Dlatego Europa pilnie potrzebuje zmiany kursu w Berlinie. Najbardziej dynamiczna siła polityczna naszych zachodnich sąsiadów, odnosząca jeden sukces wyborczy za drugim, przyjęła właśnie takie stanowisko.

Zakaz swawoli muzułmanów

Wolność jednego kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego. Swawola łamie tę zasadę. Np. rozdzierając ciszę śpiewami muezzina, nawołującego pięć razy dziennie do modlitwy. Delegaci na zjazd AfD poparli propozycję, aby w programie partii znalazł się zakaz budowy minaretów i nakaz wyburzenia już istniejących. Akcje w rodzaju nachalnego rozdawania egzemplarzy Koranu będą zabronione. Natomiast zostanie dozwolona publiczna krytyka islamu i zrzeszeń muzułmańskich.

Delegaci przychylili się do oceny kierownictwa Partii, że zawarta w Koranie ideologia społeczno-polityczna jest nie do pogodzenia z Ustawą Zasadniczą Republiki Federalnej. W związku z tym nastąpi zakaz politycznego islamu. Kobiety nie będą miały prawa poruszać się w miejscach publicznych w hidżabie lub czarczafie. „Czarna wdowa”, której widać tylko oczy i dłonie zostanie aresztowana zaraz po tym jak pojawi się na ulicy. Państwo będzie wydawać zezwolenia na prowadzenie seminariów duchownych kształcących imamów. Wykształceni w nich imamowie będą obowiązani prowadzić nabożeństwa w języku niemieckim. Po pojawieniu się niemieckiego imama jego zagraniczny kolega po fachu będzie musiał zostać zwolniony. Tak, aby za kilka lat całkowicie usunąć wpływy tureckie i saudyjskie z meczetów w Niemczech.

Przywrócenie suwerennych państw europejskich oraz swobody gospodarowania

Alternatywa dla Niemiec opowiedziała się na swoim zjeździe za Europą ojczyzn, a przeciw narastającej dyktaturze Komisji Europejskiej oraz tzw. równiejszych państw członkowskich UE. Traktat Lizboński musi zostać unieważniony, co umożliwi przywrócenie zasady jednomyślności przy podejmowaniu decyzji w sprawach dotyczących całej wspólnoty europejskiej. Państwa członkowskie odzyskają prawo do prowadzenia samodzielnej polityki zagranicznej, gospodarczej oraz dotyczącej cudzoziemców. Jeśli głęboka reforma Unii Europejskiej na tych zasadach okaże się niewykonalna Niemcy z niej wystąpią i będą dążyć do podpisania umów o wolnym handlu z innymi krajami.

Wraz z paneuropejskimi normami i dyrektywami, określającymi przepisową długość banana (itp. bzdury) do historii ma przejść polityka ekologistyczna. Tzn. chodzi przede wszystkim o zaprzestanie walki z tzw. globalnym ociepleniem przy pomocy centralnego planowania. Owszem, muszą obowiązywać pewne normy, ograniczające wydalanie przez przemysł zanieczyszczeń do wody i w powietrze. Jednak z zachowaniem zasady opłacalności produkcji w warunkach wolnego rynku. W szczególności AfD pragnie zakończyć państwowe dopłaty do tzw. zielonej energetyki, niezwykle kosztownej w jej wydaniu opartym na wielkich sieciach energetycznych.

Program korzystny dla Niemiec, ale również dla Polski

Wielokrotnie powtarzane w polskiej publicystyce antysystemowej pogląd, że Merkel i wielkie niemieckie koncerny dbają o niemieckie interesy narodowe jest całkowicie błędny. System „merkelichy” oznacza wyzysk człowieka przez człowieka – np. przymus ciężkiej pracy po 11 godzin dziennie w zamian za minimum utrzymania, zapewniane przez opiekę społeczną (Harz IV). Również wpędzanie w ubóstwo wielu państw członkowskich strefy euro. W wyniku niemiecki eksport do tych krajów jest dziś mniejszy niż w latach osiemdziesiątych. Oznacza także sponiewieranie niemieckiej godności narodowej i codzienne tworzenie zagrożenia dla spokojnych niemieckich obywateli oraz przebywających w Niemczech cudzoziemców. To wielka polityka czy szaleństwo ideologiczne? Tylko zwycięstwo wyborcze AfD pozwalające jej na samodzielne sprawowanie władzy może to zakończyć. Pozostałe partie w RFN to system multi kulti musli.

http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/rada-zydow-opowiedziala-sie-przeciw-powstrzymaniu-islamizacji-00903285.html

http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/unia-europejska-zapowiada-uzycie-sily-zeby-zmusic-do-przyjecia-uchodzcow-00903045.html

http://pl.blastingnews.com/europa/2016/04/podrozeja-napoje-w-plastikowych-butelkach-wszystkiemu-winna-nowa-kaucja-00888063.html


Grzegorz Wasiluk

źródło: http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/zakaz-islamu-w-niemczech-podjeto-prawomocna-uchwale-00901939.html

Reklamy

Komentarze 2 to “Zakaz islamu w Niemczech – podjęto prawomocną uchwałę”

 1. mgrabas Says:

  „Miziaforum said

  Maj 2, 2016 @ 1:03 PM

  Niemiecka partia AfD uchwaliła program odrzucający islam i wielokulturowość
  • Prawicowo-populistyczna partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) uchwaliła w niedzielę na zjeździe w Stuttgarcie program, w którym odrzuca islam i wielokulturowość
  • Domaga się też wycofania z Niemiec zagranicznych oddziałów wojskowych i broni atomowej”

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2016/05/02/kolejny-protest-na-granicy-7-maja-2016-slubice-protest-polacy-przeciw-imigrantom/#comment-274301


  http://miziaforum.wordpress.com/2016/05/04/muzulmanie-boja-sie-polakow-nie-do-polski-nigdy-boje-sie-ze-mnie-tam-zabija-czyli-akcja-mizi-na-innych-serwerach-przyniosla-zamierzony-skutek/

  • mgrabas Says:

   „on 4 maja 2016 13:20

   Niemcy: Koniec imigranckiej sielanki

   W 2015 r. Irakijczyk Laith Madżid wraz z żoną i kilkorgiem dzieci przedarł się morzem na grecką wyspę Kos. Za przerzut z Turcji zapłacił przemytnikom ludzi 6.500 dolarów. Zdjęcie, które fotograf Daniel Etter zrobił mu na plaży w Grecji, zdobyło potem nagrodę Pulitzera i weszło do stałego użytku pro-imigranckiej propagandy. We wrześniu rodzina przedostała się do Berlina, skąd trafiła do ośrodka dla „uchodźców” w Spandau.

   Niedawno Madżid pożyczył u krewnych pieniądze na podróż powrotną i z całą rodziną odleciał samolotem do Irbil w Iraku. W wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Bild” pomstował, że podczas pobytu w Niemczech jego rodzina dostawała za mało pieniędzy i nie dostała darmowego mieszkania, choć codziennie naprzykrzał się w tej sprawie Krajowemu Urzędowi ds. Socjalnych.

   – Pokazywałem im słynne zdjęcie z plaży w Kos i pytałem o przydzielenie lokum, ale bezskutecznie. – narzekał. W tym samym wywiadzie żona Madżida przyznała wprost, że nie byli żadnymi uchodźcami uciekającymi przed wojną, tylko imigrantami socjalnymi.

   – Przyjechaliśmy do Niemiec, bo liczyliśmy na lepsze życie, a było dokładnie odwrotnie. – powiedziała kobieta.

   (Na podstawie kresy.pl opracował A.D.)

   źródło: http://xportal.pl/?p=25364

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s