Zdaniem naczelnego: Nie uwierzycie, czym zajmuje się dziś polska policja.

Wirtualna Polonia

slawomir-jastrzebowskiW Brukseli wyznawcy islamu rozrywają na kawałki niewinnych ludzi. Tymczasem ja mam na biurku pismo, w którym polska policja informuje mnie, czym się właśnie zajmuje. Otóż w czasach, gdy islamski terroryzm szaleje w Europie, polscy stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku (czemu w Gdańsku, nie wiem) prowadzą postępowanie przygotowawcze „w sprawie publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic wyznaniowych”. Chodzi o wywiad, który przeprowadziłem pół roku temu z Miriam Shaded pt. „Jak przyjdzie czas, to muzułmanie zabiją Polaków”. Wywiad był pokazywany w telewizji, jest dostępny w internecie, ale polscy policjanci pytają mnie, „czy jesteśmy w posiadaniu wyżej wymienionego tekstu” (to nie żart).

View original post 234 słowa więcej

Reklamy

Komentarzy 7 to “Zdaniem naczelnego: Nie uwierzycie, czym zajmuje się dziś polska policja.”

 1. mgrabas Says:

  „Analityk said

  2016-03-27 @ 04:35

  Tych policjantów, przełożonych włącznie z ministrem MSWiA należy postawić przed sądem i skazać na więzienie, zakaz wykonywania zawodu i przepadek mienia w całości.

  Powód – łamanie prawa zawartego w Konstytucji RP i Europejskiej Konwencji Praw Czlowieka.

  „Kazdemu zapewnia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”/Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , Art.. 54 p.1/

  „Kazdy ma prawo do wolnosci wyrazania opinii. Prawo to obejmuje wolnosc posiadania pogladow oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji wladz publicznych i bez wzgledu na granice panstwowe.” / Europejska Konwencja Praw Czlowieka, Art.10 p. 1 (European Convention of Human Rights)/

  Reszta to przestępcze wymyśly urzedników-terrorystów chcących kneblować ludzi.”

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2016/03/27/zdaniem-naczelnego-nie-uwierzycie-czym-zajmuje-sie-dzis-polska-policja/#comment-188238

  „Analityk said

  2016-03-27 @ 04:39

  PS.
  Obywatel MUSZĄ pisac do ministra MSWiA p.Mariusza Błaszczaka, że takie postepowanie policji jest niedopuszczalne, aby bronić wrogów Narodu Polskiego i cywilizacji europejskiej. Kto wydaje takie idiotyczne zarządzenia. Przeciez to jest celowe działanie wrogie Polsce i Polakom. Nie ma sie co oglądać na UE – to dewianci i wrogowie chrześcijańskich narodów Europy.”

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2016/03/27/zdaniem-naczelnego-nie-uwierzycie-czym-zajmuje-sie-dzis-polska-policja/#comment-188239

  Analityk said

  2016-03-27 @ 08:14

  Dalej idioci z policji w Polsce powiedzcie, że islamisci są pokojowi i nie wolno o nich nic złego mówić.
  Ja uważam ich za zbrodniarzy do wytepienia na kontynencie europejskim.
  http://pikio.pl/muzulmanin-zyczyl-katolikom-wesolych-swiat-zostal-zadzgany-nozem-przez-muzulmanina/

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2016/03/27/zdaniem-naczelnego-nie-uwierzycie-czym-zajmuje-sie-dzis-polska-policja/#comment-188241

 2. mgrabas Says:

  to nie jest polska policja
  to jest policja okupancka, zdrajcy i tchórze
  polska policja takich rozkazów nie wykonuje

 3. mgrabas Says:

  http://www.polskaracjastanu.com/2016/04/szok-policja-zabia-niepenosprawnego.html?m=1

 4. mgrabas Says:

  „Norbert Ziętal 18 maja 2016 18.05.2016 Aktualizacja: 18 maja 2016 13:29

  Zdjęto nielegalne tablice z mogił UPA w Przemyślu [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

  Na oryginalnych tablicach pozostały ślady silikonu.Archiwum Urzędu Miejskiego

  Na oryginalnych tablicach pozostały ślady silikonu.

  Zdjęto nielegalne tablice z mogił UPA w Przemyślu [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]Archiwum Urzędu Miejskiego

  Jakiś czas temu ktoś nielegalnie zakleił oryginalne tablice, nowymi, z inną treścią.Norbert Ziętal

  Na nie ma już dwóch tablic, które ktoś nielegalnie zamieścił na mogiłach członków Ukraińskiej Powstańczej Armii na cmentarzu wojennych w Przemyślu – Pikulicach. Na razie nie wiadomo, kto je zdjął.

  Jakiś czas temu na ukraińskim cmentarzu wojennym w Przemyślu – Pikulicach ktoś podmienił tablice na mogiłach członków UPA. Na oryginalne, z imionami i nazwiskami pochowanych, ktoś nakleił nowe. O treści” W tym miejscu zostały pogrzebane szczątki banderowskich bandytów, bestialskich katów, oprawców niewinnych polskich kobiet i dzieci. Pamiętamy”. Zamieszczony został również znak Polski Walczącej.

  Podmianę odkryto w niedzielę.

  Czynności w sprawie wyjaśnienia tej sprawy podjęła policja. Prezydent Przemyśla Robert Choma, któremu administracyjnie podlega cmentarz, zapowiedział wyjaśnienie sprawy, po którym miała zostać podjęta decyzja o dalszym losie nielegalnie przyklejonych tablic. Jednak dzisiaj rano pracownicy Urzędu Miejskiego w Przemyślu zobaczyli, że ktoś zdjął tablice. Oryginalne nie zostały uszkodzone, zostały na nich jedynie ślady silikonu.

  AKTUALIZACJA, godz. 13:12

  Wiemy już co się stało w tablicami z polską treścią, nielegalnie umieszczonymi (przyklejonymi) do mogił na grobach członków UPA na cmentarzu wojennym w Przemyślu.

  To policjanci, oficjalnie, w obecności przedstawiciela Związku Ukraińców w Polsce, we wtorek zdjęli z obu mogił tablice z polską treścią. Zostały one przez policję zabezpieczone. Przemyscy urzędnicy miejscy dopiero przed chwilą od nas dowiedzieli się, że to policjanci oficjalnie zdjęli i zabezpieczyli tablice.

  źródło: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/zdjeto-nielegalne-tablice-z-mogil-upa-w-przemyslu-zdjecia-aktualizacja,10006874/


  Komentarze

  igrek dzisiaj, 07:08

  Policjanci zdjęli, urzędnicy przed chwilą się dowiedzieli. Ludzie o co tu chodzi. Kto tu rządzi i jaka jest rola policji w tym mieście i co robią urzędnicy. Paranoja.

  Pełen podziwu. wczoraj, 22:49

  Szybka reakcja. Aż dziw bierze, że postawiony nielegalnie w Hruszowicach pomnik banderowskich katów i morderców nadal stoi.

  Wołyń1943 wczoraj, 22:49

  Czy Ukraińcy poprawili napis na mogiłach w Porycku, który wbrew przyjętym ustaleniom, zmienili na łagodniejszy? Bo to już chyba ładnych parę lat od tego barbarzyństwa ukraińskiego minęło, i co?

  Jarosław wczoraj, 22:09

  A czy te mogiły są legalne??????- co na to Państwo Polskie W osobie ministra Błaszczaka i Maciarewicza?

  Gość wczoraj, 21:39

  Oczywiście że nie dopuszczą. Po prostu nie będzie zgody na przemarsz czcicieli upa

  (…)

  Wszystkie komentarze

  • mgrabas Says:

   „17.05.2016 14:11

   Lider OUN domaga się przeprosin od MSZ Polski

   Na cmentarzu w Pikuliach oprócz żołnierzy Ukraińskiej Armii Ludowej leżą mordercy z UPA odpowiedzialni m.in. za masakrę w Birczy, gdzie zabili wielu Polaków: mężczyzn, kobiet i dzieci.

   Na ich grobach znajdowały się tablice w języku ukraińskim, mówiące „Powstańcom ukraińskim poległym za wolną Ukrainę 7 stycznia 1946 roku w Birczy” (imiona i nazwiska, pseudonimy oraz daty urodzenia)” oraz „Powstańcom ukraińskim straconym za wolność Ukrainy 22 maja 1947 roku w Lisznej” (imiona i nazwiska, pseudonimy, daty urodzenia).

   Tablice nie oddawały rzeczywistości. Z tego powodu zostały „poprawione” przez polskich patriotów. Umieścili oni odpowiadający prawdzie historycznie napis: „W tym miejscu zostały pogrzebane szczątki banderowskich bandytów bestialskich katów oprawców niewinnych polskich kobiet i dzieci”. Tablicę uzupełnia kotwica Polski Walczącej.

   W związku z tym lider Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów Bogdan Czerwak domaga się oficjalnych przeprosin od MSZ Polski, o czym napisał na swojej stronie na Facebooku.

   „Na groby przymocowano napisy, treść których głosi, że żołnierzy UPA są „bandytami” i „katami, oprawcami niewinnych polskich kobiet i dzieci”, – napisał on.

   „Przypomnę, że UPA jest uznana przez ukraińskie państwo za legalną organizację. Dlatego wyjaśnień z boku miejscowego rządu (w Pikuliach czy Przemyślu) nie wystarczy. Przeprosić musi MSZ Polski. I nie tylko przeprosić. Polacy nigdy więcej nie muszą dopuszczać powtórzeń podobnych incydentów. Inaczej wszystkie frazesy o dwóch „braterskich narodach europejskich” zostaną tylko i wyłącznie frazesami”, – wymaga nacjonalista.

   JAN RADŽIŪNAS

   źródło: http://ndp.neon24.pl/post/131700,lider-oun-domaga-sie-przeprosin-od-msz-polski

 5. mgrabas Says:

  „22 Maj 2016

  Pedały i lesbijki zmusiły Policję do zatrzymania Marysi Kołakowskiej? – Film, na którym widać prowokację ze strony policji – Komu służy Policja w Polsce?

  Prezentujemy film na którym widać prowokację ze strony policji, która atakuje ludzi stojących na przystanku. — Z tłumu wyciągnięto i zatrzymano Marysię Kołakowską, córkę Anny i Andrzeja Kołakowskich

  (…)

  Normalni mieszkańcy Gdańska chcieli zatrzymać marsz zboczeńców z LGBT.

  W pewnym momencie doszło do starć z policją. — Poleciały kamienie i butelki. — Funkcjonariusze zaczęli wyłapywać najagresywniejszych uczestników zadymy. — Wśród zatrzymanych znalazła się też córka Anny Kołakowskiej.

  Maria Kołakowska 19-letnia filigranowa dziewczyna, mimo że według relacji świadków nie zachowywała się agresywnie, została powalona na ziemię i zatrzymana przez funkcjonariuszy.

  — Uczestnicy wydarzeń twierdzą, że była to prowokacja wymierzona w matkę dziewczyny.

  (…)

  – Nie mam pojęcia dlaczego wykręcono mi ręce i potraktowano w taki sposób… stałam spokojnie z moim Tatą na przystanku

  – mówi Maria Kołakowska dziennikarzom portalu Pressmania.pl

  – Nagle ktoś złapał mnie za szyję i przewrócił na ziemię. Leżałam spokojnie, a panowie Policjanci, trochę mnie szarpiąc i wykręcając ręce, założyli kajdanki

  – dodaje dzielna patriotka w rozmowie z Małgorzatą Kupiszewską.

  Małgorzata Kupiszewska: — Policjanci wykręcili ci ręce, bo stawiałaś opór?

  Maria Kołakowska:

  — Nie mam pojęcia dlaczego wykręcono mi ręce i potraktowano w taki sposób… — stałam spokojnie z moim Tatą na przystanku i mówiłam mu, że trochę się boje, że zostanę spałowana — (ponieważ zobaczyłam, że zbliża się w naszą stronę kordon policji).

  Nagle ktoś złapał mnie za szyję i przewrócił na ziemię. Leżałam spokojnie, a Panowie Policjanci trochę mnie szarpiąc i wykręcając ręce założyli mi kajdanki.

  A więc nawet nie zachowywałaś się agresywnie?

  – Można by się zastanowić gdzie tu jest tolerancja, albo raczej gdzie jest ta równość, — bo chyba jedynym jej przejawem jest traktowanie właściwie niegroźnych dziewcząt jak olbrzymich agresywnych mężczyzn.

  Dodam, że nawet nie wznosiłam żadnych okrzyków ponieważ zawsze wydawało mi się to — powiedzmy — zbyt mało delikatne.

  Czemu właśnie ciebie wyciągnięto z tłumu i przewrócono na ziemię?

  – Może Policja postanowiła zaatakować kobietę, bo bali się tego, że nie poradzą sobie z mężczyznami?

  Tego nie wiem, ale muszę przyznać, że i ta okrutna czasem Policja potrafiła później okazać jakieś ludzkie odruchy, — ponieważ doszła do mnie informacja, że miałam zostać na dołku, a Policjanci zrobili, co w ich mocy, aby nie wtrącać mnie jednak do tego lochu.

  Jesteś filigranową dziewczyną, użycie siły było niezbędne?

  – Jak już wspomniałam, — może wydałam im się najłatwiejszą ofiarą no i stałam najbliżej nich.

  Poza tym myślę że użycie takiej siły było zbędne, bo jak się okazało jestem raczej spokojną osobą!

  Czy byłaś blisko manifestacji „zorientowanych inaczej”?

  – Nie, homoparada była od nas w odległości ok 200 metrów, więc nikt z nas nie był nawet w stanie im zagrozić.

  (…)

  (…)”

  Za: http://wzzw.wordpress.com/2016/05/22/%e2%96%a0%e2%96%a0-pedaly-i-lesbijki-zmusily-policje-do-zatrzymania-marysi-kolakowskiej/

 6. mgrabas Says:

  „1 lipca 2016

  Czy to jest polska policja ? Czy ukraińska policja w Polsce ?

  banderyzm 6

  Przemyśl, 30.06.2016r.

  Stowarzyszenie Obrońców

  Pamięci Orląt Przemyskich

  ul. Kornela Ujejskiego 3

  37-700 Przemyśl

  Komenda Miejska Policji

  w Przemyślu

  ul. Boh. Getta 1

  37-700 Przemyśl

  Dot: Doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 250 K.K. oraz innych antypolskich działań.

  Stowarzyszenie Obrońców Pamięci Orląt Przemyskich w Przemyślu jest oburzone postawą przemyskiej Policji w dniu 26.06.2016r. podczas pochodu ukraińskich nacjonalistów w Przemyślu pod przykryciem „religijnej procesji”. Demonstrowana przez Policję wrogość do gromadzących się polskich patriotów, a ochranianie tych wrogich Polsce i Polakom bojówek nacjonalistów ukraińskich, jest postawą haniebną i nie godną munduru polskiego policjanta.

  Postawa policjantów jest tym bardziej niezrozumiała w świetle naszego listu z dnia 17.05.2016r. podpisanego wspólnie z innymi organizacjami, w których naświetlaliśmy prawdziwe tło tych corocznych demonstracji banderowskich w Przemyślu. Ani odpowiedzi na ten list ani podjętych działań ze strony Władz Miasta i Policji w kierunku ukrócenia tych banderowskich demonstracji nie podjęto. Ściągnięto za to do miasta setki policjantów, których zachowanie żywo przypominało nam represjonowanym działaczom „Solidarności” szturmy bojówek ZOMO. Widać, że wpływy nacjonalistów ukraińskich w przemyskiej Policji są ogromne, a polskich patriotów ma się za nic!

  W tej sytuacji te hordy postbanderowskie czują się bezkarnie i jawnie demonstrują swoją wrogość do Polski i Polaków.

  Przebieg tego marszu i zdarzenia zaistniałe w jego trakcie wskazują na szereg naruszeń polskiego prawa przez uczestników marszu i jego organizatorów. Oto niektóre z nich:

  1. Zaraz po wyjściu z kościoła garnizonowego (bezprawnie użytkowanego przez Ukraińców jako grekokatolicka katedra) demonstranci ukraińscy nie śpiewali pieśni religijnych lecz „hymn banderowski”. Co z tego, że na czele tego banderowskiego marszu szły osoby duchowne, którym powinno zależeć, by nadać temu marszowi przynajmniej pozory uroczystości religijnej, ale nikt nie przerwał tej banderowskiej pieśni. Jakże by mogli przerwać, skoro ich duchowni poprzednicy z lubością święcili noże „na Lachiw” (na Polaków). Gdzie była polska policja? Odpowiedź jest prosta – pilnowała polskich patriotów, by Ci nie mogli pokrzyżować planów tej banderowskiej zgrai. Ten „hymn” banderowski został ponownie odśpiewany na zakończenie tego, pożal się Boże, zgromadzenia.
  2. Osoby biorące udział w marszu często były ubrane w stroje o nazistowsko – banderowskich barwach czerwono – czarnych a „weterani” banderowscy z lubością demonstrowali na marynarkach odznaczenia banderowskie. Gdy polscy patrioci wskazali, otaczającym ich policjantom, te demonstrowane elementy strojów o czerwono – czarnych barwach, policja nie zareagowała. Rozgoryczeni postawą Policji Polacy dokonali obywatelskiego zatrzymania jednego z demonstrantów tych, zakazanych polskim prawem, barw czerwono – czarnych – Policja rzuciła się na Polaków – chroniąc te banderowskie symbole. Czy to brak wiedzy, czy instrukcje od przełożonych, którzy wtórują próbom polskich Władz o brataniu się z Ukraińcami, choć oni plują nam w twarz?!
  3. Na cmentarzu dowiedzieliśmy się, jacy to „goście” zaszczycili swoją obecnością tę „religijną procesję”. Poza prezesem Związku Ukraińców w Polsce, który to Związek razem z b-pem Martyniakiem został nazwany przez innego Ukraińca Wiktora Poliszczuka „piątą kolumną OUN-UPA w Polsce”, brali, gorąco witani, przedstawiciele takich ukraińskich organizacji nacjonalistycznych jak: „Swoboda”, „Nadsanie”, kilka oddziałów z woj. lwowskiego oraz tzw. „Prawy Sektor”. Te wszystkie organizacje (partie) demonstrują bez żenady, swoje banderowskie sympatie i zawziętą antypolskość. Organizacja „Nadsanie” słynie z ciągłego podnoszenia rewizji polskich granic i chęci przyłączenia Przemyśla do Ukrainy. Takich to „gości”, za zgodą polskich władz i policji zgromadziło to, upokarzające Polaków, zgromadzenie.
  4. Z ust Ukraińców biorących udział w przemarszu słyszeliśmy okrzyki „jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi” – parodiujące słowa hymnu polskiego. Czy Policja zareagowała – nie! Policja była zajęta pilnowaniem polskich patriotów. Doczekaliśmy się demokracji, nie ma co! W Warszawie grasują bojówki KODu, a w Przemyślu banderowcy! Tak trudno doczekać czasów, by organy porządku publicznego szły w jednym szeregu z patriotami polskimi.
  5. Szczytem bezczelności ze strony uczestników marszu było zachowanie Przewodniczącego Ukraińskiej Rady Ochrony Pomników Walk i Męczeństwa Światosława Szeremety (ranga ministra). Ten wysoki urzędnik państwa ukraińskiego wołał do Polaków „Kreml wam zapłacił pieniądze”. Podobne okrzyki maszerujący tłum kierował pod adresem innych Polaków: „Putin wam płaci”, „Przyszliście tu za pieniądze Putina”, itp. Te okrzyki padały także pod adresem Prezesa naszego Stowarzyszenia, który jako dziecko przeżył mordy UPA. Pan Szeremeta zaczął grozić koledze Majkowskiemu (którego nie było na demonstracji) o poważnych dla niego kłopotach na Ukrainie! Co na to Policja? Policja nie reagowała! Pan Szeremeta powinien mieć zakaz wjazdu do Polski.

  Opisane wyżej przypadki naruszenia polskiego prawa przez postbanderowskie bojówki są udokumentowane na filmach, są dowody świadków naocznych. Liczymy na zdecydowane śledztwo w tej sprawie, pociągnięcie winnych (także policjantów) do odpowiedzialności karnej, a w przyszłości do zakazania takich pochodów w Przemyślu.

  Zwracamy się do Organizacji Patriotycznych, Kresowych i Kombatanckich w Polsce o wsparcie nas w tym działaniu, by zmusić polskie Władze (w tym Władze m. Przemyśla) do zaprzestania tolerowania banderyzmu i ukrócenia ich samowoli w Polsce.

  Jedno z haseł niesionych przez polskich patriotów brzmiało „Banderowscy i ich dzisiejsi zwolennicy – precz z Polski”. To hasło powinno zobowiązywać wszystkie Polskie Władze.

  Za Zarząd:

  PREZES

  inż. Stanisław Żółkiewicz”

  źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/czy-to-jest-polska-policja-czy-ukrainska-policja-w-polsce/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s