„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam

„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam

Fot: Krystian Maj/FORUM

Prezes Fundacji Estera poinformowała, że na jej apel o pomoc przy działaniach na rzecz delegalizacji islamu w Polsce odpowiedziało wielu prawników. Zdaniem Miriam Shaded „trzeba walczyć ponieważ trwa islamizacja Europy”.

W programie „Fakty po Faktach” w TVN 24 Miriam Shaded podkreśliła, że

„islam jest niezgodny z polską konstytucją. Mamy wolność wyznania i religii, ale islam nie daje tej wolności wyznawcom i niewiernym. Jeśli ktoś jest odstępcą od wiary, to grozi mu śmierć. Jeśli ktoś jest niewiernym, to są wersy nawołujące do walki z niewiernymi oraz do mordów”.

Jej zdaniem trwa „wojna, którą toczymy z islamem. Trwa islamizacja Europy i trzeba po prostu walczyć, bo inaczej w ciągu kolejnych lat będziemy mieli dużo większe problemy”. Shaded chce delegalizacji islamu, gdyż opowiada się w jej przekonaniu za „systemem totalitarnym”.

Prezes Estery zapewniła, że zgłaszają się prawnicy chcący pomóc w zdelegalizowaniu islamu w Polsce.

Odmiennego zdania był zaproszony do TVN24 wraz z Shaded, „tęczowy” działacz Krystian Legierski: „Rozumiem, że robi to pani ze szlachetnych pobudek, ale wykonanie takiego ruchu jest przyznaniem, że radykalni islamiści i fanatycy islamscy wygrywają”.

Zasiadający w Radzie Programowej Polskiego Radia (zastępca przewodniczącego) z rekomendacji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Legierski przywołał przykład polskich Tatarów, którzy jak podkreślił nikogo nie mordują. ­- Tatarzy są uważani za sektę przez muzułmanów – odpowiedziała Shaded.

Do mojego rozmówcy ze środowisk LGBT, jak widać nie dotarło to, iż broni ideologii, która jak zostanie wprowadzona to będzie mu groziła kara śmierci i zostanie ukamieniowany [..]

– skomentowała na FB spotkanie z Legierskim.

Źródło: wPolityce.pl/TVN24

luk

za: http://www.pch24.pl/na-apel-odpowiedzialo-wielu-prawnikow–miriam-shaded-chce-delegalizowac-islam,41620,i.html

Reklamy

Jedna odpowiedź to “„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam”

 1. mgrabas Says:

  „Czwartek, 3 marca (21:15)

  Przejęto mundury dla dżihadystów. MSW Hiszpanii: Można byłoby w to ubrać armię

  Hiszpańska policja przejęła w portach w Walencji i Algeciras 20 tys. mundurów i innych akcesoriów wojskowych przeznaczonych dla bojowników dżihadystycznego Państwa Islamskiego i związanego z Al-Kaidą Frontu al-Nusra. Informację przekazały władze w Madrycie.


  Zdjęcie udostępnione przez hiszpańskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych /Ministerio del Interior /

  Aby nie wzbudzać podejrzeń, w dokumentach celnych zadeklarowano, że kontenery zawierają „odzież używaną”. W te mundury „można byłoby ubrać armię, która byłaby doskonale przygotowana do walk” – czytamy w oświadczeniu ministerstwa spraw wewnętrznych. Mundury ważyły pięć ton.

  Otwarcie kontenerów było częścią operacji antyterrorystycznej z 7 lutego, gdy aresztowano siedmiu członków komórki dżihadystycznej, podejrzewanych o udzielanie logistycznego i finansowego wsparcia grupom terrorystycznym działającym w Syrii i Iraku.

  W ramach operacji „zneutralizowano bardzo aktywną i skuteczną siatkę biznesową, której głównym celem było zaopatrywanie, utrzymywanie i wzmacnianie” struktur zbrojnych Państwa Islamskiego, poprzez stałe dostawy materiałów wojennych – dodano w oświadczeniu.

  Aresztowani ukrywali swą działalność pod pozorem pomocy humanitarnej dla mieszkańców obszarów wojennych. W rzeczywistości dostarczali akcesoria wojskowe, pieniądze, sprzęt elektroniczny i transmisyjny, broń oraz materiały do produkcji bomb na tereny kontrolowane przez dżihadystów.

  (abs)

  (pap)”

  za http://www.rmf24.pl/raporty/raport-swiat-kontra-panstwo-islamskie/najnowsze-fakty/news-przejeto-mundury-dla-dzihadystow-msw-hiszpanii-mozna-byloby-,nId,2156551

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s