Kapitan kontrwywiadu wojskowego LWP, mój przyjaciel, Michał Jarzyński a wolność słowa w zgnojonej i zniewolonej III Rzydopospolitej

„(…) wyrażam moje oburzenie haniebnymi praktykami dintojry – zmuszaniem ludzi wbrew własnemu sumieniu do wyrażania „ubolewania” z powodu publikowania przez nich ich tekstów (…)”

opolczyk

blog polski

.

temida

dintojra

.

Dintojra łódzka nakazała mojemu przyjacielowi, byłemu kapitanowi kontrwywiadu wojskowego LWP, Michałowi Jarzyńskiemu mieszkającemu w Łodzi, usunięcie z jego internetowej strony tekstu pt. „Psychiatria wojskowa”. Ponadto dintojra chce go upokorzyć zmuszając go absurdalnym wyrokiem do zamieszczenia na jego stronie  przeprosin za rzekomo opublikowaną przez niego „nieprawdę” i „oszczerstwa”. Michał Jarzyński musi nawet wyrazić „ubolewanie” z powodu tego, że takie treści publikował. Dodatkowo musi zapłacić karę 5 tys. złotych oraz pokryć koszta sądowe w wysokości 1300 zł.

.

W tym miejscu oddaję głos Michałowi Jarzyńskiemu:

.

„W Polsce ostatnio wolność słowa też jest blokowana. Robione , to jest tym razem rękami sędziów sądów powszechnych , którzy nieprawomyślnych każą pod pretekstem naruszenia dóbr osobistych . Za wszystkim stoją służby specjalne oraz ich agentura , która robi za „słupa”. Chodzi o to , by nieprawomyślnych zneutralizować, upokorzyć, skompromitować oraz dokuczyć im pod względem finansowym. Jak to się ma do praw człowieka…

View original post 2 237 słów więcej

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Kapitan kontrwywiadu wojskowego LWP, mój przyjaciel, Michał Jarzyński a wolność słowa w zgnojonej i zniewolonej III Rzydopospolitej”

  1. mgrabas Says:

    http://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=141

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s