Neobanderowskie fundacje w Polsce: „Euromajdan Warszawa” i „Otwarty Dialog” finansowane i obdarowywane przez żydowskiego miliardera Sorosa i wspierane przez „polskie” władze.

Ukrainka z fundacji Otwarty Dialog, jaka zbiera na broń i sprzęt dla Ukraińców kasę w Polsce. W 2014, w udzielonym wywiadzie, opowiadała jak to UPA dzielnie walczyła o wolność z Rosjanami  Niemcami, Węgrami i Polakami. Na swojej stronie opisując pobyt w Gdańsku stwierdziła, że to ładne niemieckie miasto. Fundację te wspierają także władze Warszawy, dając im do użytkowania za darmo w Warszawie lokal na Nowym Świecie o ogromnej powierzchni, którego szacunkowy koszt wynajęcia oscylowałby ok. 2 mln/mc, dorzucają też fundusze na działalność… ”

Trak said
Ten „Otwarty Dialog” zajmuje lokal po kawiarni „Nowy Świat’ w której występowali prowadząc kabaret „Dudek” Dziewoński, Gołas i inni i padła. Kawiarni nie ma jest dialog. http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,12734659,kawiarnia-nowy-swiat,,5.html

wanda said
Nie pozwólmy w Polsce na odrodzenie banderyzmu, na propagandę upowską!
Na Ukrainie karane jest głoszenie prawdy o zbrodniach UPA.
Nie zapominajmy o Rzezi na Wołyniu; ani tysięcy bestialsko zamordowanych na Lubelszczyźnie, Zamojszczyźnie, Hrubieszowie, Rzeszowie, Przemyślu…
W Poturzynie 1 kwietnia 1944 r. ludobójcy SS Galizien – OUN – UPA zamordowali 162 Polaków…
W tej liczbie ofiar, moją ciotkę zarąbali siekierą, jej kilkuletnia córka ukryta pod łóżkiem straciła mowę, całe życie cierpiała, pamiętając zbrodnię. Jest tablica upamiętniająca tę rzeź Polaków.
Mówi dr Popek: – W ten dzień zginęło ok. 2 500 Polaków ….Wieczorem po rzezi w lesie pod Sokołem odbyła się zabawa ludności ukraińskiej świętującej pozbycie się Polaków. (…)”

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Neobanderowskie fundacje w Polsce: „Euromajdan Warszawa” i „Otwarty Dialog” finansowane i obdarowywane przez żydowskiego miliardera Sorosa i wspierane przez „polskie” władze.”

  1. mgrabas Says:

    Zbrodnia w Ostrówkach

    http://www.wikiwand.com/pl/Zbrodnia_w_Ostr%C3%B3wkach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s