Kierowanie i śledzenie za pomocą żarówek LED

Opublikowano Styczeń 20, 2016 Przez a303

Bardzo przypomina science-fiction.

1- Decyzja rządu Federacji Rosyjskiej z dnia 28.o8.2015 roku, nr 898, „O wprowadzeniu zmian do punktu 7 przepisów ustanawiających wymogi energetycznej efektywności towarów, robót i usług przy realizacji zakupów dla zaspokojenia państwowych i municypalnych potrzeb”.

Zgodnie z Decyzją rządu FR w zakupach państwowych dla instytucji państwowych można nabywać tylko oświetlenie typu LED. 

2- Został stworzony „li-fi” superszybki internet na diodach typu LED.

http://www.bbc.com/russian/science/2013/10/131029_li_fi_technology

http://cameralabs.org/4330-tekhnologiya-li-fi-ultra-skorostnoj-besprovodnoj-internet-cherez-svet-ot-lampochki

a22

Oświetlenie typu LED we wszystkich państwowych instytucjach i na ulicach będzie podłączone do internetu.

Mój apel do wszystkich, którzy rozumieją niebezpieczeństwo implantacji człowiekowi mikrochipów w celu sterowania jego światopoglądem, pamięcią, finansami i zdrowiem:

Przyjaciele, nie kupujcie ani żarówek ani oświetlenia typu LED i nie zamieniajcie starego podłączenia internetowego na internet światłowodowy! Wkraczamy w przyszłość kiedy ludzką twarz naszych dzieci można ochronić tylko poprzez odrzucenie nowego postępu internetowego.

Za: http://protivkart.org/main/7481-upravlenie-i-slezhka-za-lyudmi-cherez-svetodiodnye-svetilniki.html

Data publikacji: 20.01.2016

Nadesłał Borys

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kierowanie-i-sledzenie-za-pomoca-zarowek-led-2016-01

 

Reklamy

Komentarze 4 to “Kierowanie i śledzenie za pomocą żarówek LED”

 1. mgrabas Says:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/technologie-antychrysta-pod-murami-kremla-2016-01

 2. mgrabas Says:

  Opublikowany 30.12.2013

  /Tłumacz Google/

  W niedalekiej przyszłości, wszyscy mieszkańcy Federacji Rosyjskiej muszą być wszczepione tak zwane „elektroniczne urządzenia wielofunkcyjne” lub mikroprocesorów.

  Tymczasem kolejność wszczepiania chipów do mózgu obywateli Rosji zostało podpisane przez rząd Federacji Rosyjskiej. Chodzi o zarządzeniu Ministerstwa Przemysłu i №311 z dnia 7 sierpnia 2007 roku „O zatwierdzeniu strategii rozwoju przemysłu elektronicznego w Rosji na okres do 2025 roku” oraz jej załączników „Strategia rozwoju przemysłu elektronicznego w Rosji na okres do 2025 roku”.

  Tomy i źródeł finansowania chipizatsiya Strategia 2007-2025 (w cenach odpowiednich lat), w tym:
  Etap 1 49442220000 rubli, w tym: .. (2007 – 2011) 30,478,320,000 rubli .. budżet federalny;
  Etap 2 63250000000 rubli, w tym: .. (2012 – 2015) 38,916,000,000 rubli .. budżet federalny;
  Etap 3 115,000.0 – 135,000.0 mln rubli (2016 – 2025), w tym: .. 70000.0 – 80.000,0 mln rubli .. budżet federalny.

  Którędy będzie chipizatsiya w Rosji?
  1. Pierwszym krokiem – tworzenie dokumentu z chipem, na którym przechowywany jest szereg szczegółowych informacji na temat osoby, pod auspicjami wygody, nie jest konieczne zbieranie referencji, masz 10 dokumentów, klucz prywatny do wszystkiego.
  2. Stopniowo, chip będzie w stanie zapłacić za towary i usługi. Karty kredytowe są wygodne, ponieważ sprawa, dlaczego nie przywiązać do chipa?
  3. Wszczepienie układu w organizmie człowieka mogą pojawić się w tym samym czasie z możliwości płacenia za towary i usługi. Tak, trochę kontrowersyjne, ale nie ma teraz karetka natychmiast będą w pełni poinformowani o zdrowie człowieka, aw przypadku katastrof Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych znajdzie cię na GLONASS.
  4. ankiety chipizatsiya. Pobieranie wynagrodzenia, zakup produktów w sklepie, płacisz taksówką lub metrem – w całym układzie. Dlaczego potrzebne są pieniądze, jeśli to będzie możliwe dla wszystkich, aby kupić kredyty. Wszystko szybko i łatwo.

  Fragment z Apokalipsy świętego Jana Ewangelisty (Apokalipsy):
  „I sprawia, że ​​wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolnych i niewolników, otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, kto miał .. znak towarowy lub nazwa zwierzęcia lub liczby jego imienia Oto mądrość, kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka, a liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć „(Obj 13: 16-18) ….

 3. mgrabas Says:

  „May 25 2016

  NBC News: Pewnego dnia będziemy czipować wszystkie nasze dzieci

  Economic Collapse, opr. G

  Czy pozwoliłbyś wszczepić chirurgicznie swojemu dziecku mikro-czipa, by było bardziej bezpieczne? Robi się to obecnie na szeroką skalę zwierzętom. Szokujący raport lokalnego NBC News promuje ideę, że jeśli jest to dobre dla naszych zwierząt, to powinno być to zrobione w stosunku do naszych dzieci.

  W raporcie nawet pyta się rodziców: „jak daleko byś się posunął, by sprawić, że twoje dzieci są bezpieczne?”. Oczywiście, większość rodziców chce, by ich dzieci były bezpieczne, ale mikro-czip pozwoli władzom na ich śledzenie. Do czego doprowadzi w końcu ta technologia? Oto raport telewizji NBC News:

  W wideo mówi się, że dzieciom można wszczepić mikro-czipy „rozmiaru ziarnka ryżu”, a ryzyko zdrowotne z tym związane jest „bardzo małe lub żadne”.

  Na końcu raportu dziennikarka przekonuje, że w końcu „każdy może mieć wszczepione te czipy”.

  Raport cytuje eksperta od spraw elektroniki, Stuarta Lipoff’a, który twierdzi, że mikro-czipowanie dzieci jest bezpieczne i nieuniknione.

  „Ludzie powinni być świadomi, że testowanie teraz się odbywa. Wojskowość nie tylko poddaje to próbie, ale też wykorzystuje ich [mikro-czipów] właściwości. To nie jest sprawa tego, czy to się stanie, tylko kiedy.”

  Oczywiście, jeśli mikro-czipowanie na szeroką skalę się zacznie, to będzie to na początku czysto dobrowolne. Ale kiedy ludzie zaadoptują ten pomysł, rząd łatwo uczyni to obowiązkowym.

  Wyobraź sobie świat, gdzie fizyczna gotówka to przeszłość, a ty nie mógłbyś kupować, sprzedawać, pracować lub otworzyć konto w banku bez wydanego przez rząd mikro-czipa identyfikacyjnego.

  Tymczasem prawdopodobnie nikt nie słyszał o sekretnym spotkaniu, które obyło się w zeszłym miesiącu, w którym uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli największych finansowych instytucji w Stanach Zjednoczonych. Byli reprezentanci korporacji Nasdaq, Citigroup, Visa, Fidelity, Fiserv i Pfizer. Przedsiębiorstwo o nazwie Chain przedstawiło technologię, która przekształci dolary amerykańskie w kapitał „czysto cyfrowy”. Ta „rewolucyjna” technologia ma kompletnie zmienić sposób, w jaki używamy pieniędzy, a to ma reprezentować potężny krok w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego.

  Informacja pochodzi z serwisu agencji Bloomberg [Wewnątrz sekretnego spotkania, gdzie Wall Street testowało cyfrową gotówkę (Inside the Secret Meeting Where Wall Street Tested Digital Cash)].

  Jeśli to ma być nowy system, który jest dobry dla społeczeństwa, to dlaczego został ujawniony podczas sekretne spotkania dla bankierów z Wall Street? Czy jest coś więcej, o czym się nie dowiedzieliśmy?”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2016/05/25/nbc-news-pewnego-dnia-bedziemy-czipowac-wszystkie-nasze-dzieci/

 4. mgrabas Says:

  „19 czerwca 2016

  Armia USA chce chipów dla wszystkich ludzi na planecie!

  Niedawno przedstawiciele amerykańskiej armii spotkali się z Zoltanem Istvanem- znanym amerykańskim transhumanistą, pisarzem i filozofem a przy okazji kandydatem na Prezydenta USA. Jak podaje interiatech, na spotkaniu omawiano kwestę wszczepiania chipów śledzących wszystkim ludziom na Ziemi.

  Powoli wkraczamy w fazę, która do tej pory kojarzyła się z tzw. teoriami spiskowymi, jak się okazuje coraz więcej z nich staje się nie teorią a praktyką.

  Kontrola absolutna będzie możliwa dzięki niewielkim odbiornikom GPS w postaci CHIPA, którego pod skórą będą mieli wszyscy ludzie na naszej planecie.

  Większość z nas już teraz, na co dzień korzysta z urządzeń, które mogą zostać stosunkowo łatwo namierzone w razie potrzeby. Rosnące zagrożenie terrorystyczne nie może być opanowane bez odpowiednich zabezpieczeń- stwierdzają naukowcy.

  Zoltan Istvan ma stworzyć chip GPS, który pozwoli śledzić nas 24 godziny na dobę. Nad ich rozwojem będzie pracowała DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) ta sama agencja, która zapoczątkowała rozwój internetu.

  Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony USA rozwija też wojskowo-naukowy program pogodowy HAARP. Oficjalna nota HAARP podaje, że jest to: „Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego„.

  Wspomniane już tzw. teorie spiskowe i ich twórcy oskarżają HAARP m.in o:wykorzystanie jej jako broń elektromagnetyczną, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze; broń geofizyczna, która może powodować np.trzęsienia ziemi i tsunami; a także jako urządzenie mogące sterować ludzkimi myślami.

  Z łatwością można uzupełnić swoją wiedzę w internecie o obu programach, jednak dla nas ważną kwestią wydaje się chęć zachipowania w pierwszej kolejności wszystkich żołnierzy. Czy polscy żołnierze pod dowództwem amerykańskim również będą temu podlegać?

  Mikrochipy mają zwiększyć zdolność bojową żołnierz podaje US Navy ale dla ludzi cywilnych również to będzie krok ku lepszemu. Jako przykład doskonałego wykorzystania plusów wynikających z posiadania chipa podają zaginięcia dzieci.

  „Gdyby 2-letnie dziecko miało wszczepiony nadajnik GPS, albo pod postacią tatuażu, można by błyskawicznie je namierzyć i mieć z powrotem w ciągu 2-3 minut. Jako ojciec dwójki dzieci, jestem wielkim zwolennikiem projektu chipowania ludzi, podobnie jak otrzymuje się szczepionki. Procedura implantacji chipu trwa ok. 60 sekund – urządzenie jest wielkości ziarenka ryżu. Musimy pozbyć się obaw przed koniecznością wprowadzenia technologii do naszych ciał. Od tego zależy nasze bezpieczeństwo” – podsumował Zoltan Istvan.”

  źródło: http://znews.pl/2016/06/19/armia-usa-chce-chipow-dla-wszystkich-ludzi-na-planecie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s