ZAGROŻENIE DLA POLSKI I POLAKÓW – PLAN OKUPANTA


od mg: jak to jest możliwe, że współczesnym Polakom można wmówić, narzucić i odebrać wszystko?

wytłumaczenie tego pozornego paradoksu ilustruje eksperyment przeprowadzony w XIX wieku przez francuskiego uczonego: do przygotowanych zawczasu dwóch zbiorników, z których jeden zawierał wrzątek a drugi wodę w temperaturze pokojowej, wrzucił on dwie żaby; żaba, która wpadła do ukropu natychmiast wyskoczyła ze zbiornika, natomiast druga pozostała w chłodnej wodzie, która była niepostrzeżenie, stopniowo podgrzewana – po odpowiednio długim czasie druga żaba została w ten sposób ugotowana

można KRZYWDZIĆ nas bezkarnie

?

Reklamy

Komentarzy 19 to “ZAGROŻENIE DLA POLSKI I POLAKÓW – PLAN OKUPANTA”

 1. mgrabas Says:

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/04/antypolskie-i-antykatolickie-decyzje-prezesa-kaczynskiego-i-pis/

 2. mgrabas Says:

  http://piotrbein.wordpress.com/2015/12/21/2014-prezes-pis-utrwala-wladze-mniejszosci-zydowskiej-w-polsce/

 3. mgrabas Says:

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/10/gazeta-polska-podporzadkowana-tzw-polityce-wschodniej-braci-kaczynskich/

 4. mgrabas Says:

  Polacy nie wychodźcie na ulice! Dr Zbigniew Kękuś ostrzega.

  Opublikowany 09.01.2016

  • mgrabas Says:

   „E.C. said
   2016-01-01 (piątek) @ 09:31:14

   ROZLICZYC WSZYSTKIE AFERY PO-PSL-PIS_-SLD- UW/PC ORAZ SLUZALCZE
   PROSTYTUTKI MAFII ZYDOWSKIEJ- PRAWNICZEJ-MEDIALNEJ-ITP.
   AFERZYSTOW POSADZIC I SKONFISKOWAC IM MIENIE,
   WAKATY W PARLAMENCIE UZUPELNIC BEZPARTYJNYMI FACHOWCAMI
   ZMIENIC KONSTYTUCJE I WYSTAPIC Z UE,NATO, MIN.O POLOWE ZMNIEJSZYC ILOSC PARLAMENTARZYSTOW I RADNYCH ORAZ ICH UPOSAZENIA,DOZWOLONA JEDNA KADENCJA,ZAKAZ FINANSOWANIA PARTII Z BUDZETU,LIKWIDACJA PRZYWILEJOW I PRZEDAWNIENIA PRZESTEPSTW RZADZACEJ MAFII,
   CZYSTKA W MEDIACH,WYMIARZE SPRAWIEDLIWOSCI,SPOLKACH SKARBU PANSTWA-TOTALNE ODŻYDZENIE KRAJU,DEPORTACJA ŻYDOWSKICH ŁAJDAKÓW NA UKRAINĘ-NIECH WSPIERAJĄ BRACI,SZMATY/DEGENERACI,
   POZWY O WYPŁATĘ MILIARDÓW ODSZKODOWAŃ PRZEZ IZRAEL/NIEMCY ZA POPELNIONE ZBRODNIE Z RABUNKIEM I WYŁUDZENIE NIENALEŻNYCH ODSZKODOWAŃ ORAZ SZKALOWANIE POLAKÓW”

   zrodlo: http://marucha.wordpress.com/2015/12/31/lista-nierealnych-zyczen-na-nowy-rok/#comment-540511

 5. mgrabas Says:

  http://piotrbein.wordpress.com/2016/01/13/litwini-wyjezdzaja-zniecheceni-do-sluzby-w-wojsku/

 6. mgrabas Says:

  „środa, 13.01.2016, 16:18 Napisane przez gach

  Zdrajcy i donosiciele zdali egzamin! Komisja Europejska objęła nadzorem Polskę!

  Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans poinformował, że Polska została objęta procedurą kontrolną z uwagi na zachwiany proces demokracji w kraju.


  fot: Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans

  – Podjęliśmy decyzję, że KE podejmie wstępną ocenę tej kwestii w ramach decyzji o rządach prawa. Podjęliśmy tę decyzję na podstawie wiadomości, które mówią, że decyzje TK nie są szanowane i wypełniane. To jest poważny problem w każdym państwie UE – powiedział Timmermans.

  Dodał:

  – Gwarantowanie rządów prawa w całej UE jest podstawowym zadaniem KE. Wyrażamy zaniepokojenie niedawnymi wydarzeniami w Polsce. Prosiliśmy polskie władze o informacje, jeszcze w poprzednim roku i wtedy rozmawialiśmy o tych wydarzeniach. Dziś omawialiśmy głównie sprawę Trybunału Konstytucyjnego. Wygląda na to, że TK podjął decyzje, które w tej chwili nie są wypełniane przez inne organa państwa. Są środki, które podjęły obecne władze, które mocno ingerują w sposób funkcjonowania TK — mówił wiceszef KE.

  Premier Beata Szydło zaznaczyła, że Polska jest gotowa do współpracy i dialogu. Potwierdza to również wiceszef polskiej dyplomacji Konrad Szymański:

  – Wsłuchałem się bardzo dokładnie w to, co mówił wiceprzewodniczący Timmermans. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że najczęściej używanym słowem w całym tym przedstawieniu Komisji, jest słowo „dialog”. My jesteśmy zainteresowani dialogiem. Wydawało nam się do tej pory, że dotychczasowy dialog wyjaśnił wszystkie wątpliwości, ale rozumiem, że jakieś wątpliwości jeszcze pozostały. Jesteśmy otwarci na to, żeby odpowiedzieć na wszystkie kolejne pytania, które – jak rozumiem – niedługo pojawią się w Warszawie – mówił na spotkaniu z dziennikarzami Konrad Szymański.

  Warto zaznaczyć, że „za” objęciem Polski specjalnym nadzorem głosowała polska komisarz Elżbieta Bieńkowska…

  źródło: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5076-zdrajcy-i-donosiciele-zdali-egzamin-komisja-europejska-objela-nadzorem-polske

 7. mgrabas Says:

  „Styczeń 13, 2016 Daniel Witowski

  Robert Winnicki składa projekt ustawy znoszącej ustawę „o bratniej pomocy”!

  W dniu dzisiejszym prezes RN – Robert Winnicki złożył do laski marszałkowskiej projekt ustawy znoszącej ustawę nr 1066 tzw. „o bratniej pomocy”.

  „Projekt ustawy o uchyleniu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” to pełny tytuł druku, jaki trafił dzisiaj do Marszałka Sejmu. Jego sednem jest zapis o utracie mocy ustawy z dn. 7 lutego 2014 r.
  W uzasadnieniu projektu ustawy czytamy, że druk nr 1066 zawiera błędne umotywowanie – wbrew twierdzeniom ustawodawcy nie wiąże się on z implementacją prawa unijnego, więc jego uchwalenie nie było konieczne. Jego treść wzbudza natomiast ogromne kontrowersje i uzasadnione obawy, bowiem umożliwia podejmowanie interwencji i akcji na terytoirum RP z wykorzystaniem m.in. broni palnej przez zagranicznych funkcjonariuszy. W dokumencie złożonym dziś przez Roberta Winnickiego możemy także przeczytać, że druk sejmowy nr 1066 spotkał się z ogromną krytyką społeczną, na co wpływ mają także „jak najgorsze skojarzenia historyczne”.

  Pełna treść projektu ustawy złożonego dzisiaj do Marszałka Sejmu:

  Projekt ustawy o uchyleniu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

  źródło: http://ruchnarodowy.net/ruch-narodowy-sklada-projekt-ustawy-znoszacej-ustawe-o-bratniej-pomocy/

 8. mgrabas Says:
 9. mgrabas Says:

  http://piotrbein.wordpress.com/2016/01/15/minister-rozwoju-rfn-do-europy-zmierza-8-10-mln-migrantow/

 10. mgrabas Says:

  http://niezalezna.pl/75021-taharrush-czyli-muzulmanska-zabawa-kobieta-dotarla-do-europy-razem-z-imigrantami


  i kilka wybranych komentarzy:

  „pozdrowienia z Anglii | 15.01.2016 [18:10]
  Ja mieszkam w Anglii od 24 -lat,trzy lata pracowałem z Arabami w Afryce!I w Anglii od lat się z nimi stykam.Taką mam pracę! Ogólnie z muzułmanami.I do MOJEJ ŚMIERCI NIKT MNIE NIE PRZEKONA ŻE TO SĄ LIDZIE.Niejedno zwierze ma więcej inteligencji i jest łatwiejsze do ucywilizowania niż TAMTO COŚ.I niech BÓG CHRONI POLSKĘ I POLAKÓW PRZED PRZYJMOWANIEM MUZUŁMANÓW Z KRAJÓW ARABSKICH LUB Afryki.Pracuję z Czeczenami i z muzułmanami z byłej Jugosławii. Różnica w mentalności między nimi a muzułmanami z Afryki,Azji czy tymi z Maghrebu lub Egiptu jest jak między dniem a nocą”

  „Sinus-PL | 15.01.2016 [18:09]
  My też mamy bardzo ciekawą „zabawę” znaną szerzej w Polsce przed setkami lat. Chodzi mianowicie o wbijanie na pal. Każdego muslima który dopuścił się gwałtu na europejce powinno się wbijać na pal. Nie ma litści dla muzułmańskich gwałcicieli.”

  „vwlodek | 15.01.2016 [17:29]
  Niemieckie media przerwały milczenie i mówią otwarcie o przestępstwach dokonywanych przez tzw. uchodźców,jednak inwazja islamskich bojowników państwa islamskiego trwa w najlepsze.W dwóch tygodniach stycznia przybyło ich 50 tys. tylko do Niemiec.
  A kanclerz Merkel dalej twierdzi,że nie pozwoli na ograniczenia dotyczące azylu.Do czego to doprowadzi wiadomo, krytykę jej polityki słychać już ze wszystkich stron,ale matka wszystkich islamistów nie pozwala na żadną dyskusję.
  Dla mnie było od początku jasne,że to nie decyzja Merkel pozwalająca na niekontrolowaną inwazję islamistów na Europę.Kto zmusił ją do podjęcia takiej decyzji również wiadomo.
  Ciekawi mnie opinia internautów na ten temat.”

  „hindi | 15.01.2016 [18:35]
  zaplanowano to już tworząc unię europejską (nie napiszę z dużej litery nigdy więcej) niejaki Kalergi, tu masz jego plan http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06
  a realizacja to Bank Światowy bo to oni wydają rozkazy Merkele, Soros to tylko część tej układanki. Skoro Europę przejęli lewacy (nie lewica) a lewaków finansuje Soros, to kto wydaje rozkazy Makreli. Niemcy piszą, że głosowali na CDU/CSU bo to konserwatyści i obrócili się o 180 stopni, tak jak nasz rudy clown co miał nie klękać przed księdzem, a wcześniej brał ślub w kościele”

  „AVIATOR | 15.01.2016 [19:09]
  Obawiam sie,ze to zaplanowano duzo wczesniej.
  Kto zna angielski,niech czyta i wyciaga wnioski.

  http://homepage.ntlworld.com/lee.riley/Notices/EWG.pdf

  to ja twoja pantareja | 15.01.2016 [17:02]
  Jeden taki ważny pan co się nazywa Soros, radośnie oznajmił, że na wiosnę br. wypuszczają 4 miliony uchodźców z Turcji. Jak kraje południowej Europy zamkną granice na amen, to jest przewidziany zapasowy szlak przez Polskę przebiega on wzdłuż A4. Rzeszów Tarnów Kraków Katowice Wrocław Legnica będą ubogacane kulturowo w 1 kolejności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s