opolczykpl: Zanim zejdę ze sceny…

30/11/2015

Zanim zejdę ze sceny…

rogalin_027

 

(…) Postanowiłem na koniec podsumować swoją publicystykę. Zajmowałem się w niej geopolityką (ze szczególnym uwzględnieniem spisku żydo-banksterów), sprawami polskimi oraz naturalnie Słowiańszczyzną, a zwłaszcza propagowaniem słowiańskiej kultury i tożsamości. No i propagowałem sojusz polsko-rosyjski. Dużo pracy poświęciłem odkłamywaniu historii.

Jest oczywiste, że głównym zagrożeniem dzisiejszego świata jest żydo-banksterski globalizm. Nie tylko ograbia nas bandyckim systemem bankowym, nie tylko wyzyskuje i okrada nas żydo-kapitalizmem, przerabiając nas w tanią niewolniczą siłę roboczą. Zapędził nas do wyścigu szczurów w którym mamy dwa wyjścia – zdechnąć z głodu lub z przepracowania. Przy okazji jesteśmy podstępnie depopulowani przeróżnymi wynalazkami globalistów od wyrobów big pharmy począwszy na GMO i zatruwanej celowo śmieciowej „żywności” skończywszy. Nie jest to depopulacja spektakularna, nie przypomina wybuchu bomby atomowej, ale działa tak samo skutecznie. Tylko że w sposób powolny i zakamuflowany.

Jest oczywiste, że Polska jest pod okupacją, że jest zniewolona, zgnojona i rozszabrowana. Wybrańcom, niekoniecznie Polakom, żyje się w niej dobrze. Bogacą się. Polacy natomiast w swej masie biednieją. Niestety okupantowi udało się aktywną politycznie część społeczeństwa (ok. 50 %) rozbić, skłócić i zapędzić ich do popierania agenturalnych partii politycznych służących okupantowi i obcym niepolskim interesom (interesom żydo-banksterów, Telawiwu, banksterskiego Waszyngtonu i bilderbergowskiej banksterskiej Brukseli). Wyznawców PiS i PO szczuje okupant na siebie nawzajem. Bo wie, że skłóconym narodem łatwiej jest rządzić i manipulować. To samo dotyczy wyznawców pozostałych agenturalnych mafii politycznych – całej bandy czworga i jej odprysków. Albo szczuje nas okupant na Rosję – bo stoi ona żydo-banksterom na drodze do podboju świata. Zapędza ponadto okupant Polaków na różne fałszywe barykady. Np. do walki z „postkomuną”, której od dawna nie ma. Zaślepienie u wielu Polaków jest przerażające – walczą z „postkomuną” choć to żydo-kapitalizm rozgrabił Polskę i choć w komunie nie było bezrobocia a szpitale nie bankrutowały. Katolików zaciąga okupant na fałszywe barykady obrony wiary, kościoła, tzw. „wartości chrześcijańskich”, krzyży i innych żydłackich pierdół. Albo do walki (modne ostatnio) z uchodźcami i rzekomo grożącą Polsce i Europie „islamizacją”. Ta taktyka jest  przejrzysta – gwiazda Dawida szczuje krzyż na półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska. Niestety zaślepienie katolactfa i ich niewolnicze przywiązanie do nadjordańskiej dżumy są tak wielkie, że jak bydło pchają się na stawiane przez okupanta fałszywe barykady. Owszem są wśród katolików tacy, którzy walczą, a przynajmniej udają, że walczą z globalizmem czy syjonizmem. Ale jeśli więcej czasu poświęcają na obronę żydogennego krystowierstwa oraz na krystowierczą propagandę, to marny z nich przeciwnik żydo-globalizmu. A zresztą – zamiana żydo-globalizmu na żydo-katolicyzm nie jest rozwiązaniem problemów Polski. Co za różnica, czy Polska będzie przykuta łańcuchem do rydwanu żydo-banksterów czy do żydogennego Watykanu? Polska ma być Polską, a nie prowincją kościelną. A katolicyzm to kult żydowskości, to kosmopolityczna żydogenna ideologia nowego narodu wybranego. Nie narodu polskiego a nowego narodu wybranego składającego się z katolików na całym świecie. Z centralą w Watykanie i „ziemią świętą” nad Jordanem. (…)

Ilość propagandy krystowierczej, zwłaszcza katolickiej jest przerażająca. Jeszcze bardziej przerażające jest to, że katolicy żydowskie brednie „objawione”, wyssane z palca przez oszustów uważają nie tylko za prawdę objawioną, ale za szczyt polskości i patriotyzmu. Nie dociera do nich, że kult żydowskości nie ma z polskością, a tym bardziej z patriotyzmem nic wspólnego. I tak się składa, że wiele stron propagujących fundamentalizm katolicki uchodzi za „patriotyczne” i „polskie”. Choć są tubą propagandową żydogennego katolicyzmu. (…)

To, że dzisiaj nad Wisłą i Odrą brzmi polska mowa jest zasługą żołnierzy Armii Czerwonej. O tym nie zapominajmy.

I na koniec – nie zapominajmy o tym, że

jesteśmy Słowianami.

(…)

opolczyk”

źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/30/zanim-zejde-ze-sceny/

Reklamy

Komentarzy 5 to “opolczykpl: Zanim zejdę ze sceny…”

 1. Anne Says:

  przede wszystkim Słowianami- pozdrawiam i dziękuję za dobry artykuł.

 2. mgrabas Says:

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/12/04/artur-zukow-290/

  • mgrabas Says:

   „Dodane przez Zyga
   Opublikowano: Czwartek, 03 grudnia 2015 o godz. 21:09:35

   Grupa eurodeputowanych chce zniesienia wiz dla Ukrainy


   zn.ua

   W grupie deputowanych Parlamentu Europejskiego apelujących do Donalda o zniesienie wiz do strefy Schengen dla obywateli Ukrainy jest co najmniej jeden Polak.

   Ukraińska agencja informacyjna pisze o oficjalnym piśmie jakie grupa deputowanych Parlamentu Europejskiego złożyła do przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. „Jesteśmy przekonani, że zapewnienie Ukrainie i Gruzji, która także poczyniła znaczące postępy w stosownych dziedzinach, reżimu bezwizowego będzie odzwirciedlać obecne pełnę oddanie Unii Europejskiej Partnerstwu Wschodniemu, które staje się jeszcze bardziej akturalne uwzględniając nacisk wojenny, polityczny, gospodarczy i propagandowy wywierany na tych partnerów UE” – napisali deputowani PE. Jak twierdzą, „dzięki wspólnemu wysiłkowi” obywatele Gruzji i Ukrainy już w przyszłym roku mogą się stać „beneficjantami” ruchu bezwizowego. Wśród sygnatariuszy listu znalazł się polityk Platofrmy Obywatelskiej Jacek Saryusz-Wolski.

   unian.net/kresy.pl”

   źródło: http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/grupa-eurodeputowanych-chce-zniesienia-wiz-dla-ukrainy#

 3. mgrabas Says:

  Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów

  http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s