Nowy Wspaniały Świat – Brave New World

Przesłany 09.03.2010

Obserwuj co dzieje się wokół. Czy dostrzeżesz prawidłowości w otaczającej nas rzeczywistości? Czy analizując zachodzące procesy dostrzeżesz mechanizmy rządzące światem od lat? To zależy od Ciebie i Twojej wnikliwości. Materiały tutaj zgromadzone i podzielone na kategorie mogą pomóc w dostrzeżeniu zjawisk, o których nie mówi się w mediach. JASNA STRONA MOCY – filmy o tym jak naprawdę wygląda rzeczywistość, ZDROWIE PRAWDZIWE INFO – informacje o zdrowiu, których nie znajdziesz w oficjalnych mediach, UKRYTE SPRAWY – różne, często bardzo kontrowersyjne tematy, przeważnie ignorowane, wyśmiewane lub ukrywane. GMO – TOTALNA KONTROLA ŻYWNOŚCI – materiały nt. technologii służącej przejęciu jednej z najważniejszych dziedzin życia, KONTROLA INTERNETU, HAARP, BLUE BEAM, CHEMTRAILS – wyselekcjonowane materiały, UKRYTE TECHNOLOGIE – ciekawostki dotyczące zblokowanych odkryć technologicznych. Gmo, haarp, bluebeam, aspartam, chemtrails, codex alimentarius, agenda 21, etc.

Advertisements

Odpowiedzi: 4 to “Nowy Wspaniały Świat – Brave New World”

 1. mgrabas Says:

  KTO potrzebuje GEOinżynierii? – Niewygodne fakty…

  Przesłany 25.01.2011
  KTO POTRZEBUJE GEOINŻYNIERII http://geoinzynieria.co.cc/ — NIEWYGODNE FAKTY
  Podobno mamy duży problem z klimatem…Chemtrails czemu to służy
  Jest globalne ocieplenie i działanie człowieka ma na to wielki wpływ!
  Jest globalne ocieplenie, ale to naturalny proces nie związany z działaniami człowieka!
  NAUKOWIECDZIAŁANIE CZŁOWIEKA MA WIELKI WPŁYW NA GLOBALNE OCIEPLENIE x6
  Globalne zmiany klimatyczne wymagają radykalnych, globalnych działań!
  NARRATOR Kronika Ekologiczna: Obywatelu wymień żarówki na świetlówki Żarówka zużywa za dużo energii! Wymień ją na energooszczędną świetlówkę! Globalne ocieplenie roztapia lodowce…
  NAUKOWIEC Wprawdzie nowe świetlówki nie są doskonałe: są droższe w produkcji, zawierają rtęć , są niezdrowe dla oczu. No ale …. są opatentowane przez nasze firmy. Na czym jeszcze można by zarobić, chroniąc świat przed globalnym ociepleniem?
  DIABEŁ Znam kogoś kto ma rozwiązanie! Sir Eduard Teller — doradca kolejnych 6 prezydentów USA. Myślał już kiedyś jak uratować ludzkość……i wymyślił bombę wodorową… …później zajął się GEOINŻYNIERIĄ
  NARRATOR Geoinżynieria (ang. geoengineering) jest definiowana jako inżynieria środowiska stosowana na wielką skalę w celu zwalczania efektów zmian w składzie chemicznym atmosfery.
  DIABEŁ Mówiąc między nami, geoinżynieria to po prostu modyfikacja klimatu na skalę światową. Posługując się opatentowanymi technologiami modyfikacji atmosfery przy pomocy mieszanek aerozolowych zawierających: bar, stront i aluminium możemy modyfikować pogodę.
  NAUKOWIEC To znakomite rozwiązanie!
  DIABEŁ Jak już moglibyśmy coś rozpylać to stwarza duże możliwości. Można modyfikować pogodę, także lokalnie, a kontrola pogody to kontrola plonów. To władza. Poza tym można porozpylać różne substancje w zależności od potrzeb. Rozwiązaniem problemu anomalii pogodowych są nasze rośliny modyfikowane genetycznie odporne na działania atmosferyczne.
  NAUKOWIEC No tak ale związki nano aluminium , baru i strontu są wysoce toksyczne zatruwają gleby, wodę no i ..samych ludzi.
  DIABEŁ Nie jest aż tak źle. Na coś trzeba umrzeć. Nasz przemysł farmaceutyczny pomoże każdemu. Jesteśmy w tym dobrzy. Na wszystkim można zarobić.
  NAUKOWIEC Ale ludzie w to nie wejdą…Organizacje ekologiczne które rozbudziliśmy przy okazji wymiany żarówek podniosą larum.
  DIABEŁ No to nie trzeba się afiszować. Kto to sprawdzi. Robimy to dla wspólnego dobra. Tak jak GMO, KODEKS ALIMENTARIUS, SZCZEPIENIA i wiele innych rzeczy. Zrobimy to po cichu w końcu największe sekrety trzymane w tajemnicy dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.
  Ludzi nie interesuje już prawie nic, nasz przemysł rozrywkowy zadbał o to. Nie zwracają uwagi na to co jedzą, nie dbają o to co pokazuje się ich dzieciom, nie wnikają nawet co się dzieje z ich pieniędzmi.
  Manipulując pogodą mamy wpływ gdzie coś urośnie a gdzie nie. W połączeniu z biotechnologią możemy nasze organizmy GMO uodpornić na anomalie pogodowe a nawet na aluminium i neutralne ph gleby tak, że tylko one przetrwają wszystkie geoinżynieryjne triki.
  Nawet jeśli w końcu ktoś temat podejmie- wytłumaczymy im, że to dla dobra ich i całej planety. Ha ha ha oni wszystko łykną.
  NARRATORJest na to sposób!
  1. Zbierz informacje sam oceń zagrożenie (Pomijając kwestię wpływu człowieka na globalne ocieplenie opryski mieszankami aluminium, baru, strontu są groźne dla życia)
  2. Skontaktuj się z którąś z organizacji obywatelskich domagających się rzetelnych informacji o geoinżynierii
  3. Poinformuj rodzinę i znajomych, obserwuj niebo, to od nas powinno zależeć czy coś się rozpyla nad naszymi głowami

 2. mgrabas Says:

  Freedom for Mankind – Wolność dla ludzkości

  Przesłany 11.09.2010
  Bardzo konkretna prezentacja z kanału użytkownika Freedom for mankind w tłumaczeniu na razie mocno amatorskim. Pewnych rozwiązań nie należy brać dosłownie, wyznaczają kierunek.

 3. mgrabas Says:

  Co oni rozpylają ? 1/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 2/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 3/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 4/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 5/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 6/7 What in the world are they spraying?

  Co oni rozpylają ? 7/7 What in the world are they spraying?

  więcej: https://7777777blog.wordpress.com/2015/11/02/renegaci-na-pomniki-zyd-i-kosciol-razem-przeciw-polakom/comment-page-1/#comment-56409

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s