Polacy nie chcą islamskich imigrantów

Reklamy

Komentarzy 6 to “Polacy nie chcą islamskich imigrantów”

 1. mgrabas Says:

  „Autor: Wiadomości Pikio – lis 19, 2015

  Polscy muzułmanie będą protestować na ulicach


  fot. wikipedia

  Jak donoszą media, polscy muzułmanie mieszkający m.in. w Poznaniu zaplanowali manifestację, w której będą protestować przeciwko terroryzmowi i rasizmowi. To reakcja społeczności islamskiej na ostatnie wydarzenia we Francji, a także na wynikły z tego wzrost niechęci do Arabów w Polsce.

  Społeczność muzułmańska mieszkająca w Poznaniu zaplanowała na 29 listopada manifestację, w której będą protestować przeciwko terroryzmowi uprawianemu przez Państwo Islamskie oraz rasizmowi, którego poziom – jak przekonują – wzrósł po zeszłotygodniowych zamachach w Paryżu. Poznańscy muzułmanie wyrażają nadzieję, że publiczne i stanowcze potępienie Państwa Islamskiego uchroni ich od narastającej niechęci wobec Arabów i wyznawców Islamu.

  –Manifestacja ma się odbyć na Placu Wolności. To będzie symbol, że muzułmanie są przeciw terroryzmowi, przeciw rasizmowi i przeciw nienawiści – powiedział portalowi Radio Merkury, przedstawiciel poznańskich muzułmanów Youssef Chadid.

  Przedstawiciele muzułmańskiej społeczności w Polsce twierdzą, że po ostatnich wydarzeniach we Francji agresja wobec wyznawców Islamu wzrosła do niebezpiecznego poziomu.

  Jak przekonuje jeden z imamów, Youssef Chadid, muzułmańskie kobiety w Polsce dla bezpieczeństwa nie noszą chust, które upodobniłyby je do muzułmanek, a on sam w noc po atakach terrorystycznych we Francji otrzymał kilkadziesiąt telefonów z pogróżkami.

  Nad uczestnictwem w muzułmańskiej manifestacji w Poznaniu zastanawia się prezydent miasta, Jacek Jaśkowiak.”

  źródło: http://pikio.pl/polscy-muzulmawi-i-rasizmowi/

  • mgrabas Says:

   „on 17 listopada 2015 21:24

   Polska: Przedstawiciel Tatarów o imigrantach

   Prof. Selim Chazbijewicz, wykładowca nauk politycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i działacz społeczności polskich Tatarów (współzałożyciel i w latach 1999-2007 prezes rady centralnej Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej) w wypowiedzi dla Radia Olsztyn przyznał, iż jest przeciwny temu, by Polska przyjęła imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, co próbują narzucić swym państwom członkowskim władze Unii Europejskiej. Politolog stwierdził, iż przybysze z wymienionych regionów prawie nigdy się nie asymilują. Powiedział też, iż muzułmańscy imigranci z innych rejonów świata mogą być zagrożeniem dla autochtonicznych grup Tatarów. Prof. Chazbijewicz wyraził obawę, że Tatarzy mieszkający od wieków w Europie Środkowej mogą być wrzuceni do jednego worka z imigrantami z dalekich krajów.

   (na podst. forsal.pl oprac. M.G.)

   źródło: http://xportal.pl/?p=23588

 2. mgrabas Says:

  izraelska gazeta Jeruzalem Post szkaluje Polaków

  pisze m.in. o antyimigracyjnej pikiecie 18.11.2015, w czasie której przed ratuszem miejskim we Wrocławiu spalono kukłę przedstawiającą żyda trzymającego flagę UE

  http://theuglytruth.wordpress.com/2015/11/19/jew-burned-in-effigy-by-polish-anti-migrant-demonstrators/

  prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zawiadomił prokuraturę o „możliwości popełnienia przestępstwa”

  również poseł partii Nowoczesna Krzysztof Mieszkowski napisał do prokuratury donos na Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską za tę pikietę

  http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/spalili-kukle-przedstawiajaca-zyda-pod-oknami-ratusza-jest-reakcja-prezydenta/qrd92x

  • mgrabas Says:

   „Posted by Marucha w dniu 2015-11-26 (czwartek)

   Spalona kukła mnie nie bulwersuje

   Lewicowe media i politycy popadli w totalną histerie związku z spaleniem podczas antyimigranckiej demonstracji we Wrocławiu kukły przedstawiającej Żyda.

   Jak zwykle padały skompromitowane rytualne antyfaszystowskie zaklęcia o spadkobiercach nazistów i antysemityzmie, brunatnym tsunami przetaczającym się przez Polskę.

   Mnie czyn ten jakoś nie bulwersuje. Z definicji demonstracje mają być spektakularne, teatralnie wykorzystywać w akcie kreacji emocje, realcke uczestników, rekwizyty, efekty specjalne i interakcje z widzami. Na całym świecie całkowicie naturalnym zjawiskiem podczas demonstracji jest wykorzystywanie ognia i spalanie rekwizytów – flag lub kukieł personifikacjach krytykowane przez demonstrantów siły.

   Zapewne gdyby alterglobaliści spalili kukłę bankiera, górnicy prezesa kopalni, obrońcy zwierząt rzeźnika, Wietnamczycy chińskiego żołdaka, antyklerykałowie tłustego biskupa, lemingi Kaczyńskiego, to by przysłowiowy pies z kulawą nogą nie zaszczekał, i nikt by się nie oburzał.

   Ale kiedy kukła okazała być się żydowskiego pochodzenia wszyscy lewacy zaczęli histeryzować bo naruszono tabu mówiące, że Żydów trzeba kochać i szanować, a najlepiej całować w zadek.

   Zdrową i pożądaną reakcją na bycie krzywdzonym, jest niechęć do agresora, oraz głośne dawanie wyrazu tej niechęci. Odmienne postępowanie, nie reagowanie na agresje, zgoda na bycie ofiarą lub akceptowanie tego, że inni są krzywdzeni, to patologia psychiczna, jakiś masochizm, czy inny syndrom sztokholmski.

   Co bardziej szokujące lewica, w odwecie za to, że Polacy głośno mówią o tym co ich boli, zaczęła się domagać ograniczenia demokracji w Polsce, czyli odebrania narodowcom ich przyrodzonych wolności i praw, w tym wolności słowa i zgromadzeń. Warto przypomnieć, że podczas II wojny światowej oraz po niej, narodowcom przyrodzone prawa i wolności odbierali naziści i komuniści.

   Mnie cieszy naruszanie tabu w polityce. Uważam, że należy w polityce i życiu społecznym należy rozmawiać o wszystkich sprawach. Nic nie może być zamiatane pod dywan, nie ma miejsca na żadne trupy w szafie. W tym i relacje Polaków z Żydami nie mogą być tabu, tym bardziej, że wbrew opiniom co poniektórych nie są nieistotnym anachronizmem.

   Moim zdaniem relacje Polaków z Żydami to nie domena historii, tylko rzeczywistość dnia dzisiejszego.

   To współcześnie ambasador Izraela wspiera Paradę Równości w Warszawie, której celem, w moim odczuciu jest sianie demoralizacji i promowanie zachowań szkodliwych dla zdrowia i życia.

   To współcześnie państwo Izrael i diaspora żydowska na zachodzie chce wymusić na Polsce przekazanie Żydom majątku Polaków wartego 65 miliardów dolarów. Oficjalnie przy rządzie Izraela istnieje instytucja mająca wspierać tą grabież Polski i Polaków. Oficjalnie tą grabież Polski i Polaków poparło kilku dziesięcioro parlamentarzystów z USA i Wielkiej Brytanii lojalnych wobec interesów Żydów.

   Zagrożeniem dla Polski są doskonałe relacje Izraela i Rosji. Izrael zapewnił Rosję, że na forum międzynarodowym będzie wspierał sowiecką narracje historyczną, która przedstawia oprawców z Armii Czerwonej jako bohaterów. Wyrazem braterstwa broni Izraela i Rosji było przekazanie przez Izrael kodów do gruzińskich dronów w czasie agresji rosyjskiej na Gruzję. [I tu p. Bodakowski pisze farmazony; albo nie wie, kto kogo zaatakował, albo kłamie – admin]

   Nie jest też neutralny dla Polski fakt, że w izraelskich resortach siłowych pracuje kilkadziesiąt tysięcy imigrantów w z terenów ZSRR, żywiących jak setki tysięcy Żydów z ZSRR mieszkających Izrael, olbrzymią sympatie dla Rosji i Putina [chyba tylko w wyobraźni p. Bodakowskiego – admin], w sytuacji gdy Rosja działa na niekorzyść Polski (blokując swoim rurociągiem dostęp do Polskich statków, uniemożliwiając eksport polskich towarów do Rosji). [Oczywiście Rosja powinna działać na korzyść Polski, nawet gdy Polska zachowuje się jak pospolity kundel, któremu kazano ujadać na Rosję – admin]

   Kwestią wyjątkowej wagi dla Polski i Polaków jest też fakt przyznawania obywatelom Izraela, wychowanym w izraelskich szkołach i w żydowskiej armii w duchu rasistowskiej nienawiści do nie Żydów, obywatelstw Polski. Do dziś nie ujawniono skali tego zjawiska.

   Możemy się liczyć z tym, że setki tysięcy polskich obywatelstw są w rękach ludzi, dla których normą jest zabijanie palestyńskich tubylców, kobiet i dzieci, na terytoriach okupowanych przez Żydów, ludzi dla których równie normalne może się stać zabijanie polskich kobiet i dzieci na w przyszłości okupowanych terenach. Bo niby czemu Żydzi mieli by nie wrócić do Polski po 80 latach i uznać ziemie polskie za swoją własność, jak potrafili wrócić po 2000 lat do Palestyny i uznać palestyńskie ziemie za swoje – przy pełnej akceptacji całego świata.

   Warto też pamiętać o tym, że żydowskie pochodzenie chroni Żydów, którzy wyemigrowali z Polski, przed odpowiedzialnością karną nie tylko w wypadku dokonania przestępstw gospodarczych ale także w wypadku udziału w morderstwach i torturach jakie dokonywali na polskich obywatelach po II wojnie światowej pracując w komunistycznym aparacie terroru.

   Nie jest też tajemnicą prowadzona od lat kilkudziesięciu przez światową diasporę żydowską antypolska kampania nienawiści, dzięki której Żydom udało się, wbrew faktom historycznym, obsadzić Polaków w roli nazistów mordujących Żydów w polskich obozach koncentracyjnych.

   Czy taka żydowska kampania nienawiści spotkała się z sprzeciwem Żydów mieszkających nad Wisłą? Nie, bo żydowska narracja historyczna, która zdaniem Żydów ma wyznaczać kurs warszawskiemu muzeum żydów, wyklucza nawet obecność w pobliżu muzeum Żydów (zbudowanego za pieniądze polskich podatników) pomnika Polaków ratujących Żydów – zdaniem Żydów współcześni Polacy nie mają prawa utożsamiać się z Polakami ratującymi Żydów bo ci Polacy nie reprezentowali Polaków, byli wyjątkiem od wszystkich Polaków, którzy współuczestniczyli, zdaniem Żydów, w zagładzie w czasie II wojny światowej.

   Warto też pamiętać o postawie środowisk żydowskich po zamordowaniu niezwykle prożydowskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, inicjatora budowy muzeum Żydów, polityka, który zablokował ekshumacje w Jedwabnem, która zagrażała żydowskiemu kłamstwu o odpowiedzialności Polaków za tą zbrodnie.

   Co zrobili Żydzi w Polsce i na świecie po zamachu w Smoleńsku, wspierali śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności zabójstwa swego dobroczyńcy, czy może jednak za granicą olali śmierć Lecha Kaczyńskiego, a w Polsce zaangażowali się w medialne wspieranie kuriozalnego „śledztwa” którego celem zdecydowanie nie była prawda? Warto też pamiętać, że Żydów zbulwersowała nominacja zaangażowanego w dociekanie prawdy o Smoleńsku Antoniego Macierewicza na fotel Ministra Obrony Narodowej. [Polaków też zbulwersowała nominacja Che Macierenki – admin]

   Nie wolno uciekać też od postawy reprezentantów społeczności żydowskiej wobec problemów przed którymi staje współczesna Polka. Nieprzypadkowo Żydów w Polsce widać po jednej stronie barykady, prócz kilku chwalebnych a jednak wyjątków. Po tej stronie barykady, która wspiera gender, aborcje, demoralizacje seksualną dzieci, ateizacje, walkę z kościołem, walkę z dekomunizacją i lustracją, szkalowanie wszystkiego co polskie i katolickie, wysokie podatki i równoczesne ograniczanie sfery socjalnej, ograniczanie wolnego rynku, likwidacje polskiej przedsiębiorczości oraz wspieranie zagranicznych koncernów pasożytujących na Polsce i Polakach, sztukę nowoczesną promująca wszelkie patologie, rozbijanie polskich rodzin, feminizm, itp. lewicowe patologie.

   Jan Bodakowski
   http://prawica.net

   za: http://marucha.wordpress.com/2015/11/26/spalona-kukla-mnie-nie-bulwersuje/


   Jan Bodakowski
   Autor licznych publikacji i recenzji. Publikuje też rysunki satyryczne. Bierze aktywny udział w życiu politycznym


   Autor: Jan Bodakowski @ 25 listopada 2015

   źródło: http://prawica.net/2798

   • mgrabas Says:

    „23 LISTOPADA 2015/REDAKCJA PAREZJA.P

    Platforma Obywatelska chce wyjść na ulicę, by bronić demokracji

    Grzegorz Schetyna zapowiada marsz na rzecz demokracji, ponieważ obawia się autorytarnych rządów PiS-u. „Nie zgadzamy się na zamach na demokrację”.

    – Nie zgadzamy się na zamach na demokrację, nie zgadzamy się na to, by służby były pod niekontrolowaną władzą jednej partii. A w ostatnich dniach widzimy jeszcze, że wicepremier rządu PiS podnosi rękę na media – mówił dziś na konferencji prasowej w Łomży Grzegorz Schetyna.

    Były szef MSZ i kandydat na przewodniczącego Platformy zapowiedział, że jeśli będzie potrzeba, to zorganizowany zostanie na ulicach Warszawy marsz na rzecz demokracji. – W 2006 roku organizowaliśmy „Błękitny marsz”, jeśli będzie taka potrzeba, to jutro czy pojutrze znów na ulicach Warszawy zorganizujemy taki marsz. Będę do tego namawiał – przyznał Schetyna.

    Publicysta Rafał Ziemkiewicz skomentował pomysł Platformy jednym cytatem: „Wyprowadzanie ludzi na ulicę to faszyzm! W demokracji nie robi się polityki na ulicach”. Pamiętacie cytat, gnojki? – pyta Ziemkiewicz.

    300polityka.pl/DK”


    źródło: http://parezja.pl/platforma-obywatelska-chce-wyjsc-na-ulice-bronic-demokracji/

    Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 507: Kaczystowski blitzkrieg

    Opublikowany 23.11.2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s