Zamachy w Paryżu – ale o co chodzi?

xebola

Wszyscy solidaryzujemy się z Francją. Choć z jakiegoś powodu nigdy nie solidaryzowaliśmy się z Libanem, Syrią czy Irakiem. Czy z wieloma innymi miejscami na ziemi z bardzo, bardzo długiej listy.

terrorist

Mamy wierzyć, że amerykańskie inwazje nie są mile witane przez miejscową ludność, z powodu koloru skóry czy kultury tych, którzy zostaną następnie zbombardowani. Ale jeśli ktoś zamorduje niewielką ilość osób w białym, chrześcijańskim i europejskim kraju z „prowojennym” rządem, to nagle budzi się w nas współczucie.
Nazwałem francuski rząd „prowojennym” ponieważ dziś, w ramach trwającej wojny z terrorem, która jeszcze bardziej rozprzestrzenia ten terror, to właśnie Francuzi stoją po stronie bombardujących i najeźdźców. Ponadto sprzedają wart miliardy dolarów broń dla tych małych bastionów równości i wolności jak np. Arabia Saudyjska, która finansuje działania m.in. właśnie antyzachodnich grup terrorystycznych.

„To nie jest tylko atak na Francuzów, to atak na całą ludzkość i wszystko co kochamy” – powiedział amerykański senator Lindsey Graham…

View original post 903 słowa więcej

Reklamy

Komentarzy 13 to “Zamachy w Paryżu – ale o co chodzi?”

 1. mgrabas Says:

  ciąg dalszy powyższego tekstu

  „(…) Zgadzam się, że współczucie powinno obudzić się w każdym z nas w dzień po masakrze w Paryżu, ale uważam także, że należy się to każdemu innemu miejscu na ziemi. Większość ofiar wojennych to cywile. A jakoś nigdy media nie mówią nam, że zabijanie ludzi w Jemenie, Pakistanie czy Palestynie to atak na ludzkość.

  Warto może przypomnieć zatem mediom i senatorowi, kto odpowiada za te rzezie:
  ◾od czasów II Wojny Światowej na świecie wybuchło 248 konfliktów zbrojnych, a Stany zainicjowały 201 z nich,
  ◾w trakcie tych 201 zginęło około 30 milionów cywilów z czego 90% to niewinne dzieci, starcy oraz zwykli obywatele,
  ◾wojny zainicjowane przez Amerykanów zabiły więcej ludzi niż hitlerowskie Niemcy.

  A agencja Associated Press właśnie opublikowała raport dostarczający kolejne dowody na celowe zbombardowanie szpitala prowadzonego przez Lekarzy bez Granic w Afganistanie (pisałam o tym w artykule). W dokumencie napisano, że siły stanów Zjednoczonych umyślnie i celowo zniszczyły szpital pełniący funkcje cywilne, co stanowi pogwałcenie Konwencji Genewskiej i amerykańskiego prawa dotyczącego zbrodni wojennych. Szpital ten był jedynym większym centrum medycznym w północno-wschodnim Afganistanie, niosąc pomoc dla wszystkich poszkodowanych w konflikcie amerykańsko-talibskim. Poza zabitymi w ramach bombardowania, kolejne tysiące ludzi zginą z powodu braku dostępu do opieki medycznej. Może warto się tu zastanowić, czy mordowanie jednej grupy ludzi jest bardziej smutne niż innej? Albo czy zbombardowanie szpitala nie jest aktem terroryzmu? Czy życie Afgańczyka jest mniej warte niż Paryżanina?
  12 listopada, dzień przed masakrą w Paryżu, w Libanie miał miejsce największy od 25 lat atak terrorystyczny – zginęło 41 osób. Czy media poinformowały nas o tym? Może warto tu zadać pytanie: czy rzeczywiście kontrolujemy to, na co zwracamy uwagę i co budzi nasze współczucie?

  Wróćmy jednak do zamachów w Paryżu

  W ciągu godziny od wybuchów, beż żadnych dowodów, jednoznacznie ustalono, że sprawcą było ISIS. Tak właśnie działa propaganda.

  To, co robi Zachód, zawsze musi się udać, ponieważ świat już się przyzwyczaił, że to Zachód dowodzi. Przykładowo, całkowicie zaskoczyło mnie, jak rosyjscy dziennikarze pomagali w nagłaśnianiu tej oficjalnej wersji zdarzeń, choć w zachodnich mediach tak często kłamano na temat Rosji.
  A zatem znów mamy bezdyskusyjną wersję wydarzeń, tym razem w Paryżu. Podobnie jak kilku Saudyjczyków z pudełkiem noży przechytrzyło amerykańskie służby bezpieczeństwa, tak tutaj ISIS udało się kupić broń nie do kupienia i przechytrzyć wywiad francuski przypuszczając serię ataków w Paryżu.

  Ale dlaczego ISIS miałoby to zrobić? Aby pomścić niewielką rolę Francji w inwazji Waszyngtonu na Bliski Wschód? Dlaczego nie zaatakowali Ameryki?
  A może ich celem było zablokowanie przepływu uchodźców do Europy poprzez zamknięcie granic? Czy rzeczywiście ISIS chce zatrzymać wszystkich swoich przeciwników w Syrii i Iraku? Czy pasuje im masowa rzeź i próba objęcia kontrolą milionów ludzi?

  Ale nie oczekujmy żadnych wyjaśnień czy pytań w tej sprawie od mediów, które już ustaliły swoją wersję zdarzeń.

  Zagrożeniem dla politycznej elity Europy nie jest ISIS. Zagrożeniem są antyunijne i antyimigrancknie partie polityczne: Pegida w Niemczech, Partia Niepodległości w Anglii czy Narodowy Front we Francji. Ostatnie sondaże wskazują, że liderka Narodowego Frontu, Marine Le Pen, już w 2017 może zostać prezydentem tego kraju.
  Coś trzeba było zrobić z tą masą ludzi uciekającą przed inwazją Waszyngtonu albo elita polityczna przegra z partiami, które nie będą chciały by Europa nadal ulegle służyła Amerykanom.
  Unijne negocjacje dotyczące uchodźców, niemieckie przyjęcie ponad miliona z nich oraz ostra krytyka tego posunięcia przez rządy wschodniej Europy, które budują ogrodzenia z drutu kolczastego – to wszystko uniemożliwiało odejście od strefy Schengen. Ale po zamachach w Paryżu to co niemożliwe, stało się możliwe, a prezydent Francji natychmiast ogłosił zamknięcie francuskich granic. To zamykanie granic będzie się rozprzestrzeniać, a główny postulat partii nacjonalistycznych o nie przyjmowaniu uchodźców, zostanie bezcelowy. Unia znów będzie bezpieczna, podobnie jak jej uległość wobec Stanów Zjednoczonych.
  Niezależnie od tego, czy zamachy w Paryżu były operacją fałszywej flagi czy nie, to takie będą ich konsekwencje. Konsekwencje służące interesom politycznej elity i Waszyngtonu.

  Ale nie tylko to elita z Amerykanami ugrała…
  W Europie otwarcie już mówi się o kryzysie imigracyjnym. Liberalna polityka imigracyjna oraz narzucone wewnątrz Unii kwoty zachęciły rzesze uchodźców do podróży do Europy, podczas gdy grupy nacjonalistyczne, a nawet rasistowskie czy ksenofobiczne, próbowały wywołać w społeczeństwach panikę w związku z „imigrancką inwazją”.
  Można było przypuszczać, że poprzez tworzenie wokół tego tematu histerii łatwiej będzie można usprawiedliwić bezpośrednią interwencję Zachodu w Syrii. I tak się stało. A zamachy w Paryżu jedynie przyspieszyły tę sprawę.
  Tuż po zamachach Francois Holland powiedział: „Wszystkim tym, którzy byli świadkami tych okropnych rzeczy pragnę powiedzieć, że idziemy na bezlitosną wojnę. Ponieważ jeśli terroryści są w stanie popełnić takie okropności, to musza wiedzieć, że po drugiej stronie stoi zdeterminowana Francja, zjednoczona Francja.”
  Zrozumiałym jest to, co przeżywają po zamachach w Paryżu Francuzi. I zrozumiałym jest to, że po takiej tragedii są oni w stanie usprawiedliwić bezpośredni udział wojsk francuskich w Syrii. A ten będzie wymagał dużej grupy dobrze wyszolonych żołnierzy, dobrze wyposażonych i opłaconych, doświadczonych w planowaniu i prowadzeniu skoordynowanych działań wojskowych. A walczyć będą u boku Amerykanów.

  W przypadku zamachów w Paryżu, zamiast pytania: o co chodzi? Trzeba się spytać: kto na tym skorzysta? I wtedy znajdzie się odpowiedź.

  No bo, czy ludzie inteligentni mogą się tak łatwo dać nabrać na historię, którą ustalono zanim zebrano jakiekolwiek dowody? Na Zachodzie fakty powstają na podstawie oświadczeń rządzących. Nie ma tu miejsca na dochodzenie. Jeśli 90% amerykańskich mediów znajduje się w rękach 6 megakorporacji – nie może być inaczej.

  I choć absurdalność otaczającego nas matriksa wzrasta, to wraz z nią rośnie jego niezniszczalność.

  Opracowano na podstawie:
  http://www.washingtonsblog.com/2015/11/non-french-war-deaths-matter.html
  http://www.washingtonsblog.com/2015/11/french-false-flag-01-were-an-empire-and-create-our-own-reality-while-youre-studying-well-act-again-were-historys-actors-and-all-of-you-wil.html
  http://www.globalresearch.ca/selective-empathy-terrorist-attacks-rock-paris-public-response-to-tragedy-is-typically-disproportionate/5489179
  http://www.globalresearch.ca/the-paris-terrorist-attacks-and-the-official-story-the-matrix-extends-its-reach/5489014
  http://www.globalresearch.ca/attack-in-france-state-sponsored-terror-but-which-state/5488941

  źródło: http://xebola.wordpress.com/2015/11/15/zamachy-w-paryzu-ale-o-co-chodzi/

 2. mgrabas Says:

  „Posted by Administrator on lis – 15 – 2015

  Dzień po serii zamachów aresztowano demonstrantów za antyislamskie hasła!

  W miasteczku Metz dzień po krwawych zamachach zorganizowano marsz solidarności z ofiarami zamachów w Paryżu. Doszło do aresztowania kilku młodzieńców za zakłócanie porządku oraz antyislamskie hasła.

  Zebrane osoby na marszu solidarności starały się zagłuszać antyislamskie hasła wygłaszane przez grupę młodych osób – z tłumu padały oskarżenia o „rasizm”. W pewnym momencie policjanci rzucili się na demonstrantów i wszystkich aresztowali przy pełnej aprobacie, wszyscy wiwatowali.

  Zwrócicie Państwo uwagę, że podczas aresztowania, jedna z osób, która się temu wszystkiemu przyglądała, trzymała flagę „umiarkowanej opozycji” w Syrii czyli islamistów, którzy walczą z prezydentem Assadem i przy okazji chętnie zabijają chrześcijan. We Francji islamiści z Syrii są mile widziani. Francuz na Marszu Niepodległości w Warszawie miał rację mówiąc, że Francja już nie żyje.

  Cenzura ma już także miejsce w Niemczech. Osoby które w Niemczech zostaną uznane winnymi podburzania przeciw tzw. uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez… Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis).

  źródło: http://ndie.pl/dzien-po-serii-zamachow-aresztowano-demonstrantow-za-antyislamskie-hasla/

  • mgrabas Says:

   „dodano dnia: 2015-11-18

   Imigracja a terroryzm: Przykład Göteborga

   Szwedzkie miasto Göteborg jest miejscem w którym najwięcej, w przeliczeniu na jednego mieszkańca, osób zasiliło islamskie organizacje ekstremistyczne. Dane te pochodzą od komisarza policji Ulfa Boströma. Tzw. Państwo Islamskie (IS) jest największą organizacją do której przystąpiło wielu mieszkańców Göteborga wywodzących się z imigranckich społeczności. Dane te zadają kłam twierdzeniom zwolenników masowej imigracji, że w żaden sposób nie można łączyć dużych skupisk imigranckich ze zjawiskiem terroryzmu.

   Boström, który pracuje z muzułmańską społecznością Göteborga powiedział mediom, że ugrupowania ekstremistyczne mają w tej społeczności dużą siłę przebicia, zdolności intelektualne i dobra koordynację. Dane szwedzkiej służby bezpieczeństwa Sapo mówią o trzystu obywatelach Szwecji, którzy wyjechali w celu dołączenia do grup terrorystycznych w Syrii i Iraku. 40 procent z nich, około 120 młodych mężczyzn pochodzi właśnie z okolic Göteborga, przede wszystkim z Bergsjön i Angered.

   Boström powiedział, że ludzie, którzy zasilają szeregi organizacji terrorystycznych są z tego samego „boomu” demograficznego, co ludzie tworzący imigranckie gangi kryminalne z przedmieść miasta. Boström mówi, że część społeczności muzułmańskiej „wyraża zaniepokojenie tym, że ataki terrorystyczne mogą stworzyć bardziej ksenofobiczną Europę”.

   Według różnych szacunków do Szwecji powróciło od 50 do 100 dżihadystów, którzy brali udział w walkach w Syrii i Iraku. Wobec nich nie zostały podjęte żadne działania, nie ścigano ich ani nie sądzono z mocy ustaw antyterrorystycznych.

   „To niezrozumiałe. Mamy nazwiska i numery ubezpieczeń ludzi, którzy podróżują do Syrii aby tam walczyć i wiemy o tym. Niektórzy z nich wracają do Szwecji by uzyskać pomoc medyczną a następnie wracają w rejony konfliktu. Szwecja jest jednym z niewielu, jeśli nie jedynym, krajem, gdzie taka sytuacja jest możliwa” – powiedział Boström. Szef policji w Göteborgu Erik Nord powiedział, że w chwili obecnej nie ma zwiększonego zagrożenia terroryzmem, ale policja na wszelki wypadek objęła monitoringiem instytucje muzułmańskie i żydowskie.

   na podstawie: thelocal.se”

   źródło: http://autonom.pl/?p=14051

   „(…) [No to ciekawe dlaczego szwedzka policja bezpieczeństwa SÄPO podniosła stopień zagrożenia terrorystycznego w Szwecji na 4 (w skali 1 do 5). Ogłoszenie go oznacza prawdopodobieństwo pojawienia się osób „chcących i zdolnych przeprowadzić atak”.
   Admin]
   (…)”

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/11/19/imigracja-a-terroryzm-przyklad-goteborga/

   • mgrabas Says:

    „Posted by Dzieckonmp w dniu 19 Listopad 2015

    Polacy uratowali chrześcijanina przed atakiem muzułmanów

    Polacy w Wielkiej Brytanii to tak zwana „ostatnia nadzieja białych”.

    Nawrócony na chrześcijaństwo człowiek został zaatakowany przez dwójkę wyznawców Islamu.

    Hussain Nissar jest 49 letnim nawróconym na chrześcijaństwo byłym muzułmaninem żyjącym w Manningham w Wielkiej Brytanii. Od kiedy wystąpił w programie o nawróconych muzułmanach w brytyjskiej telewizji stał się stałym obiektem ataków islamistów. Mężczyzna będący ojcem 6 dzieci wielokrotnie padał ofiara gróźb i ataków.

    Do ostatniego doszło we wtorek kiedy to około 5 po południu wyszedł on przed swój dom. Napadła go dwójka muzułmanów okładając go pałką i kilofem. Złamali mu rękę i doprowadzili do wstrząśnienia mózgu. Mogli go nawet zabić gdyby nie reakcja dwójki Polaków którzy widząc bójkę zaraz chętnie podbiegli by zareagować. Widząc to napastnicy uciekli do samochodu i odjechali a Polacy pomogli ofierze.

    Jesteśmy z was dumni. Można poczytać komentarze pod filmem.

    Całe zdarzenie nagrała kamera:

    źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2015/11/19/polacy-uratowali-chrzescijanina-przed-atakiem-muzulmanow/

 3. mgrabas Says:

  Zamachy w Paryżu elementem wojny asymetrycznej

  Opublikowany 15.11.2015

 4. Anne Says:

  Masz rację -dziękuje Ci za opracowanie.Z Bogiem.

 5. mgrabas Says:

  „Data publikacji: 2015-11-19 09:00
  Data aktualizacji: 2015-11-19 11:46:00

  Komisja Europejska szykuje nas na rzeź? Chcą nas jeszcze bardziej rozbroić!

  (…) W środę Komisja Europejska przedstawiła plan zaostrzający kontrolę broni palnej. Zakłada on m.in. uniemożliwienie zwykłym, praworządnym obywatelom dostępu do (…) broni (…)

  • Atak Komisji Europejskiej z 18 listopada porównać można tylko z zamachem na broń w rękach obywateli w wykonaniu lewackich totalitaryzmów znanych nam z historii – mówi w rozmowie z PCh24.pl Jacek Hoga, prezes Fundacji Ad Arma. – W obliczu zwiększonego zagrożenia atakami terrorystów rodem z Bliskiego Wschodu, Komisja chce NAS rozbroić. Ten kto chce rozbroić planuje zniewolić, a często zabić. Trzeba zdecydowanie powiedzieć MOLON LABE biurokracji EU. Bandyci zawsze chcą nas skrzywdzić, ale ich chęci są niebezpieczne dopiero gdy zostaniemy rozbrojeni – podkreśla.

  Przypomnijmy, zgodnie z socjalistyczną logiką, francuscy policjanci interweniujący w trakcie ataku na redakcję „Charlie Hebdo” nie mieli przy sobie nawet pistoletów. Terroryści byli uzbrojeni w karabinki AK. Policjanci uciekli z miejsca zdarzenia. Teraz Komisja Europejska wychodząc z podobnego założenia twierdzi, że zagrożeniem jest broń znajdująca się ręku obywateli.

  źródło: europa.eu, niezalezna.pl
  mat”

  źródło: http://www.pch24.pl/komisja-europejska-szykuje-nas-na-rzez–chca-nas-jeszcze-bardziej-rozbroic-,39522,i.html

  „Listopad 16, 2015

  Terroryści mają nielegalną broń, należy więc zakazać legalnej…

  (…) Gdzie tu kurna logika?

  Który z terrorystów – dotychczasowych czy przyszłych, wystąpił kiedykolwiek o pozwolenie na broń? Czy to, że nie miał pozwolenia przeszkodziło mu zastrzelić ponad 130 osób i ranić drugie tyle? Jak w końcu wszedł w posiadanie owych „kałasznikowów” jeśli nie miał pozwolenia i nie mógł kupić broni palnej „typu wojskowego”? Jak to w ogóle możliwe? Szok i niedowierzanie!

  Ale nic to, trzeba zakazać, skończą się zamachy. Jeśli legalny, zdrowy na ciele i umyśle, sprawdzony człowiek nie kupi „kałasznikowa” to terrorysta nie będzie strzelał do ludzi, bo przecież nie wolno. Proste nie? (…)”

  źródło: http://vadimpacajev.com/terrorysci-maja-nielegalna-bron-nalezy-wiec-zakazac-legalnej/

 6. mgrabas Says:

  „(…) informacja prywatna z źródeł zbliżonych do sł. spec. Republiki Francuskiej…

  Intensywne działanie sł. specjalnych Francji w ostatnich dniach doprowadziły do zatrzymania setek osób na terenie Francji i Algierii, zatrzymane osoby podejrzane o współprace z ISIS są izolowane w specjalnych aresztach, gdzie prowadzone są intensywne przesłuchania, w wyniku wydobytych informacji uzyskano potwierdzenie, iż ISIS planuje na terenie całej U.E. dokonać szereg kolejnych ataków terrorystycznych z użyciem środków chemicznych, biologicznych a nawet promieniotwórczych.

  W związku z powyższym ogromnie realnym zagrożeniem zaplanowano w nocy z dnia 30.11.2015 na 1.12.2015 wprowadzenie stanu wyjątkowego w co najmniej 20 krajach członkowskich U.E. oraz tej samej nocy zawieszenie przepisów SCHENGEN regulujących wolny przepływ obywateli po miedzy państwami sygnotariuszami w/w umowy. (…)”

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2015/11/20/stan-wyjatkowy-na-terytorium-calej-u-e-1-12-2015/

  „Miziaforum said
  Listopad 20, 2015 @ 8:21 AM

  TELEWIZJA I PISMAKI NETOWO PAPIEROWE PODAJĄ WAM TYLKO I WYŁĄCZNIE OCENZUROWANE INFORMACJE NA TEMAT PRAWDZIWEJ SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BEZPIECZEŃSTWEM W U.E .

  NIEOFICJALNE DANE DOTYCZĄCE ILOŚCI AKTUALNIE PRZEBYWAJĄCYCH W EUROPIE TERRORYSTÓW Z ISIS – WYSŁANYCH TU DO EUROPY W TŁUMIE UCIEKINIERÓW TO OKOŁO 30 DO 45 000 POSIADAJĄCYCH KILKADZIESIĄT MILIONÓW DOLARÓW W GOTÓWCE NA PROWADZENIE ŚW. WOJNY W EUROPIE

  PIENIĄŻKI TE PRZENIOSŁY W TOBOŁKACH DZIECI I KOBIETY – CZASAMI ZUPEŁNIE NIE ŚWIADOME TEGO CO NIOSĄ W PLECAKU ZA DROBNĄ OPŁATĄ

  tak ustaliły sł. R.F.

  PONIŻEJ INFO Z NIEMIEC

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2015/11/20/stan-wyjatkowy-na-terytorium-calej-u-e-1-12-2015/#comment-258081


  od mg: już wiele „proroctw” Mizi się nie spełniło, ale obserwując kierunek zmian na świecie, warto się przygotować na trudne czasy… jak? – https://7777777blog.wordpress.com/2013/02/05/czy-przetrwasz-test-przetrwania-online/

  • mgrabas Says:

   miałem o tym nie pisać, ale może ujmę to tak:

   obserwowane przeze mnie od kilku miesięcy niewytłumaczalne wzrosty promieniotwórczości powietrza wewnątrz wagonów w pociągach osobowych na trasie Przemyśl – Rzeszów mogą świadczyć o tym, że w bagażach ukraińskich pasażerów mogą być, lub były, przewożone substancje promieniotwórcze (!)

   w poniedziałek 16.11.2015 odnotowałem najwyższą z obserwowanych dotąd, sumaryczną (alfa+beta+gamma) wartość promieniowania: ponad 58 uSv/h (!!!) w pobliżu dużej torby sportowej stojącej na podłodze w przedziale wagonu obok dwóch mężczyzn rozmawiających ze sobą po ukraińsku – pociąg jechał z Rzeszowa do Przemyśla – poziom tła wynosił w tym dniu 0.019 uSv/h, a samo przebywanie przez godzinę w tym pociągu podniosło średnią dobową z tamtej doby do wartości 0.258 uSv/h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s