Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom.

„(…)

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/11/02/renegaci-na-pomniki-zyd-i-kosciol-razem-przeciw-polakom/

Reklamy

Komentarzy 6 to “Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom.”

 1. mgrabas Says:

  tak się wydziera przykładowy, jeden z wielu, manipulator tłumów, podżegacz w sutannie, wycierający sobie usta Bogiem i przygotowujący bezbronnych do WOJNY

  właśnie o to chodzi syjonistom…

  w podobny sposób jego islamscy koledzy po fachu podburzają tłumy przeciwko nam…

  gdyby ten ksiądz miał chociaż odrobinę mózgu w czaszce, odrobinę wyobraźni i empatii rozumiałby tych ludzi

  ale on o tym nie myśli, bo sam jest narzędziem tych, którzy wyprali mu mózg, a teraz on pierze mózg tłumowi

  tak to się kończy

  a ci, którzy to wszystko aranżują, dają na to pieniądze i cieszą się z głupoty i bezmyślności tych, którzy dają się prowadzić takim jak ten ksiądz

  cieszą się z darmowego mięsa armatniego wykorzystywanego we wszystkich wojnach: na ulicach i na „pokojowych misjach” toczonych w interesie zakulisowych animatorów…

  dzięki wojnie zarobią znacznie więcej niż by zarobili w czasie pokoju: będą sprzedawać broń obu stronom

 2. mgrabas Says:

  „on 18 listopada 2015 01:32

  Nowy minister obrony narodowej Antoni Macierewicz (…) 17 listopada, tj. w drugim dniu swojego urzędowania, podjął pierwszą decyzję: usunął ze stanowiska rektora-komendanta Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, gen. dyw. Bogusława Packa. Pacek zajmował je krótko, od 21 października tego roku. Wcześniej już kierował AON w latach 2012-2014. (…)

  Pacek był od dawna znienawidzony w środowiskach PiS (…) za (…) krytyczny stosunek do amerykańskiego szpiega Ryszarda Kuklińskiego. (…)

  Źródło: dziennik.pl, informacje własne

  Komentarz Redakcji: Kto zostanie nowym rektorem-komendantem Akademii Obrony Narodowej? Generał, który przyniesie zaświadczenie, że już od czasów szkoły średniej działał w „demokratycznej opozycji”? Czy może ten, kogo wskażą „nasi sojusznicy” z NATO/CIA? (A.D.)”

  źródło: http://xportal.pl/?p=23598

 3. mgrabas Says:

  „Data 23.11.2015
  Autor Róża Romaniec / Barbara Cöllen

  Polscy i niemieccy biskupi wzywają do pomocy uchodźcom

  Z okazji 50. rocznicy wymiany listów pojednania polskich i niemieckich biskupów Episkopaty Polski i Niemiec wezwały na Jasnej Górze do pomocy uchodźcom. Przesłanie z okazji rocznicy ogłosili też prezydenci obu krajów.

  „Kościół w Polsce i w Niemczech poczuwa się do bliskości z uchodźcami. Wszyscy jesteśmy wezwani do pomocy i wspierania działań naszych społeczeństw i rządów„, w ten sposób polscy i niemieccy duchowni odnieśli się we wspólnym oświadczeniu do najbardziej aktualnego problemu w Europie.
  Przedstawiciele Episkopatów Polski i Niemiec spotkali się w niedzielę (23.11.2015) w Częstochowie na Jasnej Górze, aby razem świętować 50. rocznicą wymiany listów pojednania biskupów polskich i niemieckich. We wspólnym oświadczeniu zobowiązali się ponownie „do kształtowania przyszłości w duchu pojednania, pokoju i solidarności”.

  (…) „Europa to przyszłość – nacjonalizmy są wczorajsze” (…)


  Prezydenci Andrzej Duda i Joachim Gauck podczas spotkania w Berlinie (28.08.2015)

  Dziś Niemcy i Polacy są „kimś więcej niż dobrymi sąsiadami. Są partnerami w tych samych sojuszach„. W 1989 roku „wolna Polska stała się znów częścią europejskiej rodziny„, co było jednym z celów orędzia polskich biskupów” przypominają prezydenci. Treści zawarte w liście polskich biskupów z roku 1965 są nadal aktualne, podkreślają: „Jesteśmy ze sobą powiązani – jako sąsiedzi i partnerzy w Zjednoczonej Europie. I właśnie wzmacnianie tej więzi jest naszym wielkim zadaniem i wyzwaniem na przyszłość”.
  Wspólne przesłanie prezydentów Polski i Niemiec zostało odczytane w ub. niedzielę (22.11.2015) na Jasnej Górze w Częstochowie podczas spotkania 30 przedstawicieli Episkopatów Polski i Niemiec w związku z 50. rocznicą wymiany listów pojednania biskupów polskich i niemieckich.
  Róża Romaniec / Barbara Cöllen”

  źródło: http://www.dw.com/pl/polscy-i-niemieccy-biskupi-wzywaj%C4%85-do-pomocy-uchod%C5%BAcom/a-18867997

 4. mgrabas Says:

  „BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA 23 GRUDZIEŃ 2015 12:27

  Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu

  z19382388Q,Prezydenci-Estonii-i-Polski-Toomas-H--Ilves-i-Andr

  21.12.2015r. w poniedziałek w Warszawie odbył się zjazd na cześć syjonisty L.Kaczynskiego i jego syjonistycznej spuścizny w polityce zagranicznej. W konferencji „Solidarność, suwerenność, bezpieczeństwo. Lech Kaczyński a Europa Środkowa i Wschodnia” wziął udział prezydent Estonii Toomas H. Ilves oraz byli prezydenci: Litwy – Valdas Adamkus, Czech – Václav Klaus, Gruzji – Micheil Saakaszwili oraz Rumunii – Traian Basescu.
  Pozostali prezydenci mieli chyba ważniejsze zajęcia niż fetowanie jakiejś tam rocznicy swojego syjonistycznego pobratymca.

  Spiż dla L.Kaczyńskiego – natychmiast!

  pomnik Kaczyńskiego z poniatowskim

  Oto co powiedzieli:
  Były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP, A.Duda:
  Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi. – Pięknie wzeszło, nie ma co: poparcie dla syjonistycznego terroryzmu, dla ukraińskiego żydo-banderyzmu i totalna wrogość do Słowian – do Rosji. Na polskiej ziemi uprawia się żydowską, antypolską politykę – takie ziarno siał syjonista L.Kaczyński, a kontynuują A.Duda, L.Kaczyński, PiS, PO i cała reszta kne-sejmu IIIŻydo-RP.

  Václav Klaus (były prezydent Czech): Obaj za zagrożenie uważaliśmy Brukselę i Moskwę, z tym że ja za większe Brukselę, a on mimo wszystko Moskwę.

  sakaszwiliKaczyński kaczyński_Gruzja

  Saakaszwili przypominał, jak Kaczyński w czasie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego podjechał pod granicę, gdzie na posterunku stali pijani Rosjanie – pamiętajmy, że jest to informacja z żydowskiej gadzinówki Michnika. – Jak zaczęli strzelać, mój ochroniarz rzucił mnie na ziemię, a prezydent Kaczyński stał, kule latały, a on nawet się uśmiechał. – Taki to bohater – pomnikowy bohater.

  1394121705_dbuwex_600

  Prezes PiS, J.Kaczyński: polityka jego brata opierała się na przeświadczeniu, że kraje naszej części Europy muszą współdziałać, a gwarantem bezpieczeństwa są Stany Zjednoczone.– główny eksporter światowego, syjonistycznego terroryzmu. I dalej: Fundamentem polityki Lecha Kaczyńskiego była dbałość o politykę obronną i energetyczną. – dzięki tej dbałości polska armia prawie nie istnieje, a niebawem nie będzie Polsce wolno korzystać z własnego węgla jako surowca energetycznego.

  wypowiedzi polityków za: http://wyborcza.pl/1,75478,19382549,warszawski-zjazd-prezydentow-na-czesc-lecha-kaczynskiego.html#ixzz3v8SXiaFq

   

  marzec_68

  Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że L.Kaczyński przyznał wysokie państwowe odznaczenia całej żydowskiej, syjonistycznej, antypolskiej hołocie określanej mianem pokolenia marca 68’.

   

  Poniżej ważniejsze, antypolskie osiągnięcia syjonisty L.Kaczyńskiego, prezydenta IIIŻydo-RP

   

  Requiem dla prezydenta

  kwiecień 2010

  Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

  Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym żydo-medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

  Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

  Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

  Polski Narodzie – pamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

  Polski Narodzie – zapamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

  Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

  Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

   

  Dariusz Kosiur”

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/23/warszawski-zjazd-na-czesc-l-kaczynskiego-tworzenie-kultu-syjonisty-i-syjonizmu/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s