Anonymous do Polaków o uchodźcach: Operacja psychologiczna na olbrzymią skalę

„2015-10-02 00:59:01

Anonymous do Polaków o uchodźcach:

Operacja psychologiczna na olbrzymią skalę

 

W związku z pogłębiającym się w Europie chaosem wywołanym tzw. kryzysem imigracyjnym, mamy dla Was ważny komunikat. Cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę – twierdzą Anonymous, którzy są niezależną i międzynarodową grupą luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działających przede wszystkim w internecie, identyfikowani są przez użycie maski Guya Fawkesa. Inicjatywa powstała w 2003 roku.

Witajcie Obywatele Polski!
Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumieć sytuację, pomijając dezininformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.

Anonymous to niezależna i międzynarodowa grupa luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działająca przede wszystkim w Internecie, identyfikowana przez użycie maski Guya Fawkesa. Powstała w 2003 roku.

Oto nasz opis sytuacji. Potraktujcie go raczej jako drogowskaz niż narzucanie opinii i wykorzystajcie wiedzę, rozum i serce by się do tego odnieść.

1) Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.
Imigrant podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania celem poprawy standardu życia. Na tą decyzję nie ma wpływu bezpośrednie i weryfikowalne zagrożenie życia. Uchodźca podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania w związku z bezpośrednim i weryfikowalnym zagrożeniem życia jego lub rodziny obecnym w kraju jego dotychczasowego pobytu.

2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.

3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w pożądanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Europejskiej.

4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.

6) Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu.

7) Media mainstreamowe otwarcie wspierają politykę imigracyjną, umniejszając jednak wagę konieczności weryfikacji każdego z uchodźców oraz podjęcia odpowiednich środków prewencyjnych w przypadku naruszenia przez nich prawa. Potężną dezinformacją, jakiej się dopuszczają jest zupełne pomijanie powodów kryzysu imigracyjnego (patrz pkt 2 i 3).

8) Prawicowe media alternatywne również dopuszczają się karygodnych manipulacji i fałszerstw przedstawiając Islam w sposób generujący lęk i podziały. Przyczyniają się w ten sposób do zaostrzania konfliktów na tle religijnym, co w konsekwencji sprzyja ostatecznej agendzie. Również i tutaj powód migracji schodzi na dalszy plan, ustępując pola nienawiści i propagandzie antymuzułmańskiej.

9) Ludność muzułmańska jest manipulowana w równym stopniu co społeczeństwa zachodnie. Począwszy od przywódców ISIS, którzy cytując wersety Koranu mamią i werbują niewyedukowanych bojowników, poprzez charyzmatycznych demagogów pokroju Andżema Czołdary, aż po marionetkowe media, które z drugiej strony zgrabną narracją nagłaśniają straszliwość zbrodni Państwa Islamskiego oraz nieuchronność wprowadzenia Shariatu w państwach europejskich.

10) Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy.

Mamy zatem do czynienia z bardzo zaawansowaną manipulacją. Kryzys imigracyjny w Europie mógłby być łatwo zażegnany. Problem w tym, że faktyczne rozwiązanie go jest nie na rękę establiszmentowi USA i Europy Zachodniej.

Streszczamy, co należy zrobić w pięciu krótkich krokach.

Krok 1.
Skończyć z finansowaniem i uzbrajaniem grup rebeliantów mających obalić syryjski rząd. Doskonale wiadomo, że ta broń trafia w ręce ISIS i ich sprzymierzeńców. To z kolei, skutkuje niczym innym jak destrukcją i chaosem. Pieniądze przeznaczane na finansowanie tych wątpliwych operacji należy natychmiast przekierować na intensywną pracę przy odbudowie.

Krok 2.
Wywrzeć presję na Turcji i Jordanii, by zablokowały szlaki zaopatrzeniowe ISIS. Wprowadzić sankcje przeciw krajom, które uczestniczą w handlu ropą z opanowanych przez IS terenów, lub zezwalają by fundusze lub zaopatrzenie do nich docierało. Żadna armia nie przetrwa bez źródła zaopatrzenia. Nie przez przypadek szlaki te mają początek na granicach tureckiej i jordańskiej.

Krok 3.
Wspierać syryjski rząd. W ciągu całego roku amerykańskie naloty w Syrii nie zdołały ani zniszczyć ani nawet osłabić pozycji ISIS. To oczywiście dlatego, że prawdziwą strategią wcale nie jest pozybycie się ISIS, a raczej utrzymanie ich w celu systematycznego osłabiania Assada. Gdyby Waszyngton na prawdę chciał zatrzymać tę grupę, poszedłby w ślady Rosji, zaopatrując rząd syryjski w niezbędną broń, zapewniając szkolenia i wsparcie logistyczne, by pomóc Syrii w wyparciu ISIS. To by jednak oznaczało, że Waszyngton i sojuszcznicy musieliby oficjalnie odstąpić od planu zmiany reżimu w Syrii.

Assad może nie jest uwielbianym prezydentem, ale cieszy się poparciem większości Syryjczyków. W zasadzie Assad ma większe poparcie w swoim kraju niż Obama czy Kongres w Ameryce. W niektórych okresach Assad miał większe poparcie niż Obama i Kongres razem wzięci.

Każdy rząd zaimplementowany w wyniku amerykańskiej zmiany reżimu będzie postrzegany jako rząd marionetkowy, bez wiarygodności potrzebnej do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz na to dowodów, spójrz na Afganistan lub Irak.

Krok 4.
Zapewnić bezpośrednią pomoc w odbudowie mieszkań, infrastruktur i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. Jako rozwiązanie krótkoterminowe w strefach poza obszarem konfliktu należy utworzyć tymczasowe obozy uchodźców, które należy regularnie zaopatrywać w środki medyczne i żywność. Tak, będzie to sporo kosztować, ale sporo kosztowała też trwające pięć lat usiłowania zmiany reżimu, które są właśnie źródłem obecnego problemu.

Krok 5.
Przekierować uchodźców do tych stabilnych regionów. Zalewanie Europy masami niezatrudnionych uchodźców nie jest w niczyim interesie. Taka praktyka spowoduje jedynie nasilenie napięć i wzmocni ruchy ksenofobiczne. Ci ludzie nie potrzebują schronienia w gettach Europy, oni muszą odzyskać własny dom.

Bracia i Siostry.
Jak widzicie, istnieje realna szansa na rozwiązanie tego problemu. Należy jednak sięgnąć do sedna, zamiast dawać się wciągać w socjotechniczne gierki establiszmentu oparte na różnicach religijnych. Zacznijmy otwarcie krzyczeć o przyczynach i propozycji kompleksowego rozwiązania, a zobaczycie jak szybko zjednoczymy Polaków.

Jesteśmy Anonymous,
Jesteśmy Armią,
Spodziewajcie się nas!”

źródło: http://pressmania.pl/?p=19745

Reklamy

Komentarzy 12 to “Anonymous do Polaków o uchodźcach: Operacja psychologiczna na olbrzymią skalę”

 1. mgrabas Says:

  „Fredro said
  Listopad 1, 2015 @ 1:09 AM

  Nasz świat jest zagrożony przez globalistów, którzy powoli lecz skutecznie realizują swoje cele. W obecnym stanie niezwykle trudne jest powstrzymanie tego procederu. Jedynym ratunkiem może być rosnąca świadomość ludzi na całym świecie którzy przeciwstawią się temu.

  Niestety media na świecie są najwyraźniej przekupione i także biorą udział w globalnej przemianie. Tyle mówi się o wolności i demokracji, a tymczasem ci którzy stoją ponad wszystkim; ci którzy żyją w „ukryciu” i pociągają za sznurki, chcą nam zbudować globalne więzienie. Oczywiście aby było to możliwe, koniecznie trzeba stworzyć jakieś zagrożenie a następnie wprowadzić rozwiązanie, tak aby ludzie sami tego chcieli – cały scenariusz został już zresztą zaplanowany dawno temu.

  Tak więc główne media unikają tematów, które miałyby ujawnić plan NWO. Wiadomo również, że jeśli jakaś sprawa nie zostanie poruszona przez światowe media, to ona po prostu nie istnieje – ewentualnie zostanie uznana za teorię spiskową. Plan globalistów jest właśnie traktowany jak szalona teoria, która nie ma niczego wspólnego z rzeczywistością.

  Przemówienie George’a H. W. Busha z 1991 roku na temat NWO
  W marcu tego roku, Fundacja na Rzecz Globalnego Pokoju Perdana (PGPF), którą założył były premier Malezji dr Mahathir Mohamad, zorganizowała Międzynarodową Konferencję Nowego Światowego Porządku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Putrajaya. Chyba żaden z nas nawet nie miał pojęcia o wydarzeniu właśnie dlatego, że media to po prostu zignorowały.

  Na konferencji pojawiło się wielu profesorów i polityków, między innymi emerytowany ekonomista z Uniwersytetu w Ottawie dr Michel Choissudovsky, amerykański wojskowy i geostrateg dr Thomas PM Barnett, prezes Międzynarodowego Ruchu na rzecz Sprawiedliwego Świata dr Chandra Muzaffar oraz doradca PGPF i były minister Malezji Tan Sri Dr Rais Yatim. Stwierdzono że tajna grupa elit chce utworzyć jeden światowy rząd i znieść suwerenność państw.

  Dr Michel Choissudovsky powiedział, że obecnie trwa wojna którą prowadzą Stany Zjednoczone i posłuszne wobec tego mocarstwa kraje. Jest to globalna wojna z terroryzmem, również z tzw. Państwem Islamskim, które jest w rzeczywistości finansowane przez Zachód. Podkreślił, że terroryzm nie jest wcale tworem muzułmanów. „Globalna wojna z terroryzmem jest sfabrykowana, jest wielkim kłamstwem i zbrodnią przeciwko ludzkości”.
  „Prawda jest taka, że nie istnieje coś takiego jak islamska armia czy organizacja terrorystyczna zwana al-Kaidą, a każdy oficer wywiadu wie o tym. Ale istnieje kampania propagandowa wymierzona w społeczeństwo aby uwierzyło w obecność intensywnego bytu reprezentującego „diabła” tylko po to, aby osoby oglądające telewizję przyjęły jednolitego międzynarodowego lidera na wojnę z terroryzmem. Kraj stojący za tą propagandą to Stany Zjednoczone”
  – powiedział były minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Robin Cook.
  Terroryści są zatem tym „problemem” który należy rozwiązać. Ludzie w obawie o islamskich terrorystów nie będą protestować gdy służby otrzymają nowe uprawnienia i będą mogły z jeszcze większą skutecznością szpiegować społeczeństwa. W pewnym momencie „zagrożenie” będzie tak wielkie, że ludzie zgodzą się na globalną wojnę z terroryzmem i wybiorą najpotężniejszy kraj na świecie, który zresztą najwięcej mówi o wolności i demokracji.

  „Al-Kaida i powiązane z nią organizacje, w tym Państwo Islamskie, nie są niezależnymi organizacjami. Są sponsorowane przez Stany Zjednoczone i sojuszników. Zostało to udokumentowane że jeszcze przed 2011 rokiem nastąpił proces rekrutacji mudżahedinów do walki w Syrii i było to koordynowane przez NATO i tureckie dowództwo. Raport ten jest potwierdzony przez izraelskie źródła informacyjne i jednoznacznie mamy do czynienia z państwowym wspieraniem terroryzmu, rekrutacją najemników, szkoleniem i finansowaniem terroryzmu” – powiedział dr Michel Choissudovsky.
  Były premier Malezji oraz założyciel PGPF dr Mahathir Mohamad stwierdził, że tzw. Partnerstwo Transpacyficzne (TPP) to nic innego jak kolejne narzędzie tajnych elit, które chcą dominować nad całym światem. Umowa ta prędzej czy później i tak zostanie przyjęta przez marionetki zasiadające w europejskich rządach i w Unii Europejskiej.

  Gdy zastanowimy się nad tym, wszystko to ma logiczny sens. Terroryzm z Bliskiego Wschodu celowo importuje się do Europy (tzw. imigracja) aby zastraszyć społeczeństwo. Media praktycznie codziennie opisują jak funkcjonuje Państwo Islamskie i co robi ze schwytanymi ludźmi. Służby otrzymują kolejne uprawnienia, a przeciętnym ludziom odbiera się nawet podstawowe prawa, jak np. krytyka polityki imigracyjnej. Wszystko to odbywa się już dzisiaj, a jeden światowy rząd może powstać szybciej niż nam się wydaje.

  Źródło: http://www.collective-evolution.com/2015/10/27/professors-politicians-gather-to-warn-us-about-the-new-world-order-nwo/

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2015/10/31/zydowskie-roszczenia-majatkowe-sad-uznal-za-bezzasadne-a-gazeta-wyborcza-nawoluje-do-nienawisci/#comment-255892

  • mgrabas Says:

   Idea kryzysu – Nowy Porządek Świata.

   Opublikowany 30.09.2012

   Historyczny rys i porażający dokument stawiający tezę, że dług bankowy na przestrzeni ostatniego wieku stał się narzędziem kilku bankowców do manipulowania gospodarkami całego świata. Hasło – Globalizacja, ma na celu scentralizowanie systemu finansowego i władzy w jednym miejscu, w jednych rękach.

   USA – najważniejsza gospodarka świata, jest teoretycznym bankrutem. 16,2 bln $ długu w prywatnych bankach. Japonia jest bankrutem – 220% PKB. Europa zmierza w tym samym kierunku.

   Nowy Porządek Świata to idea ludzi, którzy realizują globalny plan ponad głowami rządów i parlamentów. Sukcesywnie, przez dziesięciolecia. To kilka najważniejszych rodów żydowskich bankierów, starannie dobrani międzynarodowi politycy, magnaci finansowi, agendy wywiadowcze, naukowcy… Prywatne, lojalne stowarzyszenie, wyjęte z poza wszelkiego pojmowania modelu władzy jaki znamy. Coroczne spotkania bez rozgłosu mediów. Zhierarchizowana grupa nieco ponad stu osób (również z Polski), która w większej części nie wie do czego zmierza góra – „oświecone oko” 13 Iluminatów. Słabość zwykłego człowieka, chciwość i strach, stały się odgórnie stymulowane do osiągnięcia zamierzonych celów.
   Grupa Bilderberg, o niej mowa, wydzieliła z siebie Komisję Trójstronną i Klub Rzymski (odpowiedzialny za tworzenie UE).

   Dekret nr 11110 miał zlikwidować FED – kolebkę globalnego długu i władzy bankierów. Zostało po nim piękne przemówienie jedynego Prezydenta, który przeciwstawił się nieludzkiemu spiskowi.
   http://www.iluminaci.pl/iluminaci/dekret-nr-11110

   Europa.
   Obecnie Viktor Orban (Węgry) i Vaclav Klaus (Czechy) – jedynymi politykami europejskimi, którzy przeciwstawiają się uzależnieniu własnych państw i utraty suwerenności przed tą siłą. Klaus napisał w 2012r. książkę, w której porównuje to co się dzieje w Europie do hitlerowskiego nacjonalizmu. Orban odmówił przymusowego zadłużenia węgrów 15 miliardami Euro z Brukseli. Wejście do strefy Euro, całkowicie pozbawi te kraje głosu. EBC, MFW to europejski FED. Dyktat i nakaz zadłużania poprzez rozliczne nowe prawa (plamki na Słońcu, ocieplenia, ochłodzenia, ruchy tektoniczne, powietrze, cokolwiek właściwie, co może stanowić asumpt do kolejnego opodatkowania i zadłużenia). Koncepcję proekologicznej „religii” Europy stworzyła grupa Bilderberg. Nikt nie wie do czego to zmierza, poza utratą suwerenności narodów.

   Brzmi jak fikcja, tylko co zrobić z faktami? Bo jeśli myślisz, że Ciebie nie dotyczą, jesteś w błędzie – postępujące podatki i ustawiczne ograniczanie praw.

   Europosłowie z trybuny o grupie Bilderberg:   .
   Oprócz polityki długu, realizuje się politykę strachu. Poniżej fragment wywiadu jednego z najistotniejszych oświeconych umysłów. Najbliższy doradca wielu Prezydentów USA, rzekomo, najwyższy 33 stopień Loży Masońskiej i najwierniejszy poddany Davida Rockefellera. To Brzezińskiemu Rockefeller powierzył kierowanie Komisją Trójstronną. To Brzeziński wraz z CIA utworzył Al Kaidę. Sednem wprowadzania „koniecznych” poprawek przez grupę Bilderberg, jest kreowanie psychozy strachu. Brzeziński nie kryje tego poglądu w licznych publikacjach.

   .
   Iran. Wybrane banki sfinansują tę wojnę, po czym odbudowując państwo – zadłużą. Dokładnie jak z Irakiem. Globalny strach wojny, wartością dodaną do przyzwolenia ograniczeń praw społeczeństw. W USA wprowadzono pomimo protestów kongresu „istotną poprawkę” tj. bez powiadomienia i obecności obywatela, policja przeszukuje mieszkania. Podejrzany o choćby abstrakcyjny związek z „terrorem”, może być trzymany w więzieniu na czas nieokreślony. NWO.

   Wikipedia nie jest miarodajnym źródłem, ale podano nazwiska polaków w Komisji Trójstronnej:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna


   Monika Olejnik z niedowierzaniem słuchała, co mówi w wywiadzie Janusz Palikot. Zdziwienie narastało z każdym kolejnym zdaniem i może myślała, że to tylko brednie błazna, lecz w wywiadzie nie było bredni. Janusz Palikot przedstawił interesy prywatnej organizacji Davida Rockefellera – Komisji Trójstronnej i jeśli Prezes NBP Marek Belka również figuruje w tej organizacji, nie można tego nazwać skandalem. To zdrada Polski i działanie w interesie obcego imperium bankowego.

   Tylko w tym roku, Polska zadłużyła się na 55mld zł. Łączny dług to już 900mld zł, a przed nią miliardy euro podatku klimatycznego nałożonego przez Brukselę.

   W żadnych mediach nie mówi się o grupie Bilderberg, ale coraz więcej ludzi pyta. Może znajdą się dziennikarze, którzy zapytają wyżej… https://www.facebook.com/EuroDziekuje

 2. mgrabas Says:

  „Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Sobota, 31 października 2015 o godz. 22:10:52

  Czechy i Dania – kraje, których unikają imigranci

  Czechy dzięki przyjętym zasadom polityki migracyjnej stały się krajem, który imigranci wolą omijać szerokim łukiem. Podobnie wygląda sytuacja w Danii.

  W Czechach imigranci od razu po przyjeździe są umieszczani w zamkniętych ośrodkach, za które na dodatek sami muszą płacić. Czeski rząd preferuje politykę odstraszania, która wydaje się przynosić efekty. Wczoraj szef czeskiego MSW Milan Chovanec poinformował, że nie odnotowano ani jednego migranta, który próbowałby przekroczyć granicę tego kraju. Jak twierdzi, „przepuszczanie wszystkich nie ma sensu, bo wtedy chaos i brak bezpieczeństwa są gwarantowane”. Dodał, że wówczas nie chciałby być szefem MSW.

  Imigranci zaczynają omijać również Danię, która wcześniej była krajem tranzytowym na drodze do Szwecji. Wczoraj dwa autobus przysłane z Danii do niemieckiego Flensburga, by odebrać imigrantów podążających do Szwecji, wróciły puste. Migranci obawiają się bowiem nowych duńskich zasad, zgodnie z którymi Duńczycy rejestrują ich, po czym deportują z powrotem do Niemiec. Dotyczy to również osób, które mają bilety do Szwecji.

  Migranci obawiają się również wsiadać do pociągów jadących do Danii. W środę duńska policja wyciągnęła ich z autobusów i pociągów, po czym wszystkich zarejestrowała, pobierając przy tym odciski palców. Zadano im pytanie, czy chcą ubiegać się w Danii o azyl. Osoby, które odmówiły, deportowano z powrotem do Niemiec.

  Według Nicolasa Jähringa z komitetu „Refugees Welcome“, dotąd duńska policja przepuszczała uchodźców, jednak teraz „zaczęła stawiać na odstraszanie”. Przypuszcza, że może to wynikać z porozumienia między Kopenhagą a Sztokholmem, by zmniejszyć napływ imigrantów do Szwecji.

  wPolityce.pl / Kresy.pl ”

  źródło: http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/czechy-i-dania-kraje-ktorych-unikaja-imigranci

 3. mgrabas Says:

  „16.11.2015, 20:11

  Obama: Zniszczyć Państwo Islamskie? Nie, tego nie zrobimy!

  Barack Obama podczas szczytu grupy G20 w Turcji oświadczył wszem i wobec: Nie, nie zniszczymy Państwa Islamskiego!
  Czy to możliwe? Niestety, tak. Obama powiedział mianowicie, że operacja lądowa w Syrii i Iraku przeciwko ISIS jest wykluczona. USA pozostaną przy nalotach bombowych. Tymczasem w zgodnej opinii ekspertów wyłącznie siły lądowe mogą zniszczyć islamskich ekstremistów z ISIS. Nie ma żadnej innej możliwości, by się z tym uporać.

  Barack Obama uważa jednak, że operacja lądowa byłaby „błędem”. Czy działa w ten sposób na korzyść Demokratów? Amerykanom nie podobałoby się, gdyby amerykańscy żołnierze znowu ginęli na ziemi Bliskiego Wschodu… Nawet, jeżeli mieliby posprzątać to, co sami nabałaganili. A niedługo wybory… Więc operacji nie będzie.

  Nie ma wątpliwości, że jeżeli Amerykanie pod rządami Obamy odrzucają zdecydowane działania przeciwko ISIS, to konieczna będzie silniejsza współpraca z Rosją w Syrii. Co dostanie Putin w zamian za pomoc Zachodowi? Możemy się tylko domyślać…

  kad”

  źródło: http://www.fronda.pl/a/obama-zniszczyc-panstwo-islamskie-nie-tego-nie-zrobimy,60570.html

 4. mgrabas Says:

  „robertgrunholz / 19 godzin ago

  Tureccy terroryści i ślepi samuraje

  We wtorek Turcja zestrzeliła bombowiec Su-24, który znajdował się wedle doniesień tego kraju na jego przestrzeni powietrznej i miał zignorować dziesięć ostrzeżeń. Choć mamy dopiero czwartek, tłumaczenia ze strony rządu tureckiego zmieniały się już wielokrotnie. Nie dane było nam poznać miejsca namierzenia i zestrzelenia rosyjskiego Su-24, gdyż tak naprawdę znajdował się on cały czas na syryjskiej przestrzeni powietrznej, operując tam na prośbę legalnego prezydenta Syrii, Baszara Al-Asada.

  Choć Turcji nikt nie udzielił pozwolenia na naruszanie przestrzeni powietrznej Syrii, robiła to ona w bieżącym roku setki razy. Celem wszystkich tureckich nalotów były oddziały Kurdów i wojska prezydenta Al-Asada.

  Podobne postępowanie tureckich sił powietrznych jest dobrze znane Grekom, którzy są cały czas zmuszeni do reagowania na tego typu prowokacje nad Cyprem.

  Mimo tego, że Turcja nielegalnie naruszała przestrzeń powietrzną Grecji i Syrii, a w drugim wypadku czyniła to w celu atakowania sił rządowych, to kraj ten uznał za stosowne, by zestrzelić rosyjski Su-24, który wpierw miał znajdować się nad Turcją „przez kilkanaście sekund”, później miał „zahaczyć o granicę na sekundę”, aż w końcu „poruszał się na pasie przygranicznym”.

  Turcja pomimo swej obecności w NATO, od samego początku konfliktu bombardowała wojska Kurdów i potajemnie wspierała Państwo Islamskie.

  Jak dowiadujemy się z nielicznych niezależnych mediów, Rosja zdecydowała się w poniedziałek na zbombardowanie konwojów przewożących ropę z terenów kontrolowanych przez terrorystów do Turcji. Na jaw wyszedł ogromny biznes, na którym Turcja wzbogaciła się niebotycznie i jednocześnie doprowadziła do rozrostu Państwa Islamskiego.

  To ten członek NATO i grupy G20, jest faktycznie odpowiedzialny za przerzut i sprzedaż ropy, którą wymieniał na broń i amunicję. To ten kraj, dokonujący od dłuższego czasu ludobójstwa na Kurdach, a wcześniej także na Ormianach i chrześcijanach, jest odpowiedzialny zatem za ataki w Paryżu, gdyż to Turcja dozbroiła i dofinansowała terrorystów.

  Jak przekonuje ocalały pilot i co wiemy dzięki niezależnym dziennikarzom, rosyjski Su-24 nie przebywał nad turecką przestrzenią powietrzną ani przez sekundę. Co więcej, siły Turkmenów operujące w rejonie Syrii, gdzie rozbił się Su-24, zabiły drugiego pilota kiedy ten się katapultował i ostrzelały śmigłowiec ratunkowy. W pierwszym przypadku doszło do złamania konwencji genewskiej, natomiast do drugiego ataku posłużono się bronią amerykańską rękoma dawnego członka Szarych Wilków.

  Choć było wiadomo, że Turcja z rozkoszą przygląda się Europie nie mogącej zaradzić kryzysowi imigrantów, nie przerwało to starań tego kraju, by wejść do struktur unijnych. Choć państwo to od samego początku wspierało i finansowało terrorystów atakujących również od niedawna nasz kontynent, nikt z G20 i NATO nie zareagował, ani nie próbował powstrzymać tureckiego sojusznika w ludobójstwie dokonywanym na Kurdach, ani w eskalacji konfliktu syryjskiego.

  Cała ta sytuacja jest równie śmieszna, jak niedawne doniesienia Japonii o naruszeniu jej przestrzeni powietrznej przez rosyjski myśliwiec. Jak podały wszystkie światowe media, choć znajdował się on nad Japonią mniej niż szesnaście sekund, to kraj ten zdążył poderwać z ziemi cztery myśliwce i ścigał zbiega. Zastanawiam się czy nie brzmi to aby wiarygodniej, niż dziesięć ostrzeżeń i zestrzelenie bombowca w kilkanaście sekund, czym przechwala się od wtorku Turcja. Pora chyba zgłosić to do Księgi Rekordów Guinnessa!

  Turcja wspiera terrorystów, a samuraje oślepli. Co zatem czyni Rosja? Od teraz każdy bombowiec będzie eskortowany przez myśliwce, na terenie Syrii rozmieszczone zostaną S-400, a w rejonie od niedawna operuje także kolejny rosyjski krążownik i chiński lotniskowiec.

  Choć w mediach elektronicznych można ze świecą szukać osób, które cieszą się z zestrzelenia rosyjskiego bombowca (co wygląda ciekawie po niedawnej fali rusofobii w związku z konfliktem na Ukrainie), to w mediach tradycyjnych presstytutki przekraczają wszelkie granice dobrego smaku. Od redaktora Sierakowskiego nie różni się w tej sytuacji niczym nawet redaktor Ziemkiewicz, który jak do tej pory ostrożniej dobierał słowa, choć jego stanowisko pozostawało podobne.

  Proponuję, by Rosja tak dla odmiany zestrzeliwała każdy samolot, który znajdzie się nad Syrią bez zezwolenia rządu prezydenta Al-Asada. Zobaczymy czy Turcja i Izrael potrafią coś poza marnymi prowokacjami, a także co w tej sytuacji uczynią wspaniali sojusznicy zachodu, czyli totalitarne państwa Zatoki Perskiej, równie hojne w finansowaniu Państwa Islamskiego.

  Ciekawi mnie w tej sytuacji również to, czy Polska stanie po stronie znienawidzonej przez rząd Rosji, czy też po stronie totalitarnych reżimów, ludobójców i fundatorów międzynarodowego terroryzmu. Oba wyjścia będą dla dla pani premier równie ciężkie do przełknięcia.

  Robert Grunholz”

  źródło: http://rgrunholz.wordpress.com/2015/11/25/tureccy-terrorysci-i-slepi-samuraje/

  • mgrabas Says:

   „BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA 26 LISTOPAD 2015 · 13:56

   Żydzi z USA grają już tylko znaczonymi kartami

   Około pół tysiąca Rosjan obrzuciło dwa dni temu ambasadę Turcji w Moskwie kamieniami i farbą w reakcji na bandyckie zestrzelenie rosyjskiego samolotu.

   Zestrzelenia przez Turcję rosyjskiego samolotu nad Syrią Rosja z pewnością nie zostawi bez odpowiedzi. Jaka to będzie odpowiedź trudno przewidzieć, ale na pewno nie będzie to wojna z Turcją, jak chciałby rozwydrzony Międzynarodowy Żyd (MŻ) z USA. Na razie poznaliśmy pierwsze rosyjskie reakcje: wstrzymanie dostaw gazu dla niewypłacalnej Ukrainy, rządzonej przez żydo-bandę Poroszenki – Jaceniuka, zainstalowaną przez MŻ oraz zerwanie współpracy wojskowej i zdecydowane ograniczenie współpracy gospodarczej z Turcją.

   Już wcześniej pisałem, że rosyjskie uderzenie w Państwo Islamskie (PI) było w istocie uderzeniem w interesy MŻ z USA – twórcy PI. MŻ przy pomocy zwyrodniałych najemników z PI chce osiągnąć cel polityczny: obalić władzę prezydenta Syrii, Baszara al-Asada i otworzyć drogę dla eksportu terroryzmu do Rosji, w której zamierza powtórzyć scenariusz syryjski, a potem opanować Rosję i przejąć jej bogactwa naturalne.
   Jednocześnie kradnąc syryjską ropę MŻ realizuje następujące cele:
   – z zysków ze sprzedaży syryjskiej ropy utrzymywani są najemnicy PI (oczywiście bezpośrednią sprzedażą zajmuje się PI),
   – także z zysków ze sprzedaży kradzionej ropy MŻ pokrywa część „strat”, jakie ponosi z powodu sztucznie obniżonej ceny ropy na światowych rynkach, co w zamierzeniu winno uderzać w Rosję i zmniejszać jej dochody ze sprzedaży własnej ropy.

   Niech ktoś z Europejczyków z UE, szeroko współpracującej z MŻ z USA, spróbuje założyć firmę i handlować kupowaną od Syrii ropą – Syria chętnie sprzeda swoją ropę -, jak długo zostanie przy życiu europejski właściciel takiej firmy? – Oto jest pytanie.
   A MŻ ma tę ropę za darmo, kradną ją dla niego jego zbiry z PI.

   Czy Turcja jest wrogiem Rosji?

   Była wizyta premiera R.T. Erdogana w Moskwie, była rewizyta prezydenta W.Putina w Stambule.

   Sprawa nie jest wcale oczywista. Jednak gdyby nim była, to prawdopodobnie nie zgodziłaby się na poprowadzenie przez własne terytorium projektowanego rosyjskiego gazociągu do Europy, omijającego Ukrainę opanowaną przez MŻ i to nawet za cenę utraty zysków z tzw. opłaty przesyłowej za transportowany gaz.
   A tak właśnie postąpiły żydowskie władze w Warszawie, które odrzuciły propozycję Rosjan poprowadzenia poprzez Polskę drugiej nitki gazociągu do Europy zachodniej, ponieważ miał on omijać Ukrainę – warszawskim żydo-rządom nakazał tak postąpić MŻ z Waszyngtonu.

   Nawet przynależność Turcji do agresywnego, syjonistycznego NATO i płynące z tego faktu konsekwencje nie mogły zmienić decyzji Turcji w sprawie projektowanego rosyjskiego gazociągu.
   Tu trzeba jednak przypomnieć urządzane już od 2013r. przez MŻ społeczne protesty i burdy w Turcji wymierzone przeciw rządom Erdogana, których celem było obalenie jego władzy, a na pewno uświadomienie mu konieczności posłuszeństwa względem MŻ i realizację jego interesów. Ponieważ wymierzone przeciw Erdoganowi akcje nie odniosły pożądanych skutków, MŻ skorumpował dzieci Erdogana – biorą one udział w pośrednictwie z bandytami z PI w handlu syryjską ropą.

   http://gununyalanlari.com/yalan/112-bilal-erdogan-isidlilerle-yemek-yedi-yalani

   Jest więc wielce prawdopodobne, że bandyckie zestrzelenie przez Turków rosyjskiego samolotu zostało wymuszone na władzach Turcji szantażem przez MŻ.

   Wczorajszy-protest-przed-ambasada-Rosji-w-Ankarze- Wczorajszy protest przed ambasadą Rosji w Ankarze przeciwko wspieraniu przez Rosję reżimu prezydenta Baszara al-Asada. Demonstranci domagali się m.in. opuszczenia Syrii przez wojska rosyjskie. – Kto zatem zorganizował tę akcję? Turcy, którzy jako członek NATO – zgodnie z deklaracjami szefów NATO i władz USA – winni walczyć z PI? PI -? Kto – ?

   Zdecydowane i skuteczne działania militarne Rosjan w Syrii w niszczeniu PI – czytaj terrorystów MŻ -, wzbudziły w Waszyngtonie – w stolicy światowego terroryzmu – popłoch i desperację.
   MŻ widząc, że jego agresja w Syrii musi się skończyć fiaskiem – nie jest w stanie zastąpić terrorystów PI nowymi terrorystami z ad hoc wymyślonego państwa kurdyjskiego lub Turkmenistanu -, stąd przez Rosję poniżony i obnażony w swoich zbrodniczych działaniach przed światową opinią, posuwa się do aktów terroryzmu i bandytyzmu: zamach bombowy lub zestrzelenie cywilnego samolotu rosyjskiego nad Egiptem i zestrzelenie rosyjskiego samolotu nad Syrią, który bombardował terrorystów PI.
   A przecież MŻ od dawna w swoich mediach walczy z PI i bombarduje jego pozycje tyle, że zamiast bomb na terrorystów spadają broń, amunicja i inne zaopatrzenie niezbędne do prowadzenia wojny z Syrią.

   MŻ nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
   Żydowskie władze w Warszawie i ich powszechne media również nie mają nic na usprawiedliwienie poparcia bandyckiej polityki MŻ i USA oraz realizowanie tego poparcia pod polską banderą.
   Za te zbrodnię stanu muszą być kiedyś rozliczone.

   Polscy katolicy wsłuchani w głos hierarchów Kościoła, którzy popierają PO, PiS, unijną integrację, integrację Polski z Zachodem, winni mieć świadomość, że ich pasterze pośrednio popierają także politykę zbrodni i światowego terroryzmu MŻ.

   Dariusz Kosiur”

   źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/11/26/zydzi-z-usa-graja-juz-tylko-znaczonymi-kartami/

 5. mgrabas Says:

  „Przez AW – 18 maja 2017

  Parlament Europejski wzywa do szybkiej relokacji „uchodźców”. Tylko czterech „polskich” europosłów było za. Twarze zdrajców


  Czesław Siekierski z PSL, Jarosław Wałęsa, Róża Thun i Michał Boni z PO.
  Foto: wikimedia / Вени Марковски / Foto-AG Gymnasium Melle

  Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję, w której wzywa państwa UE do szybszej relokacji uchodźców, wskazując, że jedynymi dwoma krajami, które wywiązują się ze swoich zobowiązań, są Finlandia i Malta. Głosowanie podzieliło PO, a PiS był przeciw.

  Za przyjęciem rezolucji głosowało w Strasburgu 398 europosłów; 134 było przeciw, a 41 wstrzymało się od głosu. Sprawa podzieliła polską delegację we frakcji Europejskiej Partii Ludowej – rezolucję poparli jedynie Michał Boni, Różna Thun i Jarosław Wałęsa z PO oraz Czesław Siekierski z PSL; reszta biorących udział w tym głosowaniu europosłów z delegacji PO-PSL wstrzymała się od głosu.

  „Nie jestem rozczarowana, widocznie taka jest opinia większości Platformy” – powiedziała pytana o tę sprawę Róża Thun. Jak podkreśliła, solidarność między państwami UE wymaga, żeby wykonywać zobowiązania w sprawie relokacji uchodźców. „Ta rezolucja tylko to przypomina” – zaznaczyła europosłanka.

  Przeciwko rezolucji, zgodnie ze stanowiskiem rządu, który jest przeciwny relokowaniu uchodźców, głosowali praktycznie wszyscy eurodeputowani PiS. Od głosu wstrzymał się Zbigniew Kuźmiuk.

  Zdaniem europosła Zdzisława Krasnodębskiego, gdyby naszemu krajowi groziły sankcje za odmowę udziału w relokacji, należałoby przeprowadzić referendum w tej sprawie. Postulowałby, aby zapytać Polaków, czy chcą, czy też nie chcą przyjmować uchodźców, nawet jeśli ta druga opcja wiązałaby się z sankcjami.

  Europosłowie wezwali w niewiążącej prawnie rezolucji państwa członkowskie do wywiązania się z przyjętych zobowiązań oraz do priorytetowej relokacji dzieci podróżujących samotnie oraz innych osób ubiegających się o azyl i wymagających szczególnej opieki. Zwrócili uwagę na fakt, że tylko jedna osoba nieletnia podróżująca bez opieki została jak dotąd przeniesiona.

  Skrytykowali „niezwykle dyskryminujące preferencje, takie jak przyjmowanie jedynie samotnych matek lub odmowa azylu osobom o konkretnej narodowości, jak Erytrejczycy, oraz używanie bardzo szerokiej kontroli bezpieczeństwa” stosowane przez państwa członkowskie.

  Większość w PE skrytykowała fakt, że chociaż państwa członkowskie zobowiązały się do przeniesienia 160 tys. uchodźców z Włoch oraz Grecji do września 2017 roku, dotychczas tylko około 18 tys. osób zostało faktycznie przeniesionych, czyli nieco ponad 11 proc. całości (18 770 osób do 16 maja).

  PE oświadczył, że nawet jeśli państwa UE nie wypełnią kwot do września (gdy wygasa mechanizm relokacji), powinny w dalszym ciągu przenosić osoby, co do których zdecydowano, że należy im się azyl. Europosłowie proponują również przedłużenie działania mechanizmu relokacji, dopóki nie nastąpi reforma dublińskiego systemu przyznawania azylu.

  Państwa UE dyskutują w tej sprawie od miesięcy, ale ze względu na sprzeciw wielu stolic wobec proponowanego stałego systemu relokacji, który miałby być uruchamiany w sytuacjach kryzysowych, nie ma w tej sprawie postępu.

  Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli kraje, które do tej pory nie relokowały ani jednego uchodźcy, nie zaczną tego robić do czerwca.

  Źródło: PAP”

  źródło: http://wolnosc24.pl/2017/05/18/parlament-europejski-wzywa-do-szybkiej-relokacji-uchodzcow-tylko-czterech-polskich-europoslow-bylo-za-zobacz-ich-nazwiska/

  • mgrabas Says:

   „(…) Europa pod protektoratem USA, określana jednoznacznie przez antyamerykańskich publicystów mianem wasala Waszyngtonu, — musi przyjąć tylko w bieżącym roku kilkadziesiąt tysięcy uchodźców, a w każdym kolejnym — według specjalistów w zakresie migracji — setki tysięcy. (…)”

   źródło: http://forumemjot.wordpress.com/2015/07/01/dlaczego-usa-nie-przyjmuja-uchodzcow-prof-anna-razny/

  • mgrabas Says:

   „16:46 19.05.2017

   Czechy odmówiły przyjęcia migrantów, mimo 10 mln euro grzywny

   Demonstracja antyimigracyjna w Czechach
   AFP 2017/ Michal Cizek

   Czechy nie zmienią decyzji i nie przyjmą więcej migrantów, mimo groźby nałożenia przez UE kary w wysokości 10 mln euro i innych restrykcji – powiedział w czwartek w Brukseli minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec na marginesie spotkania rady ministrów spraw wewnętrznych państw członkowskich UE.

   We wtorek Komisja „Europejska” zagroziła różnego rodzaju sankcjami i grzywnami tym krajom, które odmówią przyjęcia „uchodźców” z obozów we Włoszech i Grecji w ramach odgórnych limitów. Do tej pory odesłano do różnych państw jedynie 18,4 tys. osób z planowanych 160 tys. Czechy z przyznanej kwoty 1,6 tys. migrantów wpuściły do siebie jedynie 12 osób i odmówiły przyjęcia reszty.

   — Jakbyśmy grali w jakąś grę, kto przyjął 20 osób, a kto 12. Ten, kto przyjął 20, jest dobry, a ten, co 12 — zły. System przymusowych „kwot” nie działa i nie będzie działać – powiedział Chovanec. Jak dodał, eksperci z jego resortu obliczyli wysokość grzywny, którą może nałożyć Komisja „Europejska” na Czechy. Wynosi ona około 10 mln euro.

   Na spotkaniu ministrów spraw wewnętrznych krajów UE we wrześniu 2015 roku, na którym „większością głosów” zatwierdzono „kwoty”, Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia zagłosowały przeciwko takiemu rozwiązaniu, a Finlandia wstrzymała się od głosu. Węgry i Polska dotychczas nie przyjęły ani jednego uchodźcy i nie zamierzają tego zrobić w przyszłości.W związku z tym „komisarz” ds. „migracji”, spraw „wewnętrznych” i „obywatelstwa” w Komisji „Europejskiej” Dimitris Awramopulos wezwał Warszawę i Budapeszt do natychmiastowej zmiany postawy, a Pragę i Bratysławę – do ponownego uruchomienia procesu przyjmowania „uchodźców”. W przeciwnym razie – jak zapowiedział – zostaną zastosowane wobec nich „określone” sankcje i grzywny.

   Czeski minister spraw wewnętrznych przypomniał dziennikarzom, że jego kraj w ramach rozwiązania „kryzysu migracyjnego” od samego początku udzielał poważnego wsparcia finansowego i materialnego tym państwom, które najbardziej ucierpiały w wyniku „tego kryzysu”.

   Chovanec jest przekonany, że najbardziej właściwą formą pomocy poszkodowanym krajom była idea „skutecznej solidarności” proponowana na jesieni ubiegłego roku przez Słowację w ramach jej przewodnictwa w UE.”

   na podstawie: http://pl.sputniknews.com/polityka/201705195493602-sputnik-ue-kwoty-uchodzcy-czechy/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s