to sporo wyjaśnia…

Masoneria – Pytania i Odpowiedzi

Masońska Polityka Szczepionkowa

Prawdziwe Wyniki Wyborów

Reklamy

Komentarze 24 to “to sporo wyjaśnia…”

 1. mgrabas Says:

  playlista: Dem w Masonerii

 2. mgrabas Says:

  „2015-10-02 00:59:01

  Anonymous do Polaków o uchodźcach: Operacja psychologiczna na olbrzymią skalę

  W związku z pogłębiającym się w Europie chaosem wywołanym tzw. kryzysem imigracyjnym, mamy dla Was ważny komunikat. Cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę – twierdzą Anonymous, którzy są niezależną i międzynarodową grupą luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działających przede wszystkim w internecie, identyfikowani są przez użycie maski Guya Fawkesa. Inicjatywa powstała w 2003 roku.

  Witajcie Obywatele Polski!
  Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumić sytuację, pomijając dezininformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.

  Anonymous to niezależna i międzynarodowa grupa luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działająca przede wszystkim w internecie, identyfikowana przez użycie maski Guya Fawkesa. Powstała w 2003 roku.

  Oto nasz opis sytuacji. Potraktujcie go raczej jako drogowskaz niż narzucanie opinii i wykorzystajcie wiedzę, rozum i serce by się do tego odnieść.

  1) Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.
  Imigrant podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania celem poprawy standardu życia. Na tą decyzję nie ma wpływu bezpośrednie i weryfikowalne zagrożenie życia. Uchodźca podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania w związku z bezpośrednim i weryfikowalnym zagrożeniem życia jego lub rodziny obecnym w kraju jego dotychczasowego pobytu.

  2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.

  3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w porządanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Europejskiej.

  4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

  5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.

  6) Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu.

  7) Media mainstreamowe otwarcie wspierają politykę imigracyjną, umniejszając jednak wagę konieczności weryfikacji każdego z uchodźców oraz podjęcia odpowiednich środków prewencyjnych w przypadku naruszenia przez nich prawa. Potężną dezinformacją, jakiej się dopuszczają jest zupełne pomijanie powodów kryzysu imigracyjnego (patrz pkt 2 i 3).

  8) Prawicowe media alternatywne również dopuszczają się karygodnych manipulacji i fałszerstw przedstawiając Islam w sposób generujący lęk i podziały. Przyczyniają się w ten sposób do zaostrzania konfliktów na tle religijnym, co w konsekwencji sprzyja ostatecznej agendzie. Również i tutaj powód migracji schodzi na dalszy plan, ustępując pola nienawiści i propagandzie antymuzułmańskiej.

  9)Ludność muzułmańska jest manipulowana w równym stopniu co społeczeństwa zachodnie. Począwszy od przywódców ISIS, którzy cytując wersety Koranu mamią i werbują niewyedukowanych bojowników, poprzez charyzmatycznych demagogów pokroju Andżema Czołdary, aż po marionetkowe media, które z drugiej strony zgrabną narracją nagłaśniają straszliwość zbrodni Państwa Islamskiego oraz nieuchronność wprowadzenia Shariatu w państwach europejskich.

  10) Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy.

  Mamy zatem do czynienia z bardzo zaawansowaną manipulacją. Kryzys imigracyjny w Europie mógłby być łatwo zażegnany. Problem w tym, że faktyczne rozwiązanie go jest nie na rękę establiszmentowi USA i Europy Zachodniej.

  Streszczamy, co należy zrobić w pięciu krótkich krokach.

  Krok 1.
  Skończyć z finansowaniem i uzbrajaniem grup rebeliantów mających obalić syryjski rząd. Doskonale wiadomo, że ta broń trafia w ręce ISIS i ich sprzymierzeńców. To z kolei, skutkuje niczym innym jak destrukcją i chaosem. Pieniądze przeznaczane na finansowanie tych wątpliwych operacji należy natychmiast przekierować na intensywną pracę przy odbudowie.

  Krok 2.
  Wywrzeć presję na Turcji i Jordanii, by zablokowały szlaki zaopatrzeniowe ISIS. Wprowadzić sankcje przeciw krajom, które uczestniczą w handlu ropą z opanowanych przez IS terenów, lub zezwalają by fundusze lub zaopatrzenie do nich docierało. Żadna armia nie przetrwa bez źródła zaopatrzenia. Nie przez przypadek szlaki te mają początek na granicach tureckiej i jordańskiej.

  Krok 3.
  Wspierać syryjski rząd. W ciągu całego roku amerykańskie naloty w Syrii nie zdołały ani zniszczyć ani nawet osłabić pozycji ISIS. To oczywiście dlatego, że prawdziwą strategią wcale nie jest pozybycie się ISIS, a raczej utrzymanie ich w celu systematycznego osłabiania Assada. Gdyby Waszyngton na prawdę chciał zatrzymać tę grupę, poszedłby w ślady Rosji, zaopatrując rząd syryjski w niezbędną broń, zapewniając szkolenia i wsparcie logistyczne, by pomóc Syrii w wyparciu ISIS. To by jednak oznaczało, że Waszyngton i sojuszcznicy musieliby oficjalnie odstąpić od planu zmiany reżimu w Syrii.

  Assad może nie jest uwielbianym prezydentem, ale cieszy się poparciem większości Syryjczyków. W zasadzie Assad ma większe poparcie w swoim kraju niż Obama czy Kongres w Ameryce. W niektórych okresach Assad miał większe poparcie niż Obama i Kongres razem wzięci.

  Każdy rząd zaimplementowany w wyniku amerykańskiej zmiany reżimu będzie postrzegany jako rząd marionetkowy, bez wiarygodności potrzebnej do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz na to dowodów, spójrz na Afganistan lub Irak.

  Krok 4.
  Zapewnić bezpośrednią pomoc w odbudowie mieszkań, infrastruktur i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. Jako rozwiązanie krótkoterminowe w strefach poza obszarem konfliktu należy utworzyć tymczasowe obozy uchodźców, które należy regularnie zaopatrywać w środki medyczne i żywność. Tak, będzie to sporo kosztować, ale sporo kosztowała też trwające pięć lat usiłowania zmiany reżimu, które są właśnie źródłem obecnego problemu.

  Krok 5.
  Przekierować uchodźców do tych stabilnych regionów. Zalewanie Europy masami niezatrudnionych uchodźców nie jest w niczyim interesie. Taka praktyka spowoduje jedynie nasilenie napięć i wzmocni ruchy ksenofobiczne. Ci ludzie nie potrzebują schronienia w gettach Europy, oni muszą odzyskać własny dom.

  Bracia i Siostry.
  Jak widzicie, istnieje realna szansa na rozwiązanie tego problemu. Należy jednak sięgnąć do sedna, zamiast dawać się wciągać w socjotechniczne gierki establiszmentu oparte na różnicach religijnych. Zacznijmy otwarcie krzyczeć o przyczynach i propozycji kompleksowego rozwiązania, a zobaczycie jak szybko zjednoczymy Polaków.

  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2015/10/Anonymous-150×150.jpg

  Jesteśmy Anonymous,
  Jesteśmy Armią,
  Spodziewajcie się nas!”

  źródło: http://pressmania.pl/?p=19745

 3. mgrabas Says:

  Program Platformy Obywatelskiej w pigułce

  Opublikowany 27.09.2015

  Prawdziwe expose Ewy Kopacz (ta polskojęzyczna żydówka „Kopacz” o prawdziwym nazwisku Szpadel tego nie powiedziała, ale właśnie to robi i nie tylko to…
  a w powyższym w filmie wspomniała o swojej mocodawczyni – niemieckojęzycznej żydówce Merkel, która z kolei jest wykonawczynią swoich żydowskich mocodawców, efekty czego obecnie obserwujemy w Europie…)

  Opublikowany 27.09.2015

  UWAGA, CICHA LKWIDACJA Polski na 2014-16 …rok.

  Opublikowany 02.12.2013

  Brytyjczycy ujawniają tajny rząd światowy !

  Przesłany 13.09.2011

  Ostrzeżenie dla Polski – Michael E. Jones

  Opublikowany 18.06.2015

  Dlaczego Tusk, Kopacz, Duda i popłacona ferajna sprowadzają imigrantów do Polski ???

  Opublikowany 26.08.2015

  WSI zabierają wynalazek i wywożą go do Izraela

  Opublikowany 23.01.2014

  Wspaniała żydówka broniąca Polaków przed szczepionkowym holokaustem.PIS za holokaustem!

  Opublikowany 02.12.2014

  Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu (prawdziwe żydowskie nazwisko „Kaczyńskiego” to Kalkstein)

  Przesłany 21.11.2011

  386 ZDRAJCÓW POLSKI

  Przesłany 10.03.2011

  1066 – obce jednostki obronią rząd przed Polakami!

  Opublikowany 17.02.2013

  ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE – KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?

  Przesłany 19.11.2011

  Obrady Żydowskiego Parlamentu w Krakowie 2013r.

  Opublikowany 01.02.2013

  Muppet Show, czyli Parlament Europejski – jak wygląda prawdziwa władza w UE… – Michał Marusik

  Opublikowany 11.01.2015

  PRAWDZIWY PARLAMEMENT UE (w Brukseli)

  Przesłany 21.02.2012

  więcej: http://www.youtube.com/results?search_query=jew+parlament+ue

 4. mgrabas Says:

  SEJM WALNY TV – VOL. XIX – Wyd. 2015.01.24 – MORD RYTUALNY NA POLAKACH AD 2015

  Opublikowany 24.01.2015

  od mg: niestety, kandydat Sejmu Walnego na prezydenta profesor Korab-Karpowicz jest masonem, dlatego czarno widzę przyszłość owoców Sejmu Walnego dla Polski i Polaków… :(
  http://piotrbein.wordpress.com/2015/03/30/podejrzana-rezygnacja-korab-karpowicza-na-rzecz-kandydata-jkm/


  żadnej katastrofy w Smoleńsku nie było, „katastrofę” zainscenizowano, a załogę samolotu już w Polsce „zniknięto”, „zniknięci” najprawdopodobniej zostali złożeni w ofierze władcy tego świata Lucyferowi, od którego w zamian za ofiary z ludzi rządzący tym światem i Polską kompleks J i jego kolaboranci otrzymują WŁADZĘ (do czasu…)
  dla osiągania tego celu MUSZĄ odbywać się wojny, „wypadki”, „katastrofy”, które aranżowane są na całym świecie i będzie się to nasilać!

  WYWIAD KOMOROWSKIEGO DLA RMF FM UDZIELONY ROK PRZED „KATASTROFĄ SMOLEŃSKĄ”

  Przesłany 04.05.2010

  Komorowski już rok wcześniej wiedział o planowanej operacji fałszywej flagi, dzięki której możliwe było „zniknięcie” kilkudziesięciu osób

  Sataniści Iluminaci Okultyści Składają Ludzi Trzymanych W Podziemiach W Ofierze.

  • mgrabas Says:

   trudno się dziwić, że zacierają ślady, niszczą wszelkie dowody swojej działalności

   „Maciejewski Kazimierz on 31 Październik 2015

   ✈■ Jutro zniszczą smoleńskie akta

   Specjalne rozporządzenie MSW

   W czwartek minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska wydała specjalne zarządzenie, którego celem jest zniszczenie na olbrzymią skalę dokumentów w samym ministerstwie, ale i w instytucjach jej podległych, w tym m.in. policji i Straży Granicznej. 1 listopada zarządzenie wchodzi w życie.

   Jak ujawniła na początku września „Gazeta Polska” i telewizja Republika, 1 listopada br. wchodzi w życie ustawa umożliwiająca brakowanie (niszczenie) dokumentów w instytucjach państwowych. W Kancelarii Premiera oraz w poszczególnych ministerstwach przygotowano wykazy dokumentów, które mają być wybrakowane.

   Według naszych informacji w MSW mają być zniszczone m.in. dokumenty wytworzone przez komisję Jerzego Millera, byłego szefa ministra spraw wewnętrznych i administracji, która badała okoliczności katastrofy smoleńskiej. To właśnie w komisji są dokumenty dotyczące wizyt Jerzego Millera w Moskwie, gdzie dwa razy w 2013 r. jeździł osobiście, by przywieźć nagrania z czarnych skrzynek Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem. Jak się później okazało, nagranie zostało zmanipulowane, a dokumentacja na temat nagrań powinna znajdować się w komisji Millera.

   Dzięki opublikowanemu w czwartek na stronie Dziennika Urzędowego zarządzeniu wiemy, jak ma wyglądać niszczenie dokumentów. Działanie zlecono specjalnej komisji. Do jej zadań należy dokonanie oceny dokumentacji oraz wydzielenie tej do zniszczenia. Ostateczną decyzję podejmie ustępująca minister.

   Tekst w całości został opublikowany w dzisiejszym numerze „Gazety Polskiej Codziennie”

   Samuel Pereira • Gazeta Polska Codziennie
   niezalezna.pl, fot. Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska”

   źródło: http://wzzw.wordpress.com/2015/10/31/%e2%9c%88%e2%96%a0-jutro-zniszcza-smolenskie-akta/

 5. mgrabas Says:

  W przeciągu 2 lat każdy będzie posiadał znamię bestii

  Opublikowany 27.10.2015

  http://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.ilmattoquotidiano.it%2Fwordpress%2Fchip-sottocutaneo-obbligatorio-entro-due-anni-tutti-lo-dovranno-avere-in-italia%2F&edit-text=

  http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.dal.by%2Fnews%2F2%2F24-10-15-2%2F

 6. mgrabas Says:

  „on 16 listopada 2015 14:18

  Izrael: Paryż karą za holocaust

  Dow Lior, rabin prowadzący działalność wśród żydowskich osadników na Zachodnim Brzegu Jordanu, postanowił wypowiedzieć się o niedawnych atakach terrorystycznych w Paryżu. Zdaniem żydowskiego rabina zamachy te są karą za to, co Europejczycy zrobili żydom przez 70 laty. Jak stwierdził Lior, z tego właśnie powodu „Europejczycy zasłużyli sobie na masakrę w Paryżu”.

  Co ciekawe, rabin wyraził swoje zdanie na ten temat podczas pogrzebu dwóch Izraelczyków, którzy zostali zabici w zamachu zorganizowanym przez Palestyńczyków.

  (na podst. jpost.com oprac. B.W.)

  źródło: http://xportal.pl/?p=23562

  • mgrabas Says:

   „16/11/2015 BY OPOLCZYKPL

   „Zamachy terrorystyczne” w Paryżu z 13 listopada to kolejna operacja fałszywej flagi…

   .

   .

   .

   Tym razem krótko i zwięźle…
   Gdy usłyszałem o ostatnich krwawych „zamachach” w Paryżu rzekomo przeprowadzonych przez ISIS zadałem sobie natychmiast pytanie – dlaczego zaatakowali oni Francję a nie Rosję? To Rosja zadaje terrorystom ISIS (stworzonej przez USrael) ciężkie straty. A nie Francja. Dodatkowo, gdy znalazłem informację, że społeczność żydowska we Francji została w piątek rano ostrzeżona przed bardzo prawdopodobnymi zamachami terrorystycznymi byłem w domu.

   http://www.timesofisrael.com/in-france-defense-experts-see-parallels-to-israel/
   Dlaczego o zamachach ostrzeżono społeczność żydowską a nie wszystkich Francuzów? I skąd izraelskie służby o nich wiedziały? Wygląda na to, że były w tę operację obcej flagi zaangażowane przynajmniej pośrednio.
   Rosyjska gazeta rządowa winą za ostatnie „zamachy” obarcza USrael. Ale jedynie winą pośrednią.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-dziennik-rzadowy-oskarza-usa-w-zwiazku-z-zamachami-w-paryzu/850l5m
   Jest to oczywiście słuszne – to bandycki USrael i jego wasale, także jewropejscy, doprowadzili ich wojnami i kolorowymi rewolucjami w świecie islamu do niewyobrażalnego chaosu. Ale zamachy w Paryżu nie były dziełem islamistów/terrorystów z ISIS – była to operacja obcej flagi. Osiągnięto nią kilka celów:
   – Wzrosło w jewrounii poczucie zagrożenia bezpieczeństwa, przez co ludzie chętniej zgodzą się na jeszcze większą policyjną inwigilację i dalsze ograniczanie praw obywatelskich – rzekomo dla własnego bezpieczeństwa.
   – Nienawiść wobec uchodźców u tych, którzy przeciwko uchodźcom już protestowali osiągęła poziom amoku.
   – Pogłębiona została polaryzacja i rozbicie społeczeństw zachodnich – ci którzy chcą pomagać uchodźcom narażeni są na jeszcze wścieklejsze ataki ich przeciwników i wrogów.
   – Wzrosło przekonanie o zagrożeniu ze strony islamu. A to odsuwa z pola widzenia zagrożenie ze strony żydo-banksteryzmu i żydo-globalizmu.
   – Ta operacja obcej flagi daje alibi wojskom zachodnich bandytów do dalszej obecności w rejonie Bliskiego Wschodu. No bo przecież należy „walczyć” z tymi terrorystami. A ta walka polega tymczasem w Syrii na zwalczaniu prezydenta al-Asada. Bo jest sojusznikiem Rosji.
   I tak wyglądały owe „zamachy terrorystyczne” – była to rutynowa operacja obcej flagi zachodnich służb zwalona na islamistów. Nie dajmy się oszukać i ogłupić.
   .
   .
   opolczyk”

   źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/16/zamachy-terrorystyczne-w-paryzu-z-13-listopada-to-kolejna-operacja-falszywej-flagi/

 7. mgrabas Says:

  „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-15”

  POLAND’16 – Max Kolonko Mówi Jak Jest

  Max wypowiada wojnę niemieckim koncernom medialnym. 30 min special w MaxTV!

  – analiza strategii .Nowoczesna i PiS

  – czym są KODy

  – Mark Dekan (szef Axel Springer) odpowiada na list MaxTV

  – Niepublikowane orędzie Prezydenta Komorowskiego!

  PETYCJA o ograniczeniu niemieckiego kapitału w polskich mediach: http://www.citizengo.org/en/32350-ograniczenie-kapitalu-niemieckiego-w-mediach-na-terytorium-polski

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2016/01/15/poland16-max-kolonko-mowi-jak-jest/

 8. mgrabas Says:

  http://miziaforum.wordpress.com/2016/01/16/premier-slowacji-nie-przyjmiemy-ani-jednego-imigranta-a-o-przestepstwach-popelnianych-przez-nich-bd-informowal-spoleczenstwo-za-te-slowa-stanie-przed-sadem/

 9. mgrabas Says:

  http://grypa666.wordpress.com/2016/01/25/niemcy-ruscy-dali-w-pier-l-ciapatym-za-gwalt-na-13-letniej-lizie/

 10. mgrabas Says:

  Robią nas w konia: Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę #141

  Opublikowany 03.02.2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s