PO-PiS-owa islamizacja Polski tuż, tuż… – „Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …”

mam nadzieję, że katolicy w Polsce wreszcie przejrzą na oczy i nie dadzą się więcej zwodzić różnym Franciszkom, Rydzykom, Dudom, PiS-om i innym lekkoduchom, sprzedającym nas za swoją pozycję, wygodę i władzę

forumemjot dla Polski

2f61431ed765b460f7d978aae612708a,640,0,0,0Szejk Muhammad ibn Raszid al-Maktum spotkał się w Warszawie m.in. z prezydentem elektem Andrzejem Dudą • Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Szczerski (MSZ w kancelarii Dudy) zachwycony nowymi inwestorami!!!

Polacy skutecznie zajęci przez media polsko-języczne w tym katolicko-podobne — rosyjskim zagrożeniem, greckim kryzysem i zaplanowaną na jesień hucpą wyborczą do parlamentu IIIRP… czyli sprawdzonym użeraniem się między sobą umiejętnie podsycanym przez media spod ciemnej gwiazdy;

— dali się podzielić na pro-putinowców i pro-banderowską sektę smoleńską, „europejczyków” i roszczeniowych oszołomów, jedynie słuszną „patriotyczną” prawicę „naprawdę” reprezentującą Polaków i polski interes narodowy, oczywiście oprócz liberałów i neo-konów… 

Jedni się cieszą z wyboru „patriotycznego prezydenta”… inni złorzeczą kaczystom… gdy tymczasem ZAPROGRAMOWANA judeo-ISLAMIZACJA POLSKI (meczety już dawno pobudowane, a wszyscy zastanawiali się dla kogo) przebiega bez większych zakłóceń, — a ostatnio nabrała przyspieszenia i postępuje w ruchu jednostajnie przyspieszonym, tak, że wszystko wskazuje na to, że finał nastąpi jeszcze przed hucpą wyborczą…, no…

View original post 1 849 słów więcej

Reklamy

Komentarzy 35 to “PO-PiS-owa islamizacja Polski tuż, tuż… – „Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …””

 1. mgrabas Says:

  „Zamieszczone w dniu 9 września 2015 roku przez Aleksandra Crouton-Skitch

  Cynthia Francis, żona papieża Franciszka, wniosła o stwierdzenie nieważności ich 38-letniego małżeństwa


  Papież Franciszek

  tłumaczenie Google-translatorem:

  Flores, Argentyna – Cynthia Agustina Franciszek, żona Franciszek, dążyła oficjalnego stwierdzenia nieważności jej 38-letniego małżeństwa, powołując się na „alienację po dłuższym separacji”, zgodnie dokumentach sądowych złożonych w Buenos Aires.

  Ten ruch jest zaledwie kilka godzin po tym jak papież zreformował proces unieważnienie, w którym katolicy mogą oficjalnie unieważnienia małżeństwa i nadal Komunii św. Według źródeł religijnych, odmowa Eucharystii będzie potępiać katolików do wiecznego istnienia „płacz i zgrzytanie zębów.” Bez stwierdzenie nieważności, d ivorced katolicy, którzy ożenić są technicznie uważane cudzołożnicy.

  Cynthia Jorge Mario Peralta spełnione podczas gdy zarówno Bergoglio byli studenci teologii w Colegio de San José w San Miguel. Dwa ślub w 1977 roku i nie miał dzieci. Sra. Franciszek pozostał za kulisami obecność podczas całokształt kariery męża religijnej – praktycznie niewidoczne, niektórzy mówią. Inni uważają, że Cynthia była moc za tronem, pracy, aby związać koniec z końcem, gdy Jorge obronił pracę teologii.

  Papież jest podobno „przybity” nad decyzją żony, ale rozumie, że stres jest poza doprowadziły do ​​jej ostatecznej decyzji, aby zakończyć ich związek niemal cztery dekady. Wielu konserwatywnych katolików wyraził swój sprzeciw wobec złagodzenia procesu o stwierdzenie nieważności, a także ruch pani papieża do żądania stwierdzenia nieważności tak szybko.

  „Zawsze była bardziej” stay-at-casa „, powiedział kuzyn Bernadette Peralta”, ale w jej ostatnich liter zwierzyła mi się, że podróże i separacji było więcej niż mogła znieść. Jesteśmy podarte wiadomościach. ”

  Jego Świątobliwość podróżował setki tysięcy mil od swojego marca 2013 inauguracji. W 2014 roku, jego napięty plan duszpasterski przyprowadził go do Izraela, Jordanii i Palestyny ​​w maju, w Korei Południowej, w sierpniu, Albanii, w wrześniu, i Turcji w listopadzie.

  Do tej pory w 2015 roku odwiedził Sri Lanki i Filipin, w styczniu, Bośni i Hercegowiny w czerwcu i Boliwii, Ekwadoru i Paragwaju w lipcu. Podróże września obejmują wyjazdy na Kubę i Stanach Zjednoczonych.

  Pod Papieża nowych przepisów, przewiduje się przyznanie do stwierdzenia nieważności w ciągu 30 do 45 dni.”

  źródło: http://washingtontimes.com.co/cynthia-francis-wife-of-pope-francis-seeks-annulment-to-38-year-marriage/

  http://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwashingtontimes.com.co%2Fcynthia-francis-wife-of-pope-francis-seeks-annulment-to-38-year-marriage%2F&edit-text=

 2. mgrabas Says:

  „Opublikowano Wrzesień 16, 2015

  Rabin Haredi twierdzi, że muzułmańska inwazja na Europę – to jest „dobra wiadomość”

  Rabin Haredi twierdzi, że muzułmańska inwazja na Europę to jest „dobra wiadomość”, — bo „Edom” (chrześcijaństwo) — musi być zniszczony przed przyjściem „Mesjasza”.

  Poniżej: — wyciąg fragmentu z przemówienia najwyraźniej związanego z Rav David Touitou z organizacji Chabad./ Full video on youtube HERE

  http://www.liveleak.com/view?i=0c3_1441769526

  Posted by Maurice Pinay /Czwartek, 10 września 2015

  Za; http://mauricepinay.blogspot.ca/2015/09/haredi-rabbi-says-muslim-invasion-of.html

  źródło: http://forumdlazycia.wordpress.com/2015/09/16/rabin-haredi-twierdzi-ze-muzulmanska-inwazja-na-europe-to-jest-dobra-wiadomosc/

 3. Girion Says:

  http://www.markdotzler.com/Mark_Dotzler/WTC_Artists.html

  Dowody na to, że ci, którzy spadali z budynku podczas ataku na WTC 9/11 to byli aktorzy.


  od mg: dzięki za informację, tego nie wiedziałem
  wszystkie operacje fałszywej flagi, przez żydostwo zlecone, przez masonerię zorganizowane, są dobrze zaplanowane i wykonywane tak żeby skłonić społeczeństwa do narzucania im nowych ograniczeń:
  np. posługując się niby patriotycznym Orbanem:

  doprowadzono do zaostrzenia na Węgrzech prawa w kierunku państwa policyjnego:

  Od teraz (…) przekroczenie granicy Węgier jest przestępstwem. http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/tak-orban-radzi-sobie-z-imigrantami-nowe-surowe-prawo-antyimigracyjne-na-wegrzech_680045.html, Orban przed społeczeństwem udaje troszczącego się o Węgrów, mówi to co im się podoba, a w rzeczywistości to Orban dopilnuje żeby Węgry dostosowały się do rozkazów UE: https://7777777blog.wordpress.com/2012/04/29/czy-cos-sie-dzieje-czy-to-tylko-tylko-mija-czas/comment-page-8/#comment-55408 , podobnie jest z PiS-em w Polsce, grającym patriotów, a w rzeczywistości będącym największą polską lożą masońską, która w sprawach strategicznych głosuje zgodnie z wolą swoich mocodawców
  nie ma się co łudzić, żaden polityk, który sponsorowany jest ze środków żydostwa, nie sprzeciwi się swym ukrytym zwierzchnikom i będzie wspierać każdą operację fałszywej flagi, każdą…
  jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, niech prześledzi głosowania sejmowe, senackie… https://7777777blog.wordpress.com/2012/04/29/czy-cos-sie-dzieje-czy-to-tylko-tylko-mija-czas/comment-page-8/#comment-55442

  globalistom nie chodzi o to, by uniemożliwić wmieszanie się do państw narodowych obcych kulturowo imigrantów i terrorystów, w tej chwili właśnie to się dzieje, ale o to by mieszkańcy państw narodowych podczas zaplanowanych przez globalistów czystek etnicznych nie mogli z nich uciec!!!

  • mgrabas Says:

   „11:25 17.09.2015(zaktualizowano 11:27 17.09.2015)

   (…) Największy niemiecki hurtowy dostawca drutu kolczastego Mutanox odmówił dostarczenia na Węgry materiałów do budowy muru na granicy z Serbią – pisze niemiecka gazeta Die Welt.

   „Ten drut przeznaczony jest do zapobiegania przestępstwom. Kiedy dzieci i dorośli uciekają, to nie jest przestępstwo” — powiedział szef Mutanox. „Dzieci, które zaczepią się o drut kolczasty to hańba” — powiedział z kolei dyrektor innej niemieckiej firmy.

   Jak się podkreśla, w większości przypadków taki drut wykorzystywany jest w więzieniach, albo dla ochrony elektrowni atomowych i obiektów wojskowych. To szczególny rodzaj drutu z ostrymi brzegami, które mogą nanieść poważne rany, podkreśla gazeta. Węgry zamówiły 10 tysięcy rolek takiego drutu (około 40 km). (…)”

   źródło: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150917/1024737.html

  • mgrabas Says:

   „17:27 21.09.2015 (zaktualizowano 17:29 21.09.2015)

   Węgierskiej armii przyznano prawo do wykorzystywania na granicy broni


   © REUTERS/ Bernadett Szabo

   Parlament Węgier przyznał armii kraju prawo do wykorzystywania nielatającej broni w celu ochrony granic w warunkach kryzysu imigracyjnego. Węgierski parlament przyjął odpowiednią ustawę większością głosów.

   Jak podkreśla agencja Reutera, armia będzie mogła używać kul gumowych, urządzeń pirotechnicznych, granatów z gazem łzawiącym oraz urządzeń strzelających sieciami — czytamy w komunikacie, opublikowanym na stronie węgierskiego parlamentu.

   Ponadto dzisiaj węgierski parlament większością głosów przyznał armii prawo do działania poza granicami kraju. Zgodnie z przyjętymi poprawkami, węgierska armia będzie mogła prowadzić za granicą pracę wywiadowczą w celu monitorowania uchodźców i ich przybliżenia do granicy kraju, oraz pomagać policji w ochronie granicy.

   W nocy z 14 na 15 września Węgry zamknęły dla uchodźców granicę z Serbią. Na neutralnym terenie między serbską a węgierską granicami zgromadziło się około 5000 uchodźców. W środę popołudniu zorganizowali oni starcia i zniszczyli bramę na granicy. Węgierscy wojskowi nie mogli przyjść z pomocą policji, ponieważ wszyscy imigranci znajdowali się na neutralnym terytorium między granicami dwóch krajów.”

   źródło: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150921/1055381.html

  • mgrabas Says:

   „(…) Prezydencja luksemburska do końca zabiegała o to, aby uniknąć głosowania i jednomyślnie podjąć decyzję, ale nie było to możliwe ze względu na opór krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

   Zgodnie z ustaleniami najpierw rozmieszczonych ma zostać 66 tysięcy osób ze 120 tysięcy ich ogólnej liczby, z których ok. pięć tysięcy trafić miałoby do Polski. Liczba 54 tysięcy zostanie zachowana jako „rezerwa”. Gdyby w najbliższym czasie jakiś kraj UE poprosił o pomoc w związku z presją migracyjną, to UE będzie mogła skorzystać z tejże rezerwy.

   Spośród czterech państw, które były przeciwne relokacji uchodźców, tylko Słowacja poinformowała, że nie zastosuje się do decyzji Rady UE, podjętej w głosowaniu. Czechy, Węgry i Rumunia poinformowały, że dostosują się, choć głosowały przeciw.

   Polska ze swojego sprzeciwu się ostatecznie wycofała (…)”

   źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ue-podjela-decyzje-o-podziale-120-tys-uchodzcow-w-glosowaniu-duza-wiekszosc-panstw-za/0vwhk4

  • mgrabas Says:

   Volta Węgier w sprawie imigrantów? – Agnieszka Zell

   Opublikowany 18 sty 2018

   Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.


   od mg: https://7777777blog.wordpress.com/2015/09/16/po-pis-owa-islamizacja-polski-tuz-tuz-zydzi-powinni-radowac-sie-faktem-iz-chrzescijanska-europa-traci-swoja-tozsamosc/#comment-55411

 4. mgrabas Says:

  „czwartek, 17, wrzesień 2015 12:16 Anna Wiejak

  George Soros chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie z pomocą islamu

  Czy to przypadek, że miliarder, zdeklarowany ateista, który istnienie Boga nazywa absurdem, wydaje przewodnik dla islamskich imigrantów, w którym znajdują się mapy, przydatne numery telefonów oraz inne ułatwiające podróż informacje?

  O tym, że istnieje plan zniszczenia katolicyzmu z pomocą destrukcyjnych ideologii oraz islamu wiadomo było już od lat. Początkowo była to powolna erozja, która obecnie przybrała rozmiar tsunami.

  Nikt nie wymawiał nazwisk osób podejrzewanych o realizację tego planu, ponieważ ludzie ci pozostawali w cieniu, w zaciszach swoich gabinetów pociągając za sznurki. W świetle reporterskich fleszy widzieliśmy jedynie posłusznych im polityków, których kampania wyborcza finansowana była właśnie przez te „cienie”.

  Tak zapewne by pozostało, gdyby reporter stacji telewizyjnej Sky News z czystej dziennikarskiej ciekawości nie zaczął przeglądać śmieci pozostawionych przez tzw. uchodźców na plaży greckiej wyspy Lesbos.

  Wśród pozostawionych rzeczy znalazł przewodnik, nieco już podniszczony piachem i morskimi falami, na okładce którego młody człowiek wpatruje się w morską dal, gotowy na przekroczenie Morza Śródziemnego. Książeczka napisana została w języku arabskim i opatrzona mapami a także adresami organizacji, które mogą okazać się pomocne w dalszej podróży.

  Z nieoficjalnych informacji, do jakich udało się dotrzeć reporterom wspomnianej stacji telewizyjnej, wynika, że aktywiści z należącej do George’a Sorosa organizacji „Welcome to Europe”, pokrywającej siecią swoich przedstawicielstw prawie cały kontynent, w tym również Polskę, rozdawali przewodniki zupełnie za darmo w Turcji.

  Jeżeli wejdziemy na stronę internetową wspomnianej organizacji, znajdziemy mnóstwo informacji, które, wydrukowane stanowią też taki rodzaj przewodnika, bowiem punkt po punkcie przeprowadzą uchodźcę aż do dowolnego kraju Unii Europejskiej.

  Wszystko wskazuje na to, iż wbrew propagandzie wielu grup politycznych fala uchodźcza, to nic innego jak tylko świetnie zorganizowana akcja osiedleńcza. Przy czym fakt, iż nazwisko Sorosa przy niej wypłynęło należy uznać za opatrznościowy przypadek.

  W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o innym projekcie tego okrytego najgorszą sławą miliardera, a mianowicie naturalizacji 13,8 mln imigrantów w Stanach Zjednoczonych i uczynienia z nich obywateli jeszcze za kadencji Baracka Obamy, do 2016 roku. Nie sposób nie podejrzewać, iż obydwie akcje kolonizacyjne (w Europie i w USA) mają na celu osłabienie tamtejszych społeczeństw oraz wykorzenienie wiary katolickiej, która w obydwu tych częściach świata (może za wyjątkiem Polski) przeżywa poważny regres.

  George Soros nie ukrywa przy tym, iż chce stworzyć „nowych Amerykanów”. Wszystko wskazuje na to, że pragnie także stworzenia „nowych Europejczyków”, mających być „demokratycznymi wyborcami”, co w jego ustach brzmi co najmniej złowieszczo.

  Celem miliardera jest zatem wykorzenienie narodów z poczucia ich własnej tożsamości i odcięcie od korzeni poprzez zaszczepienie szybko rozwijającego się raka kultury islamu. W realizacji tego iście diabelskiego zamysłu pomagają mu rządy niektórych państw europejskich i USA, w tym także rząd Polski. Nie jest bez przyczyny, że w Polsce imigrant-islamista otrzymuje pomocy socjalnej trzykrotnie więcej niż naprawdę potrzebujący jej obywatel, za darmo dostaje mieszkanie oraz liczne przywileje. Nikt nie zmusza go też do podjęcia pracy.

  Jeżeli zatem jeszcze nie wierzycie w teorie spiskowe, to najwyższy czas zacząć. To wszystko dzieje się tu i teraz, na naszych oczach i przy stosunkowo biernym oporze obywateli.

  Anna Wiejak”

  źródło: http://www.prawy.pl/felieton/10673-george-soros-chce-zniszczyc-chrzescijanstwo-w-europie-z-pomoca-islamu

 5. mgrabas Says:

  „This entry was posted on 12 Wrzesień 2015 at 08:33

  Apel masonów Europy w sprawie uchodźców

  Od jednego z braci Wielkiego Wschodu Polski, z loży Wolność Przywrócona, otrzymałam polski przekład Apelu dwudziestu sześciu obediencji masońskich Europy w sprawie uchodźców. Podpisała ją także i moja obediencja – Wielka Żeńska Loża Francji. Oto on”:

  Europejskie obediencje wolnomularskie zostały zaalarmowane przez tragedię jaką przeżywają migranci uciekający z krajów ogarniętych wojną i nękanych przez ubóstwo. Apelujemy do rządów Unii Europejskiej o wdrożenie wspólnej polityki niezbędnej do ochrony bezpieczeństwa i godności tych osób. Niezdolność państw do przezwyciężenia narodowych egoizmów jest nową oznaką choroby trawiącej Europę, w której hasło „każdy dla siebie” przeważa nad dobrem wspólnym.
  Obediencje wolnomularskie przypominają, że poszanowanie praw człowieka i zasada godności ludzkiej tworzą część podstaw konstrukcji Zjednoczonej Europy. To na podstawie tych zasad zbudowana została solidarność między naszymi narodami. Duch ożywiający tą solidarność jest jeszcze bardziej niezbędny w kontekście zmian, które mają obecnie wpływ na wiele części świata.
  Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu.
  W przeciwnym razie kontynent europejski będzie sceną podziałów i konfliktów, które mogą doprowadzić do kolejnej katastrofy. Będzie to związane z zaostrzaniem się nacjonalizmów.
  Obecna tragedia musi stać się tyglem odrodzenia i odnowienia europejskiego marzenia. Obediencje wolnomularskie oczekują działań zmierzających w tym kierunku.
  Cała redakcja „Wolnomularza Polskiego” solidaryzuje się z Apelem.

  Mirosława Dołęgowska-Wysocka”

  źródło: http://aszera.wordpress.com/2015/09/12/apel-masonow-europy-w-sprawie-uchodzcow/

  • mgrabas Says:

   „watazka said

   2015-09-19 (sobota) @ 15:18:54

   Caly ten burdel w Europie ma na celu oslabic Europe, zeby mozna bylo latwo podbic Rosje bo nastroje w Europie coraz bardziej sprzyjaja Rosji.
   Absolutnie nie mozna dopuscic do takiego zboczenia, zeby Europa sie pokumala z Rosja i odwrotnie.”

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/19/u-progu-wielkiej-zmiany/#comment-514073

   • mgrabas Says:

    „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-19

    Dokąd trafią skierowani do Polski migranci? [+MAPA]

    W sieci pojawiła się mapa przedstawiająca miejsca, do których w pierwszej kolejności mogą trafić osoby, które w ramach tzw. planu Junckera mają zostać skierowane do Polski.

    Mapa faktycznie przedstawia rozmieszczenie 11 ośrodków dla cudzoziemców na terytorium Polski. To tam w pierwszej kolejności mogą zostać skierowani migranci, którzy w ramach tzw. kwot uchodźców mogą trafić do Polski.

    Wiadomo jednak, że te ośrodki nie przyjmą wszystkich osób. Część z nich ma zostać skierowana m.in. do Wielkopolski, do której ma trafić 10 procent z ogólnej liczby migrantów, których Polska będzie musiała przyjąć. Jedno z takich miejsc zostało wstępnie przygotowane w Poznaniu. Podobne ośrodki mają zostać zorganizowane również w innych miejscach, m.in. w ośrodku Caritas w Solistrowiczkach pod Sobótką na Dolnym Śląsku oraz w Zembrzycach k. Suchej Beskidzkiej.

    USC.gov.pl / Radiomerkury.pl / Radio Kraków / Kresy.pl

    źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/09/19/dokad-trafia-skierowani-do-polski-migranci-mapa/

  • mgrabas Says:

   „Opublikowany: 17:55 22 Wrzesień 2015 (wtorek) przez Kontrrewolucja.net

   Francuscy masoni chcą eutanazji dzieci

   Projekt sprowadzający się do legalizacji eutanazji we Francji zyskał ogromne poparcie wśród wolnomularzy. Francuscy masoni chcą zwołać konferencję dotyczącą poszerzenia prawa, by eutanazji mogły być poddane również dzieci.

   Krajowa Komisja Zdrowia Publicznego i Bioetyki Wielkiego Wschodu Francji planuje rozważać “kwestie końca życia dzieci”, jak nazywają eutanazję najmłodszych. Zdaniem francuskich wolnomularzy “potrzebna jest w tej dziedzinie dodatkowa refleksja”. Ma temu służyć specjalna konferencja, która odbędzie się w świątyni masońskiej w Paryżu. Problem ma być rozważony “pod katem medycznym, prawnym, etycznym i filozoficznym”. W konferencji wezmą udział m.in belgijski senator Philippe Mahoux oraz Jean-Louis Touraine, lekarz i członek Zgromadzenia Narodowego. Obaj są przedstawicielami partii socjalistycznych w swoich krajach.

   Jednocześnie wolnomularze chwalą “wielką pracę dla zmodyfikowania obecnego prawodawstwa dotyczącego końca życia”. Ustawę o częściowym zalegalizowaniu eutanazji francuski parlament przyjął wiosną tego roku. Wzbudziła ona protesty środowisk medycznych ze względu na umożliwienie zaprzestania podawania płynów i pokarmu pacjentowi, co w praktyce sprowadza się do zagłodzenia na śmierć.

   MGOT/radiomaryja.pl, pch24.pl”

   źródło: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/francuscy-masoni-chca-eutanazji-dzieci

   • mgrabas Says:

    „Opublikowany: 15:45 24 Wrzesień 2015 (czwartek) przez Kontrrewolucja.net

    Holandia: eutanazja promowana na lekcjach


    foto: FreeImages.com

    Młodzi Holendrzy dowiedzą się w szkole, jak wspaniałym pomysłem jest uśmiercanie chorych i cierpiących. “Seksedukacja to już przeżytek. Prawdziwi postępowcy z Holandii wyznaczają nowe trendy” – ironizuje Tomasz Terlikowski na łamach “Rzeczypospolitej”.

    Projekt po raz pierwszy przedstawiono w Hyperion Lyceum (Amsterdam). Przewodniczący NVVE Robert Schurink zaprezentował uczniom i nauczycielom specjalny “zestaw edukacyjny”. Młodzi Holendrzy zapoznają się m.in. historią nastolatki, która nie może zaakceptować “wyboru” swojej babci. Pod koniec filmu dziewczyna zostaje ostatecznie przekonana przez rodziców, że eutanazja jest znakomitym wyjściem. Choć, zdaniem Schurinka, program prezentuje “różne punkty widzenia” i obiektywne dane, analiza treści pokazuje, iż jest zgoła odwrotnie, a cały projekt to po prostu propaganda proeutanazyjna. Filmy wyświetlane uczniom przedstawiają lekarza uśmiercającego pacjentów jako bohatera, a wypowiedzi pacjentów pełne są pięknych słów i odwołań do filozofii. W projekcie znalazło się nawet miejsce na “czarny humor”, który ma, zdaniem autorów, oswoić najmłodszych z trudnym tematem. Zajęcia mają być przeprowadzane podczas lekcji wychowania obywatelskiego bądź języka niderlandzkiego.

    Autorem programu, który przekazuje treści pochwalające eutanazję, jest Holenderskie Stowarzyszenie Dobrowolnego Zakończenia Życia (NVVE). Organizacja ta powstała w latach 70., w związku z głośną wówczas sprawą dr Geertruidy Postmy. Doktor Postma stanęła przed sądem, ponieważ własnoręcznie uśmierciła swoją matkę zastrzykiem z morfiny. Proces lekarki rozpoczął w Holandii debatę na temat eutanazji, która ostatecznie zakończyła się zezwoleniem na pozbawianie życia chorych i cierpiących powyżej 12 roku życia. Oficjalnie – dobrowolnego, w praktyce często podejmowanego bez zgody pacjenta, który np. nie jest w stanie komunikować się z otoczeniem.

    MGOT/lifesitenews.com, bioedge.org, rp.pl”

    źródło: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/holandia-eutanazja-promowana-na-lekcjach

  • mgrabas Says:

   „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-09

   We Francji masowo powstają Komitety Obrony Demonkracji.

   http://wirtualnapolonia.com/2015/12/09/we-francji-masowo-powstaja-komitety-obrony-demonkracji/

   • mgrabas Says:

    islamscy imigranci nie chcą demokracji, oni chcą zaprowadzić „prawa” szariatu!

    https://www.google.pl/search?q=no+democracy+WE+WANT+SHARIA&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiwpZ7kw87JAhXlqnIKHeH9BCoQsAQIHg&biw=840&bih=446

   • mgrabas Says:

    „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-09

    Szmalcownicy chcą debaty w Brukseli „o stanie demonkracji w Polsce”.

    Wstyd w Brukseli! Nawet europosłowie bliscy PO zszokowani pomysłem debaty „o stanie demokracji w Polsce”

    Nawet w grupie EPP, w skład której wchodzą PO i PSL, pomysł przeprowadzenia w europarlamencie debaty „o stanie demokracji w Polsce” wywołuje zażenowanie.

    Wielu polskich eurodeputowanych jest szokowanych planem debaty o stanie demokracji w Polsce w Parlamencie Europejskim. Jak ustaliła nasza korespondentka w Brukseli, nie ma nawet jednomyślności w tej sprawie w grupie PO–PSL, która zainicjowała koncepcję debaty
    — podaje RMF FM.

    • Taka debata byłaby złamaniem niepisanej tradycji obrony interesu narodowego w europarlamencie, którą stosują eurodeputowani wszystkich narodowości. Rzeczywiście to byłby precedens, bo nawet publiczna krytyka Węgier i polityki Victora Orbana nie odbyła się na wniosek opozycji węgierskiej

    — mówi rozgłośni wieloletni urzędnik PE.

    • Polski naród jest dumny i nie lubi, gdy wynosi się wewnętrzne sprawy na zewnątrz, a tym bardziej, gdy inne kraje nas pouczają. Dla Polaków byłoby to nie do zniesienia

    — dodaje Krystyna Łybacka (SLD), eurodeputowana z grupy socjalistycznej.

    Jak podkreśla Łybacka, francuska czy niemiecka grupa socjalistów czy chadeków nigdy nie wystąpiłaby przeciwko swojemu rządowi na forum europarlamentu.

    • Nie wyobrażam sobie także, żeby Niemcy wystąpili przeciwko swojemu rządowi na forum Parlamentu Europejskiego

    — zaznacza Łybacka w rozmowie z Katarzyną Szymańską-Borginon, korespondentkąRMF FM.

    Komisja Europejska śledzi sytuację wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce i stara się ustalić fakty – poinformował tymczasem rzecznikKE Margaritis Schinas.

    • Komisja śledzi sytuację i aktualnie stara się ustalić fakty

    — powiedział Schinas na konferencji prasowej w Brukseli, pytany, czy KE widzi powody do niepokoju w związku z wyborem sędziów TK w Polsce.

    Zapowiedział, że wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans, który odpowiada za kwestie związane z praworządnością i przestrzeganiem Karty Praw Podstawowych, poinformuje Komisję o tych ustaleniach, a przedstawiciel KE będzie gotów do ewentualnej debaty z Parlamentem Europejskim na ten temat, jeśli taka dyskusja zostanie zorganizowana.

    Schinas przypomniał też, że KE przyjęła zasady postępowania dotyczące„systemowych zagrożeń dla rządów prawa”.

    • Wyraźnie chodzi tu o systemowe zagrożenia

    — zastrzegł rzecznik.

    Reguły przyjęte w kwietniu 2014 r. są mechanizmem wczesnego ostrzegania przed poważnym i systemowym łamaniem zasad praworządności w krajach UE. Przewidują one trójstopniowe podejście. W pierwszej kolejności Komisja, która uzna, że praworządność w którymś z krajów Unii jest poważnie zagrożona, wydaje opinię i przekazuje temu państwu ostrzeżenie. Drugim krokiem będzie wydanie zaleceń dla władz takiego kraju, a następnie monitorowanie, jak te zalecenia są wdrażane.

    Ostatecznym krokiem jest wniosek o wszczęcie procedury na podstawie artykułu 7 traktatu UE, zgodnie z którym za poważne naruszenie zasad demokratycznych mogą grozić sankcje, łącznie z zawieszeniem prawa głosu kraju w Radzie UE. Przyjęcie tych reguł było reakcją na budzące kontrowersje reformy dotyczące wymiaru sprawiedliwości, wdrażane na Węgrzech i w Rumunii.

    Nie jest wykluczone, że wydarzenia w Polsce będą tematem dyskusji Parlamentu Europejskiego. Chcą tego Europejska Partia Ludowa, Socjaliści i Liberałowie. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w środę na konferencji przewodniczących europarlamentu, czyli spotkaniu przewodniczącego PE i szefów grup politycznych. Parlament Europejski podejmował już wcześniej takie inicjatywy, m.in. w sprawie sytuacji na Węgrzech. Europosłowie debatowali o zmianach, w tym konstytucyjnych, jakie wprowadzał w tym kraju premier Viktor Orban. Najbliższa sesja plenarna rozpoczyna się 14 grudnia w Strasburgu.

    25 listopada Sejm nowej kadencji, głosami PiS i Kukiz‘15, uznał, że październikowy wybór pięciu sędziów TK nie miał mocy prawnej. 2 grudnia Sejm, przy sprzeciwie PO, Nowoczesnej i PSL, wybrał na sędziów Trybunału pięć osób, których kandydatury zgłosił PiS. Prezydent odebrał przysięgę od czwórki z nich. TK uznał w ostatni czwartek, że wybór trójki sędziów wybranych przez Sejm poprzedniej kadencji był konstytucyjny, a dwójki – nie. Ponadto TK uznał, że niezgodny z konstytucją jest przepis ustawy dot. zaprzysięgania sędziów TK przez prezydenta RP rozumiany inaczej niż jako zobowiązujący go do niezwłocznego zaprzysiężenia sędziów.

    W zeszłym tygodniu, nie czekając na orzeczenie TK, prezydent przyjął ślubowanie od czterech sędziów TK, których obecny Sejm wybrał 25 listopada w miejsce tych wyłonionych w poprzedniej kadencji. We wtorek rano Kancelaria Prezydenta poinformowała, że w środę prezydent przyjmie ślubowanie od piątej sędzi.

    5 grudnia weszła z kolei w życie nowelizacja ustawy o TK uchwalona w listopadzie głosami PiS i Kukiz‘15 (posłowie PO, Nowoczesnej i PSL opuścili salę). Wprowadza ona zasadę, że kadencja sędziego TK rozpoczyna się w dniu złożenia ślubowania wobec prezydenta RP, co następuje w 30 dni od dnia wyboru. W nowelizacji przyjęto także, że trzy miesiące od wejścia zmian w życie wygaszone będą kadencje Andrzeja Rzeplińskiego i Stanisława Biernata – jako prezesa i wiceprezesa TK.

    Tę nowelę zaskarżyli do TK: posłowie PO, Rzecznik Praw Obywatelskich, Krajowa Rada Sądownictwa i I prezes Sądu Najwyższego. Trybunał ma rozpoznać wnioski w środę 9 grudnia. (…)

    jkub/RMF FM/pap

    Tytuł Redakcja Wirtualna Polonia”

    źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/12/09/szmalcownicy-chca-debaty-o-stanie-demonkracji-w-polsce/

    • mgrabas Says:

     „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-07

     Wojna na całego!

     Potyczki harcowników

     źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/12/07/wojna-na-calego/

     • mgrabas Says:

      „By Adm on 13/12/2012

      Polska wolna od przesądów – Kidawa Błońska, Maria Koc

      I wolna od krwi….

      ………odpuszczenie grzechów.

      Bez słów.

      źródło: http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2779-polska-wolna-od-przesadow-kidawa-blonska

      • mgrabas Says:

       „Super User 1 day 10 hours ago

       W Sejmie odbyła się uroczystość zapalenia lampy chanukowej

       W Sejmie w czwartek (10 grudnia) świętowano Chanukę – żydowskie święto świateł. Chanuka niesie przesłanie tolerancji i pokoju – mówiła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. W uroczystości udział wzięła też m.in. wicemarszałek Senatu Maria Koc.

       Kidawa-Błońska podkreśliła, że tolerancja i pokój „powinny być w naszym życiu ciągle obecne”. „Powinniśmy się zastanowić, czy wypełniając funkcje publiczne myślimy o tej tolerancji, mądrości i czynieniu dobra” – mówiła wicemarszałek Sejmu.


       Hańba, Sejm bez honoru i godności

       • żyd w czapie – w pomieszczeniu z Godłem Państwa na ścianie.


       Zapalaczka chanuki – Sejm 2015 – Maria Koc

       http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2779-polska-wolna-od-przesadow-kidawa-blonska

       „To także święto myślenia o tym, by poprawić się, doskonalić. Może – patrząc na innych ludzi – powinniśmy zastanowić się, czy jesteśmy wobec nich tolerancyjni, akceptujemy ich takimi, jakimi są” – dodała Kidawa-Błońska.

       Rabin domu modlitwy Chabad Lubavitch w Warszawie Szalom Ber Stambler życzył z kolei parlamentarzystom, by dawali z siebie wszystko dla dobra społeczeństwa i zawsze stanowili „prawa pełne pomocy dla wszystkich”. „Wszyscy, będąc prostymi ludźmi, powinniśmy dawać przykład własnym światłym i tolerancyjnym zachowaniem” – dodał rabin.

       „Już nie wiem, czy Chanuka to polskie czy żydowskie święto. Jestem już drugi rok w Polsce i Chanuka jest świętowana. Wczoraj u prezydenta, dzisiaj w Sejmie. Myślę, że to jest polskie święto” – powiedziała natomiast ambasador Izraela w Polsce Anna Azari

       • Nadchodzi chanukka, w Sejmie i w Pałacu Prezydenta bluźniercze świeczki będą heretycko palone. Rabini przyjdą, przyniosą koszerne lichtarze, a świeczki będą kupione z funduszów państwowych, zaś rabini dokonają homologacji gojskich świeczek na koszerne, za co też im zapłaci kancelaria.
       • Tak dużo bab w tych władzach, to i czas na to, aby przedstawicielki tego babińca zaczęły palenie świeczek chanukowych – BEZ DYSKRYMINACJI JAKO PIERWSZE. Ważne tylko, aby przedtem te baby wykrzyczały do rabinów, że akurat są wolne od periodu i dzięki temu ci znękani żydzi nie będą musieli lecieć do mykwy, aby się tam obmyć z tych babskich nieczystości. Gdyby jednak jakaś rządowa baba nie wykrzyczała odpowiednio głośno zapewnienia, że jest akurat nieperiodyczna, to rabini, też inne dobre żydy – aby ochronić się przed zanieczyszczeniem periodem – będą rytualnie pluć po posadzkach sejmowych czy pałacowych. Tak będzie!
       • W Polsce nie tylko na posadzkę można pluć, ale i na Polaka. Bo Polakowi polski rząd do niczego nie jest potrzebny – to widać i obywatelka Szydło też tak uważa.

       • To znaczy polski rząd nie jest potrzebny dla większości Polaków.

       • Jednak mniejszość Polaków, która się z tym nie zgadza, musi szykować się do walki zbrojonej przeciwko okupantowi. Będzie to walka nierówna, ale konieczna, bo innej drogi już nie ma i czas też dobiega końca.

       • In Christo

       • Krzysztof Cierpisz

       • 09-X-2015

       • http://gazetawarszawska.com/pugnae/2550-neocon-beaty-szydlo

       B. ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss zwrócił uwagę, że między Polską a Izraelem jest jeszcze otwarta rana. „Przeszliśmy za dużo, my Żydzi osobno i wszyscy razem, by zejść z drogi porozumienia, głównej drogi walczącej przeciwko ksenofobii brakowi tolerancji i drogi podstawowej sprawiedliwości” – podkreślił Weiss.

       W świętowaniu Chanuki w polskim parlamencie uczestniczyli także posłowie i senatorowie oraz niektórzy ambasadorowie akredytowani w Polsce, m.in. z Czech, Holandii czy Kanady.

       Chanuka to trwające 8 dni święto obchodzone w okresie przesilenia zimowego. Jest jednym z najradośniejszych świąt żydowskich. Upamiętnia wydarzenia, które nastąpiły po zbezczeszczeniu Świątyni Jerozolimskiej – jeden dzbanuszek oliwy płonął przez wszystkie osiem dni uroczystości ponownego wyświęcenia świątyni. Centralnym obrzędem święta świateł jest zapalanie świec na chanukiji – dziewięcioramiennym świeczniku. Na dziewiątym, pomocniczym ramieniu świecznika znajduje się szames – świeczka, od której płomienia odpala się kolejne.

       Pierwszego dnia święta, zaczynając od prawej strony świecznika, zapala się pierwszą świecę chanukową. W ciągu kolejnych dni dodaje się po jednej świeczce – aż do 8. dnia kiedy palą się już wszystkie lampy. Tegoroczna Chanuka rozpoczęła się w niedzielę 6 grudnia.

       pap”

       źródło: http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2778-w-sejmie-odbyla-sie-uroczystosc-zapalenia-lampy-chanukowej

  • mgrabas Says:

   „Super User 1 day 7 hours ago

   W skrzynkach pocztowych Szwedzi dostają takie wezwania do nawrócenia się na islam.

   W przypadku odmowy niewierni będą mieli ścięte głowy – w ciągu trzech dni.

   Red. Gazeta Warszawska”

   źródło: http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2780-szwecja-nawrocenie-na-islam-albo-smierc

 6. mgrabas Says:

  „Lotna – 13 Czerwca, 2014 – 03:32

  Zygmunt Białas: Jak głosowali posłowie w sprawie odszkodowań za holocaust

  Tylko dwóch posłów było przeciw ustawie: Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony). I tyle jest wart nasz organ przedstawicielski.

  Tak nagle pojawiła się w wielu portalach wiadomość, że „polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stlinowskiego”, por. link:  http://marucha.wordpress.com/2014/06/10/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys-zydow

  Coś nieprawdopodobnego, ale informacje miały swe umocowanie w źródłach. „The Times of Israel” była pierwszą gazetą, która donosiła o zmianach w przepisach. Opierała się na danych, przekazanych przez Sebastiana Rejaka, specjalnego wysłannika ds. stosunków z diasporą żydowską w polskim MSZ.

  Nowe przepisy wejdą w życie w październiku br. dla mieszkańców UE oraz w kwietniu 2015 roku dla obywateli reszty świata. „Polski rząd zamierza oddać sprawiedliwość tym, którzy cierpieli w czasie wojny” – tłumaczy S. Rejak.

  Potem nastąpiły sprostowania. Ile są one warte, oceni Czytelnik, por. link:  http://marucha.wordpress.com/2014/06/11/polskie-odszkodowania-za-holokaust-prawdy-i-polprawdy/  – W sumie nie wiadomo, o co chodzi, czyli chodzi o pieniądze: 100 euro razy 50 tys. = 5 mln euro miesięcznie. Państwo polskie jest ciągle tak bogate, że stać  je na rekompensaty dla Żydów, mordowanych przez Niemców.

  Ustawę przygotował polski Sejm. Jak głosowali posłowie, przedstawia poniższy wyciąg, przesłany mi przez blogera Kulę Lisa 62:

  Głosowanie nr 79 – posiedzenie 59.
  Dnia 24-01-2014 godz. 13:20:58  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79

  Pkt 22. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o projektach ustaw: 1) o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego, 2) o Korpusie Weteranów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, 3) o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw – trzecie czytanie

  Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką 

  Głosowało – 436  Za – 434  Przeciw – 2  Wstrzymało się – 0  Nie głosowało – 24   

  Klub/Koło Liczba czł. Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PO 203 196 196 7
  PiS 136 127 126 1 9
  TR 36 34 34 2
  PSL 33 32 32 1
  SLD 26 24 24 2
  SP 17 16 16 1
  niez. 9 7 6 1 2

   

  Tak więc wszyscy (prawie) posłowie głosowali jak jeden mąż. Także ci z Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski. Czy oni nie wiedzieli, co przegłosowują?

  Tylko dwóch posłów było przeciw ustawie: Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony). I tyle jest wart nasz organ przedstawicielski.

   

  PS.  Zamieszczony w mojej notce obraz zbliżającej się burzy przekazuje myśl inż. Krzysztofa Cierpisza o sytuacji naszego kraju. Myśl wyrażoną kilka dni temu w komentarzu, który będzie przytoczony w najbliższym czasie.

  źródło:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-spra

   

   

  Jest to kolejne, niesłychanie ważne dla Polaków głosowanie PiS-u, który aczkolwiek odgrywa w Sejmie rolę opozycji, głosuje w zadziwiająco harmonijnej zgodzie z PO,  partią kupczącą Polską i losami Polaków.

   

  Aby nie być gołosłowną, podaję przykłady głosowań PiS-u w sprawie innych kluczowych dla Polaków zagadnien:

  http://www.fronda.pl/a/szczepionki-na-czyja-korzysc-rodzicow-dziecka-czy

  http://niezalezna.pl/38952-powrot-psychuszek

   

  Jak głosował PiS?

   

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=

   

  Jednym słowem, POPiSów ciąg dalszy.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/POPiS

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jarosaw-kaczynski-koalicja-z-po-mozliwa

  Rys. Mirosław Andrzejewski – Zbirek

   

  PiS, jako główna partia opozycyjna,  powinien, jak jeden mąż, przeciwstawiać się, a nie jednogłośnie wspierać dyktaty rzekomo obywatelskiej partii kolesiów, czy jak w tym przypadku, przeciwstawić się ustawie rażąco dla Polski niesprawiedliwej i kosztownej pod względem moralnym i finansowym.

  To nie Polacy ponoszą winę za rozpętanie II Wojny i nie Polacy ponoszą winę za jej ofiary.

  Nic nikomu nie jesteśmy winni, wręcz przeciwnie: to Polska powinna domagać się odszkodowań za ofiary, zniszczenia i grabieże, jakich doznała w wyniku pożogi wojennej od naszych sąsiadów, bliższych i dalszych.

   

  Ta ustawa jest hańbą i kolejną zdradą  Polski, co więcej, jest zdradą pamięci wszystkich Polaków walczących z okupantami od czasów II Wojny, Polaków  pomordowanych, często bez mogiły, Polaków ograbionych z mienia i ojczyzny i rozproszonych po świecie w jej wyniku, o których zadośćuczynienie NIKT się nie upomina.

   

  Co do intencji posłów głosujących za jej wprowadzeniem jak chodzi o dobro naszej Ojczyzny i co do ich poczucia odpowiedzialności w stosunku do elektoratu –  wnioski nasuwają się same. Oczywiście pod warunkiem, że posłowie podczas głosowania nie mieli przystawionych do pleców luf karabinów.”

  źródło: http://niepoprawni.pl/blog/6496/zygmunt-bialas-jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust


  „opublikowano: 04-04-2015 Autor: Marcopolo

  Duda_glos

  Panie Duda czy znowu się uda????
  Zrobić Polaków w ciula?
  Mówi pan że płacić Żydom powinni Niemcy, a 24 stycznia 2015 r. dawno pan w Sejmie przegłosował że płacić powinni jednak Polacy.
  Jeżeli pan nie panięta proszę zajzeć do „The Times of Israel” tam to napisali.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12894&Itemid=100

  https://docs.google.com/file/d/0BzSVr5VmvuCYc3Z1WE01eHRfLWs/edit

  ps jak by nie patrzeć wszyscy posłowie głosowali „za” płaceniem Żydom za holokaust. …i lewica, i prawica nasz „kurwica” polityczna wygaszająca Polskę. (…)”

  źródło: http://www.radiownet.pl/publikacje/jak-duda-glosowal-polska-placi-odszkodowania-zydom

 7. mgrabas Says:

  „Przez Tomasz Gabiś – wrz 14, 2015

  Do czego służą imigranci? (Głosy zza Odry)

  O tym, do czego mogą służyć imigranci, dowiadujemy się od dwóch, znanych w Niemczech i w Europie, osobistości – Clausa Leggewie i Daniela Cohn-Bendita. 2 września tego roku na łamach „tageszeitung” opublikowali oni artykuł „Skutki imigracji. Nowe Niemcy”. Daniel Cohn-Bendit, czyli „czerwony Dany”, bliższej prezentacji nie wymaga, powiedzmy więc kilka słów o Clausie Leggewie (ur. 1950). Jest politologiem, dyrektorem Instytutu Nauk o Kulturze w Essen, profesorem nauk politycznych na uniwersytecie im.Justusa Liebiga w Giessen. Wykładał gościnnie w Wiedniu, Paryżu i Nowym Jorku. Należy do kręgu wydawców czołowego organu teoretycznego lewicy w Niemczech miesięcznika „Blätter für deutsche und internationale Politik”. W grudniu 2008 został członkiem zespołu doradczego Bundestagu ds. globalnych zmian środowiska naturalnego. Jest autorem kilkunastu książek i dziesiątków artykułów.

  W swoim tekście, który można uznać za programowy, autorzy piszą, że masowy napływ imigrantów (który, dodajmy trwa od lat) zmienia Republikę Federalną Niemiec na lepsze. Minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière powiedział w telewizji, że przy przyjmowaniu uchodźców potrzeba większej elastyczności i mniej biurokracji. Ale – stwierdzają autorzy– nie tylko w tym zakresie Niemcy będą musieli improwizować, „wyluzować” się i przystosować. Ich zdaniem, jeśli zna się przyczyny ucieczki z Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji, do których dochodzi jeszcze presja wywołana zmianami klimatu i środowiska naturalnego, to nie możemy oceniać aktualnej liczebności uchodźców jako przejściowego odchylenia w górę od normy. Kolejne miliony ludzi z najrozmaitszych powodów przybędą do Niemiec. Wszyscy wiedzą też, że repatriacja setek tysięcy ludzi jest, nawet w przypadku Albańczyków i Kosowian, których ma się w tym kontekście przede wszystkim na myśli, czystą iluzją.

  Republika Federalna Niemiec – uważają Leggewie i Cohn-Bendit – definitywnie stała się krajem imigracyjnym, który będzie zamieszkiwało (i już zamieszkuje) znacznie więcej niż kiedyś nie-Białych, więcej wyznawców innych religii oraz więcej ludzi, którzy do tej pory rzadko mieli okazję praktykowania wolności obywatelskich i mają niewielkie doświadczenie z procedurami demokratycznymi. „Nowe Niemcy”, kraj wielokulturowy i wielojęzyczny, będą przeżywać konflikty zarówno na tle wartości i symboli, jak i podziału dóbr; pojawią się wyzwania dla przyzwyczajeń i symbolicznych porządków, w których do tej pory żyli Niemcy. Następować będzie “gwałtowna zmiana społeczna”, kształtować się będą “inne stosunki społeczne”. W „Nowych Niemczech” jako kraju imigracyjnym nasili się konkurencja socjalna, powstaną etniczne nisze i wspólnoty religijne, z trudnością wpasowujące się w tutejszy wzór stosunków państwo-Kościół. Ci, których Niemcy oglądają dzisiaj w trakcie wędrówki, staną się ich sąsiadami, kolegami i konkurentami w walce o świadczenia socjalne, płace i dobra publiczne jak edukacja czy służba zdrowia – a to wszystko na tle rosnących od lat nierówności społecznych. Należy – podkreślają Leggewie i Cohn-Bendit –skutecznie rozwiać zarzuty, że masowa imigracja uderza przede wszystkim w najbiedniejszych. To prawda, że powoduje ona często odrodzenie się stosunków gospodarczych rodem z manchesterskiego kapitalizmu, ale za to z większą ostrością stawia “kwestię socjalną”. Wprawdzie w średnio- i długoterminowej perspektywie imigracja może się opłacać, to jednak w krótkiej perspektywie prowadzi do wzrostu obciążeń finansowych, uderzających także w klasę średnią. Dlatego masowa imigracja wywoła (jakże potrzebną) debatę o sprawiedliwości. Taka debata powinna wywrzeć presję na bogatych oraz superbogatych i zmusić ich do ustępstw.

  W wielokulturowym społeczeństwie imigracyjnym na pierwszy plan wysuwają się kwestie tożsamości; wymaga ono od obywateli – zarówno w ramach instytucji, jak i w codziennych sytuacjach – stałego, żmudnego negocjowania norm i wartości, ciągłego ćwiczenia się w tolerancji, w rozwiązywaniu konfliktów bez stosowania przemocy. Mieści się w tym również eliminowanie, często nieświadomego, poczucia wyższości tubylców wobec przybyszów oraz ukrytych form dyskryminacji rasowej z ich strony. Arenami tego permanentnego negocjowania porządków symbolicznych i reguł panujących w środowisku życiowym, staną się szpitale, posterunki policji, sądy, kluby sportowe, które zaludni imigrancka klientela a zarazem imigranci jako lekarze, policjanci, adwokaci i trenerzy.

  Wielu tubylcom to negocjowanie tożsamości będzie przychodzić z trudnością, dla nich trudne do akceptacji są wielorakie tożsamości np. “kosmopolityczna monachijka z Senegalu” albo “kurdyjski Europejczyk z Berlina”; znajdą się i tacy, którzy zechcą odróżnić się jako “prawdziwi Niemcy”. Jest zatem możliwe, że, podobnie jak w innych krajach europejskich, do Bundestagu wejdzie radykalna prawica. Możliwe jest też powstanie partii etnicznych i religijnych, polityzacja islamu w diasporze i fragmentacja systemu politycznego, na co niemiecka partyjna demokracja jest słabo przygotowana.

  Leggewie i Cohn-Bendit przekonują, że polem, na którym toczyć się będzie gra o Nowe Niemcy są szkoły, które powinny przekształcić się w autentyczne Community Centers, oferujące np. kursy niemieckiego także dla dorosłych uchodźców, i organizujące wokół siebie życie lokalnej społeczności – to byłaby najważniejsza od dziesięcioleci reforma edukacji w Niemczech.

  Wielkie bogactwo RFN mogłoby się – zdaniem autorów – połączyć ze zdolnością imigrantów do improwizacji, przyspieszać innowacyjną zmianę społeczną gospodarki, społeczeństwa i polityki; jest to konkretna utopia, wymagająca przede wszystkim zaufania. Zaufania, że proces imigracji popchnie ten kraj do przodu, wyrwie z marazmu. Wykorzystajmy sprzyjająca chwilę, apelują Leggewie i Cohn-Bendit w zakończeniu swojego artykułu.

  Mamy zatem odpowiedź na pytanie, do czego służą imigranci, do czego służy masowa imigracja, najlepiej z najbardziej odległych od Niemiec (Europy) pod względem kulturowym, religijnym, społecznym i politycznym krajów świata. Chodzi o wykorzystanie mas imigrantów, stanowiących zastępczy proletariat, do przeprowadzenia „zmian społecznych” i zbudowania „Nowych Niemiec”, w których ulegną przekształceniu systemy aksjologiczne i porządki symboliczne, dominujące jeszcze w „Starych Niemczech”. Zmiany obejmą wszystko: sposoby życia tubylców, przyzwyczajenia, normy, rutynę dnia codziennego, znane i swojskie otoczenie, edukację (czyli wychowanie dzieci i młodzieży), postawy i zachowania, życie polityczne i stosunki społeczne. Nowe antagonizmy etniczne, religijne i kulturowe oraz konflikty na tle dążenia do sprawiedliwego podziału dóbr (zastępcza „walka klasowa”), choć bolesne, to w ostatecznym rozrachunku są drogą do urzeczywistnienia, w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ideałów równości

  W swoim artykule Leggewie i Cohn-Bendit piszą, że „imigracja stanowi eksperyment społeczny dla samorządów lokalnych”, ale, jak łatwo dostrzec, eksperyment ten ma zostać przeprowadzony na wszystkich szczeblach – gmin, krajów związkowych i całego państwa. Ma on jeszcze jeden aspekt, na który wskazała, zaprzyjaźniona ideowo i politycznie z Clausem Leggewie i Cohn-Benditem, Anetta Kahane, prezes Fundacji im. Amadeu-Antonio (Amadeu-Antonio-Stiftung) jednej z czołowych niemieckich organizacji zajmujących się zwalczaniem „rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu”. Fundacja jest też bardzo silnie zaangażowana w finansowany przez państwo program „Walka przeciwko prawicy”. Kahane do wszystkich sposobów użycia imigrantów wymienianych przez obu piewców „Nowych Niemiec”, dołożyła jeszcze jeden. Otóż oświadczyła ona niedawno, że we wschodnich landach Niemiec żyje zbyt mało ludzi, którzy na pierwszy rzut oka rozpoznawani byliby jako mniejszość, czyli np. czarnoskórych. Według Kahane świadectwem politycznego bankructwa niemieckiej polityki po zjednoczeniu, jest fakt, że jedna trzecia obszaru Niemiec nadal jest „biała”. I to należy zmienić; na tym terytorium potrzebny jest nowy infrastrukturalny, emocjonalny i kulturalny przełom – jego autorami będą właśnie masy imigrantów; Kahane domaga się, aby zmienić obowiązujący w Niemczech klucz, według którego rozdziela się azylantów na poszczególne landy, i umieszczać ich przede wszystkim na „białym” obszarze dawnej NRD. Jest to nic innego jak program inżynierii etniczno-rasowej.

  Z wypowiedzi Clausa Leggewie, Daniela Cohn-Bendita i Anetty Kahane [*], ludzi należących do establishmentu polityczno-kulturalnego Niemiec, wynika, że imigranci (spoza Europy) są instrumentem służącym do przeprowadzenia głębokich zmian politycznych, społecznych i kulturalnych, narzędziem wielkiego „eksperymentu społecznego”, którego elementem jest zmiana składu etniczno-rasowego ludności RFN. Celem tej pełzającej rewolucji jest stworzenie „Nowych Niemiec” – sprawiedliwych, opartych na ideałach równości wszystkich ludzi, uniwersalnych prawach człowieka, tolerancyjnych etc.

  Ponieważ koncepcje polityczne i poglądy jakie głoszą Leggewie, Cohn-Bendit i Anetta Kahane, podzielane są przez znaczące odłamy klasy polityczno-medialnej w innych krajach europejskich, nie jest wykluczone, że masowa imigracja ma posłużyć jako narzędzie budowy „Nowej Europy”. RFN jako najbardziej zaawansowana na drodze do lepszego świata, a tym samym moralnie wyniesiona ponad inne kraje europejskie, będzie dla nich „światłem przewodnim”. A także swego rodzaju wielką guwernantką, edukującą i wychowującą inne narody.

  Nie potrzeba chyba bliżej wyjaśniać, że aby, wykorzystując do tego celu masową imigrację, zbudować wielokulturowe, wieloetniczne, wielorasowe, wieloreligijne i wielojęzyczne „Nowe Niemcy”, a w przyszłości taka samą „Nową Francję”, „Nową Danię”, „Nową Holandię” etc. będzie potrzeba wielu, bardzo wielu dobrze opłacanych budowniczych, potrafiących tym skomplikowanym procesem kierować i sterować. Nieunikniona stanie się zatem rozbudowa aparatu administracyjnego, stworzenie tysięcy nowych posad w branży azylowo-imigracyjnej, przeznaczenie więcej środków finansowych na instytucje, organizacje i fundacje zwalczające „ksenofobię”, „nacjonalizm” i „wrogość do obcokrajowców”, rozszerzenie prawno-policyjnej kontroli nad „mową nienawiści”, cenzurowanie internetu, rozbudowanie aparatu policyjnego zarządzającego konfliktami, zwiększenie roli tajnych służb monitorujących i infiltrujących wrogów społeczeństwa wielokulturowego, przygotowanie kadr nauczycielskich do wielkiej reformy edukacji itd. itp. Ponadto, co oczywiste, niezbędne będzie zwiększenie obciążeń podatkowych dla tubylców. No cóż, budowa Nowej Europy, ramię w ramię z przybyszami z całego świata, musi kosztować.

  Tomasz Gabiś

  [*] Gwoli ścisłości dodajmy, że Anetta Kahane jest córką jednego z czołowych reżimowych dziennikarzy NRD, a w latach 1974-1982 była tajnym współpracownikiem Stasi (TW „Victoria”).”

  źródło: http://nowadebata.pl/2015/09/14/do-czego-sluza-imigranci-glosy-zza-odry/

 8. mgrabas Says:

  „Jan Rokicki said

  2015-09-20 (niedziela) @ 21:16:19

  Watahy coraz bliżej.

  http://wpolityce.pl/polityka/265919-tylko-u-nas-wstrzasajaca-relacja-z-wegier-i-ostrzezenie-dla-polski-nie-mozemy-przyjmowac-mlodych-facetow-upchnietych-tutaj-przez-isis-to-piata-kolumna

  A Premierzyca żyje urojeniami.

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/09/19/u-progu-wielkiej-zmiany/#comment-514292


  od mg: to nie urojenia, to wciskanie nam kłamstw bo Tusk już załatwił uniemożliwienie Polsce prawa Veta w tej sprawie, to realizowanie rozkazu mocodawców tej żydówki aktualnie trzymającej władzę w Polsce, to zapowiedź tego, że wykona ten rozkaz, to zapewnienie że dopilnuje żebyśmy tkwili w niewolniczej podległości UE, a my Polacy nie mamy w Polsce nic do gadania, tak długo jak tacy jak Ona będą trzymać władzę, bo Polacy chodzą na „wybory” zamiast się obudzić

  • mgrabas Says:

   „20.09.2015, 17:07

   Girzyński o imigracyjnej zdradzie Kopacz i Tuska


   Zbigniew Girzyński (fot. Wikipedia)

   -Francja dała nam tylko paryski bruk – mówił w sejmie poseł Zbigniew Girzyński, odnosząc się do argumentu, według którego Polska powinna przyjąć imigrantów, ponieważ w przeszłości przyjmowano na zachodzie Polaków.

   Publikujemy treść wystąpienia Zbigniewa Girzyńskiego:

   „Pani Marszałek! Panie i Panowie Posłowie! Po pierwsze, w tym miejscu jako historyk chciałem w dwóch sprawach bardzo ostro wyrazić opinię, która musi paść z tej mównicy. Nie jest tak – takie słowa padały z tej mównicy – że Polska była silna, bo chętnie przyjmowała uchodźców i stała się rajem dla różnego rodzaju mniejszości. Polska była silna dlatego, że była tolerancyjna, ale też dlatego, że miała takich władców jak Jan III Sobieski, którzy bronili rubieży Rzeczypospolitej, a jak było trzeba, bronili Polski także daleko poza jej rubieżami, żeby zagrożenia związane z ekspansją innych kultur trzymać daleko od naszych granic. To pierwsza rzecz, o której trzeba powiedzieć w tym miejscu.

   Kwestia druga. Padały tutaj głosy, że to otwarcie umożliwiło nam ten wspaniały rozwój, a to właśnie nadmierne otwarcie spowodowało tragedię rozbiorów. Przypomnijmy, jak otwarte były nasze granice, kiedy popełniono ten fatalny błąd, nie słuchając zawołań naszych przodków, którzy mówili: ˝Aż do gardeł naszych nie chcemy Niemca˝, i na tronie osadzono królów Saksonii. Co się wtedy stało? Granice były tak otwarte, że gdy była wojna północna, w której Rzeczpospolita Polska formalnie nie uczestniczyła, hulały tutaj wojska z całej Europy. Polskie ziemie były tak wykończone po tym otwarciu, że tamtej Rzeczypospolitej nie ma na mapie.

   Potem, gdy były rozbiory, gdy Polacy zrywali się do kolejnych walk o niepodległość, gdy one się nie udawały, znajdywaliśmy schronienie w innych krajach europejskich, podnoszono tu taki argument. To prawda, ale te kraje bynajmniej nie robiły nam jakiejś wielkiej łaski, a jedynie spłacały – i tak w niewielkim stopniu – dług, oddawały to, co nam się należało. Było powstanie listopadowe. Przypomnijmy sobie, że gdyby nie powstanie listopadowe nie byłoby rewolucji we Francji, nie byłoby niepodległości Belgii – to się wtedy zdarzyło – bo Święte Przymierze zdławiłoby te ruchy. Nie kto inny jak wielki francuski poeta napisał słowa ˝Warszawianki 1831 roku˝:

   ˝O, Francuzi! Czyż bez ceny

   Rany nasze dla was są?

   Spod Marengo, Wagram, Jeny,

   Drezna, Lipska, Waterloo

   Świat was zdradzał, my dotrwali,

   Śmierć czy triumf, my gdzie wy!

   Bracia! My wam krew dawali,

   Dziś wy dla nas nic – prócz łzy?˝

   Prócz łzy dała nam Francja, która wobec nas miała takie zobowiązania, tylko paryski bruk, ten paryski bruk, na którym znajdowali schronienie Polacy, którzy bynajmniej nie przychodzili tam po łaskę, ale otrzymywali coś, co od społeczności narodowej, w tym wypadku od Francuzów, im się należało. Tak samo było podczas II wojny światowej.

   Pani Marszałek Nowicka! Jaki Iran? Iran wtedy był, a w zasadzie Persja, tak naprawdę pod okupacją angielsko-sowiecką i z przyczyn strategicznych ściągnięto tam Polaków, którzy krwią i potem pod Monte Cassino odpłacali Anglikom tę łaskę, odpłacali to, że zostali tam przygarnięci.

   Przechodzę do tego, co mnie boli najbardziej. Pani premier tutaj tak się pochyla nad losem biednych imigrantów, a mamy miliony Polaków za granicami Rzeczypospolitej: tych na emigracji zarobkowej, obecnej, współczesnej, i tych, których złe losy historii zostawiły poza granicami ojczyzny, na Wschodzie: w Kazachstanie, w dawnych republikach sowieckich, w niepodległych dzisiaj państwach, takich jak Ukraina i Białoruś. Mieliśmy problem, żeby w grudniu ściągnąć do Polski 200 osób z Donbasu, a chcemy sobie brać na kark tysiące imigrantów. Mamy ustawę o repatriacji. Czy państwo wiecie, że w ciągu 12 lat funkcjonowania tej ustawy do Polski przyjechało niespełna 5 tys. osób w latach 2001-2012? Można to sobie sprawdzić, analiza Biura Analiz Sejmowych jest do państwa wglądu. To jest niespełna 400 osób na rok, bo nie stać nas na więcej. To jest niestety wyrzut sumienia. Jeśli państwo – a tutaj padały też takie opinie – powołujecie się na zdjęcia biednych dzieci, które przez to mogą gdzieś utonąć, to dlaczego nie pokazujecie takich zdjęć, jak to zdjęcie 10-letniego islamisty, który podrzyna komuś gardło? To też jest dziecko. Takie dzieci chcecie tu, do nas, sprowadzić?

   Nie można ulegać szantażowi państw zachodnich, które destabilizując sytuację na Bliskim Wschodzie i w sposób nieumiejętny prowadząc politykę zagraniczną w takich obszarach jak Syria, Irak, Iran, Tunezja, doprowadziły do powstania tej potężnej fali, która nie jest jakimś spontanicznym ruchem uchodźców. Zresztą 75% tych rzekomych uchodźców to silni mężczyźni, którzy przyjeżdżają robić dżihad tu, w Europie”.

   KJ/sejm.gov.pl”

   źródło: http://www.fronda.pl/a/girzynski-o-imigracyjnej-zdradzie-kopacz-i-tuska,57220.html

 9. mgrabas Says:

  FAKTY – to co zrobiła Islandia:

  ogłosiła, że nie będzie spłacać żydowskim lichwiarzom długów, zarządziła ogólnonarodową burzę mózgów, napisała od nowa konstytucję, wyrzuciła z Islandii żydowskie banki i dała wszystkim Islandczykom prawo decydowania w referendach o sprawach ich dotyczących

  https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/comment-page-2/#comment-151
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/comment-page-7/#comment-610
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/comment-page-7/#comment-1784
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/09/20/dobre-wiadomosci/comment-page-1/#comment-2116
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/09/20/dobre-wiadomosci/comment-page-5/#comment-28172
  https://7777777blog.wordpress.com/2010/09/17/warto-o-tym-wiedziec/comment-page-1/#comment-3889
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/09/20/dobre-wiadomosci/comment-page-8/#comment-52290
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/09/20/dobre-wiadomosci/comment-page-1/#comment-54264

 10. mgrabas Says:

  „wtorek, 22 września 2015

  Uchodźcy: Zdrada Polaków przez rząd PO-PSL! Zdrada Grupy Wyszehradzkiej!

  Tylko krótko, bo tu nie ma co się rozwodzić…

  Dzisiaj rząd E. Kopacz zdradził Polskę, zdradził Polaków, zdradził państwa grupy Wyszehradzkiej. Haniebna zdrada naszej Ojczyzny powinna uzmysłowić wszystkim, że od 8 lat suwerennie nie rządzi w Polsce tak naprawdę rząd polski, ale rząd niemiecki i oczywiście zniemczona UE.

  Wcześniej D. Tusk a teraz E. Kopacz są bezwolnymi wykonawcami decyzji Berlina i brukselskiej zlewicowanej wierchuszki. Każdy rozkaz płynący stamtąd jest potulnie realizowany w Polsce, oczywiście w odpowiedniej oprawie propagandowej rządu i mainstreamowych mediów.

  Chyba dzisiaj dotarło nawet do fanatycznych zwolenników PO i przeciwników PiS, że od 8 lat rządzenie w Polsce oparte jest na kłamstwie i zwrócone jest przeciw naszemu państwu i Polakom a przedstawiciele rządzących są właśnie zdrajcami lub zwykłymi świniami (nie ujmując nic świniom) chcącymi być i utrzymać się „przy korycie”. Polska dla nich nic nie znaczy, co przecież winno być przez wszystkich zauważone od dawna. Wszystkie afery PO, nie realizowanie przedwyborczych obietnic, zadłużanie państwa, likwidacja polskiego przemysłu (m.in. stoczni i kopalni), nepotyzm, korupcja, wprost prymitywne i lekceważące Polaków słowa uwiecznione na „taśmach prawdy” i wiele innych faktów, zdarzeń, działań i wypowiedzi nie powinny zostawiać w tym obszarze żadnych wątpliwości.

  Ponadto Polska dziś straciła jakiekolwiek znaczenie międzynarodowe. Jesteśmy bezwolnym krajem, którego nie stać na własne zdanie w żadnej dziedzinie. Aspirowaliśmy podobno na lidera Europy Wschodniej, lidera Grupy Wyszehradzkiej a jak wręcz naszym obowiązkiem była solidarność z nimi utwierdzająca nasze przywództwo to… skuliliśmy ogon przed A. Merkel i zdradziliśmy te kraje. Nie dziwię się, że teraz prawdopodobnie już Grupa Wyszehradzka się rozpadnie lub zostanie zmniejszona o Polskę… chyba, że nowy propolski rząd wraz z naszym prezydentem sprawią zaczną realizować nasze – jak i państw Europy Wschodniej – cele. Gratuluję postawy Czechom, Słowacji, Węgrom i Rumunii, którew zagłosowały przeciw i nawet Finlandii, która się wstrzymała. .

  Dzisiaj jednak straciliśmy też szansę na potwierdzenie wcześniej werbalnie składanej Polakom i państwom Grupy Wyszehradzkiej obietnicy, że rząd polski nie zgodzi się na kwotowy podział imigrantów na poszczególne kraje UE. Jeszcze nawet dzisiaj przed głosowaniem głosami infantylnej „naszej” szefowej MSW zapewnialiśmy, że nasze stanowisko jest niezmienne… a po konsultacji z premierową jednak zagłosowaliśmy na tak… Przykre to i smutne tym bardziej, że E. Kopacz cały czas zapewniała, że nie zgodzi się na dyktat Niemiec i zniemczonej UE. Mówiła, że jesteśmy w stanie przyjąć 2-2,2 tys. uchodźców. Po raz kolejny nas okłamała, okłamała i – powtarzam – zdradziła nas wszystkich i naszą Polskę.

  Warto w tym miejscu jeszcze uściślić informacje podawane przez media, gdzie przekaz jest taki, iż zgodziliśmy się na te 5 tysięcy (7 tysięcy) ze względu na to, że propozycja ta jest pewnym consensusem i udało nam się wynegocjować tylko 5 tys. (7 tys.) a nie 12 tys. jak chciała A. Merkel i Bruksela. Otóż – pomijając fakt, że nie stać nas nawet na te 5 tys. (7 tys.) a de facto (po sprowadzeniu przez islamskich mężczyzn swoich rodzin) od 50 tys. wzwyż – jest to kolejne kłamstwo i propaganda medialna!

  Według doniesień prasowych i medialnych, które potwierdzili urzędnicy unijni, dzisiaj przyjęto do podziału przyszłą „kwotę” 120 tys. tzw. „uchodźców”. W takim przypadku nasze zaangażowanie kwotowe w wysokości 5 tys. stanowiłoby 4,3% i byłoby znacznie mniejsze niż zakładane wcześniej 7-8%. Z tym, że prawda jest raczej chyba zupełnie inna. Tak naprawdę dzisiaj realnie rozdzielono tylko część z tych „uchodźców” a mianowicie 66 tys. osób. Odnosząc się do tej ostatniej wielkości nasze kwotowe 5 tysięczne zaangażowanie wynosi 7,6% (zgodne z rozkazem A. Merkel i Brukseli). Jeżeli tak jest, to w sytuacji rozdzielenia imigrantów w liczbie 120 tys. Polska będzie musiała przyjąć 9,12 tys. (0,076×120 tys.), czyli tak naprawdę tyle ile rozkazali nam Niemcy i Bruksela. Ponadto realnie liczba imigrantów oscylowała będzie prawdopodobnie w okolicach 7 tys. osób, czyli 10,6% a więc przy rozdziale 120 tys. przyjmiemy ostatecznie 12,73 tys. imigrantów. Tak więc – jeżeli dobrze zrozumiałem dzisiejsze informacje – dokładnie zgodziliśmy się na wcześniejszy dyktat i ustalone przez Niemcy i Brukselę wartości w granicach 10-12 tys. osób! i lawinowe ich narastanie w przyszłości.

  Niezależnie jednak od powyższych szacunków jedno pozostaje pewne. E. Kopacz po raz kolejny okłamał Polaków i zdradziła nas. Mówiła co innego a zrobiła co innego – uległa rozkazom zwiększając tak naprawdę liczbę uchodźców z deklarowanych przez nią 2-2,2 tys. aż do 5 tys. osób, przy czym nawet 2 tys. było liczbą nierealną…

  I na koniec przytoczę ciekawy komentarz z wyliczeniami szacunkowej liczby islamistów w Polsce, który umieścił w „naszych blogach” pod moim ostatnim tekstem Józef Darski:

  „12 tys. a każdy ma minimum 6 braci i sióstr czyli 6 x 12.000 to 72 tys. Każda siostra sprowadzi męża to kolejne 36 tys. (jeśli wśród 12 tys. nie będzie kobiet), a każdy brat powiedzmy tylko 2 żony to następne 72 tys. razem mamy już z początkowymi 12 tys. – 192 tys. plus rodzice powiedzmy do równego rachunku – 38 tys., bo nie wszyscy mogą żyć, to 230 tys.. Każda para będzie miała 7 dzieci w ciągu 10 lat co daje 84 tys. par x 7 – 588 tys., razem – 818 tys. muzułmanów w ciągu 10 lat, jeśli osiedlą się w Polsce. To zaś oznacza getta szariatu w dużych miastach, notoryczne gwałty na niemuzułmankach, bandytyzm, napady itp., itd.

  Jeśli pozostaniemy przy mitycznych 2 tys. to 2 x 6 – 12 tys. plus 2 – 14 tys. plus małżonkowie 3 tys. 17 tys. plus 14 x 7 – 98 tys. razem 115 plus rodzice”.

  (…) znów wybierzemy zdrajców, których miejscem jest raczej więzienie a nie ławy rządowe? (…)”

  źródło: http://krzysztofjaw.blogspot.com/2015/09/uchodzcy-zdrada-polakow-przez-rzad-po.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s